Клоуни в прісній воді..... ХD - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Морская аквариумистика > Морские рыбы
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Морские рыбы Все, что связано с морскими рыбами.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 15.06.2017, 14:41   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для V-V-F
 
Регистрация: 30.08.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 463
Поблагодарил(а) : 1,551
Поблагодарили 411 раз(а) в 221 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Клоуни в прісній воді..... ХD ===www.aquaforum.ua===

Запрошую глянути одне відео де людина описує наче б то про акліматизованих до прісної води клоунів: https://www.facebook.com/akar.crew/v...9136027213426/ На відео видно мхи. Можливо це фейк, можна плавно опріснити рибу, кинути туди, познімати відео а потім вийняти....

Але річ в тім що я особисто з таким зіткнувся в житті.
Коли я ще працював з рибою в комерційній сфері, до нас в магазин прийшла дівчина з проханням в придбанні помпи яка зламалась в морському акваріумі, пояснювала мені що там за помпа на такий фільтр ну там як сказати... короче я не нічого не зрозумів, пішов особисто.

Така картина- Мотель "Аннушка" рецепшн, заді адміністратора стоїть акваріум Ресановський не той що під море ДМС-500 але з класичними скругленними углами, крупна коралова крошка на дні, оформлення з пластикових коралів і один клоун оцеляріс плаває. Внутрішній фільтр і в кутку старий "пінник" Resun SK-05 і саме в нього зламалась помпа. Розуміється ця модель давно вже знята з виробництва, та я колись мав таку модель і в хламі акваріумному дома вона є, пообіцяв завтра принести ту помпу хотя толку від нього нема.

Приношу помпу ставлю, запускаю і здивувало те що піниться якось не так? Крупними бульбашками. Ну вирішив попробувати на смак воду, ВОНА МАЙЖЕ ПРІСНА! Зганяв за рефрактометром, 10 проміль. Це майже в 2 рази слабше ніж в Чорному Морі.
Зі слів дівчини колись давно власник придбав цей акваріум з рибкою і він вже дуже давно в них стоїть, водичку міняє завхоз і прибор для вимірювання солі в нього є, більше вона нічого не знає.
Клоун почував себе на вигляд добре, навіть коли лазив руками, то з цікавістю розглядав і "досліджував" мої руки, одним словом ніяких відхилень не помітив.
Я порекомендував підняти соленість і взяти новий більш менш точніший прибор, або відкалібрувати старий, правда я так і не дізнався чим міряють. Після чого я пішов, але ще було б цікаво дізнатись чим солять, може звичайною столовою сілью

На останок я не про те, а за те що досконало розумію чому рекомендують риб клоунів Оцеляріс, як риб для початківців. Вони дійсно живучі і не вибагливі риби.
Звісно опріснені морські риби для мене це знущання, тож не підтримую всяких там експерементаторів які спецом намагаються створити "чудо" перевести морську рибу в прісний.


Последний раз редактировалось V-V-F; 15.06.2017 в 15:45..
V-V-F поза форумом   Ответить с цитированием
9 пользователей поблагодарили V-V-F за данный пост:
AqvuaPolic (20.06.2017), MAKS_SEA (15.06.2017), NeReaLniY (21.11.2017), r0man (13.07.2017), RozarioAgro (16.06.2017), skorost84 (20.06.2017), umbrella (13.07.2017), vanyted (28.06.2017), сергей1 (16.06.2017)
Старый 19.07.2017, 17:23   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.07.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 5
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Re: Клоуни в прісній воді..... ХD ===www.aquaforum.ua===

Сказочная компиляция. На свой дилетантский взгляд
не увидал ничего пресноводного!
Не читайте fakebook...

035892 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили 035892 за данный пост:
PIP (25.07.2017), V-V-F (20.07.2017)
Старый 20.07.2017, 21:06   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для V-V-F
 
Регистрация: 30.08.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 463
Поблагодарил(а) : 1,551
Поблагодарили 411 раз(а) в 221 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Клоуни в прісній воді..... ХD ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от 035892 Посмотреть сообщение
Сказочная компиляция. На свой дилетантский взгляд
не увидал ничего пресноводного!
Так. Я теж не побачив нічого прісноводного, хіба що креветку типу черіка в лівому нижньому кутку. Хоча погано видно, може це не прісноводна креветка.

Цитата:
Сообщение от 035892 Посмотреть сообщение
Не читайте fakebook...
Згоден з вами, тому і описував вище:
Цитата:
Сообщение от V-V-F Посмотреть сообщение
Можливо це фейк, можна плавно опріснити рибу, кинути туди, познімати відео а потім вийняти....
Правда я зустрічався утримуванням риби-клоуна при дуже низькій соленості, я навіть би не повірив якби не побачив сам. А до цього відео привязуватись не стоїть, то такє, зовсім не те хотів сказати.

V-V-F поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил V-V-F за данный пост:
035892 (23.07.2017)
Старый 23.07.2017, 20:46   #4
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.07.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 5
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Re: Клоуни в прісній воді..... ХD ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от V-V-F Посмотреть сообщение
Правда я зустрічався утримуванням риби-клоуна при дуже низькій соленості, я навіть би не повірив якби не побачив сам. А до цього відео привязуватись не стоїть, то такє, зовсім не те хотів сказати.
Мой товарищ как-то по "невдалости" плавно съехал на 1.014
Потом как померял - есс-но был ошеломлен.
Потом, обнаглев попробовал распреснить далее, грохнув своих оцеллярисов...
Это шел кажется 2005 год...

035892 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил 035892 за данный пост:
V-V-F (23.07.2017)
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 19:10. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts