Акванол - чули про такий препарат? - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Здоровье рыб
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Здоровье рыб Все, что связано со здоровьем рыб: непонятное поведение, симптомы, способы лечения .....

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.10.2017, 21:49   #1
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 24.10.2017
Адрес: Україна, Івано-Франківськ
Сообщений: 4
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Акванол - чули про такий препарат? ===www.aquaforum.ua===

В неонів через 4 дні після того як були запущені в новий акваріум проявився іхтік.
В зоомагазині, який у нас в місті вважається більш менш пристойним, мені продали препарат "Акванол". Сказали капати його (з розрахунку по 1 каплі на літр) 3 дні, потім зробити день перерви і ще на п'ятий день повторити процедуру.

Але мене хвилює те, що цей препарат виглядає якимось "самопальним". Я так і не знайшов в інтернеті інформації про цей препарат чи його виробника. Відповідно інструкції також немає щоб перевірити правильність доз, які мені порекомендували.

На ампулі тільки біла наклейка зі звичайного роздрукованого білого паперу, на якій пише "НПФ Ибис ЛТД. г.Днепропетровск. Раствор на 200 л. воды. Сильнодействующее средство для лечения аквариумных рыб."

Бачив що на цьому форумі один чи 2 разі зустрічається ця назва. Але хотілось би дізнатись більше інформації. Чи сильно цей препарат відрізняється від відомих "фірмових" препаратів. І чи правильне дозування мені порекомендували.

Один раз уже використав його. Судячи по тому, що вода зробилася блакитно-бірюзовою, виготолений він з того ж самого, що і інші препарати від іхтіка.

Один неон після того почав почувати себе погано. Перевертався на бік. Я його швидко відсилив в окрему ємність і розбавив воду, щоб зменшити концентрацію препарату. Здається, трохи відійшов. Принаймні уже на бік не перевертається, хоча майже не плаває. Інші 3 неони, здається, в нормі, тому поки залишив їх в загальному акваріумі. Гуппі та даніо теж в нормі.

Чув, що неони погано переносять лікування такими препаратами, тому в акваріум вносив трохи меншу дозу (20 капель десь на 27 літр).

Boanro поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ

Метки
ихтик, Лекарства


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 23:28. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts