Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах - Страница 6 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Морская аквариумистика > Морские аквариумы участников форума
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Морские аквариумы участников форума Расскажите о своем аквариуме: животных, оборудовании, декорациях. Поделитесь интересными идеями. Можно размещать фотографии прямо в теме

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.01.2014, 11:29   #76
Живу я тут
  
 
Аватар для Олег Демчук
 
Регистрация: 02.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 574
Поблагодарил(а) : 585
Поблагодарили 226 раз(а) в 170 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах ===www.aquaforum.ua===

Пират, і тееб зі звятами! )) Та не доходять руки до фото, і банка ще не в тому стані щоб фоткати (((. Так що треба ще буде почекати поки все розростеться і нижчі минуть.

З.І. Так може хтось підказати по сумісності з ксюшкою? (див. пост 75)

Олег Демчук поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2014, 11:58   #77
Живу я тут
  
 
Аватар для Olexii
 
Регистрация: 19.03.2010
Адрес: г.Киев
Сообщений: 1,177
Поблагодарил(а) : 408
Поблагодарили 463 раз(а) в 363 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
З.І. Так може хтось підказати по сумісності з ксюшкою? (див. пост 75)
Олег приветствую,
по личному опыту могу сказать - рядом с ксюхой у меня вплотную живет родактис - пока все гуд

Olexii поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Olexii за данный пост:
Олег Демчук (13.01.2014)
Старый 13.01.2014, 15:13   #78
Живу я тут
  
 
Аватар для Олег Демчук
 
Регистрация: 02.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 574
Поблагодарил(а) : 585
Поблагодарили 226 раз(а) в 170 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от vako Посмотреть сообщение
Ксюха не агрессивный коралл, по этому в принципе можно любой ЛПС подсадить. Только вот в многие ЛПС выпускают щупальца агрессии, которые тем самым обожгут ксюху. Можно зонтики подсадить, но только вот когда ксюха будет касаться своими щупалками зонтиков они будут закрываться, но не по причине того, что она их жалит, просто зонтики не любят когда по ним кто-то елозит.
Стосовно ЛПС згоден, в принципі (відносно щупалець агресії) - то не зовсім вдалий варіант для сусіда ксюхи. Все більше таки схиляюсь на користь грибочків, мо того самого родактиса - прийнятний такий варіант? Зонтики на основний камінь садити не хочу, бо потім не позбудусь їх ))). Не знаю як там стосовно агресії ксюхи щодо ЛПС чи м"якоти, але помітив, що СПС (серіатопору, зокрема) вона жалить добряче таки, як я розумію - у СПС знизу поліпи зникають на дуже тривалий час після того, як по ним "пройдуться" щупальця ксюшки.

Олег Демчук поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2014, 18:09   #79
Живу я тут
  
 
Аватар для Олег Демчук
 
Регистрация: 02.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 574
Поблагодарил(а) : 585
Поблагодарили 226 раз(а) в 170 сообщениях
Відповідь: Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах ===www.aquaforum.ua===

Так зонтики я обожнюю - просто не хочу саджати їх на основний камінь, бо дуже шкода буде позбавлятися їх коли розростуться на весь камінь (це хіба що посадити зонтики на основний камінь як вже будуть висаджені сві заплановані беспи, щоб зонтики затягнули прогалини які залишаться). Я все більше схиляюсь до думки посадити грибочок якійсь. Класна ідея пересадити ксюшку на скло, от лише не знаю як саме присобачти її на те скло...

Олег Демчук поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 22:21   #80
Живу я тут
  
 
Аватар для Олег Демчук
 
Регистрация: 02.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 574
Поблагодарил(а) : 585
Поблагодарили 226 раз(а) в 170 сообщениях
Відповідь: Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах ===www.aquaforum.ua===

Вітаю шановне товариство! Виклав на сусідньому форумі кілька фоток свого 8-галонного аквасика. )))

Ще маю питання по облаштуванню тумби під майбутнє море на 250л. Планую зробити її з металевого кута, обшитого вологостійкою плитою, плюс з середини звукопоглинач якійсь пришпандьолю )). Каркас мені обіцяли погрунтувати, але питання в тому, чи потрібно ще буде його фарбувати якоюсь вологостійкою фарбою? І якщо так, то яку саме можете порекомендувати, шановні моряки?? Також ще одне питання з приводу доцільності облаштування активної витяжки з тумби - буде стояти самп зі скрабером, тому випаровування в тумбі має бути чималеньке. Але якщо поставити вентилятор на витяжку, то тоді втрачається сенс в звукоїзоляцюї тумби, а вона буде стояти біля ліжка ((((
Буду вдячний за поради!

Олег Демчук поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Олег Демчук за данный пост:
чмо (13.03.2015)
Реклама помогает развиваться
Старый 29.05.2014, 00:07   #81
Живу я тут
  
 
Аватар для maksim_pw
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Харьков
Сообщений: 841
Поблагодарил(а) : 573
Поблагодарили 1,192 раз(а) в 467 сообщениях
Re: Фрагмент Індонезійського рифу в 30 літрах ===www.aquaforum.ua===

Каркас все красят яхтеным лаком, со скрабером испарение будет сильное.
У меня капли текли по всем стенкам, так что без вентиляторов никак! На вдув и на выдув- у меня так стоит, хотя и один на выдув справлялся.
У меня 12в вентилятор работает от зарядки нокиа на 5в. его не слышно-возвратная помпа Атман сильнее гудит.
Тоже тумба обклеена шумоизоляцией!
Шумоизоляцию брал автомобильную она самоклеющаяся-в поклейке сложности нет.

maksim_pw поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 00:13. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts