PDA

Просмотр полной версии : Підскажіть стосовно грунту?


Збруч
13.12.2012, 17:55
Доброго всім здоров'я!
Шановні форумчани.
У моїй акві грунт гранітна крошка не калібрована розміром від 3 до 8 мм.
В звязку з цим питання.Чи можна поверх неї підсипати щось мілкіше, до приміру річковий пісок, хочаби місцями (хочу підсадити якихось гарних рослин , довго стнбельних і покровку)
Чи не буде закисання гунту?
Аква запущена два роки тому, риб багато, Дітриту також.
Дуже не хочется робити перезапуск.

Збруч
17.12.2012, 17:36
І ще ! хто користувався підкормкою під коріння Гель Agua grow.
Чи сумісний гель з УДО Єрмолаєва (мікро-макро,-самоміс).

Збруч
21.12.2012, 23:31
І ще питаннячко?
КАмінь ракушняк, він нейтральний?
Ато у нас водичка і так жорсткувата.
ПИтання задаю, а відповідей не бачу. Вимерли всі на форумі чи що?

Олег Демчук
21.12.2012, 23:38
до приміру річковий пісок, пісок ну ДУЖЕ дрібний, і не придатний для висаджування рослин - дуже добре і швидко злежується і закисає, корені у ньому будуть гнити без кисню... Якщо і досипати, то або бюджетний базальт 2-4мм, або ж спецгрунти дрібні (хаген, манадо тощо).

Олег Демчук
21.12.2012, 23:39
КАмінь ракушняк, він нейтральний? наскільки мені відомо - ракушняк далеко НЕ нейтральний. Проте можете самі перевірити, капнувши на нього кислоти (хочаб оцтової).

Віталік Туз
18.02.2013, 00:43
наскільки мені відомо - ракушняк далеко НЕ нейтральний. Проте можете самі перевірити, капнувши на нього кислоти (хочаб оцтової).

у мене був ракушняк у акві так він супер на ньому навіть веліснерія росла проте прийшлось половину викинути по причині того що рослини трохи розрослися та потрібно було місце ( веліснерію неможна було віципити від нього вона дуже крепко в нього вростае ) а так він незашкодить :)

СЕРГЕЙ_1972
18.02.2013, 09:58
пісок ну ДУЖЕ дрібний, і не придатний для висаджування рослин - дуже добре і швидко злежується і закисає, корені у ньому будуть гнити без кисню...
крупный кварцевый песок речной промытый очень хороший грун для травника. мое мнение самая лучшая фракция для травника это 1-2 мм. как по мне то это самый лучший нейтральный грунт для аквариума всегда именно использую только его. а вот ракушняк ни в коем случае нельзя совать в травник он повышает жосткость так как срстоит в основном из карбоната кальция.

Олег Демчук
18.02.2013, 12:18
крупный кварцевый песок речной промытый очень хороший грун для травника. з цим я не сперечаюсь! ))) але ж у ТС мова не йшла конкретно саме про крупний річковий пісок, а взагалі про річковий пісок, який дуже легко може бути дуже дрібним...

СЕРГЕЙ_1972
18.02.2013, 13:01
з цим я не сперечаюсь! ))) але ж у ТС мова не йшла конкретно саме про крупний річковий пісок, а взагалі про річковий пісок, який дуже легко може бути дуже дрібним...

а речной песок использовать так всеравно нельзя единственный выход это хорошо его промыть, тоесть вымить весь мусор ,ил, и мелкую фракцию. и еще добавлю что песок нужно брать на быстром течении там мелкие частицы уносятся а откладываются побольше. и конечно я думаю его нужно прокипятить после промывки. а промывка это еще тот геморой

vitalgor
18.02.2013, 20:10
Accoumfub, code22????