PDA

Просмотр полной версии : Нерест коридорасов


vetall
15.12.2012, 16:24
В мене є три золотистих сомики з них одна самка і два самці і ще є три сомика альбіноси тоже одна самка і два самці . Я хочу попробувати їх розвести для неростовика хочу використати акваріум розміром 30х20х30 , чи підійде він для нересту ? Читав що можна садити на нерест одну самочку і одного або двох самців , скільки самців краще садити одного чи двох ? Яка температура повинна бути для нересту сомиків ? Сомикам більше року .

Dimonhig
16.12.2012, 19:38
Самців садіть обох!Самців повино бути декілька,бо деякі самці сачкують.Можна самок і самців розсадити на тиждень,а можна і не розсаджувати.У будь якому випадку в акваріумі постійно повинен бути корм(трубочник).Воду через день підміняєте по 30-40%за раз,бажано з температурою на 5°-7° нижчою за звичайну температуру в акваріумі.Якщо ж вони не побажають нереститись при низькій t° то робите навпаки,доливаете вводу з більш високою температурою.За звичай C.paleatus і C.aeneus нерестяться при пониженні температури (18-20°), і пониженні тиску(дощ,сніг).

vetall
16.12.2012, 23:25
А акваріум 30х20х30 підійде для нересту ? Чи потрібно класти фільтр в акваріум чи досить поставити розпилувач для подачі кисню ?

Dimonhig
16.12.2012, 23:55
Трохи маловатий,але загалом підійде.Розпилювача дость.Зайдіть у розділ "Панцырные сомы",там є відео з розведення кориків,і стане зрозуміло чим оборудувати нерестовик.;-)