знизу облітають акропори - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Морская аквариумистика > Болезни морских животных
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 15.06.2016, 17:07   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 06.04.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 182
Поблагодарил(а) : 115
Поблагодарили 175 раз(а) в 98 сообщениях
знизу облітають акропори ===www.aquaforum.ua===

Добрий день, шановні колеги!

Вимушений звернутися за порадою. Вже понад два місяці часу, як почали облітати акропори. Одна вже пропала. Інші - фрагую - обрізаю мертву частину із певним запасом. Ніби виживають.

Побіління починається від основи і поступово піднімається вгору. "Шкіра" злазить шматками протягом 5-10 днів. Поки відмирання тільки починається, акропора навіть непогано росте.

Розпочалося це не одразу. Спочатку одна. Пофрагував. Зараз вона росте на магнітній плашці на стінці акваріума. Через якийсь час ще декілька. Вже пару днів тому подумав, що біда минула. Аж раптом ще одна акропора почала облазити. Є ще пару, які цілі. Цікаво те, що саме ці дві дуже погано до тепер росли. Якщо цей ріст взагалі можна назвати ростом.

В чому причина я не знаю. Думав якісь черв'яки акропорові. Брав вражені акри, полоскав і у солоній воді в склянці, і в RX-і. Нічого не побачив. Ні яєць, ні слідів "укусів" також немає.

Думав, що щось з водою. Бо десь з 4 міс тому були у мене певні коливання КН (в межах 2 од). Параметри вже давно стабілізувалися, а акропора почала облітати щойно пару днів тому.

В інтернеті щось я нічого конкретного не знайшов. Було багато таких випадків. Всі фрагували акропори, і ті виживали. Але причин так і не вдалося виявити.

Зараз параметри води у мене такі:

Солоність - 35 промілле
КН - 8,3
Кальцій - 410
Магній - 1400
Нітрати - 5 (трохи підросли за останній місяць - були 0,5)
Фосфати - 0,15 (сильно виросли, завжди були 0,04, до кінця не розумію у чому справа).
темп - 26,5С

За будь-які поради чи думки буду щиро вдячний.

ivans поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 03:25. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts