PDA

Просмотр полной версии : Чи є в тропічній Америці акваріумні види прісноводних креветок?


Олег Демчук
29.07.2012, 14:53
Шановні форумчани-любителі криля! підкажіть будь ласка, чи зтикався хто небуть з прісноводними креветками з Центральної Америки/амазонки? Тваринки потрібні для тематичного акваріуму з рослинами/рибами відповідного регіону. Хочеться дуже розбавити аквас з ехінодорусами та наностомусами крилем. Проте в неті самостійно нічого не знайшов, лише натрапив на один з видів роду Atya (але дуже непрезентабельний як на мене). Ну і як варіант - це мексиканськи раки Cambarellus patzcuarensis sp. Orange (за описами - ніби мирні створіння...). Може все таки існують креветки з амазонки?.. code10

alkravi
29.07.2012, 15:59
http://www.petshrimp.com/amazonglassshrimp.php

Олег Демчук
30.07.2012, 11:01
Шановні, виправте мене, якщо це можливо, але як на мене, то дістати вільно в Україны Amazon Glass Shrimp (Palaemonetes sp. (most likely Palaemonetes ivonicus)) або ж симпатичну Caribbean Dwarf Filter Shrimp (Micratya poeyi) нереально (((.

alkravi
30.07.2012, 13:23
Я отвечал на вопрос ниже по памяти, о доступности в первом посте речь не шла. Думаю все завит от того, насколько Вам принципиален вид именно из ЮА и сколько Вы готовы за него отдать.
Може все таки існують креветки з амазонки?