PDA

Просмотр полной версии : Ищу партнеров для открытия интернет магазина аквариумистики


kadtaras
25.09.2014, 12:40
Планую відкрити інтернет магазин все для акваріумістів.
Я вмію писати сайти інтернет магазинів та займаюся маркетингом.
Вивчення написання сайтів було для мене як хобі, а також моїм хобі була акваріумістика. Я хочу це об'єднати та створити маленький бізнес.
Шукаю партнера або партнерів, які готові працювати над даною ідеєю
Якщо у Вас є пропозиції, рекомендації, зауваження з радістю їх вислухаю.
code60

QS.kiev.ua
25.09.2014, 13:28
kadtaras, поставить магазин та нагнать народу - це просто, а от дати людям товари по класним цінам та це все робити з найкращим сервісем - це саме складне у цій затеї. А інакше не буде ніякого толку.

kadtaras
25.09.2014, 13:35
kadtaras, поставить магазин та нагнать народу - це просто, а от дати людям товари по класним цінам та це все робити з найкращим сервісем - це саме складне у цій затеї. А інакше не буде ніякого толку.

Так суть і в тому, щоб створити класний магазин з великим вибором, хорошими цінами та найкращим сервісом. Тому я і шукаю партнерів, які можливо мають товар або працюють по системі дропшипінг, підкажуть, як краще зробити кожен пункт діяльності магазину, допоможуть з організацією роботи магазину та будуть разом зі мною втілювати нові ідеї для вдосконалення не тільки сервісу, ай роботи магазину в цілому.

QS.kiev.ua
25.09.2014, 13:46
kadtaras, Я займаюсь цим інтернет магазином (http://tehnoskarb.com.ua/), наступного тижня обнову буду ставить - додасться "перезвоніть мені", корзина спеціфічна під цей магазин з всякими фільтрами та перероблений каталог. Все написано мною включаючи дизайн. Нагнав народу що 3 менеджера не встигають в туалет сходить... я бачу на скільки це важка ідея з магазином... але в цього магазина майже немає конкурентів. А інтернет магазинів по акваріумах - море. не зробите ви саме на інтузіазмі щось конкурентне... тільки час погаєте.

kadtaras
25.09.2014, 14:22
Ви молодець, спраді дуже хороший інтернет магазин, а чого Ви його зробили і ведете і обновлюєте, чому не залишили цієї ідеї з магазином, тоді ж також були конкуренти і все розвивалось і зараз так само.
Дякую, порада не погана повішати ніс, але я буду пробувати. А вдруг получиться або вийде з іншим магазином, з іншою ідеєю. Я краще час прогаю ніж нічого не буду пробувати і робити тільки тому що існують конкуренти.

QS.kiev.ua
25.09.2014, 15:25
а чого Ви його зробили і ведете і обновлюєте
kadtaras, бо я тільки розробкою, оновленням та розкруткою і займаюсь... а все інше сотні інших людей роблять.
Порада не повішати ніс а знайти якусь іншу тематику. ідея в тому, що спочатку нужно знайти де брать товари по смачним цінам а потім робить магазин під ці товари а не робить спочатку магазин та ставить там товари по цінам, гіршим ніж у конкурентів.

KoraCarerra
27.09.2014, 19:20
Якщо у Вас є пропозиції, рекомендації, зауваження з радістю їх вислухаю.
code60
Главное - не делать лишь бы сделать.

А вообщем универсальный принцип: надо специфику, которая позволит занять нишу на рынке продаж, с приемлемым выхлопом в виде общего размера маржи за нужный период времени. При этом бюджет и время-затраты были посильны плюс гибкость и предел прочности. Последнее - особенно смертельно болезненно в украинских реалиях.

steals81
27.09.2014, 19:52
Поставщики есть, цены конкурентоспособны, есть деньги на закупку товара и место для его хранения,...?
Есть ответы на данные вопросы - пишите.
"Залепить" сайт - не проблема, "раскрутить" и "продвинуть" - возможно, но это только потраченное время и "сгоревший" энтузиазм без ответов на перечислинные выше вопросы. ;)


Нашкреб на стыреном смарте.