Зайшов у глухий кут з освітленням! - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Освещение
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.11.2015, 16:07  
Зайшов у глухий кут з освітленням!
 
Аватар для Олександр+
Живу я тут

Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
 

Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Олександр+ Олександр+ поза форумом 09.11.2015, 16:07
Рейтинг: ()

Доброго дня шановні акваманьяки))! Побачивши у знайомих живий куточок на 200л.,вирішив й собі завести дане чудо,але так як ситуація з фінансами бажає кращого(як і у більшості),вирішив не купувати в магазині одразу все у комплекті,бо розумію що влетів би у копійку.Зараз маю банку на 110л.(77*47*36 см),стовп води 40см.Кришка із сотового полікарбонату власного виробництва.На даний час стало питання яким буде освітлення,один радив діодну стрічку,одразу відкинув такий варіант(хоть і не спец,та побачив багато мінусів),далі радили звичайні єкономки,так як бюджет не дуже придивлявся до них,та почитавши тут про параметри освітлення зрозумів що мабуть не особливо й виграю на них у порівнянні зі спеціальними лампами для акваріумів.От власне й питання,порадьте "нбу" так би мовити),які мені взяти лампи Т5,більш-меньш доступні по ціні і щоб підходили по параметрам,чи вистачить 2х ламп,і яка потрібна буде їх потужність(довжина кришки 77см)?
Акваріум буде заселений не вибагливими рибами та рослинами,так як для новачка краще все таки починати з простішого).
P.S. Пожалійте новенького,не гоніть будь ласка по форумі,я вже так начитався про спектри і люмени що повністю запутався,як то кажуть чим далі в ліс тим більше "дубів")))
Просмотров: 9567
Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 09.11.2015, 20:53   #16
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

BRATISLAVA Да как хотите ставьте лампы. У меня так стоят. Подбирал спектр для растений - у меня начали расти когда поставил 2 лампы 865, между ними 830. И что б глазам было приятно, а аквариум не "желтил".


Последний раз редактировалось ahnenerbe; 09.11.2015 в 21:03..
ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 20:53   #17
Живу я тут
  
 
Аватар для vadimmm1979
 
Регистрация: 02.01.2014
Адрес: Киверцы
Сообщений: 929
Поблагодарил(а) : 992
Поблагодарили 619 раз(а) в 503 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Вибачте що вмішуюсь у ваш діалог .Після того як виберете собі світло на т-5 підбийте ціну і спробуйте зібрати світодіодний світильник (ціну порівняти) Профіль я брав http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=197703 у Сентуріо П40 можна ховати під кришку тут жеж є і заглушкі і скло до ньго (розраховуйте на дві балочкі по 65 см /1,3 метра профілю ) Діоди можна купити будь де я на малий акваріум брав тут http://www.aquafanat.com.ua/forum/in...howtopic=54227 одноватні діоди але мені їх вистачає на повну дуже багато дають світла ( щойно поміряв 37 см стовп води) (але в залежності від рослин які ви будете вирощувати можна поставити і 3 ватні в мене мохи та буцефаландри ростуть добре) В цієїї людини вони вже напаяні на підложку .Та купити можна і на сландо так само і блок живлення залежно від кількості діодів на ось такому http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/b...d-IDe7BwV.html в мене дві балочкі по 10 діодів . Та тут ви можете вибирати скільки завгодно . Одне головне свій світильник після повної зборкі всі місця пайкі я обробив медичним клеєм БФ цифр точно не памятаю якщо буде потрібно то пошукаю точну назву але в аптеці знають який він .Промазував для того щоб волога (хоча профіль закритий ) всеоно не попадала на контакти клей робить плівочку і все супер! порекомендував один з знайомих акваріумістів . Ну ніби все) Основне в діодах це економія світла та мала температура що важливо влітку .

vadimmm1979 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 20:55   #18
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Зайшов у глухий кут з освітле ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Олександр+ Посмотреть сообщение
пока звичайні,якщо будуть проблеми поміняю,хоча планую захисне ско ставити від бризг,думаю проблем не буде.
у меня на покровном стекле стоит освещение, брызгов нет, лампы не загрязняются, в эпра влага не попадает, контакты не ржавеют.

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:02   #19
Живу я тут
  
 
Аватар для Олександр+
 
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от vadimmm1979 Посмотреть сообщение
Вибачте що вмішуюсь у ваш діалог .Після того як виберете собі світло на т-5 підбийте ціну і спробуйте зібрати світодіодний світильник (ціну порівняти) Профіль я брав http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=197703 у Сентуріо П40 можна ховати під кришку тут жеж є і заглушкі і скло до ньго (розраховуйте на дві балочкі по 65 см /1,3 метра профілю ) Діоди можна купити будь де я на малий акваріум брав тут http://www.aquafanat.com.ua/forum/in...howtopic=54227 одноватні діоди але мені їх вистачає на повну дуже багато дають світла ( щойно поміряв 37 см стовп води) (але в залежності від рослин які ви будете вирощувати можна поставити і 3 ватні в мене мохи та буцефаландри ростуть добре) В цієїї людини вони вже напаяні на підложку .Та купити можна і на сландо так само і блок живлення залежно від кількості діодів на ось такому http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/b...d-IDe7BwV.html в мене дві балочкі по 10 діодів . Та тут ви можете вибирати скільки завгодно . Одне головне свій світильник після повної зборкі всі місця пайкі я обробив медичним клеєм БФ цифр точно не памятаю якщо буде потрібно то пошукаю точну назву але в аптеці знають який він .Промазував для того щоб волога (хоча профіль закритий ) всеоно не попадала на контакти клей робить плівочку і все супер! порекомендував один з знайомих акваріумістів . Ну ніби все) Основне в діодах це економія світла та мала температура що важливо влітку .
ну на скільки я знаю діоди з часом втрачають свої якості,стверджувати не буду,хоча стикався з світлодіодними стрічками які були середньої цінової категорії(не з дешевих) і вже через 3-4 місяці помітно підсідали.

Олександр+ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:07   #20
Живу я тут
  
 
Аватар для Олександр+
 
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Зайшов у глухий кут з осв ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ahnenerbe Посмотреть сообщение
у меня на покровном стекле стоит освещение, брызгов нет, лампы не загрязняются, в эпра влага не попадает, контакты не ржавеют.
так і я про це,не охота викидати 160-180грн на вологостійкі патрони,не думаю що у акваріумі буря буде,поки з баластом ще не вирішив,думаю взяти з перспективою,на 4 лампи,вдруг прийдеться зі спектром "гратися",або ще лампу добавляти.

Олександр+ поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 09.11.2015, 21:13   #21
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

vadimmm1979 1 ваттные диоды рекомендуют для нано аквариумов, а для высоты водяного столба 50 см нужны минимум 3-х ваттные. Рекомендуют диоды фирмы CREE или OSRAM, а они стоят как сбитый боинг. Освещение люминесцентных ламп равномерное по всему аквариуму, а светодиоды - это точечный свет. Верх аквариума будет мало освещенный, его не будет хватать для высоких растений. Но это мои субьективные выводы не подкрепленные практикой. А зимой люминесцентные лампы греют аквариум, у меня 26 градусов без обогревателя. Вот вам и другая сторона медали, тоже экономия электроэнергии.

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:14   #22
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Зайшов у глухи ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Олександр+ Посмотреть сообщение
так і я про це,не охота викидати 160-180грн на вологостійкі патрони,не думаю що у акваріумі буря буде,поки з баластом ще не вирішив,думаю взяти з перспективою,на 4 лампи,вдруг прийдеться зі спектром "гратися",або ще лампу добавляти.
на 4 лампы спектр будет еще луче 2 по 865 и 2 по 840

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:18   #23
Живу я тут
  
 
Аватар для Олександр+
 
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Re: Відповідь: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ahnenerbe Посмотреть сообщение
vadimmm1979 1 ваттные диоды рекомендуют для нано аквариумов, а для высоты водяного столба 50 см нужны минимум 3-х ваттные. Рекомендуют диоды фирмы CREE или OSRAM, а они стоят как сбитый боинг. Освещение люминесцентных ламп равномерное по всему аквариуму, а светодиоды - это точечный свет. Верх аквариума будет мало освещенный, его не будет хватать для высоких растений. Но это мои субьективные выводы не подкрепленные практикой. А зимой люминесцентные лампы греют аквариум, у меня 26 градусов без обогревателя. Вот вам и другая сторона медали, тоже экономия электроэнергии.
якраз теж хотів сказати про точкове освітлення діодів,по акваріуму можуть "плями" світла бути,знову таки стверджувати не буду,не бачив,і через це й експеременти не хочу ставити)

Олександр+ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:18   #24
Живу я тут
  
 
Аватар для vadimmm1979
 
Регистрация: 02.01.2014
Адрес: Киверцы
Сообщений: 929
Поблагодарил(а) : 992
Поблагодарили 619 раз(а) в 503 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Лампи так само потрібно міняти через хочаб рік стрічки це зовсім не те ! Вони можуть бути лише для нічної пдсвіткі . Якщо зацікавить то маю дві такі ЭПРА ELXc 236.208 VS ось характеристикі http://nesu-svet.com/ballast-elektro...36.208-vs.html в роботі були 6 місяців за дві хочу 250 грн 4 патрони в подарунок ))) просто лежать без діла патрони вологозахисні.Та це на т-8 лампи все.

vadimmm1979 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:21   #25
Живу я тут
  
 
Аватар для vadimmm1979
 
Регистрация: 02.01.2014
Адрес: Киверцы
Сообщений: 929
Поблагодарил(а) : 992
Поблагодарили 619 раз(а) в 503 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Зимой лампи помагают спору нет у меня стояло 6 т-8 по 36 ват) Продал подогрев)

vadimmm1979 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:21   #26
Живу я тут
  
 
Аватар для Олександр+
 
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от vadimmm1979 Посмотреть сообщение
Лампи так само потрібно міняти через хочаб рік стрічки це зовсім не те ! Вони можуть бути лише для нічної пдсвіткі . Якщо зацікавить то маю дві такі ЭПРА ELXc 236.208 VS ось характеристикі http://nesu-svet.com/ballast-elektro...36.208-vs.html в роботі були 6 місяців за дві хочу 250 грн 4 патрони в подарунок ))) просто лежать без діла патрони вологозахисні.Та це на т-8 лампи все.
я т5 планую ставити,та все одно дякую)

Олександр+ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:35   #27
Живу я тут
  
 
Аватар для Олександр+
 
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Зайшов у г ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ahnenerbe Посмотреть сообщение
на 4 лампы спектр будет еще луче 2 по 865 и 2 по 840
ну 4*24 Вт може бути багато,все таки зупинюсь на 2х, 865 і 830, а після запуску буде видно)

Олександр+ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:37   #28
Живу я тут
  
 
Аватар для vadimmm1979
 
Регистрация: 02.01.2014
Адрес: Киверцы
Сообщений: 929
Поблагодарил(а) : 992
Поблагодарили 619 раз(а) в 503 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Кажуть що набагато краще т-5 не було змоги порывняти ) Ось перші два фото одноватні діоди на другій видно що світла вистачає на двох інших 3 ватні діоди висота стовба води 50 см загальна акви 60 .
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN8092.jpg
Просмотров: 352
Размер:	176.9 Кб
ID:	521900   Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN8095.jpg
Просмотров: 280
Размер:	212.3 Кб
ID:	521901   Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN8099.jpg
Просмотров: 262
Размер:	294.0 Кб
ID:	521902   Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSCN8100.jpg
Просмотров: 279
Размер:	205.0 Кб
ID:	521903  

vadimmm1979 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил vadimmm1979 за данный пост:
BRATISLAVA (09.11.2015)
Старый 09.11.2015, 21:39   #29
Клуб "Цихлідка"
  
 
Аватар для BRATISLAVA
 
Регистрация: 30.12.2009
Адрес: Київ, Голосієво
Сообщений: 1,713
Поблагодарил(а) : 2,463
Поблагодарили 1,044 раз(а) в 692 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Зайшов у г ===www.aquaforum.ua===

Оффтоп
__________________
Тещи были придуманы потому, что дьявол не вездесущ.


__________________

BRATISLAVA поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2015, 21:51   #30
Живу я тут
  
 
Аватар для Олександр+
 
Регистрация: 01.11.2015
Адрес: Жмеринка
Сообщений: 393
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 218 раз(а) в 134 сообщениях
Re: Зайшов у глухий кут з освітленням! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от vadimmm1979 Посмотреть сообщение
Кажуть що набагато краще т-5 не було змоги порывняти ) Ось перші два фото одноватні діоди на другій видно що світла вистачає на двох інших 3 ватні діоди висота стовба води 50 см загальна акви 60 .
Ну от на перших 2х фото явно виділяється червоне і синє світло)

Олександр+ поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 22:28. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts