PDA

Просмотр полной версии : І що це за рибка ?(поки що без фото)


Benjamen
24.06.2012, 01:44
Сьогодні був в одному селі на Черкащині. У кінці города - ставок. Дзеркала майже немає, все заросло очеретом. А на невеличкому клаптику біля берега, на сонці, на глибині 10 -15 см побачив зграйку із 7-8 рибок. Розміром з дорослу самку гупі, за формою тіла схожа на даніо (наскількі точно я зміг визначити поглядом зверху). Тіло світло сіре, а по усьому тілу темні, майже чорні, дуже контрастні, плями розкидані. Причому, плями різних розмірів, і у кожної рибки свій індивідуальний малюнок з цих плям. Крім того, основний сірий колір навіть у цих семи рибок відрізнявся: були більш світлі і більш темні. Вразило, що двох однакових рибок там не було!!
Перше, що прийшло на думку - це пічкурі. Продивився багато їх фото в мережі , але плями у них здебільшого вздовж середньої лінії, і у зграї вони усі близнюки.
Щоправда, дізнався, що їх існує до десятка видів ( за ареалом), але фото не усіх побачив.

Сподіваюся, до кінця літа я ще там буду,обов'язково візьму сачок, а також спробую зробити фото.

а поки що - може хто зустрічав щось подібне?

Viktor_R
28.06.2012, 10:36
Без фото - трудно сказать, постарайтесь сделать снимки.

Винничанка
01.07.2012, 23:28
Перше, що прийшло на думку - це пічкурі.

Читая описание - тоже первое, что пришло на ум.
Вторая мысль - бычки. Мне бы фото - думаю без проблем бы узнала.

Юрий Сахаров
19.03.2014, 20:49
http://www.vseorybe.info/kolyushkovyie-gasterosteidae.html Вероятней всего малек трехиглой колюшки, у них очень контрастные пятна и свой узор.