Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > "Самоделкин" > Освещение
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.07.2016, 20:09   #1
Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику
 
Аватар для GreenD
Живу я тут

Регистрация: 30.05.2014
Адрес: Київ
Сообщений: 383
 

Поблагодарил(а) : 928
Поблагодарили 202 раз(а) в 151 сообщениях
GreenD GreenD поза форумом 06.07.2016, 20:09
Рейтинг: ()

Вітаю. Потребую консультації електромонтажника (чи як там вірно називається ця спеціальність), який міг би підказати причину того, що у моєму світильнику не працює ШИМ-контроль.
Передумова: маю вже більше року саморобний ЛЕД-світильник під керуванням 4-х канального контролера. На днях запаяв собі невеличкий світильник в самп з трьох тридіодних зірочок та п'яти лед-драйверів - двох Мінвелівських LDD-700L та трьох саморобних вже одноамперних з Харкова (має бути 5 каналів, якраз по одному драйверу на канал). При підключенні живлення всі діоди горять як має бути, а от на ШИМ-сигнал від контролера не реагують (хоча в цей самий час контролер успішно контролює діоди на основній люстрі, яку теж паяв самостійно і з якою подібних проблем не було!). Сигнал від плати контролера до драйвера проходить - продзвонював мулитестером. Ну і ще чимало чого пробував - результат нульовий.

Хотілось би, якщо це можливо, або запросити в гості майстра, щоб він на місці глянув в чому може бути косяк, або ж підвезти світильник до майстра, але тоді без контролера (((

З.І. Фото свого "творіння" не викладаю, бо навряд чи реально діагностувати проблему в тому скупченні провідків, які ж до того і не марковані, але якщо потрібно, то, звісно, сфоткаю і викладу.

З.З.І. Прошу вибачення за деяку можливу сумбурність та за "многа букафф"...
Просмотров: 2543
Старый 06.07.2016, 21:26   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для yarishNEW
 
Регистрация: 13.10.2010
Адрес: г.Кременчуг Полтавской обл.
Сообщений: 545
Поблагодарил(а) : 553
Поблагодарили 420 раз(а) в 244 сообщениях
Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

"Землю-корпус-массу" диммера и ШИМ-регулятора не забыли соединить?

yarishNEW поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил yarishNEW за данный пост:
GreenD (06.07.2016)
Старый 06.07.2016, 22:37   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для GreenD
 
Регистрация: 30.05.2014
Адрес: Київ
Сообщений: 383
Поблагодарил(а) : 928
Поблагодарили 202 раз(а) в 151 сообщениях
Відповідь: Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

yarishNEW, на жаль, я не те щоб повний гуманітарій, але й не технарь, тому ваше питання для мене має небагато сенсу, чесно кажучи. Між контролером та драйвером у мене лише один проводок, по якому, наскільки я розумію, проходить ШИМ-сигнал. Я все паяв так, як і рік назад в великій люстрі, в якій все працює...

GreenD поза форумом  
Старый 07.07.2016, 00:12   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Sem
 
Регистрация: 17.09.2004
Адрес: Киев, Троещина
Сообщений: 14,498
Поблагодарил(а) : 4,653
Поблагодарили 8,526 раз(а) в 4,395 сообщениях
Записей в дневнике: 7
Отправить сообщение для Sem с помощью ICQ Отправить сообщение для Sem с помощью Skype™
Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

Наверное таки гуманитарий.
Сигнал относительно ЧЕГО должен идти?
Отож.
Вам подсказали куда копать.
Два провода как минимум должно быть.
__________________
Страна не ублюдков и не воров.


__________________

Sem поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Sem за данный пост:
GreenD (07.07.2016)
Старый 07.07.2016, 03:12   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій М
 
Регистрация: 31.12.2014
Адрес: Львов
Сообщений: 1,421
Поблагодарил(а) : 279
Поблагодарили 843 раз(а) в 539 сообщениях
Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

Чтоб сигнал проходил нормально - все минуса всех блоков питания (на контроллер, на драйвера, на реле если есть, и т.д.....) нужно соединить. Для верности от контроллера на драйвер идёт 2 провода - GND и ШИМ сигнал, и от БП 2 провода - GND и "+", вот и оба GND соединяются.

Сергій М поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Сергій М за данный пост:
GreenD (07.07.2016)
Реклама помогает развиваться
Старый 07.07.2016, 10:47   #6
Живу я тут
  
 
Аватар для GreenD
 
Регистрация: 30.05.2014
Адрес: Київ
Сообщений: 383
Поблагодарил(а) : 928
Поблагодарили 202 раз(а) в 151 сообщениях
Відповідь: Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій М Посмотреть сообщение
Чтоб сигнал проходил нормально - все минуса всех блоков питания (на контроллер, на драйвера, на реле если есть, и т.д.....) нужно соединить. Для верности от контроллера на драйвер идёт 2 провода - GND и ШИМ сигнал, и от БП 2 провода - GND и "+", вот и оба GND соединяются.
У мене від контролера на драйвер йде лише ОДИН провід, тільки ШИМ...

Але перечитав усі повідомлення і на ранок сяйнула думка, що проблема полягає в тому, що контролер та новий світильничок заживлені від різних БЖ. Я правий? Цей факт в першому посту не вказав, оскільки не вважав його важливим...

І тоді є ще питання:
- маю блок живлення мінвелл нес 250-24, який має лише три виходи живлення (ТРИ контакти "+" і ТРИ "-"), які вже всі зайняті - від одного живиться контролер, а від двох інших дві балки основної люстри. Так от, чи можна на якійсь з цих зайнятих виходів повісити ще один прилад, а саме цей новий нещасний світильник в самп? І чи будуть від цього якісь падіння в напрузі чи ще чомусь?
Дякую!

І вибачте за можливі неточності в термінології від "гуманітарія"...

GreenD поза форумом  
Старый 07.07.2016, 10:56   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для Sem
 
Регистрация: 17.09.2004
Адрес: Киев, Троещина
Сообщений: 14,498
Поблагодарил(а) : 4,653
Поблагодарили 8,526 раз(а) в 4,395 сообщениях
Записей в дневнике: 7
Отправить сообщение для Sem с помощью ICQ Отправить сообщение для Sem с помощью Skype™
Re: Відповідь: Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от GreenD Посмотреть сообщение
І чи будуть від цього якісь падіння в напрузі чи ще чомусь?
Меряйте токи\мощьность потребления вашего основного девайса и того, что думаете подключать.
Если сумма равна -меньше вашего минивела можно.
Если нечем померять - можно попробовать подключить.
Защиты по току должны сработать.
Ну.. это уже наверно сложно .
Еще раз ВСЕ минуса - должны быть соединены.
__________________
Страна не ублюдков и не воров.


__________________

Sem поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Sem за данный пост:
GreenD (07.07.2016)
Старый 07.07.2016, 13:12   #8
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 01.06.2016
Адрес: Николаев
Сообщений: 46
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 17 раз(а) в 13 сообщениях
Re: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от GreenD Посмотреть сообщение
Фото свого "творіння" не викладаю
Перед тим, як слухати поради що і до чого приєднати, треба зробити схему або принаймні дати фото з’єднань. Бо після порад все може й запрацює, а може згорить.

Alux поза форумом  
Старый 07.07.2016, 19:29   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для GreenD
 
Регистрация: 30.05.2014
Адрес: Київ
Сообщений: 383
Поблагодарил(а) : 928
Поблагодарили 202 раз(а) в 151 сообщениях
Відповідь: Потрібна допомога-консультація фахівця по ЛЕД-світильнику ===www.aquaforum.ua===

усім хто відгукнувся вельми вдячний за підказку та роз'яснення - вже все запрацювало як слід після того, як живлення пустив з одного БЖ на контролер та на світильник.



Тему закриваю.

GreenD поза форумом  


Share/Bookmark

Закрытая тема


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 12:36. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts