Содержание разных видов бесхвостых в одном террариуме. (Обсуждение) - Страница 4 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Амфибии > Бесхвостые
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.03.2012, 14:21  
Содержание разных видов бесхвостых в одном террариуме. (Обсуждение)
Живу я тут

Регистрация: 08.02.2012
Адрес: Херсон
Сообщений: 426
 

Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 159 раз(а) в 90 сообщениях
Аркадій Аркадій поза форумом 04.03.2012, 14:21
Рейтинг: (1 голосов - 1.00 средняя оценка)

Цитата:
Сообщение от Сергій. Посмотреть сообщение
Хочу предложити нашим форумчанам викладати списки своїх жаб і. т.д.
На мою думку, булоб багатьом цікаво.
Можливо хтось колись комусь би й допоміг, просто порадую чи ще якось.
Я буду першим, хоч і маю мало видів але я тільки починаю,такщо все може бути.
Bufo galeatus. Жаба шлемоголова.
Trachycephalus nigromaculatus. Червоно пятниста квакша.
Сергій, а ви своїх амфібій тримаєте в одному тераріумі разом?
Просмотров: 34811
Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 07.03.2012, 11:46   #46
Живу я тут
  
 
Аватар для Maksimiys
 
Регистрация: 27.08.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 334
Поблагодарил(а) : 193
Поблагодарили 268 раз(а) в 98 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Аркадій Посмотреть сообщение
Цікаво яке відношення мають до фауни України геліатуси і трахіцефалюси?
Непонял к чему это было.
__________________
"Счастье - это человеческий дар, поэтому никто не ушел обиженным."

Maksimiys поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 12:08   #47
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій.
 
Регистрация: 13.12.2011
Адрес: Україна м.Ланівці.
Сообщений: 231
Поблагодарил(а) : 204
Поблагодарили 67 раз(а) в 42 сообщениях
Отправить сообщение для Сергій. с помощью Skype™
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Аркадій Посмотреть сообщение
Повірте моєму експедиційному досвіду, часто на малій площі (в дрібному біотопі) мешкає купа видів (напр.: амфібій) і все гаразд.
На щод вашого експедиційного досвіду, я щось дуже сумніваюсь,і я думаю що не тільки я.
а про те що часто на малій площі (в дрібному біотопі) мешкає купа видів (напр.: амфібій) і все гаразд.я скажу що ви забулись про купу факторів яких ви втераріумі ніколи не зможите виповнити з повна,наприклад сонце, дощ , туман,якщо такий присутній свіже повітря, вквартирі всеодно є якиїсь застой повітря, розміри їхніх площ. Їх можна перечисляти сутками.
і нарешті викладіть свій список амфібій.

Сергій. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 12:56   #48
Живу я тут
  
 
Аватар для negreevai
 
Регистрация: 18.01.2010
Адрес: запорожье
Сообщений: 1,106
Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 398 раз(а) в 241 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій. Посмотреть сообщение
На щод вашого експедиційного досвіду, я щось дуже сумніваюсь,і я думаю що не тільки я.
а про те що часто на малій площі (в дрібному біотопі) мешкає купа видів (напр.: амфібій) і все гаразд.я скажу що ви забулись про купу факторів яких ви втераріумі ніколи не зможите виповнити з повна,наприклад сонце, дощ , туман,якщо такий присутній свіже повітря, вквартирі всеодно є якиїсь застой повітря, розміри їхніх площ. Їх можна перечисляти сутками.
і нарешті викладіть свій список амфібій.
Думаю, у него всего два вида) которые он держит в одной банке.


__________________

negreevai поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 13:08   #49
Живу я тут
  
 
Регистрация: 04.12.2010
Адрес: Україна Тернопіль
Сообщений: 234
Поблагодарил(а) : 111
Поблагодарили 73 раз(а) в 53 сообщениях
Re: Содержание разных видов бесхвостых в одном террариуме. (Обсуждение) ===www.aquaforum.ua===

Давайте дочекаємось відповіді Аркадія...

Борисович поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 17:58   #50
Живу я тут
  
 
Регистрация: 08.02.2012
Адрес: Херсон
Сообщений: 426
Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 159 раз(а) в 90 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій. Посмотреть сообщение
На щод вашого експедиційного досвіду, я щось дуже сумніваюсь,і я думаю що не тільки я.
а про те що часто на малій площі (в дрібному біотопі) мешкає купа видів (напр.: амфібій) і все гаразд.я скажу що ви забулись про купу факторів яких ви втераріумі ніколи не зможите виповнити з повна,наприклад сонце, дощ , туман,якщо такий присутній свіже повітря, вквартирі всеодно є якиїсь застой повітря, розміри їхніх площ. Їх можна перечисляти сутками.
і нарешті викладіть свій список амфібій.
Ну це вже смішно. Взагалі є навіть розділ, де можна ознайомитись з часточкою мого експедиційного досвіду лише за останній проміжок часу, але й того багато. Не вірите--це ваша справа З тим самим успіхом можу сказати:"Я не вірю, що ви галичанин" Є певні фактори які майже неможливо відтврити, але це не зазначені вами. "Сонце", дощ, туман, хороша вентиляція--це все відтворюється в тераріумних умовах ще й массово! Ви хоча б почитайте, теми про утримання дендробатусів і ознайомтесь з "явищем" полюдаріум! Дізнаєтесь багато нового і цікавого. Я вже не кажу про якісні біотопні тераріуми, де створюються для тварин умови максимально наближені до умов їх рідних біотопів

Аркадій поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 07.03.2012, 18:09   #51
Живу я тут
  
 
Регистрация: 08.02.2012
Адрес: Херсон
Сообщений: 426
Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 159 раз(а) в 90 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от negreevai Посмотреть сообщение
Думаю, у него всего два вида) которые он держит в одной банке.
negreevai не плутайте "грішне з праведним" Це у вас лише 2 види амфібій і те я так розумію не тривалий проміжок часу. Я вже багато років утримую вдома амфібій і склад "колекції" постійно зазнає змін, бо часто беру на тимчасове утримання тварин зловлених в експедиціях (а потім повертаю їх туди, де зловив). Тримав вдома більшість видів фауни України (але не всіх) і не мало екзотів. На зимовий період кількість домашніх видів зменшую. Зараз в моїх акватераріумах і тераріумах мешкає більше десяти одиниць представників батрахофауни, різних видів. Не по одному кожного, але їм так краще. Ще й певна кількість різних видів плазунів, теж є.
Сергій, якщо я захочу викласти перелік видів амфібій, що мешкають у мене, то я це зроблю. Зараз такого бажання просто нема. Ну а навіщо? Тупо похизуватися? Та ну...
Борисович, я і так поступово ділюся своїм "практичним" досвідом, в контексті тераріумістики і герпетології загалом. Все одразу і не згадати, та й це ж писати і писати! До того ж мені ліньки та я не бачу в чомусь подібному сенсу, в данних умовах.

Аркадій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 18:27   #52
Живу я тут
  
 
Регистрация: 08.02.2012
Адрес: Херсон
Сообщений: 426
Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 159 раз(а) в 90 сообщениях
Re: Содержание разных видов бесхвостых в одном террариуме. (Обсуждение) ===www.aquaforum.ua===

Згадав! Я ж не перший хто не зациклився на якихось побоюваннях і думках власних гуру
Ось читайте (хоча воно і російськомовне );

http://aquaria-info.ru/content/kvaks...h-terrariumakh

Оце хороший аргумент в контексті данної теми. І порівняйте це зі своїми попередніми аргументами (наприклад про гіперотууйність трахіцефалюсів)

Шановні (і не зовсім) давайте далі притримуватись теми "Утримання різних видів..." Ця тема цікава і перспективна. Додам, до тексту того пана, посилання на текст якого я дав, що з наим можна тримати не лише анолісів!!!

Аркадій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 18:43   #53
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій.
 
Регистрация: 13.12.2011
Адрес: Україна м.Ланівці.
Сообщений: 231
Поблагодарил(а) : 204
Поблагодарили 67 раз(а) в 42 сообщениях
Отправить сообщение для Сергій. с помощью Skype™
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Аркадій Посмотреть сообщение
Я вже не кажу про якісні біотопні тераріуми, де створюються для тварин умови максимально наближені до умов їх рідних біотопів
аркадій ви самі прочитайте що написали, а тоді кажіть що я не правий, максимально наближені а не повністю відтворені.По перше спектр сонця втому чи іншому місті різні. і тембільше не має таких лампочок щоб відтворили повністю спектр сонця(до вашого відома там не тільки уф проміні є а ще багато іншого, также само і з дощем туманом, да навіть з самим прощим як температура ви нічого не зможете зробити,я вже мовчу про інших створинь мікробів)
якщо ви не замітили це вже інша тем.
ви точно не читаєте що пишете чи даєте силку там про квакш а не про жаб а ми гаворим про утриманя разом жаб буфо і квакш
да нащот цього (наприклад про гіперотууйність трахіцефалюсів) я десь писав?


Последний раз редактировалось Сергій.; 07.03.2012 в 19:02..
Сергій. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 19:00   #54
Живу я тут
  
 
Регистрация: 08.02.2012
Адрес: Херсон
Сообщений: 426
Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 159 раз(а) в 90 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій. Посмотреть сообщение
аркадій ви самі прочитайте що написали, а тоді кажіть що я не правий, максимально наближені а не повністю відтворені.По перше спектр сонця втому чи іншому місті різні. і тембільше не має таких лампочок щоб відтворили повністю спектр сонця(до вашого відома там не тільки уф проміні є а ще багато іншого, также само і з дощем туманом, да навіть з самим прощим як температура ви нічого не зможете зробити,я вже мовчу про інших створинь мікробів)
якщо ви не замітили це вже інша тем.
Мабуть ви ну зовсім нещодавно в тераріумістиці! У кожної тварини є певні потреби, які можна відтворити для неї в умовах тераріуму. Навіть з такою штукою, як спектр сонячного проміння можна дещо придумати Та і ідея "біотопності" полягає не в повному копіюванні! Всі умови необхідні амфібіям можна відтворити вдома. Дощ і туман можна навіть автоматизувати разом з добовими перепадами температури і вологості. А мікрофлора і мікрофуна--це взагалі легко! Легше ніж дощова установка. Можна навіть взяти мікроорганізмів з того самого біотопу звідкіля взяли і амфібію. Можна "розвести" мікроорганізми. Треба просто мати голову на плечах і бажання, а там вже й проблема--не проблема.

Аркадій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 19:01   #55
Живу я тут
  
 
Аватар для Hierophis
 
Регистрация: 28.12.2009
Адрес: Южная Украина
Сообщений: 1,560
Поблагодарил(а) : 364
Поблагодарили 1,388 раз(а) в 577 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Сергій., та ну, що ви таке кажете, поперше- навіть не максимально наближені, а просто наближені, але усе працює і з наближенними умовами до природніх, і як раз саме і сенс у тому, щоб користуючись технічними засобами найякіснійше симітувати продне середовище- у цьому сенс створення штучних єкосистем, чим я і захоплююсь.
От як приклад- мій тераріум, де амфібіі це правда лише додатковий компонент єкоситеми, дозволяє жити десть 4 особинам типу древесної квакши та кумки без їхнього годування тераріумістом взагалі.
До того там є освітлення, дощ вночі, утворення роси, активне охолодження та вентиляція, живий грунт з усіма його мешканцями, включаючи мурашок, біля півсотні видів рослин, у тому числи три четвертини- це місцеві види.
І ще раз повторюю, в цьому тераріумі амфібій годувати не треба. Вони самі знаходять що їсти. І це при розмірі лише 150Х50Х50см.

Тому, хто хоче утримувати тварин в "тюремних одиночних камерах", та як зараз модно- "на тряпочці", той находить виправдяння, от як ви,
А хто хоче сворити дійсно якійсь живий куточок вдома, той робить так як це ще було описано у багатьох страих книжках, ще с тих часів, коли тераріумістика- це було не якесь систематичне колекціонування та погоня за "рідкісними морфами та видами", з викладуванням списків того що зміг накупляти,
а спосіб пізнання живої природи.
Я сподіваюся, що ви вибачте мені не дуже якісну укаїнську мову, та написав, щоб Ви та інщі україномовні учасники зрозуміли краще, що я маю на увазі.
__________________
Да будет степь, и медянки в ней! * К нам идет ВЕСНА!!! Наконец то!


Последний раз редактировалось Hierophis; 07.03.2012 в 19:30..
Hierophis поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Hierophis за данный пост:
Аркадій (07.03.2012), Трактирщик (09.03.2012)
Старый 07.03.2012, 19:12   #56
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій.
 
Регистрация: 13.12.2011
Адрес: Україна м.Ланівці.
Сообщений: 231
Поблагодарил(а) : 204
Поблагодарили 67 раз(а) в 42 сообщениях
Отправить сообщение для Сергій. с помощью Skype™
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Hierophis Посмотреть сообщение
Сергій., та ну, що ви таке кажете, поперше- навіть не максимально наближені, а просто наближені, але усе працює і з наближенними умовами до природніх, і як раз саме і сенс у тому, щоб користуючись технічними засобами найякіснійше симітувати продне середовище- у цьому сенс створення штучних єкосистем, чим я і захоплююсь.
От як приклад- мій тераріум, де амфібіі це правда лише додатковий компонент єкоситеми, дозволяє жити десть 4 особинам типу древесної квакши та кумки без їхнього годування тераріумістом взагалі.
До того там є освітлення, дощ вночі, утворення роси, активне охолодження та вентиляція, живий грунт з усіма його мешканцями, включаючи мурашок, біля півсотні видів рослин, у тому числи три четвертини- це місцеві види.
І ще раз повторюю, в цьому тераріумі амфібій годувати не треба. Вони самі знаходять що їсти. І це при розмірі лише 150Х50Х50см.

Тому, хто хоче утримувати тварин в "тюремних одиночних камерах", та як зараз модно- "на тряпочці", той находить виправдяння, от як ви,
А хто хоче сворити дійсно якійсь живий куточок вдома, той робить так як це ще було описано у багатьох страих книжках, ще с тих часів, коли тераріумістика- це було не якесь систематичне колекціонування та погоня за "рідкісними морфами та видами", з викладуванням списків того що зміг накупляти,
а спосіб пізнання живої природи.
Я сподіваюся, що ви вибачте мені не дуже якісну укаїнську мову, та написав, щоб Ви та інщі украхномовні учасники зрозуміли краще, що я маю на увазі.
Іце ви називаєте умови в вас 150 на 50і на 50 плюс півсотні рослин і ще якогось... вибачайте москалі не рускі до кого це він зрозумів а решта прошу не обіжайтесь просто він вже достав

Сергій. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 19:15   #57
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій.
 
Регистрация: 13.12.2011
Адрес: Україна м.Ланівці.
Сообщений: 231
Поблагодарил(а) : 204
Поблагодарили 67 раз(а) в 42 сообщениях
Отправить сообщение для Сергій. с помощью Skype™
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Аркадій Посмотреть сообщение
Мабуть ви ну зовсім нещодавно в тераріумістиці! У кожної тварини є певні потреби, які можна відтворити для неї в умовах тераріуму. Навіть з такою штукою, як спектр сонячного проміння можна дещо придумати Та і ідея "біотопності" полягає не в повному копіюванні! Всі умови необхідні амфібіям можна відтворити вдома. Дощ і туман можна навіть автоматизувати разом з добовими перепадами температури і вологості. А мікрофлора і мікрофуна--це взагалі легко! Легше ніж дощова установка. Можна навіть взяти мікроорганізмів з того самого біотопу звідкіля взяли і амфібію. Можна "розвести" мікроорганізми. Треба просто мати голову на плечах і бажання, а там вже й проблема--не проблема.
Мені особино булоб цікаво по бачити чи хочаб по читати як ви відтворете сонце хочаб на 60 процентів

Сергій. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 19:20   #58
Живу я тут
  
 
Аватар для Hierophis
 
Регистрация: 28.12.2009
Адрес: Южная Украина
Сообщений: 1,560
Поблагодарил(а) : 364
Поблагодарили 1,388 раз(а) в 577 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій. Посмотреть сообщение
Іце ви називаєте умови в вас 150 на 50і на 50 плюс півсотні рослин і ще якогось... вибачайте москалі не рускі до кого це він зрозумів а решта прошу не обіжайтесь просто він вже достав
Ви що, вже клюкнули, чи що, можете ясніще написати, що ви мали на увазі ? 150 мало, чи що? Треба 250, чи відразу 500? ))))
Які ще москалі )))))))))))))))))))
__________________
Да будет степь, и медянки в ней! * К нам идет ВЕСНА!!! Наконец то!

Hierophis поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 19:24   #59
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій.
 
Регистрация: 13.12.2011
Адрес: Україна м.Ланівці.
Сообщений: 231
Поблагодарил(а) : 204
Поблагодарили 67 раз(а) в 42 сообщениях
Отправить сообщение для Сергій. с помощью Skype™
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Hierophis Посмотреть сообщение
[B]
украхномовні учасники зрозуміли краще, що я маю на увазі.
можей я і не правий но я щось дуже ну дуже сомніваюсь що перше слово це опечатка.
а розмірів маловато буде,чи ви зімною не згодні?

Сергій. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2012, 19:29   #60
Живу я тут
  
 
Регистрация: 08.02.2012
Адрес: Херсон
Сообщений: 426
Поблагодарил(а) : 74
Поблагодарили 159 раз(а) в 90 сообщениях
Re: Безхвості у форумчан ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій. Посмотреть сообщение
Іце ви називаєте умови в вас 150 на 50і на 50 плюс півсотні рослин і ще якогось... вибачайте москалі не рускі до кого це він зрозумів а решта прошу не обіжайтесь просто він вже достав
Це що таке було? Білочку спіймали чи що?! Я б пояснив, як десь на 60% відтворити спектр сонячного проміння в тераріумі. Але по відношеню до вас я не бачу в цьому сенсу. Ви кожним своїм повідомленням доводите свою не кваліфікованість в тераріумістиці (а останнім ще й...), при тому вважаєте, що знаєте все краще за всіх. Це дивно.

Аркадій поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 01:05. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts