Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Рыбы > Цихлиды Америки
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 25.08.2009, 17:40   #1
Живу я тут.
Лауреат конкурса "Аквариумист года 2006"
  
 
Регистрация: 14.01.2004
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 1,797
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 466 раз(а) в 369 сообщениях
Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Відкрити цю тему мене спонукала репліка мого приятеля, який, спостерігаючи за моїми клопотами із цихлазомами, поцікавився, чи окупляться мої витрати, а коли дізнався, що навряд чи, порекомендував мені перейти на дискусів
В принципі, дискуси мені завжди подобались, от тільки досить високі їх вимоги до умов утримання, з яких випливає досить висока собівартість їх розмноження, яка до того ж підсилюється високим відсотком відбраковки молодняка, спонукає добре подумати, чи варто на них переходити. Втім, очевидно, що якщо поставитись до цієї теми серйозно, то можна щонайменше регулярно компенсовувати свої витрати.
З урахуванням своїх знань і досвіду можу припустити, що не менш комерційно успішним є розмноження скалярій, пельвікахромісів та рамірезок, які завдають дещо менше клопотів. Також можна виділити дві великі групи цихлід для директорських кабінетів та різноманітних закладів - малавійців та астронотусів з папугами, горнами та, певною мірою, цитронами і лабіатумами. Втім, ці риби вже потребують певних навичок просування товару на ринку або стійких каналів постачання.
От я і задумався - а чи є шанси поставити на комерційн основу розмноження інших [американських] цихлід? Враховуючи стійку тенденцію до скорочення продажів колись популярних меєек, чорносмужок, седжиків, діамантових та восьмисмугих цихлазом, схильний припустити, що або таких шансів дуже мало, або я чогось не знаю/не враховую.
А що на цю тему думаєте ви? Чи можливо масово штампувати (і успішно здавати на реалізацію/продавати) яких-небудь [американських] цихлід, крім перелічених вище? Можливо у когось є відповідний досвід? Мені й самому шкода витрачати масу зусиль аби підняти кілька сотень малька, якого потім ще треба буде знайти куди прилаштувати, тож хотілось би знайти баланс між цікавою рибою, яку неодмінно хочеться розмножити, та цікавістю до неї певного кола народних мас, що дозволило б регулярно прилаштовувати молодняк не без вигоди для існування самого аквагосподарства.
__________________
Ми відповідаємо за тих, кого приручили (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сергій поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Сергій за данный пост:
navy (25.08.2009)
Старый 25.08.2009, 23:55   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 17.06.2009
Адрес: Николаев
Сообщений: 12
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Наверное все возможно, только врядли это будет быстро, чтобы ставить на комерческую основу, наверное прийдется много вложить средств, да и рыба должна получаться соответствующая, т.е правильно выращенная от хороших производителей. Хотя мой отец рассказывал что у него был приятельв Москве (ещё в советские времена), он разводил разных рыб именно на продажу, заробатывал по тем временам не плохо, так вот он говорил что основной заработок как не смешно был от самых простых и не дорогих рыб. Поэтому если и цехлид продавать мальком то это будет быстрее и результативней. Но опять таки во всем необходимо время, постоянство и вложения. По-другому это из области фантастики, на мой взгляд.

Пастор поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 00:09   #3
Живу я тут.
Лауреат конкурса "Аквариумист года 2006"
  
 
Регистрация: 14.01.2004
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 1,797
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 466 раз(а) в 369 сообщениях
Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Стосовно того, що найбільш комерційно успішні риби - живородки, я навіть не маю сумнівів. Ба більше, маю досвід
Але ж хочеться утримувати "риб з інтелектом" (с) Кочетов С.М.
__________________
Ми відповідаємо за тих, кого приручили (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сергій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 00:32   #4
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 17.06.2009
Адрес: Николаев
Сообщений: 12
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Согласна, просто я некоторых рыб брала тогда ещё когда в них вообще ничего не понимала, это сейчас немножечко начиталась, так вот психология людей которые хотят завести аквариум и при этом имеюют немного денег такова что хочется что-то необычное, не такое как у всех и поэтому легко купят цихлид любых. потому что они красивы даже мальками. Все продается. Когда-то причем ни так давно для меня приделом мечтаний были золотые рыбки, но тот кто хоть чуть-чуть сталкнётся с цихлидами другую рыбу врядли захочет.

Пастор поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Пастор за данный пост:
***Полина*** (26.08.2009)
Старый 26.08.2009, 00:52   #5
Живу я тут
  
 
Регистрация: 19.05.2009
Адрес: Луцк
Сообщений: 2,229
Поблагодарил(а) : 1,527
Поблагодарили 1,727 раз(а) в 978 сообщениях
Re: Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Сергій,
Вопрос рынка... ведь и хромис-красавец очень красивая рыбка, но при удачном стечении обстоятельств, походу, и взрослого астронотуса задолбит....
А особо большой популярности у цихлазом и не было... в году 89 примерно, слил в унитаз где-то 200 шт молодняка чернополосой цихлазомы...

Xимик_UA поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 26.08.2009, 01:28   #6
Живу я тут.
Лауреат конкурса "Аквариумист года 2006"
  
 
Регистрация: 14.01.2004
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 1,797
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 466 раз(а) в 369 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Xимик_UA Посмотреть сообщение
Сергій,
Вопрос рынка... ведь и хромис-красавец очень красивая рыбка, но при удачном стечении обстоятельств, походу, и взрослого астронотуса задолбит....
А особо большой популярности у цихлазом и не было... в году 89 примерно, слил в унитаз где-то 200 шт молодняка чернополосой цихлазомы...
Ну не знаю, в ці часи у Краматорську чорносмужки, восьмисмужки, брюлики, бірюзові акари, меєеки і ті ж таки хроміси-красені були досить популярні. Астрики і малавійці (причому не псевдотрофеуси, а меланохроміси) тільки з'явились, про решту знали лише з книжок та журналів...
А питання власне і було - чи є така американська цихліда, яка може завоювати масовий ринок? А ще краще - не масовий. але "преміум" сегмент?
__________________
Ми відповідаємо за тих, кого приручили (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сергій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 08:23   #7
Moderator
  
 
Аватар для mazapura
 
Регистрация: 25.02.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 8,752
Поблагодарил(а) : 5,977
Поблагодарили 9,952 раз(а) в 3,831 сообщениях
Записей в дневнике: 8
Отправить сообщение для mazapura с помощью ICQ
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисни ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій Посмотреть сообщение
чи є така американська цихліда, яка може завоювати масовий ринок? А ще краще - не масовий. але "преміум" сегмент?
Астронотус! :-)
Дуже яскравий мальком, популярний, але треба тримати стайню...

Фловерн! :-)
Не дуже яскравий мальком, але риба шоу-класу, треба тримати стайню...

Майже вся "велика америка", але треба тримати великі об'єми...


__________________

mazapura поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили mazapura за данный пост:
***Полина*** (26.08.2009), Junior (26.08.2009), Max_82 (26.08.2009)
Старый 26.08.2009, 08:35   #8
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 17.06.2009
Адрес: Николаев
Сообщений: 12
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Мне в голову прийти не могло зачем дома, в квартире такие большие аквариумы, а сейчас 200л для меня это маловато, так что все относительно.

Пастор поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 10:42   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для Max_82
 
Регистрация: 17.08.2007
Адрес: Одесса
Сообщений: 398
Поблагодарил(а) : 208
Поблагодарили 294 раз(а) в 113 сообщениях
Отправить сообщение для Max_82 с помощью Skype™
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисни ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от mazapura Посмотреть сообщение
Астронотус! :-)
Дуже яскравий мальком, популярний, але треба тримати стайню...

Фловерн! :-)
Не дуже яскравий мальком, але риба шоу-класу, треба тримати стайню...

Майже вся "велика америка", але треба тримати великі об'єми...
Еще б фест добавил самки и самцы очень красивы каждый по своему.
Минус - долго растут и обьемы,обьемы..

Max_82 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 11:00   #10
Живу я тут
  
 
Аватар для Benjamen
 
Регистрация: 04.05.2005
Адрес: Київ, Позняки
Сообщений: 454
Поблагодарил(а) : 69
Поблагодарили 128 раз(а) в 81 сообщениях
Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Пастор Посмотреть сообщение
Согласна, просто я некоторых рыб брала тогда ещё когда в них вообще ничего не понимала, это сейчас немножечко начиталась, так вот психология людей которые хотят завести аквариум и при этом имеюют немного денег такова что хочется что-то необычное, не такое как у всех и поэтому легко купят цихлид любых. потому что они красивы даже мальками. Все продается. Когда-то причем ни так давно для меня приделом мечтаний были золотые рыбки, но тот кто хоть чуть-чуть сталкнётся с цихлидами другую рыбу врядли захочет.
Дозволю собі не погодитися. Тримав чорносмужок, седжиків, був і нерест, і малька підняв. Але на цьому все і скінчилося. Зав'язав.
Бажання експериментувати з рослинним аквадизайном і тримати "суповий набір" у банці (й досі є риби, яких я ще ніколи не тримав, а аквастажу - вже сказати страшно - з дитинства) переважило рибний інтелект. Отож, не все так однозначно...
Хоча, можливо, я - виняток з правила

Benjamen поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 11:02   #11
Живу я тут.
Лауреат конкурса "Аквариумист года 2006"
  
 
Регистрация: 14.01.2004
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 1,797
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 466 раз(а) в 369 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от mazapura Посмотреть сообщение
Астронотус! :-)
Дуже яскравий мальком, популярний, але треба тримати стайню...

Фловерн! :-)
Не дуже яскравий мальком, але риба шоу-класу, треба тримати стайню...

Майже вся "велика америка", але треба тримати великі об'єми...
Сергію, коли ти не помітив, астриків, горнів, а також папуг і почасти цитронів з лабіатумами я включив до списку певною мірою популярних цихлід. Щодо решти "великої америки" маю серйозні сумніви. Навіть достатньо модні северуми або райдужні у Києві розпродуються з великими труднощами.
__________________
Ми відповідаємо за тих, кого приручили (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сергій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 11:50   #12
Moderator
  
 
Аватар для mazapura
 
Регистрация: 25.02.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 8,752
Поблагодарил(а) : 5,977
Поблагодарили 9,952 раз(а) в 3,831 сообщениях
Записей в дневнике: 8
Отправить сообщение для mazapura с помощью ICQ
Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Більшість "великої америки" в нас немає
Я дивлюсь, наскільки велике розмаїття фарб у Vieja.
Астронотусів, Горнів, Райдужних, наче є, але великих мало, а з гарним забарвленням ще менше...

І до того ж, а в нас є поняття "шоу-риба"? Спитайте будь-якого успішного чувака, який міг би поставити великий акваріум - "яку рибу він знає?". Маю думку, що на 95% відповідь буде - "Піранья"... Бо за інших не знає ніхто...

Нажаль, з мене поганий менеджер... а то! б... ставив би баки з дискусами Їх усі знають...


__________________

mazapura поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил mazapura за данный пост:
Junior (26.08.2009)
Старый 26.08.2009, 12:07   #13
Живу я тут.
Лауреат конкурса "Аквариумист года 2006"
  
 
Регистрация: 14.01.2004
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 1,797
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 466 раз(а) в 369 сообщениях
Відповідь: Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от mazapura Посмотреть сообщение
Більшість "великої америки" в нас немає
Я дивлюсь, наскільки велике розмаїття фарб у Vieja.
Астронотусів, Горнів, Райдужних, наче є, але великих мало, а з гарним забарвленням ще менше...
Щось мені підказує, що не останньою причиною цьому є потреба "великої америки" у великих об'ємах, великих підмінах води та інших клопотах, співставних із клопотами при утримуванні дискусів, і це при тому, що дискус вже в підлітковому віці виглядає досить ефектно, а, наприклад, райдужка - ні.
Цитата:
Сообщение от mazapura Посмотреть сообщение
І до того ж, а в нас є поняття "шоу-риба"? Спитайте будь-якого успішного чувака, який міг би поставити великий акваріум - "яку рибу він знає?". Маю думку, що на 95% відповідь буде - "Піранья"... Бо за інших не знає ніхто...
Ну, слово "піранья" може і більш відоме, але все ж таки у великих акваріумах частіше можна побачити саме астриків та інших відносно популярних великих американців.
Цитата:
Сообщение от mazapura Посмотреть сообщение
Нажаль, з мене поганий менеджер... а то! б... ставив би баки з дискусами Їх усі знають...
Повернулись у відправну точку Єдине питання, яке залишилось - більш комерційно успішними є дискуси чи скалярії? Перші на порядок-два дорожчі, другі на два порядки популярніші
Але ж ми чомусь надаємо перевагу не дискусам та скаляріям, а цихлазомам, акарам, астронотусам...
__________________
Ми відповідаємо за тих, кого приручили (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сергій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 12:09   #14
Живу я тут.
Лауреат конкурса "Аквариумист года 2006"
  
 
Регистрация: 14.01.2004
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 1,797
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 466 раз(а) в 369 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Max_82 Посмотреть сообщение
Еще б фест добавил самки и самцы очень красивы каждый по своему.
Минус - долго растут и обьемы,обьемы..
О, фести це дійсно унікальний вид
__________________
Ми відповідаємо за тих, кого приручили (Антуан де Сент-Екзюпері)

Сергій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.08.2009, 12:14   #15
Moderator
  
 
Аватар для mazapura
 
Регистрация: 25.02.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 8,752
Поблагодарил(а) : 5,977
Поблагодарили 9,952 раз(а) в 3,831 сообщениях
Записей в дневнике: 8
Отправить сообщение для mazapura с помощью ICQ
Re: Цихліда-хіт або чи можливо сполучити приємне із корисним ===www.aquaforum.ua===

Бо ми не продаємо риб
Ми їх тримаємо для себе, а не на продаж...

От, як з моїми астронотусами, - їх би вже можна і продати, але не продаю, бо покупці хочуть за дарма, а мені шкода за безцінь віддати рибку, щоб вона "микалась" у малій банці...

А 500л - то й не такий великий об'єм


__________________

mazapura поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 21:54. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts