Шлях до озера Танганьїка - Страница 3 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Клубы аквариумистов и террариумистов > Клубы аквариумистов > Клуб "Танганьїка в Україні"
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Клуб "Танганьїка в Україні"
Клуб любителів цихлід озера Танганьїка

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.02.2017, 15:47  
Шлях до озера Танганьїка
 
Аватар для ~~DANILA~~
Живу я тут

Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
 

Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
~~DANILA~~ ~~DANILA~~ поза форумом 13.02.2017, 15:47
Рейтинг: (2 голосов - 5.00 средняя оценка)

Доброго дня, всім шанувальникам мешканців озера Танганьїка.

Загорівся бажанням тримати представників даного озера. Чесно кажучи ніколи не думав що стану шанувальником цього направлення в акваріумістиці але побачивши в ютубі представників цихлідок, які живуть у мушлях, однозначно вирішив спробувати їх тримати. Якраз прийшов час перезапускати наявний акваріум, з його життям можна ознайомитись перейшовши за посиланням Мечта 240л

Також схожу тему створив на сусідньому форумі Шлях до озера Танганьїка , але як зрозумів там це направлення не дуже представлене, як наслідок мені не вистачає інформації від людей які тримають представників озеру Танганьїка.

Дякуючи Игорю Колосану взнав про існування Клубу "Танганьїка в Україні, за що йому ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ.

Тепер по темі. Запуск буде без поспіху, по мірі вивчення мною даного питання та підготовки умов для утримання цихлідок. Буде дуже багато питань, розумію що більшість інформації є у всесвітній мережі але вже на даному етапі стикнувся з невідповідністю інформації з різних джерел. Тому цікавить саме інформація від людей які безпосередньо практикують даний напрямок акваріумістики.
По пунктам.
1.H2O
Інформація різна в різних джерелах, але такі пункти всіх об'єднують :
-органіка наближена до нуля
-добре насичення води киснем
-своєчасне обслуговування(підміни води)
Перечитавши багато інформації прийшов до висновку необхідності фіто-фільтру початок,фіто-фільт продовження, фіто-фільтр кінцевий варіант він допоможе Tetra EX1200 чистити воду від органіки та шкідливих речовин. Прошу поділитись думками по цьому питанню.
2.Грунт
Дякуючи barvinok62 вдалося прояснити це питання, та зупинитись на наступному :
пісок кварцовий дрібної фракції 0.5-0,8мм шаром 2-3см. Оскільки в такій фракції є лише натуральний(не фарбований) тому з кольором все вирішилось само собою. Також будуть добавлені мушлі в яких зможуть ховатися мешканці акваріуму та багато каміння(ближче до запуску ще буду уточнювати питання каміння). Можливо ще у когось є думки по питанню піску - з радістю ознайомлюсь.
придбаний пісок
3.Освітлення
Як розумію питання не дуже важливе але мене цікавить, якщо є інформація, при світлі яких кольорів(у діодах) найбільш виграшно передається забарвлення цихлідок.

Населення яке планується(список не остаточний, буде доповнюватись по мірі наближення запуску).
На даний проміжок часу 100% хотілося б тримати :
-Лампрологус оцелатус «голд» (Lamprologus ocellatus "gold")
-Лампрологус мультифасциатус (Lamprologus multifasciatus)
Отримав наступні рекомендації по розміщенню даних видів :
Дякую KRABS :
Я б рекомендував взяти у умовно розділити акву навпіл: в одній частині насипати купу із мушлів для 5-6 мультів, а в іншій розкласти на певній відстані мушлі (щоб не разом одна біля іншої) для 3-4 оцелатусів, з яких після утворення пар можна буде забрати лишніх. якщо сильно будуть гнобити найслабших.
Дякую Cognitio rerum :
для мулькиків по задній стінці розташуйте трохи більших каменів з хоч деякою подобою печер (вони крім мушель люблять ховатися також між камінням) а частину ракушок розташуйте ближче до передньої стінки (оцелатуми на диво безпроблемно почувають себе біля переднього скла) Мультифасціатумів можна помістити невелику колонію, а от по кількості оцелатумів однозначно порадити затрудняюсь. Класично 1 самець і 2 -3 самки, хоча акваріум всеж 120 довжини.. можливо уживуться і 2 самці.
Дякую heron :
Мультифасцитусы будут постоянно рыть мелкий песок и максимально заглублять свои ракушки. По этой причине на месте базы мультиков на дно под песок положите плоские камни, а то дороют до стекла и будет не красиво.

Це головні рибуськи, за ради яких все затіяв, дуже вони мені сподобались в відео на ютубі.
Фото акваріума :
Скрытый текст


Дякую за увагу. Продовження обов'язково буде. Сподіваюсь на рекомендації та підтримку.

Последний раз редактировалось ~~DANILA~~; 11.05.2017 в 13:16.. Причина: Доповнення
Просмотров: 27859
18 пользователей поблагодарили ~~DANILA~~ за данный пост:
ander67 (13.02.2017), Dgek (16.09.2017), IgoR дым (13.02.2017), ksy-kiev (13.02.2017), lavrin (15.02.2017), myprog (21.03.2017), OlehS (13.02.2017), Viktor b (15.02.2017), vi_ki (13.02.2017), ZiFed (13.02.2017), Владік (06.07.2017), Володимир Романович (13.02.2017), Вячеслав69 (01.05.2017), Игорь Колосан (14.02.2017), Карача (06.05.2018), Корнелия (23.03.2017), Ланжерон (13.02.2017), Михайло (23.04.2017)
Реклама помогает развиваться
Старый 20.02.2017, 15:39   #31
Живу я тут
  
 
Регистрация: 05.12.2015
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 401
Поблагодарил(а) : 590
Поблагодарили 1,507 раз(а) в 355 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Cognitio rerum Посмотреть сообщение
..... по кількості оцелатумів однозначно порадити затрудняюсь. Класично 1 самець і 2 -3 самки, хоча акваріум всеж 120 довжини.. можливо уживуться і 2 самці.
сам раніше написав, сам собі і відповідаю
посадив в 300л двох дорослих самців оцератумів і групку самок..
Йой шо ся творе Бої гладіаторів.
І місця ж ніби достатньо для двох геть не великих бичків. Розумію, звичайно, що якби посадив зразу штук 5 самців то все було би спокійно. Але я не сторонник зирити на рибу з заглушеними від перенаселення інстинктами.. Поки поспостерігаю, може надалі уживуться якось

Cognitio rerum поза форумом  
4 пользователей поблагодарили Cognitio rerum за данный пост:
ander67 (20.02.2017), ZiFed (20.02.2017), ~~DANILA~~ (21.02.2017), Володимир Романович (20.02.2017)
Старый 20.02.2017, 20:46   #32
Живу я тут
  
 
Регистрация: 22.12.2014
Адрес: Новая Каховка
Сообщений: 213
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 80 раз(а) в 52 сообщениях
Відповідь: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

2 ~~DANILA~~
А что конкретно для фитофильтра заказали?

heron поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил heron за данный пост:
~~DANILA~~ (21.02.2017)
Старый 21.02.2017, 11:08   #33
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Основне що замовив це помпа, яка має два вихлопи. Один буде направлений в акваріум, інший подавати воду у фіто-фільтр. Також замовив діодні смуги, з яких планую зробити підсвітку фіто-фільтру. Та ще потроху фільтруючи матеріали та насадки поролонові на забірні трубки основного фільтру та на помпу яка буде подавати воду у фіто-фільтр.
На вихідних придбав кашпо та штуцери які буду використовувати для подачі та відводу води.
Хотів замовити покривне скло для акваріуму але вирішив замовити після того як зроблю фіто-фільтр, щоб точно розуміти необхідність та розташування отворі у склі.
На цьому тижні буду робити фіто-фільтр, все що можливо - перегородки, штуцери. Потім викладу фото що я навояв.

~~DANILA~~ поза форумом  
5 пользователей поблагодарили ~~DANILA~~ за данный пост:
ander67 (21.02.2017), Gorn (21.02.2017), myprog (21.02.2017), Viktor b (23.02.2017), Игорь Колосан (21.02.2017)
Старый 21.02.2017, 13:52   #34
Живу я тут
  
 
Регистрация: 22.12.2014
Адрес: Новая Каховка
Сообщений: 213
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 80 раз(а) в 52 сообщениях
Відповідь: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Ага цікаво...

heron поза форумом  
Старый 23.02.2017, 14:38   #35
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Ось що вийшло на даний момент - стосовно фіто-фільтру.

Придбав вже фітинги для підключення подачі та відводу води але вирішив не врізати поки не прийде помпа, оскільки достеменно невідомо діаметр трубки по якій буде надходити вода.
Ще остаточно не визначився з остаточним розташуванням елементів фіто-фільтру. Хочу щоб було і зручно і безпечно - ще обдумую.
Кому цікаво матеріали та ціни :
1.Кашпо для квітів, довжина 1м (приблизно 3$)
2.Пластик для перегородок(шматок лежав без діла, вартість невідома)
3. Термо-клей, приблизно 2 стержня(загальна вартість 3$). Зупинився на клею для PDR авто ремонту, тримає дуже міцно, застигає швидко. Порівнював з клеєм з будівельного супермакету - різниця помітна.
Можливо в когось будуть думки чи поради стосовно побаченого.
Як і попереджав Andrew1 - клей не тримає, причому цікава ситуація в деяких місцях не можливо відірвати в деяких відходить легко.

Переробив фіто-фільтр.
Вклеїв перегородки на сантехнічний герметик, додав металеві стяжки(щоб не розпирало), врізав штуцери для подачі та відводу води.
Провів перше випробування у ванній(без наповнювача) - виявив що одна з перегородок на стиці дала протікання(проклеїв по новій).
Загалом нібито не погано. Помпа замовлена в Китаї якраз підійшла по потужності, вода встигає стікати тримаючи заданий рівень. Також випробував аварійний перелив, також працює.

Продовження по фіто-фільтру та не тільки.
Кінцевий варіант фіто-фільтру.


Последний раз редактировалось ~~DANILA~~; 30.04.2017 в 23:08.. Причина: Доповнення
~~DANILA~~ поза форумом  
6 пользователей поблагодарили ~~DANILA~~ за данный пост:
barvinok62 (23.02.2017), Gorn (23.02.2017), lavrin (23.02.2017), Viktor b (23.02.2017), ZiFed (23.02.2017), Игорь Колосан (23.02.2017)
Реклама помогает развиваться
Старый 23.02.2017, 15:25   #36
Живу я тут
  
 
Аватар для Andrew1
 
Регистрация: 04.11.2007
Адрес: Червоноград
Сообщений: 6,046
Поблагодарил(а) : 6,229
Поблагодарили 5,166 раз(а) в 2,315 сообщениях
Записей в дневнике: 19
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ~~DANILA~~ Посмотреть сообщение
Термо-клей
Не держится он в воде, систематически пользую в фильтре, при очередной чистке снимается от прикосновения. Скрытый текст

Andrew1 поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Andrew1 за данный пост:
~~DANILA~~ (23.02.2017)
Старый 23.02.2017, 15:35   #37
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Дякую за інформацію, обов'язково перевірю але тут не клей з строй.мага, а клей який використовується для витягування вм'ятин при рихтуванні авто. Хоча у води можливо себе поведе як і звичайний. Порівнював їх, так той на якому зупинився значно краще прилипав.

~~DANILA~~ поза форумом  
Старый 23.02.2017, 21:07   #38
Живу я тут
  
 
Регистрация: 22.12.2014
Адрес: Новая Каховка
Сообщений: 213
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 80 раз(а) в 52 сообщениях
Відповідь: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

А перелив як реалізується, а то не дай бог через верх...

heron поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил heron за данный пост:
~~DANILA~~ (23.02.2017)
Старый 23.02.2017, 21:50   #39
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Планую наступне(поки не остаточно), відвід води буде реілізованй трьома варіантами.
Основний - у останьому відсіку в дно буде врізаний штуцер, на який надітий шланг, який в свою чергу опускається в акваріум.
Два додаткових(аварійних), будуть розташовані в першому та останьому відсіці, також врізані в дно та опущені в акваріум, з іншого боку в них будуть вставлені відрізки шлангів, довжина яких і буде визначати при якому рівні води в фільтрі піде аварійний злив.
Написав можливо не зрозуміло, але на ділі все досить просто. Коли реалізую обов'язково покажу.

~~DANILA~~ поза форумом  
Старый 23.02.2017, 22:01   #40
Живу я тут
  
 
Аватар для Andrew1
 
Регистрация: 04.11.2007
Адрес: Червоноград
Сообщений: 6,046
Поблагодарил(а) : 6,229
Поблагодарили 5,166 раз(а) в 2,315 сообщениях
Записей в дневнике: 19
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ~~DANILA~~ Посмотреть сообщение
будуть розташовані в першому та останьому відсіці
Напевно в останньому то зайве.В першому подача та аварійка-нібіи так бачив в людей зроблено. Але може хтось з практиків підкаже, хто користується ФФ.

Andrew1 поза форумом  
3 пользователей поблагодарили Andrew1 за данный пост:
Tomas&ua (24.02.2017), ~~DANILA~~ (23.02.2017), Игорь Колосан (01.03.2017)
Старый 06.03.2017, 15:50   #41
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
hello Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Давненько нічого не писав але процес повільно йде. На цьому тижні планую завершити виготовлення фіто-фільтру, нарешті з Китаю прийшла помпа, світлодіодні смуги та фільтрувальні матеріали.
Китайці підставили, але маємо що маємо, нижче відео розпакування посилки.


Паралельно шукаю домівку для мешканців свого акваріуму. Точна кількість поки невідома, буде ясно коли повністю уберу всі рослини. Кожен тиждень при підмінах води прибираю частину рослин.
З населення є :
Мікрорасбора Галактика - їх віддам безкоштовно, оскільки у них досить поважний вік(більше трьох років), можливо їм залишилось недовго.
Аманки самці та самки. Самки постійно з ікрою - можливо хтось хоче спробувати розводити - ціна договірна.
Севелія разлінованна(sewellia-lineolata) - цих рибусь хотів би залишити, дуже мені подобаються. Периодично в мене нерестяться - є дорослі особини, підлітки та зовсім малеча. Можливо є в когось інформація або досвід сумісного утримання Севелії разлінованної та цихлідок заради яких я все затіяв. Якщо бажано разом не тримати, тоді ціна договірна.
Велика кількість хижих равликів ХЕЛЕН - ціна договірна.
Якщо в когось є інтерес у придбані перерахованих рибусь, креветок та равликів - прошу писати особисті повідомлення з вказанням що Вас зацікавило та вартість за яку хочете придбати. Бажаний самовивіз, оскільки не маю можливості відправляти через жд. та авто. вокзали.

~~DANILA~~ поза форумом  
5 пользователей поблагодарили ~~DANILA~~ за данный пост:
ander67 (06.03.2017), Gorn (06.03.2017), myprog (06.03.2017), ZiFed (06.03.2017), Макрогнатус (06.05.2017)
Старый 06.03.2017, 18:38   #42
Живу я тут
  
 
Регистрация: 22.12.2014
Адрес: Новая Каховка
Сообщений: 213
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 80 раз(а) в 52 сообщениях
Відповідь: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Даа.. посылки всегда приятно получать. Биозагрузка для фитофильтра?

heron поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил heron за данный пост:
~~DANILA~~ (07.03.2017)
Старый 06.03.2017, 21:11   #43
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Біозагрузка для каністрового, взамін керамічних кілець які візьму для фіто-фільтру.

~~DANILA~~ поза форумом  
Старый 06.03.2017, 23:41   #44
Живу я тут
  
 
Регистрация: 22.12.2014
Адрес: Новая Каховка
Сообщений: 213
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 80 раз(а) в 52 сообщениях
Відповідь: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Честно не понимаю зачем там эти каменюки. Ну сами подумайте, внутри самого камня вода не течет, а если течет то со временем поры забиваются. Вокруг самих колец дыри огромные. Вода просто обтекает их не контактиируя с бактерией. Губка в разы по площади поверхности соприкосновения с водой больше любой биозагрузки.
Такие биозагрузки используют в промышленном выращивании рыбы. Биофильтра там измеряют в десятках метров кубических, там под краном не промоешь. И отходы у рыб толщиной в мизинец. Вот там это подходит. А в квартире эти загрузки только крадут полезную площадь Вашего фильтра и Вы будете это компенсировать скоростью потока...и опять бактерии вымываются...

heron поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил heron за данный пост:
~~DANILA~~ (07.03.2017)
Старый 07.03.2017, 09:04   #45
Живу я тут
  
 
Аватар для ~~DANILA~~
 
Регистрация: 08.10.2006
Адрес: Київ, Оболонь
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 316
Поблагодарили 482 раз(а) в 116 сообщениях
Re: Шлях до озера Танганьїка ===www.aquaforum.ua===

Згоден з Вами частково.
Але є бажання урізноманітнити фільтрувалні матеріали з надією більшої ефективності. У моєму фільтрі чотири контейнери в яких в основному губки, також є біо-шари які йшли у комплекті та були керамічні кільця. Керамічні кільця забрав для фіто-фільтру.

~~DANILA~~ поза форумом  


Share/Bookmark

Закрытая тема

Метки
цихліди мушлеві, цихліди Танганьїки


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 10:53. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts