Мандри по Срібній землі - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Экспедиции
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 25.10.2014, 10:56   #16
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Місяця півтора назад побував на Боржавському хребті, але за браком часу фото розібрав лиш не давно.Ось як воно було :
Вийшовши на станції Воловець , зразу побачили першу гору нашого походу з цікавою назвою - Цицька.





Думаю усім зрозуміло чому вона так називається ))))
А до Цицьки ще треба дійти, через село Волівчик...





Потім був підйом, трохи нелегкий підйом...








На підйомі відкривалися чудові пейзажі)))









Вдалині, внизу "виглядав" Воловець :



З далека було видно гору Пікуй.Закарпатська народна мудрість говорить : "Хто не бачив Пікуя, той не бачив ні...чего!")))



Ось і вийшли на вершину Цицьки, ще ніколи мені так тяжко ерогенні зони не давались....)))
Проходим вершину Цицьки











Цицька лишилася далеко позаду



Виходим на офіційно туристичний маршрут, підходим до гори Плай, ось і вказівник





Тут розміщенна справжня метеорологічна станція





Мандруєм далі





Далі йшли по протоптаній та виїзженій дорозі, зустрічали туристів, як піших так і на гірських велосипедах та мотоциклах
, бачили декілька палаточних таборів, і на жаль наслідки.....в виді сміття та порожніх пляшок...це ж ким треба бути щоб тягнути сюди, декілька годин скляні пляшки , щоб потім, у цій красі взяти і нагадити?!!!...Людей не фотографував...






Усюди росла чорниця та брусника.Сезон чорниці (яфини по закарпатські) уже пройшов, а ось брусники було повно, непогано закусили)))








А дерева, на жаль, залишились у низу, не ростуть вони на такій висоті...









Метеостанція видніється позаду, а мені розказали, що такий маршрут зазвичай розрахований на два дні, з ночівлею біля неї...


Ось видно останню(по плану) гору нашого походу - Стій(крайня з права)










Піднімаємся вище,проходим гори Плай та Великий верх,тут значно прохолодніше , гуляє досить серйозний вітер










Далі ми не дійшли...помінялися плани вирішили спробувати встигнути на ранішу електричку, тому прийшлось розвернутись і спускатись назад...., а до гори Стій лишилась буквально годинка....


Ось дійшли до вказівника, до Воловця ще 9км, а часу обмаль...


Далі був досить крутий спуск з максимальною швидкістю, фотографувати не було коли, дійшли за 2хвилини до відправлення електрички

А на станції є ось така оригінальна памятка




В високогір"ях є своя неповторність, але ліси мені більш по душі)), та і маршрут досить жвавий, зустріли десь 25-30 людей, як на мене - багато, адже завжди стараюсь знайти безлюдні місця, не дарма кажуть, що я дикий))) , а сміття ,яке лишають після себе деякі майбутні європейці, дуже псує настрій.
А взагалі було класно!)))


Последний раз редактировалось West*; 12.04.2015 в 23:31..
West* поза форумом   Ответить с цитированием
20 пользователей поблагодарили West* за данный пост:
balya (19.04.2015), bobert (04.11.2014), Delmonico (23.02.2015), Geromi (01.03.2015), Hiеrophis (04.03.2015), iceSS (05.12.2015), KIPER (17.12.2014), KRustik (22.11.2014), Miss Сырость (20.04.2016), myprog (11.05.2015), Poma (16.04.2016), Rozenbaun (02.11.2014), Viktorrr (10.11.2014), ~Terez@~ (08.12.2015), Диктатор (04.11.2014), Сергій. (29.10.2014), тешнер (22.11.2014), Толик гасконец (28.10.2014), Трактирщик (08.11.2014), юси (27.10.2014)
Старый 23.02.2015, 12:50   #17
Живу я тут
  
 
Аватар для Delmonico
 
Регистрация: 28.10.2014
Адрес: Николаев, Одесса
Сообщений: 306
Поблагодарил(а) : 148
Поблагодарили 328 раз(а) в 123 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

West*,
Спасибо за экскурсию! Как будто там побывала вместе с вами!!!
__________________
с уважением, Яна.


__________________

Delmonico поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Delmonico за данный пост:
West* (01.03.2015)
Старый 19.04.2015, 01:35   #18
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Здраствуйте панове! Зазвичай взимку даю природі відпочити, тому нічого сюди не викладав. Але не бувши декілька місяців в своїй стихії, відчував щось схоже на голод) ... Тому зідзвонившись з Мирославом, колегою по Закарпатському клубу акваріумістів, та отримавши запрошення полізти у печери був надзвичайно радий)) Печери виявились закинутими штольнями, де у 30-х роках минулого століття добували залізну руду.

І ось в минулий понеділок ми вирушили. Проїхавши зовсім недалеко від міста, звернули від траси в с.Глибоке, а звіти у ліс. День видався теплим та сонячним, природа тільки починала просипатись)




Ось і дійшли до входу у першу штольню. Полізли групою з п`яти чоловік, серед нас дві сміливі дами), але усі крім Мирослава повні новачки


Вхід взяли повзком, але поступово тунель розширювався, уже реально двом розминутись


Уже можливо стати на четвереньки


Далі, людям середнього зросту, можна було пройти, лише трохи пригнувши голову




Місцями стіни були дуже гладко зашліфовані. Якби такий собі печерний євроремонт))




Майже всюди під ногами були калюжі та каміння


Ця штольня виявилась досить короткою, з одним тунелем, а закінчилась ось таким тупіком.


Вилізши з ентузіазмом,ще не особливо вражені, підійшли до входу в другу штольню, в який пролазили також повзком




Тут коридори були значно більш звивисті, та не рівної форми






Місцями виднілись заваленні ходи






Далі по маршруту хід вів у низ, був дуже вузьким, через це виявився доступним не для всіх по габаритам, тому мені та одній дамі прийшлось зачекати поки інші повернуться


Коли всі повернулись, пішли на вихід другим розгалуженням






Місцеві мешканці зовсім не бажали позувати))




Пройти нахилившись було не тяжко, але треба було слідкувати за нерівностями стелі)




Пройшовши тунелями рубаної структури, зрозуміли, що штольня була значно довшую ніж перша, та мала два розгалуження які зводились в один прохід. Вийшовши на зовні, ще не досить вражені попрямували в сторону третьої штольні, навіть не здогадуючись , що це були лише "квіточки")))

Спочатку наткнулись на вентиляційну шахту




І ось вхід, який знову прийшлось залазити по-пластунські))



Відразу було видно, що ця штольня не схожа на інші, тут було більш по природньому дико.. Тунелі були вужчими та нижчими






Не всюди можна було стати навіть на четвереньки








Штольня була досить розгалуженною, зустрічалось багато ходів, та ущелин, та наш провідник Мирослав упевнено вів вірною дорогою, постійно підсказуючи, як легше пролізти...








А лізти приходилось по всякому.... де на четвереньках, де боком, де на животі, де на спині, де головою вперед, де ногами... після таких позицій та тілесних маніпуляцій, камасутра покажеться букварем))))))))))






Взагалі було волого, але температура всього на декілька градусів нижча ніж зовні






Добре, що хоч кажани не сиділи в вузьких проходах і нам не приходилось їх турбувати









Ось тут пролізли всі крім мене...трохи розмірами не вписувався)) провіднику прийшлось повернутися за мною другим тунелем.А поки чекав, на хвилину вимкнув ліхтар і прислухався, але ніяких цікавих звуків не почув) Далі мені, щоб приєднатися до інших, прийшлось вибиратись вузьким тунелем з вертикальним нахилом. Це було зробити не дуже легко, так як всередені було дуже слизько і я постійно з`їзжав у низ, приходилось звиватись як змія), а підтягнутися не міг, не мав можливості нормально випрямити руки...але все добре скінчилось, справився)) Приєднавшись до групи, полізли далі)








Потім пролізли ще не довго, провідник терміново повів на вихід, він відчув що ми видихали забагато кисню, і далі просуватись стало небезпечно. Ми, хто так лазив перший раз, звичайно, майже ніякої уваги на задишку і тяжке повітря не звернули...Виходить є в печерах і така небезпека











Коли вилізли на поверхню, вражень уже досить було всім!) І ми щиро раділи гарному сонячному дню)


Ну що сказати...На жаль фото всього не передають... Це було щось з чимось, така вилазка не схожа ні на що більше, там під землею якось по особливому. Відчуття дивні, хоч волого, не має нічого спільного с сирим холодом підвалів, темнота не викликає дискомфорту, все по другому...Враження якісь не звичайні) Як сказав мій товариш : " То зовсім інший вимір"))


Последний раз редактировалось West*; 19.04.2015 в 01:43..
West* поза форумом   Ответить с цитированием
6 пользователей поблагодарили West* за данный пост:
mani29 (25.04.2015), Miss Сырость (20.04.2016), myprog (11.05.2015), Poma (16.04.2016), ~Terez@~ (08.12.2015), фэч (20.04.2015)
Старый 04.12.2015, 20:09   #19
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Здраствуйте панове!)
Давно тему не обновляв, якось руки не доходили, ось вирішив виправитись.

Зібрались якось ранньою весною закарпатські акваріумісти (терраріумісти на жаль поки в «підпіллі» ((( ) з луків постріляти. Добре розважились та поспілкувались і вирішили разом в похід піти. Із-за 3-х вихідних датою виїзду вибрали 1 травня, пройти зібрались з смт.Воловець, через Боржавський хребет до водоспаду Шипіт.
На жаль всі бажаючі по особистим обставинам піти не змогли, поїхало лише шестеро : Руслан(Ruslaxa) з дружиною, Юрій(Yurskiy) з дружиною та донькою ну і я з духом мандрів))
На цей раз фото не лише мої, а творчість усіх учасників походу)

І так, в ясний та сонячний день першого травня року 2015 група прибула на станцію Воловець.




Маршрут cпочатку проходив через приватний сектор. Так як йшли на 3 дні, мали важкі рюкзаки, вирішили піти в обхід, а не коротшою дорогою, з досить крутим підйомом, через гору Цицька, щоб не виснажуватись і не тратити сили.
Пройшовши через селище , йшли по добре витоптаній та виїзженій дорозі.






Дорога майже постійно проходила вздовж потіків






Природа милувала очі, сонячна погода підіймала настрій






Інколи зустрічались місцеві мешканці))




Як видно з фото тут весна тільки починалась) Зверху на горах місцями лежав сніг.




Ось і гриба знайшли)


Трішки перепочивши вирішили піти через стару вирубку, адже телефоні GPS показували короткий маршрут.






Ось і гору Цицьку обійшли


Місцями підйоми були досить круті, але ми нікуди не поспішали, ставали перепочити, тому поки сильно не стомилися.


















Все було добре та весело, але сталося не передбачуване…хоч обидві GPS-програми показували що ми на правильному шляху……дорога закінчилась. У нас було два варіанти або повертатись до повороту на вирубку, втративши декілька годин, або спробувати лізти по крутому схилу на верх. Повертатись – погана прикмета, тому почали підійматись). Фото не передають настільки це було не легко, навіть діло не в крутовизні, по всюди валялись повалені дерева, які затрудняли підйом, грунт був дуже рихлим, зверху присипаний маленькими камінцями та гілочками, місцями ледве вдавалось робити кроки, так як в прямому сенсі буксовали. Підійматись приходилось сильно схиленими, так як вага рюкзаків постійно тягнула назад….














Але ми справились!) Трохи перепочивши, вийшли на маршрут


Підйом сильно виснажив, зверху було досить прохолодно, дув сильний вітер, тому вирішили стати на ночівлю нижче та раніше запланованого.
Сюди весна ще зовсім не добралась….




Спочатку розставили палатки. Потім почали хазяйнувати), хто ломав дрова та розкладав багаття, хто готував їжу, а хто пішов за водою.











Ось таке джерельце з смачною гірською водою)


Не має нічого смачнішого за їжу приготовану на вогні, а в горах все смакує значно краще)))


Надвечір погода почала псуватись, вітер посилювався, дощило…
Добре поївши та відпочивши розбрелися по палатках. Погода все погіршувалась, передзвонили з Ужгорода та порадили на світанку повертатись назад, так як оголошене штормове попередження. Всю ніч без зупинку лив дощ, вітер зривався все з новою силою, аж палатку хитало. Було таке враження ніби хтось бігає навколо та її трусить.

На ранок ледве розпалили багаття, адже сухих дров навколо не було, а дощ і не «думав» припинятись. Ситуацію врятувала пачка сухого спирту)




Розігрівши їжу та попоївши вирішили повертатись….(( Зібравши речі вийшли на туристичний маршрут. …








Дощ супроводжував нас усю дорогу, місцями проходили через густий туман.









Ось і останній спуск. По схилу стікала вода, йти було дуже слизько…






Трохи відчистивши речі, біля потіка, попрямували в Воловець.


Пройшовши через приватний сектор вийшли на автостанцію .


Тут нас «дуже чекали» ))


Тому прийшлось декілька годин відпочивати в місцевому кафе)В Ужгород приїхали електричкою зі Львова.




Ось така вийшла прогулянка. Жаль звичайно що не дійшли до кінця наміченого маршруту, але не дивлячись несприятливі погодні умови та втому усі отримали не мале задоволення))

West* поза форумом   Ответить с цитированием
8 пользователей поблагодарили West* за данный пост:
Andrew1 (07.12.2015), mani29 (04.12.2015), Miss Сырость (20.04.2016), Poma (16.04.2016), Walentin (13.02.2016), Yurskiy (23.12.2015), ZiFed (23.12.2015), ~Terez@~ (08.12.2015)
Старый 07.12.2015, 20:12   #20
Живу я тут
  
 
Аватар для Andrew1
 
Регистрация: 04.11.2007
Адрес: Червоноград
Сообщений: 6,046
Поблагодарил(а) : 6,229
Поблагодарили 5,166 раз(а) в 2,315 сообщениях
Записей в дневнике: 19
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Круто!Тоже в юности,ходили на Шипот зимой.
Три дня незабываемого кайфа с гитарами и пр. "жидкими аксессуарами" Катались с гор,варили каши с тушёнками!Эх!...Классно было вообщем.

Andrew1 поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Andrew1 за данный пост:
West* (20.12.2015), Yurskiy (23.12.2015), Игорь Колосан (07.05.2017)
Реклама помогает развиваться
Старый 20.12.2015, 22:09   #21
Живу я тут
  
 
Аватар для Naturalist1986
 
Регистрация: 23.12.2014
Адрес: Витебск
Сообщений: 168
Поблагодарил(а) : 159
Поблагодарили 125 раз(а) в 67 сообщениях
Записей в дневнике: 4
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от West* Посмотреть сообщение
І таке буває кохання)
Если спор начался из-за этого фото (не всегда и все высвечивается почему-то) - то на нем ни больше ни меньше а веретеница ломкая (Anguis fragilis), единственная безногая ящерица фауны Украины.
Как герпетолог в прошлом (выпускник кафедры зоологии ОНУ им. И.И. Мечникова, г.Одесса), держал в руках и веретеницу и эскулапого полоза, и тем более ужей (наверное с сотню)) ) всех видов и подвидов Украины.
Фото к сожалению не смог приблизить, но и так видно что животное не крупное, шейный перехват как у полозов и ужей не виден, видна характерная для веретениц пестрота брюшка, изгиб тела, форма его в общем и головы - все напоминает именно указанный мной вид.

Naturalist1986 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Naturalist1986 за данный пост:
West* (20.12.2015)
Старый 20.12.2015, 22:54   #22
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Naturalist1986 Посмотреть сообщение
Если спор начался из-за этого фото\
))) Вообще не из за этого. Веретеница - это безногая ящерица, знает каждый шестиклассник. И "кохання" такое часто видно....
Фото из-за которого весь сыр-бор, просто убрал, так как толковый герпетолог, из Словакии, так и не приехал((( Поэтому жду....
Не хочется тут спорить, ведь хобби - это там где душа отдыхает, а не напрягается.....
Если Вы реально герпетолог, не утративший навыков, рассудите кто на видео которое вставил я.

West* поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 20.12.2015, 23:14   #23
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Сьогодні буде трохи кіна!)









Последний раз редактировалось West*; 20.12.2015 в 23:29..
West* поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 23.12.2015, 00:37   #24
Живу я тут
  
 
Аватар для Naturalist1986
 
Регистрация: 23.12.2014
Адрес: Витебск
Сообщений: 168
Поблагодарил(а) : 159
Поблагодарили 125 раз(а) в 67 сообщениях
Записей в дневнике: 4
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от West* Посмотреть сообщение
Если Вы реально герпетолог, не утративший навыков, рассудите кто на видео которое вставил я.
Я вижу только саламандру. Или Вы не видео последнего поста имеете ввиду?

Naturalist1986 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 23.12.2015, 00:39   #25
Живу я тут
  
 
Аватар для Naturalist1986
 
Регистрация: 23.12.2014
Адрес: Витебск
Сообщений: 168
Поблагодарил(а) : 159
Поблагодарили 125 раз(а) в 67 сообщениях
Записей в дневнике: 4
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Интересно взглянуть на фото таинственной змеи))
Эскулапого полоза ловил возле Южного Буга в Николаевской обл., редких карпатских видеть не доводилось.

Naturalist1986 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 22.01.2016, 16:26   #26
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Не довго нам сиділося у місті. Адже на Трійцю знову видалось 3 вихідні, значить є можливість в похід сходити!) Ціллю була вибрана гора Пікуй.

Трохи інформації з Вікіпедії :
Пікуй - найвища вершина Вододільних Бескидів і всього пасма Бещад, найвища географічна точка Львівської області. Розташована на межі Львівської та Закарпатської областей. Висота гори — 1408,3 м (за іншими даними — 1405 м). Поверхня конусоподібна, асиметрична: південно-західний схил крутий, північно-східний та північний — більш пологий. Гора складається з флішу. Схили вкриті буковим і ялицевим лісом.

В Закарпатті говорять : « Хто не бачив Пікуя, той не бачив ні чего»))
Ну що ж, прийшов ча його побачити)

На жаль в цей похід змогли піти лише троє : Руслан(Ruslaxa) з дружиною і я з бажанням мандрів)

Фото, як і минулого разу, колективні)

І так 30 травня ми приїхали у с.Сянки Львівської області.


Спочатку ішли вздовж автомобільної дороги насолоджуючись краєвидами і сонячним, не спекотним днем)






Далі звернули в ліс та почали поступово підійматись




















Пройовши крутий схил підійшли до села Карпатське.




Вище села розклали палатки та готували вечерю







На ранок розігрівши їжу, почали збиратись




Поновивши запаси води біля цікавої каплички почали підйом на хребет











Перепочивши кілька хвилин почали довгй шлях по хребту, до цілі шлях не близький ....












І ось на горизонті показався Пікуй!)




Погода за короткі проміжки часу мінялась кардинально. То пекло сонце, то віяв сильний вітер, періодично накрапав дощ, а потім знову пекло сонце.










Здавалось ось ще годинка і ми будем на місці, але GPS вперто не погоджувався....





Місцями краєвиди чимось нагадували фільми-фентезі










Ось уже майже поряд!


В цей день ми далі не пішли. День приходив до завершення, а ще потрібно було розбити табір, знайти воду та приготувати вечерю.


Тому спустилися нижче.
Ось такого "інопланетянина" зустріли внизу


Вранці швидко попоївши почали йти до вершини. Хоч відстань не далека підіймались повільно, дводенна втома і ниття в мязах досить сильно відчувались.

















Останні метри!)





І ось вона, вершина!)




Сфотографувавшись на пам'ять почали спускатись в сторону с. Біласовиця.


По дорозі запам’яталось ось таке оригінальне джерельце




В Біласовиці місцевий житель довіз нас до Воловця. Декілька годин перепочивши у місцевому бар, поїхали електричкою в Ужгород.
Похід виявився цікавим і багатим на гарні краєвиди, хоча не легким. Постійні спуски та підйоми досить сильно виснажують та втомлюють. Але це нас не лякає та не завить повторити мандрівку)

West* поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили West* за данный пост:
Poma (16.04.2016), V-V-F (25.01.2016), Walentin (13.02.2016), Гриня (22.01.2016)
Старый 15.04.2016, 16:33   #27
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Думаю не має в нашій країні красивішої весни ніж в Ужгороді!) Але судіть самі)











































West* поза форумом   Ответить с цитированием
5 пользователей поблагодарили West* за данный пост:
Poma (16.04.2016), V-V-F (15.04.2016), александррррр (07.01.2017), Гриня (15.04.2016), Диктатор (04.10.2016)
Старый 15.04.2016, 20:25   #28
Живу я тут
  
 
Аватар для V-V-F
 
Регистрация: 30.08.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 463
Поблагодарил(а) : 1,551
Поблагодарили 411 раз(а) в 221 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Так. цвітіння Сакури та тюльпанного дерева.
Чому Сакура стала така популярна в Ужгороді????
Тому що стало ясно те, що вона ніде так в Україні на приживається як у нас. Щось там таке є в грунті, що їй дуже подобається. Всі саджанці приймаються на 100%.
А ще цікавий факт, вона майже на 2 тиждні розцвітає скоріше ніж в Японії.

V-V-F поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 04.05.2017, 17:07   #29
Живу я тут
  
 
Аватар для West*
 
Регистрация: 11.01.2013
Адрес: Ужгород
Сообщений: 220
Поблагодарил(а) : 84
Поблагодарили 284 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Мандри по Срібній землі ===www.aquaforum.ua===

Сьогодні в меню трохи солянки)

Ось так гуляючи по наших лісах можна натрапити на такий "будиночок"


Вид з гір цікавий навіть пізньою осіннью


В цей час ще зустрічаються гриби. Хоч не всі їстивні зате які гарні!)





Хоч уже досить прохолодно ще не вся живність поховалась(Carabus
intricatus)



Один вид, а яка різноманітність!(Harmonia axyridis)



Зимові пейзажі особисто мене не ваблять, але як тільки сходять сніги стараюсь зразу ліс відвідати)
Деякі дерева як би говорять що весна близько!)))


Згодом знову все зеленіє і оживає)


Ось такі інопланетяни(Bielzia coerulans) захоплюють своєю незвичною красою)



Після дощу саламандри вилазять з своїх схованок


Веретільницям також на місці не сидиться



А бабки як люди, полюють одна на одну...


Все гарно-зелено, але душа на високогір"я кличе!)
Маючи гарний настрій, по дорозі, можна надибати на чудо закарпатської селекції -" бананову смереку"!)))))))



А вище весною навіть не пахне...



Зима ніяк не хоче відступати здається тут час завмер....



Спускаючись з хребта ось такі приємності інколи чекають)


Через декілька годин ходу знову попадаєм в царство весни)


В цю пору, в гірських районах, котрасно виділяється різниця в висоті місцевості над рівнем моря


Після походу по холодному високогір"ю весняна погода і краса по особливому радує)


Але хоч на природі добре мусим повертатись до цивілізаці...в надії що скоро повернимось і проведем більше часу на одинці з природою...)

West* поза форумом   Ответить с цитированием
6 пользователей поблагодарили West* за данный пост:
mani29 (26.05.2017), myprog (04.05.2017), Ruslaxa (05.05.2017), V-V-F (05.05.2017), Walentin (25.05.2017), Гриня (04.05.2017)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 20:16. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts