Зоомагазины Хмельницкого и области. - Страница 17 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Клубы аквариумистов и террариумистов > Региональные клубы аквариумистов > Хмельницкий клуб аквариумистов
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.06.2009, 23:14  
Зоомагазины Хмельницкого и области.
 
Аватар для Misters
Живу я тут

Регистрация: 28.02.2009
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 1,197
Отправить сообщение для Misters с помощью ICQ Отправить сообщение для Misters с помощью Skype™
 

Поблагодарил(а) : 779
Поблагодарили 369 раз(а) в 260 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Misters Misters поза форумом 19.06.2009, 23:14
Рейтинг: ()

их конечно не много но начнем...
__________________
http://www.roleta-sale.com - Рулонные шторы, День-Ночь, по оптовым ценам по всей Украине.
Просмотров: 85546
Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 17.02.2014, 02:19   #241
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Таня Посмотреть сообщение
А "найприємніше"-коли б"єшся коло тої риби, хочеш вилікувати... поки ванночки поробиш-пора вже вставати... коли мама дзвонить розстроєна, бо "і цей вмер...", і незрозуміло чого, коли мусиш перемивати і дезинфікувати акваріум, в оформлення якого вклала душу, коли чоловік каже "а я ж казав в морозилку його!"... коли дитина питає, де рибка...коли питають" він що зноооов хворий??? а може його на сніг?" от тоді хочеться піти на ринок і розказати-показати... а смисла? що зміниться? а нічого, тільки нерви попсую собі...
А книги читали,какая рыбка с кем живет,как рыбку транспортировать, как рыбку переводить-мы рассказуем об этом каждые 5 минут,но вам хиханьки-хаханьки,а потом кто виноват продавец .

Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 02:26   #242
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Наташа77 Посмотреть сообщение
и кому верить?
манка-так, була в двухвостиків спочатку, про хворий акваріум-підписуюсь під кожною буквою, там же і брудний фільтр і напів мертві риби і брачний коридорас і золотушки з дуууже підозрілими хвостами були... правда скалярки там гарні були... і гуппі я там брала-пронесло), а маму нє-вимерли, в мужчини збоку брала дельту-півника і останнього гупака мамі,хоча, рослинки там гарні, навпроти купувала більшість риб, вуальку в тому числі...а в мужчини, що писала-дійсно т-т-т, що не куплю-все живе і росте, я ще як тільки починала дівчам просто приходила і стояла коло його акваріума, слухала, як і що розказував... купувала неонів, то він попросив, "а може, для початку 5 штучок візьмете? на пробу" от!!! а не казав, що в 50 літрів до моєї солянки ще пару скалярій буде саме супер...

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 02:29   #243
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Наташа77 Посмотреть сообщение
А книги читали,какая рыбка с кем живет,как рыбку транспортировать, как рыбку переводить-мы рассказуем об этом каждые 5 минут,но вам хиханьки-хаханьки,а потом кто виноват продавец
я 14 років тримаю акваріуми, починала з книг за 60-80-ті, потім в інтернеті читала...тобто, Ви хочете сказати, що неони, скляні окуні, гуппі і коррики не сумісні? чи 5 гуппі і 3 коррика на 30 л. акваріум? а вже як перевозити і переводити, повірте, я знаю!

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 02:30   #244
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Всім привіт! Я так розумію, що з присутніх тут на форумі людей, мало хто заходить на базар (продаж акваріумних риб). Після нашого обговорення я перший хто туди потрапив... Зайшов і ... попав під перехресний "обстріл" продавців!!! Все, що тут (в темі) писалось приписали "мені" і що "я" винний в цьому і що проводиться якась незрозуміла реклама не зрозуміло кому і чому!!! Мені навіть погрожували, мовляв за такі розмови/висловлювання .... (далі не буду). От мав я такий викид адреналіну!!!
Хоча я вам скажу відповідні зрушення є - чистота акваріумів на той момент. Все чисто і гарно!!! Супер так тримати і надалі!!!
такова двухличного человека я еще не видела.пришел называется рыбу здать, и тутже их обо-ал , ужас


Последний раз редактировалось Наташа77; 17.02.2014 в 03:13..
Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 02:35   #245
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Наташа77 Посмотреть сообщение
такова двухличного человека я еще не видела.пришел называется рыбу здать, и тутже их обо-ал ужас
це діло вже совісті-хто правду каже... Я кажу особисто свою думку, і готова підписатись, пояснити і аргументувати кожне слово!

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 17.02.2014, 03:00   #246
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Таня Посмотреть сообщение
манка-так, була в двухвостиків спочатку, про хворий акваріум-підписуюсь під кожною буквою, там же і брудний фільтр і напів мертві риби і брачний коридорас і золотушки з дуууже підозрілими хвостами були... правда скалярки там гарні були... і гуппі я там брала-пронесло), а маму нє-вимерли, в мужчини збоку брала дельту-півника і останнього гупака мамі,хоча, рослинки там гарні, навпроти купувала більшість риб, вуальку в тому числі...а в мужчини, що писала-дійсно т-т-т, що не куплю-все живе і росте, я ще як тільки починала дівчам просто приходила і стояла коло його акваріума, слухала, як і що розказував... купувала неонів, то він попросив, "а може, для початку 5 штучок візьмете? на пробу" от!!! а не казав, що в 50 літрів до моєї солянки ще пару скалярій буде саме супер...
Ну если вы такие умные пожалуйста прийдите .покажите мне мою больную рыбу у меня в переноске . в моих 100 литрах плавает до1000 рыб -рыба вся принесенная с дома -привозная пройденная карантин,остальные розводит мой отец ,а остальную часть приносят наши опытные аквариумисты.И если вы не можете в своих 50 литра справится стремя рыбками,то не надо обвинять всех в округе.И кстате в свои 50л я взяла бы пару скалярий

Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:11   #247
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Таня Посмотреть сообщение
це діло вже совісті-хто правду каже... Я кажу особисто свою думку, і готова підписатись, пояснити і аргументувати кожне слово!
Пожалуйста мы ждем.

Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:19   #248
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Таня Посмотреть сообщение
я 14 років тримаю акваріуми, починала з книг за 60-80-ті, потім в інтернеті читала...тобто, Ви хочете сказати, що неони, скляні окуні, гуппі і коррики не сумісні? чи 5 гуппі і 3 коррика на 30 л. акваріум? а вже як перевозити і переводити, повірте, я знаю!
Ну если сказать честно ,то для меня 30л-это отсадник.

Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:19   #249
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Наташа77 Посмотреть сообщение
Ну если вы такие умные пожалуйста прийдите .покажите мне мою больную рыбу у меня в переноске . в моих 100 литрах плавает до1000 рыб -рыба вся принесенная с дома -привозная пройденная карантин,остальные розводит мой отец ,а остальную часть приносят наши опытные аквариумисты.И если вы не можете в своих 50 литра справится стремя рыбками,то не надо обвинять всех в округе.И кстате в свои 50л я взяла бы пару скалярий
нести і стресувати і без того хвору рибу я не збираюсь, а про скалярії мені було сказано після того, як я сказала, що в мене вже нема місця! "такой умной" я себе не вважаю, але дещо я все таки знаю, і якщо я щось кажу, то, повірте, я кажу, що знаю, а не придумую! Що Ви б взяли...я повністю визначилась зі складом свого основного акваріума ще до того, як прийшла на ринок, а те, що докуплялось було обдумане! При покупці риба, дійсно, виглядала здоровою, але вже через 3 дня то була червона глиста... таке в мене було вперше... от тоді я "побігла" до людини знаючої за допомогою.. можу знайти фото риба, що фотографувала, коли їй скидала! Тепер це вже моя хвора риба, і коли я його таки вилікую-я спеціально на цей форум виставлю фото! зараз пошукаю фото, з принципу

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:20   #250
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Наташа77 Посмотреть сообщение
то для меня 30л-это отсадник.
а для когось і 10 повноцінний акваріум!

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:23   #251
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Таня Посмотреть сообщение
а для когось і 10 повноцінний акваріум!
Это издевательство

Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:31   #252
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Для півника чи креветок чері нормально, ніхто ж туди не садить 3 телескопа.
1-Він в день покупки, під час переводу,2- він хворий, 3-і він же, відсаджений в банку, де легше за ним доглядати і поки "зрів" його акваріум, і сфотканий для звітності Лєні про пророблену роботу. Зараз нема можливості зробити фото, але хвороба повернулась... от так...
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 5.01.2014   ....--- 002.jpg
Просмотров: 232
Размер:	55.9 Кб
ID:	408626   Нажмите на изображение для увеличения
Название: 9.01.2014   ....--- 001.jpg
Просмотров: 234
Размер:	60.1 Кб
ID:	408627   Нажмите на изображение для увеличения
Название: 16,01,2014-... 012.jpg
Просмотров: 243
Размер:	49.5 Кб
ID:	408628  

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:36   #253
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 04.02.2014
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Таня Посмотреть сообщение
Для півника чи креветок чері нормально, ніхто ж туди не садить 3 телескопа.
1-Він в день покупки, під час переводу,2- він хворий, 3-і він же, відсаджений в банку, де легше за ним доглядати і поки "зрів" його акваріум, і сфотканий для звітності Лєні про пророблену роботу. Зараз нема можливості зробити фото, але хвороба повернулась... от так...
ну покупали его вы не у меня?У меня есть антибак он поможет.

Наташа77 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 03:43   #254
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Наташа77 Посмотреть сообщение
ну покупали его вы не у меня?
якщо ви стоїте прямо-то у Вас, там, видно, була нова партія, всі в маленьких пакетиках, цей був майже вкінці акваріума, один з найгарніших... і знаю ж що привозні ніжніші і хворобливі...але чоловікові захтілось саме цього... через десь тиждень вже не було пакетиків, видно, розкупились... в мене є малахітка+білицінові ванночки-загалом помагає, але всеодно повертається болячка...

Таня поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2014, 05:13   #255
Живу я тут
  
 
Аватар для Таня
 
Регистрация: 08.12.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 132
Поблагодарил(а) : 51
Поблагодарили 85 раз(а) в 61 сообщениях
Re: Зоомагазины Хмельницкого и области. ===www.aquaforum.ua===

Цирк на дроті-я до теми про ціни- продивлялась групу вконтакті, так там питали, які ціни в Україні на курей, от що пише одна панянка "Например в Хмельницке,У нас,куры на базаре 20 грн,в магазине 40-150 грн))" Де такі магазини???? я в шоці... чи то я щось пропустила... питання було про кури( в смислі-самочки півня, Betta Splendens)

Таня поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 17:34. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts