PDA

Просмотр полной версии : А що то є?


Панцероголов
07.07.2013, 15:25
Питаннячко таке: "що то є?" :confused:

http://savepic.org/3952094.jpg

Мабуть це якась пліснява? Бо наврядче це павутина та й щось подібне я бачив. Воно тоді зіпсований хліб вкривало. Чи небезпечне воно для полюдаріумних тварин? Просто справа ще й в тому, що мені подобається, як воно виглядає, тому й думаю залишити це там.

Hierophis
07.07.2013, 19:42
Відрізнити плісняву від павутини можно якщо зруйнувати декілька фрагментів- пліснява руйнуєтся від легкого дотику до неї. Як на мене то схоже на мукорову плісняву, якщо це так- це дуже погано.
Коли пліснява розростаєтся в тераріумі- це ознака того що мікрофауна ф мікрофлора несбалансована. В нормальному палюдаріумі і тераріумі пліснява не розростаєтся(хоча завжди є)

Панцероголов
07.07.2013, 20:01
Дякую за відповідь, але чи то я дурний чи "лижі не їдуть". Ну те, що мікророслини і мікротварини в тераріумі не збалансовані, як ви кажете, це зрозуміло. Їх там просто майже нема, я той тераріум нещодавно зібрав. Так от, а чим сама пліснява погана7 Чим вона може нашкодити (якщо може)??

То на 100% не павутина

Панцероголов
07.07.2013, 20:07
Наприклад, якщо до тієї плісняви в ємність якусь жабу посадить малу, то вона помре чи що?

amateush
08.07.2013, 13:25
через неделю должно пройти при запуске террариума такое встречается,это как в аквариуме бактериальная вспышка

Hierophis
16.07.2013, 22:06
Наприклад, якщо до тієї плісняви в ємність якусь жабу посадить малу, то вона помре чи що?

Скорійш за усе ніхто від такого шматочка плісняви не помре.
А нашкодити вона може якщо чомусь почне розростатись по всій поверхні, таке може бути. Особливо погано якщо пліснява почне вкриватися чорним зазвичай, "пилом", тобто спороносити, це вже погано навіть для людини що живе в кімнаті де є терраріум.
Ну а скорій за усе як і написали, вона зникне за тиждень, тобто вже її мабуть і нема :)

Esox
18.07.2013, 11:59
Для моху це дуже погано.

Панцероголов
18.07.2013, 18:31
Для моху це дуже погано.

Ну так його не шкода.

Шановні ви мали рацію, стосовно тієї плісняви, що павутиння нагадує. Її вже й нема. Але зявилась інша, в інших ділянках. Я її відшкрябав, а пліснява в тій ємності все одно зявляється. Але й справді її суттєво менше ніж в перші дні після запуску (якщо я вірно розумію сенс того слова)

Esox
19.07.2013, 19:06
Можливо, вентиляції бракує?

Панцероголов
19.07.2013, 20:08
Точно!