Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Рыбы > Экзоты (скаты, вьюны, ножи и т.д.)
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 29.12.2015, 22:22   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Придбав собі парочку цих дивних створінь. Шукав на форумі інформації майже не має(або не знайшов). В інтернеті стандартні набори фраз перепощені один в одного..
Хто що може сказати про цю рибку,як вона? Дякую.

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил ipolit за данный пост:
avk71 (25.01.2016)
Старый 30.12.2015, 13:54   #2
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Так як ніхто поки що не відписав,спробую поділитись першими враженнями. Давно придивлявся до цієї рибки і таки вирішив придбати. Вчора вечором запускав її в акваріум. Маю за правило запускати рибу після виключення освітлення,але коли фонове світло ще присутнє від світла лампочки в кімнаті. При запуску рибки в акваріум,ще з хвилин 10-15 рибка при слабкому освітленні звикає до нового місця,а інші риби не проявляють надмірного інтересу до новоприбульців. Потім світло гашу повністю. На ранок нові рибки уже звикають до обстановки і старожилами сприймаються як "свої"..Чому саме так? Маю негативний досвід запуску рибок в акваріум з ранку. Половина риб була просто прибита скаляріями,а от вечором при тих же скаляріях і таких же рибках такого не було..(скалярій уже не тримаю).
Отже вернемось до еліотрісів - не думав,що вона настільки неспокіна і тривожна при запуску..У моєму харациново-карпозубому царстві це перша риба яка ще на ранок вела себе дуже стурбовано(це при тому,що моїх рибок можна віднести до категорії нано)..Не знаю як буде на майбутнє,але читані мною слухи про її агресивність наразі безглузді..Рибка досить гарна,а тип плавання скорше схожий на повзання на череві..що мене дуже радує,хоча спочатку подумав,що це вони здихати зібрались))Корм поки що не брала,хоч падав їй на голову,так що написане про її неросторопність в їді схоже правда(але можливо це із-за нової обстановки)..Тіж харацинки при запуску перш ніж дихати хавали все підряд.. А хасеманія нана взагалі першим ділом почала ганяти мені всю живність і навіть найбільших у мене молінезій,що мене дуже турбує і вже жалію,що взяв.
Мало написав про еліотрисів,але якщо все буде добре пізніше доповню свої спостереження..Коли йшов вони мирно сиділи животами на раріпі..)

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили ipolit за данный пост:
avk71 (25.01.2016), Vlados (31.12.2015)
Старый 06.01.2016, 04:39   #3
Днепропетровский клуб аквариумистов
  
 
Аватар для nikolo
 
Регистрация: 04.02.2009
Адрес: Никополь
Сообщений: 798
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 112 раз(а) в 83 сообщениях
Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Я бы тоже приобрёл бы.Опыт содержания и разведения имел.Хотелось бы повторить.

nikolo поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2016, 14:42   #4
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Отже, уже скоро місяць,як у мене поселився еліотріс. Зразу скажу,рибка дуже гарна..Після невеликого стресу в дорозі вона нарешті набула гарного і яскравого окрасу. Те,що про неї писали на рахунок неуклюжості це правда..Корм падає на голову,а в рот не залітає.Правда самка виявилась більш кмітливішою і почала їсти досить швидко,а ось самець, лишень не давно побачив як він їв морожену артемію..До речі люблять подзьобувати маленьких равликів. Декілька раз спостерігав як він хапав равлика,але не удачно..можливо коли я не бачив, йому це вдалось. Щодо інших риб досить спокійний,хоча деколи проявляє певну територіальність,але дуже кволо. По рівняно з моїми хасеманіями нана небо і земля. До речі ніколи не думав що вони(хасеманія) такі "дикі",буквально за місяць після придбання вся риба плавала без хвостів,навіть старожила молінезію цапали. В кінці-кінців не витримав і віддав..
Елеотрис особливою цікавістю поведінки не відрізняється,рибка як рибка хоча не така нудна як даніо хопра які тільки плавають вперед-назад але і не така цікава як нанностомус маргінатос,правда ігри самця і самки дуже гарні..В цілому, раджу для утримання з простими мирними рибками,думаю не пожалкуєте. Рибка досить винослива..температура у мене падала до 20С і ніякої зміни поведінки не помітив.

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил ipolit за данный пост:
avk71 (25.01.2016)
Старый 25.01.2016, 13:03   #5
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Вчора помітив як самець еліотриса пообідав равликом(фіза)..Це для мене велика несподіванка. Я то думаю,чого в мене популяція фіз почала зменьшуватись,а за поїданням звичайного корму еліотриса майже не спостерігав,от і розгадка..
Не знаю чи це поодинокий випадок,але якщо ні,то Коврових еліотрісів,крім всього іншого,можна рекомендувати для профілактики розмноження равликів..

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил ipolit за данный пост:
avk71 (25.01.2016)
Реклама помогает развиваться
Старый 25.01.2016, 15:18   #6
Живу я тут
  
 
Регистрация: 18.02.2011
Адрес: Херсон
Сообщений: 181
Поблагодарил(а) : 666
Поблагодарили 98 раз(а) в 77 сообщениях
Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

ipolit, как-то пропустил Вашу тему.
Элеотрис вообще без проблемная рыбка. Из собственного опыта - если держать в небольшом видовом аквариуме то будете видеть в основном самку и очень редко самца. Мужик ведет жизнь скрытную, большую часть времени прячется в своей "норе" с перерывом на перекус и приставания к самке. Момент ухаживания очень интересен и красочен. И самец и самка набирают цвет и выглядят очень эффектно. Как только отложат икру - про самца вообще можете забыть - вы его "потеряли" будет жить возле нее.
В достаточно большом общаке с не крупной и не агрессивной рыбой поведение меняется и сильно. И самцы и самки часто будут на виду, но об потомстве можно забыть.
Достаточно непритязательны к составу и качеству воды, не любят очень яркий свет и будут прятаться в траву, но могут и привыкнуть. Малек намного более нежен и очень не любит резких изменений ни состава воды ни ее температуры, сразу клеит ласты.
В общем рыбка очень привлекательная внешне, простая в содержании. Мне очень нравится, правда сейчас не держу, хотя и хотелось бы восстановить популяцию.
Если нужно что то конкретное спрашивайте чем могу поделюсь.

avk71 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили avk71 за данный пост:
ipolit (25.01.2016), конфеткина (24.11.2016)
Старый 25.01.2016, 15:52   #7
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.02.2010
Адрес: Киевская обл., Вишнёвый
Сообщений: 234
Поблагодарил(а) : 80
Поблагодарили 40 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

У меня живут уже почти 9 месяцев. Симпатичные, простые в содержании и мирные рыбки. Со всем написанным о ней выше соглашусь. Правда, опыта поднятия малька нет и не планировался, в принципе. Самец после нескольких нерестов уже досиживал практически до выхода малька, но поплывшего малька так и не видела. Правда, живут в общаке.

leska поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 25.01.2016, 18:41   #8
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от avk71 Посмотреть сообщение
Если нужно что то конкретное спрашивайте чем могу поделюсь.
Дякую,але на разі зараз якихось конкретних питань не маю..хіба що скажіть чим ви їх кормили,що для них, можливо, є лакомством,крім равликів звичайно..))

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 25.01.2016, 19:37   #9
Живу я тут
  
 
Регистрация: 18.02.2011
Адрес: Херсон
Сообщений: 181
Поблагодарил(а) : 666
Поблагодарили 98 раз(а) в 77 сообщениях
Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Ну улиток они все же как-то не очень. Это к карликовым тетрадонам обращаться надо ... Все живые корма - трубочник, мотыль, коретра, артемия, чертик - все что шевелится и в рот пролазит. Малька не трагают ни своего ни чужого (при нормальном кормлении) но в общем могут (самки). Заморозка - все то же но берут уже хуже и не много.. Сухи корма - тут как карта ляжет. Брали и таблетки и хлопья, но то же не так что бы уж очень активно. Так что особо проблем нет - основное питание - трубочник,мотыль,артемия.

avk71 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.01.2016, 12:20   #10
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от avk71 Посмотреть сообщение
основное питание - трубочник,мотыль,артемия.
живий корм завжди добре,правда знайти його у нас проблематично..
а як вони себе поводять з креветками,досвіду немаєте часом?

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.01.2016, 12:33   #11
Живу я тут
  
 
Регистрация: 18.02.2011
Адрес: Херсон
Сообщений: 181
Поблагодарил(а) : 666
Поблагодарили 98 раз(а) в 77 сообщениях
Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Взрослых не тронут,ну а мелочь проглотить иногда не грех если сама в рот лезет.
Черрики с ними размножались, а точную статистику не вел , правда мха было предостаточно

avk71 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил avk71 за данный пост:
ipolit (27.01.2016)
Старый 24.11.2016, 12:49   #12
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Re: Ковровий елеотріс Tateurndina ocellicauda ===www.aquaforum.ua===

Хочу поділитись ще одним спостереженням,може це буде корисно тим, хто хоче завести цю чудову рибку - вона дуже примхлива до сухого корму,більше того, в мене вони його не їдять взагалі. І це не тільки моє спостереження. На деяких форумах зустрічав такі ж повідомлення. Рибка їсть тільки живий або заморозку. У мене вона охоче йсть заморожену артемію,сухий же корм випльовує. Самка деколи намагається скуштувати сухого,хоча майже все випльовує,а от самець ні в яку. Поїли мені всіх равликів,так що акваріум у мене без оних))
Ще зустрічав повідомлення деяких акваріумістів,що вони їдять гранульований премім корм (типу джбл),але я не пробував таким кормити..
Може в когось по іншому,тому все імхо..

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил ipolit за данный пост:
avk71 (19.01.2017)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 03:56. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts