Конкурс відгуків: Жорсткість води в акваріумі - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Торговые марки - описание, обсуждение, презентации > AQUAYER
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.09.2016, 11:29   #1
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.11.2015
Адрес: Львів
Сообщений: 26
Поблагодарил(а) : 20
Поблагодарили 25 раз(а) в 8 сообщениях
Конкурс відгуків: Жорсткість води в акваріумі ===www.aquaforum.ua===

…Якось мені співробітник похвалився своїм акваріумом і розповів про акваскейп. Загорівся я тією ідеєю не на жарт. Подивившись фото, поспілкувавшись із співробітником та погугливши, теж наважився на купівлю акваріума.
Оцінював ситуацію тверезо і на акваскейп особо не націлювався, вирішив спершу спробувати травник. За порадою того ж співробітника, купив живильну підложку від Aquayer 1,5 л, грунт, рослини та назбирав каміння для композиції. Коротше кажучи запустив я банку на 40л і почав чекати, поки все почне рости і буяти… Та не все так просто й легко, через деякий час (тиждень-другий) зауважив неприємний факт, рослини починали втрачати свій колір, робитись прозорішими і, в кінцевому результаті, просто розчинялись . Як далі виснилось, рослини, які я купив, ростуть переважно у тропічних країнах, де вода м’яка . За допомогою тестів Aquayer KH та GH було визначено, що у води з-під крана концентрації карбонатної жорсткості (КН) перевищували 15ᵒ, а загальна жорсткість (GH) перевищувала 20ᵒ . Отже, потрібно було приймати якісь дії, щоб зовсім не втратити всі рослини. Придбав пом’якшувач Aquayer 300мл. В інструкції даного пом’якшувача вказано: «1 мерная ложка (5мл) Умягчителя понижает в 5 литрах воды карбонатную жесткость КН на 5° dH, а общую жесткость GH на 4° dH». Щоб не гаяти часу на підготовку води для заміни в акві, набрав пом’якшувач у мішечок (ложечка і мішечок в комплекті) і розмістив його навпроти викиду води із фільтра, щоб було більш ефективне перемішування пом’якшеної води. Протягом двох днів знизив показники KH до 6ᵒ, а GH до 8-10ᵒ, значення вимірював тими ж тестами Aquayer KH та GH. Користувався пом’якшувачем кожного разу, після планової підміни води. Вже через два тижні стан рослин значно покращився, вони перестали розчинятися і з’явились признаки росту. Далі настав час для внесення добрив та СО2, але це вже окрема історія =).
Через деякий час перейшов на більший літраж – 70 л, але продовжував користуватись пом’якшувачем Aquayer 300мл. У м’якій воді рослини почувають себе значно краще і краще засвоюють всі добрива та СО2. Іноді не було можливості понижати жорсткість, тоді можна було спостерігати, що деякі рослини дуже притуплювались у рості. На мою думку, даний пом’якшувач є ідеальним варіантом для підтримання потрібної жорсткості води в акваріумах до 100л, для вирощування красивих і здорових травників і акваскейпів. І, звісно, не потрібно забувати про всі інші добрива та засоби для догляду за підводним світом.





Последний раз редактировалось AQUAYER; 14.09.2016 в 22:59..
Myron поза форумом  
Старый 14.09.2016, 20:35   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 14.09.2016
Адрес: Ривне
Сообщений: 1
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Жорсткість води в акваріумі ===www.aquaforum.ua===

[спам]


Последний раз редактировалось AQUAYER; 14.09.2016 в 22:24.. Причина: СПАМ от Розетки и Тетры. Вот поэтому нашей продукции никогда не будет в таких магазинах.
Fedya поза форумом  
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Закрытая тема


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 15:15. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts