PDA

Просмотр полной версии : Парадокси батьківських почуттів


Voronych
03.06.2007, 00:35
Привіт!
Приходжу я після першотравневих свят на роботу і бачу, що пара мої скалярок охоронояють свій улюблений корчик. Придивився, а там -- ікра. Точніше вже рухливі личинки. Мило і цікаво бло спостерігати за турботливими батьками, які виловлювали занадто сміливих личинок, які віддалялись від місця кладки, заковтуючи їх і випльовували їх на місце. Так було кілька днів. Малюки підростали, ховаючись у заростях. Але весь прикол у тому, що виявляється, що це не скалярії, а меченосці. Принаймі зараз, коли вони вже мають біля 7-8 мм довжини, вони "ну викопані" меченосці. У мене в банці є пара чорних меченосців.
Оце чудасія! Як це так?

тим 16
03.06.2007, 00:43
У скаляра рога не растут?:)

red1157
03.06.2007, 10:13
Меченосцы - живородящие, соответственно стадия личинки у малька мечивков отсутствует, самка выметывает практически сформированого малька, способного плавать, вы ничего не спутали?

Voronych
03.06.2007, 10:43
Меченосцы - живородящие, соответственно стадия личинки у малька мечивков отсутствует, самка выметывает практически сформированого малька, способного плавать, вы ничего не спутали?

Привіт!
Із-за свят я не бачив дійство кладки скалярами. Я бачив тільки їх турботу про личинок. Частина була на традиційному місці кладок скалярій, а інша намагалась звідти дременути і "турботливі" батьки намагались повернути їх на місце.
А чи може таке бути, що меченосці стали зозулями?:)

red1157
03.06.2007, 11:47
В этом мире все может быть :), наверное... если мечи плавали рядышком, то в пылу страсти материнской могли наверно сгрестив общую кучу.