Питання для роздумів про цихлідник (змінено) - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Рыбы > Африканские цихлиды
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.03.2020, 12:40   #16
Живу я тут
  
 
Аватар для OzzyZig
 
Регистрация: 31.05.2013
Адрес: Запоріжжя, Хортицький
Сообщений: 561
Поблагодарил(а) : 147
Поблагодарили 250 раз(а) в 137 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Відповідь: Дорога к цихлидам. 200+ литров ===www.aquaforum.ua===

Трошки зміню тему та знову відкрию.
Є декілька питань для того, щоб зайняти голову роздумами та оприділитися для себе з вибором.

Так як планується новий акваріум, то карликових цихлід також розглядаю для себе.

Отже планується банка на 80 літрів (форма ще невідома, це буде залежати від типу акваріума).
Давно думав спробувати себе у цихлідах та почати з малого так би мовити спробувати на сходинку серйозніше заняття. Наразі така можливість випадає. Розділ почитав, почитав трошки книжок та статей про мушлевців, вони як я розумію складають основу з карликових, але питання все одно є, бо у голові лише гола теорія

1. Який оптимальний розмір акваріума буде для такого об'єму та цих риб?
2. Ці риби, це хтось з неолампрологусів. Вони маленькі, вони живуть у мушлях, радять для новачків та вони цікаві.
3. Неолампрологусів досить багато видів, розгубився у виборі. Я все таки планую трохи невибагливої зелені у акву, типу валіснерії та не збирався акву накривати. Відповідно до цього кого можна порадити ? Схилявся до сімілісів. Але місцеві знавці можливо пояснять мені краще зі свого досвіду.
4. Чи не закисає пісок у акваріумі? Це питання завжди хвилювало. Тут має значення який саме пісок шукати? Фірмовий чи більш простий на вагу.


Якщо є подібні риби за розміром та простотою з Америки, бо я все таки люблю "зелений" акваріум, теж прийму до уваги

Мабуть усе, буду вдячний за підказки.


Последний раз редактировалось OzzyZig; 24.03.2020 в 18:29..
OzzyZig поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 00:52. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts