Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Фотографии аквариумов участников форума.
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Фотографии аквариумов участников форума. Размещайте фотографии и описания своих аквариумов, рассказывайте о процессе создания композиций, и т.д.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.05.2016, 13:49  
Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками...
Я тут недавно

Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
 

Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Kote_23 Kote_23 поза форумом 09.05.2016, 13:49
Рейтинг: ()

Певно все розпочиналось стандартно: натрапив на аква-магазин, вирішив придбати акву і понеслось...
Аква придбана на початку квітня. Відразу промито та засипано грунти, залито воду, поставлено фільтр акваель мікро, компресор та обігрівач aHeater mini. за тиждень засаджено Бакопа та поставлено світло. Вирішив робити з підручних матеріалів Лед-світильник (на базі діодів 3528, три ленти по 18 штук ч\з блок живлення з димером пустивши на лед 7 вольт.)
Був варіант 12, але толком не зрозумівши як вирахувати потужність вирішив взяти менше значення щоб не переборщити, ібо водорослі не дуже хотілось мати...) Було вирішено ставити світовий день на 8 годин.
Нажаль фото початкових стадій відсутні...
Ще за тиждень досадив Анубиас нано (якщо я вірно ідентифікував), був з натяками на бороду, але з часом десь поділось (коли в акву запустив стурісому), також кладофору, та каміння з "бревном" Чолла. Відразу за ними добавлено мох плачучий на кускові лави.
Фільтр внутрішній замінено на зовнішній Resun micra CY-20
Тижні 2,5 тому запущено рибасів (Стурісома та пара Ендлерів), 2 нерітіни не витримали лихої долі переїзду і відкинулись певно десь в акві.
3 дні тому в акві з'явився Ситняг та яванець на коряжці для подальшого запланованого обростання + у стіночки трохи Роголистника.

В загальному плані всі живе і працює, планується доплацювання певні невеличкі - закритя або модернізація дощовика (вимушено зроблено змільшений від стандартного для зменшення течії) та іншої акваапаратури.
Креветоси облюбували кущ моху на лаві і сидять там рідко вилазячи.... Але в ньому й проблема - сьогодні помітив що дуже велика його частина вкрита початками водоростів... фото з телефону, сьогодні-завтра максимум скину якісні з фотоапарату...
Питання в тому чи його обскубти краще (якщо так - то з акви ж краще вийняти для цієї процедури?) пролікувати або 2 в 1 ?


Звичайно воно все ще нова та в процесі, але ж хтів би мінімізувати втрати та ненаробити помилок щоб не довелося робити перезапуск....

Последний раз редактировалось Kote_23; 09.05.2016 в 14:03..
Просмотров: 4604
Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 16.05.2016, 18:56   #16
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

ahnenerbe
Дякую за вичерпну відповідь! Аерацію вимкнув (тут без спорів). Щодо внутрішнього фільтру, навпки раніше малий стояв, і не дивиться він там, тому й поставив зовнішній, тим паче як на мене він більш фільтрує (більша губка, кераміка для бактерій ) хіба ні ?
А риб я чомусь взяв для естетичності та щоб можливо щось собі теж обгризали.... Хоча над цим я ще задумуюсь...
А забрати обігрів це як ? На літо так, можливо, а наразі думаю буде плохенько без нього.

Оскар
Аква свіжа, так, рослини поки молоді та малі, світла в співвідношенні до кількості рослин багато ? І "перекос по макро" це для мене трохи космос...

Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2016, 21:15   #17
Живу я тут
  
 
Аватар для Andrey_P
 
Регистрация: 30.07.2015
Адрес: Мелитополь
Сообщений: 364
Поблагодарил(а) : 921
Поблагодарили 519 раз(а) в 202 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Надо на заборную трубку сеточку или маленькую губку надеть. Когда креветки начнут плодиться, вся молодь (а она будет длинной 2,5-3 мм) через такую решетку получит билет в один конец во внешник.

Andrey_P поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2016, 21:35   #18
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: г.Мелитополь
Сообщений: 969
Поблагодарил(а) : 454
Поблагодарили 604 раз(а) в 395 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Kote_23 Посмотреть сообщение
це для мене трохи космос...
І щож робити? Все одно потрібно буде вивчати ці питання і розуміти ,що ви робите,задля чого і як воно працює.Бо порадити можна багато чого,але хто відповідатиме? Ви,і тілько ви.Навіть з невеликим опитом ви розумієте,що великий фільтр то єкраще малого,і рибу гріти треба-бо захворіє.А ось навіщо СО,як рослин дві стеблини і чому заважає аерація і я не розумію.
Прочитайте про запуск акви,накидайте роголистнику(він зїсть надлишки фосфаті та нітратів,поки рослини не почнуть рости),зменьшіть світло.

Оскар поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2016, 23:21   #19
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Если в квартире +15 то конечно нужен обогреватель. Если в квартире +21 то обогреватель в аквариуме не нужен, тем более освещение будет подогревать аквариум. В аквариуме будет +/- 22 градуса что для ваших обитателей нормальная температура.
Большой фильтр в таком аквариуме не нужен. Главный биофильтр в аквариуме - это грунт - за ним и ухаживайте. А фильтр - губка с помпой фильтрует мелкие механические загрязнения + биофильтрация самое лучшее в вашем аквариуме, хотя решать вам как хозяину аквариума.
В вашем аквариуме со2 и не нужно, никто про это и не говорил, хватит того что есть.
Зачем аэрация в этом аквариуме? У меня все аквариумы без аэрации - зачем она нужна? Она нужна только когда перенаселение в аквариуме. У вас его нет.
Почаще (по правилам) меняйте воду - так уберете лишние фосфаты и нитраты. Не засоряйте роголистником аквариум, тем более не у всех он продается.

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2016, 00:09   #20
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Роголистник є, хоча в малій дуже кількості...
СО2 і не думав поки ставити ( не бачу потреби).
Воду замінюю раз на тиждень відсотків 30.
Світло вирахувати у ватності важко в моєму випадку. (Хоча як написано в темі 8 годин, і не на максимум). Ще менше ? Ситнях щось і так жовтіти почав (хоча по ідеї й не примхливий)
А щодо сітки на фільтр думав, хоча ті що є повзають і щось геть не напряжно їм там (на сітці тій що є) - не присмоктує і тд їх до тої сітки... Я й собі припустив, що і мілюзгу може й не засмокче )
А щодо мікробалансу і такого роду тематики, я гадав, що ви щось конкретне маєте на увазі, чого плюс, а чого мінус в моєму випадку... Загальні питання , запуск акви і що для чого розумію, підчитую теми і все інше в форумах і тд.


Последний раз редактировалось Kote_23; 17.05.2016 в 00:14.. Причина: доповнення
Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 17.05.2016, 00:42   #21
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: г.Мелитополь
Сообщений: 969
Поблагодарил(а) : 454
Поблагодарили 604 раз(а) в 395 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Як можна сказати чого плюс,а чого мінус ?! За тести щось читали?Як то люди в залежності від показніків корегують кількість чи то фосфатів чи нітратів,чи макро взагалі? Яж не екстрасенс.Лише маю припущення,що аква свіжа,БІО баланс,мабудь,ще не встоявся,світла ,на мій погля,забагато,рослин мало,тай ті не багато "зїдають"-тому лишається пожива водоростям.А може и доля фосфатів збільшена.

Оскар поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2016, 08:38   #22
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

А что за белые камни справа? Случайно не мрамор? Вода у вас жестковата для мха. Лучше осмосом разбавить.
Можно длинностебельку купить по типу перистолистника и красиво и нитраты будет быстро убирать.
По освещению лучше 1 раз купить нормальный светодтодный светильник с правильным спектром, например у alex4 тут на форуме.
Фильтр сильное течение создает?

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 27.05.2016, 16:48   #23
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

За тести: тетровські показали, що все в нормі, трім KH завищено, Але то було місяць тому, треба ще виміряти ( ібо були зміни).
Щодо каміння, ні це не мармур, якийсь карпатський камінь. Буду вдома напишу точні показники тестів.
Фільтр - течії великої не дає, після встановлення збільшеної флейти все норм. (мікро фан давав таке ж саме).
А щодо світильника - це треба подумати.... Легко взяти і витративши космосуму купити світильник з спец спектром, але ж діоди є і в вільному доступі та без брендованої ціни, визначити спектр важче але ж можливо, та й краще ж ніж поголовне колишнє освітлення лампами розжарення...

А загалом, щодо моху, "покупав" в розчині з перекисом водню, забрав з акви аератор та поки поступово стає менше... побачим що буде далі з часом шляхом замірів складу води та усуванням недоліків написаних вище.... поступово...


Последний раз редактировалось Kote_23; 27.05.2016 в 17:12..
Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 27.05.2016, 17:57   #24
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 26.04.2016
Адрес: Сумы
Сообщений: 89
Поблагодарил(а) : 128
Поблагодарили 48 раз(а) в 28 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Тести крапельні чи полоски??
Не спішіть так піднімати аврал, не спішіть з пероксидом, дуже мало часу пройшло з запуску. Додайте рослин, також для со2 можна користуватись сильногазованою мінералкою, купіть таку щоб дешева і мінералізація була якнайменша, 500мг/л, дозу можна знайти на сторінці http://aquascape-promotion.com/co2-dlya-akvariuma
Збалансуйте нітрати/фосфати...
В мене досвід запуску креветок завершився нажаль невдало, з 25 штук більшість загинули, не знаю чи можливо це із-за високих фосфатів у моєму акваріумі, бо я помилково застосовував ортофосфорну кислоту для зниження високого рН, чи щось інше... Зараз без креветок, пробую настроїти баланс...
Світло якісне за адекватну ціну можна замовити в цій темі http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=223370, я зробив світильник із комплекуючих і з зручним недорогим контролером.

someo поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 17:18. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts