Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Фильтры, обогреватели, компрессоры
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.11.2015, 15:09   #1
Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти.
Живу я тут

Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
 

Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
ipolit ipolit поза форумом 12.11.2015, 15:09
Рейтинг: ()

Цікавить питання біонаповнювачів для внутрішніх фільтрів. Інформація в цілому розпотрошена,а може не побачив. Прочитав,що у внутрішних фільтрах біонаповнювачі(кераміка,цеоліт) не виконує своїх функцій,так як її там мало,тому краще заповнювати ті ємкості матеріалами для механічної фільтрації. Ще цікавить,ваша думка,якщо все таки залишити біофільтрацію,то які краще наповнювачі: керамічний наповнювач Aquael BioCeraMAX Pro 600,1200..цеоліт,активоване вугілля чи щось інше. Дякую.
Просмотров: 1762
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2015, 20:15   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для Rulik
 
Регистрация: 10.02.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 902
Поблагодарил(а) : 1,439
Поблагодарили 489 раз(а) в 301 сообщениях
Відповідь: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Маленький объем наполнителя во внутреннем фильтре так увеличить-Поставьте внешний фильтр в аквариум, он станет внутренним.


Последний раз редактировалось s2dd; 16.11.2015 в 16:01..
Rulik поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 00:26   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій М
 
Регистрация: 31.12.2014
Адрес: Львов
Сообщений: 1,421
Поблагодарил(а) : 279
Поблагодарили 843 раз(а) в 539 сообщениях
Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ipolit Посмотреть сообщение
... цеоліт,активоване вугілля ...
Це тимчасові наповнювачі, які не бажано використовувати на постійній основі, вугілля х УДО = 0 , а цеоліт пишуть що як гарно він вбирае, так само гарно через місяць-два віддае усе назад у воду.

Сергій М поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 00:32   #4
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Дякую,тобто вугілля використовувати лише при потребі(витягнути лишню хімію чи лікарства після лікування риб і таке інше),а що скажете за кераміку..пише, що площа в 1 літрі 600 м/кв...наприклад чи буде вона ефективна акваелі турбо 500-му?

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 00:37   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для Сергій М
 
Регистрация: 31.12.2014
Адрес: Львов
Сообщений: 1,421
Поблагодарил(а) : 279
Поблагодарили 843 раз(а) в 539 сообщениях
Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ipolit Посмотреть сообщение
вугілля використовувати лише при потребі
Саме для цього і є вугілля.
ВВажаю що кераміка сама по собі дуже хороша в любому фільтрі, і чим вище поверхня длязаселення бактерій - тим краще.

Сергій М поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 13.11.2015, 10:22   #6
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сергій М Посмотреть сообщение
ВВажаю що кераміка сама по собі дуже хороша в любому фільтрі
- тому я й запитую,що краще у внутрішньому фільтрі встановити (в контейнері для кераміки),кераміку чи губку паралонову..дехто каже,що краще губку - площа поселення нітробактерій однакова,та ще й крім того виконую відразу механічну очистку?

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 10:29   #7
Живу я тут. Автор года 2014
  
 
Регистрация: 20.05.2011
Адрес: -
Сообщений: 5,595
Поблагодарил(а) : 2,449
Поблагодарили 4,230 раз(а) в 1,816 сообщениях
Записей в дневнике: 7
Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Це як на мене немає сенсу, тому що внутрішній фільтр малий по об'єму і його функція - збирати мілкі частинки, що плавають у воді. У мене у зовнішньому тільки синтапон і губки, але у мене рослин багато, а всі ваші бактерії живуть у грунті, більшою мірою.
Щодо цихлідників не говорю, не тримаю їх, але там і внутрішні рідко стоять


__________________

Эглантина поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 12:12   #8
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Тоді шо ж получається,ніякого сенсу в кераміці у внутрішніх фільтрах немає,а тоді ж навіщо виробники роблять відсіки для біофільтрації? тоді це просто маркетинг і замилювання очей?..нічо не розумію..але ж є там у них спеціалісти які розробляють дані технології,чимось же ж вони повинні обгрунтовувати дані удосконалення..?

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 12:26   #9
Живу я тут. Автор года 2014
  
 
Регистрация: 20.05.2011
Адрес: -
Сообщений: 5,595
Поблагодарил(а) : 2,449
Поблагодарили 4,230 раз(а) в 1,816 сообщениях
Записей в дневнике: 7
Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

це риторичне питання, тоді вам слід дати приклад фільтру, який вас цікавить і показати акваріум до якого ви хочете фільтр.
Загалом, професіонали викорстовують голову (помпу) і велику губку і все, з одного боку дешево і сердито, з іншого на губці селяться бактерії і збирається бруд. А більшість бактерій живуть у грунті.


__________________

Эглантина поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 12:31   #10
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Відповідь: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

ipolit, в подавляющем большинстве внутренних фильтров объем бионаполнителей настолько мал, что им в плане биофильтрации можно пренебречь. ИМХО лучше заполнить эти отсеки синтепоном- и вода чище, и площадь его поверхности для заселения бактериями (если уж так хочется заниматься их разведением именно в фильтре) намного больше, чем в любой керамике. Попутно, при необходимости, отсеки фильтра можно заполнять сорбентами.
Хотя лично я в небольших банках стараюсь применять только помпы с мочалками.


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2015, 12:46   #11
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.03.2015
Адрес: Коломыя
Сообщений: 318
Поблагодарил(а) : 58
Поблагодарили 148 раз(а) в 109 сообщениях
Записей в дневнике: 6
Відповідь: Re: Біокерамічні наповнювачі у внутрішних фільтрах: за і проти. ===www.aquaforum.ua===

Дякую за ваші поради,бачу більшість схиляється до чисто механічної очистки у внутрішних фільтрах..
Цитата:
Сообщение от Эглантина Посмотреть сообщение
слід дати приклад фільтру, який вас цікавить і показати акваріум до якого ви хочете фільтр.
- фільтр турбо 500 на 100 чистих літрів..
Може це грунту досипати лишній сантиметр і таким чином збільшити площі поселення бактерій..але тоді можливе закисання..хм..
Цитата:
Сообщение от Ю.В. Посмотреть сообщение
объем бионаполнителей настолько мал, что им в плане биофильтрации можно пренебречь
- я не знаток,але в літрі наповнювача Aquael BioCeraMAX Pro 600 відповідно 600 кв/м,це мало?..щось я не доганяю цієї математики..)

ipolit поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 02:19. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts