Поділіться інформацією про червоновухих черепах. - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Рептилии > Черепахи
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 08.03.2015, 22:37   #1
Поділіться інформацією про червоновухих черепах.
 
Аватар для thomas85
Живу я тут

Регистрация: 03.06.2009
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 1,341
 

Поблагодарил(а) : 773
Поблагодарили 472 раз(а) в 192 сообщениях
thomas85 thomas85 поза форумом 08.03.2015, 22:37
Рейтинг: ()

Пожалів і забрав в свої добрі руки))) червоновуху черепаху! Черепасі близько 4 років, панцир біля 16-17 см в довжину. На вигляд здорова активна тварина рахіту викривлення не наблюдається.

Жила в 50 літровому акваріумі без фільтра, без обігріву, без берега, без ультрафіолету.

Поселив її в свій 240 л, поставив фільтр, обігрівач на 23 градуса накрутив, суша 40Х30 см,

В планах поставити лампу накалювання 25 ват з рефлектором і ультрафіолет.


Останнє мене цікавить найбільше. До мене вона жила не ахті, але біля вікна де є природний ультрафіолет, зараз в мене акваріум стоїть в приміщенні де немає природнього світла. Repti Glo зараз нереально дорогі - не потяну. Існує якась альтернатива? Можливо уф діоди (з паяльником дружу). Люмінісцентки т5 для перевірки валюти? Чи можливо жарівка синя якими ще колись за совєтів ніс гріли

Також цікавить яка різниця між спеціалізованими Repti Glo які світять як звичайна люмінісцентка і уф лампами які світять синім світлом? кількістю ультрафіолету? довжиною хвилі?

Последний раз редактировалось thomas85; 08.03.2015 в 22:57..
Просмотров: 2719
Ответить с цитированием
Старый 09.03.2015, 09:38   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для thomas85
 
Регистрация: 03.06.2009
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 1,341
Поблагодарил(а) : 773
Поблагодарили 472 раз(а) в 192 сообщениях
Відповідь: Поділіться інформацією про червоновухих черепах. ===www.aquaforum.ua===

Знайшов таку інформацію про ультрафіолет http://vitawater.ru/terra/teor/uv.shtml

тобто якщо Exo-Terra Repti Glo 5.0, 20 Вт, має 30% UVA, 5% UVB з 20 ват це виходить 6 ват UVA і 1 ват UVB, решта звичайне світло я правильно зрозумів?

UVA в продажі валом, а от UVB який якраз найважливіший поки не можу знайти.

thomas85 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2015, 09:50   #3
Moderator
  
 
Аватар для Chappa
 
Регистрация: 24.02.2009
Адрес: Киев, Ирпень
Сообщений: 965
Поблагодарил(а) : 327
Поблагодарили 681 раз(а) в 364 сообщениях
Отправить сообщение для Chappa с помощью ICQ
Re: Поділіться інформацією про червоновухих черепах. ===www.aquaforum.ua===

Для черепахи такого віку, в принципі, можна вже обійтися без УФ лампи, якщо при цьому збалансувати раціон та додавати, наприклад, Рептокал ( Тетра) або інші аналогічні підкормки. Якщо годувати живим кормом ( равлики, дощові черви, дрібна риба) - то навіть без добавок черепасі буде досить потрібних мікроелементів.

http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=29054 - ось тут зібрана інформація про УФ лампи.
Біля вікна природного УФ потрібного спектру якраз і нема, бо скло його майже не пропускає. Буде можливість - як потеплішає можна виносити черепаху надвір: навіть півгодинки на сонці буде досить для нормального синтезу віт. Д3

Chappa поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Chappa за данный пост:
thomas85 (09.03.2015)
Старый 09.03.2015, 10:10   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для thomas85
 
Регистрация: 03.06.2009
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 1,341
Поблагодарил(а) : 773
Поблагодарили 472 раз(а) в 192 сообщениях
Відповідь: Re: Поділіться інформацією про червоновухих черепах. ===www.aquaforum.ua===

Chappa, дуже дякую за відповідь. Це якраз те що я хотів почути. Зявиться сонечко - підем гуляти)))

thomas85 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 00:36. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts