PDA

Просмотр полной версии : Апробація світильника PteroRay від Володимира Романовича


Володимир Романович
16.10.2016, 17:07
12.10.2016 – отримав світильник Ptero Ray 60-70см.
Перше враження:
- Світильник + доставка надані безкоштовно, що доволі приємно
- Радіатор/корпус – дуже класний на вигляд, широкий і тоненький, мав би розсіювати тепло суперово!
- Ніжки – потужний, товстий дріт, щоправда міг би бути нержавіючим (бажано) з огляду на те, що буде працювати в умовах підвищеної вологості, довжини ніжок 60-сантиметрового світильника повністю вистачає для довжини акваріума повних 70см
- Пластик (заглушки і позиціонери на скло)– як на мене, досить низької якості, необроблений град від литтєвого пресування пластмаси і не зачищені/заполіровані місця де були вклеєні литники по яких, власне, ця пластмаса текла під час паковки
- Яскравість – сонце! На моїх повних 70см акваріума, 60-сантиметрового світильника достатньо
- Спектр – мені дуже подобається КОЛІР світла, чи сподобається моїм рослинкам – час покаже


15.10.2016 – «Borneo Stones». Запуск!
Сам по собі запуск креветочника з буцефаландрами вважаю авантюрним, бо ці рослинки повільноростучі, але гадаю, що за півроку життя акваріума буде видно їм добре, чи ні)) Поки що без фото, бо водичка мутна

ТТХ:
-акваріум 700х300х300мм, скло 6мм
-обігрів – Aquael ComfortZone Gold 50Вт
-фільтрація –Aquael Circulator 500
-світло – LED 6500K, Ptero Ray
-грунт – Dennerle Kristall Quarz Diamond Black – 10кг
-декор – карпатський камінь
-населення – креветки Red Sakura, Bucephalandra sp.

Ю.В.
16.10.2016, 17:28
Ніжки – потужний, товстий дріт, щоправда міг би бути нержавіючим (бажано) з огляду на те, що буде працювати в умовах підвищеної вологості,
Володимир Романович, Вы не ошиблись? В моем проволока нерж.

HATAK
16.10.2016, 17:52
1. Дріт ніжок нержавійка.
2. На жаль практично на всіх литих деталях що випускає промисловість є литники і видимі місця з"єднання форм. Просто ми в житті мало на те звертаємо увагу. На одних їх менш помітно а на інших,особливо малих,більше. В око при експлуатації то не впадає.

Володимир Романович
16.10.2016, 23:23
Ю.В., ніжки все-таки очевидно нержавійка, перевіряв суперпотужним неодімовим магнітом - повівся на те, що трішки магнітиться, але щойно пішов у ванну кімнату - магніт так само несильно липне й до реально нержавіючої рушникосушки, вибачаюсь за дезінформацію.

HATAK, на рахунок литників - я 17 років працюю зубним техніком, литтєвим пресуванням знімних протезів з нейлону/капрону та акрилу займаюсь щодня, тому мені одразу це впало в око)) На роботу, звісно це не впливає, я просто намагаюся бути об'єктивним code33

Sl@vik
17.10.2016, 07:38
Цікава тема та не вистачає фото світильника і пластикових глушок , де ви побачили негарності при виготовленні

HATAK
17.10.2016, 09:26
Ну поскольку судя по написанному люди могут подумать черти что да и в основном почему то люди ищут не позитив а негатив,как уже принято у нас в стране говорить "зраду" а не "перемогу" )) решил сам выложить фото. Это технологические места для литников которые есть практически у всех литых деталей. Они не только не критичны для качества света но и практически незаметны при эксплуатации.
ЗЫ.Сам светильник уже немного потасканный так как рабочий и снят просто с аквы.

Sl@vik
17.10.2016, 13:40
HATAK, чому ви відразу так?
Автор теми написав про деякі недоліки при виготовленні пластикових деталей та фото не виклав. Тому було б цікаво подивитися, що там такого не гарного і на скільки не естетично воно виглядає?! Як виявилося, це дрібниці які майже ніяк не впливають на зовнішній вид.

HATAK
17.10.2016, 20:48
Sl@vik,Вы наверное не правильно меня поняли,я писал о ситуации в принципе. Без фото и разъяснений действительно могло плодится у форумчам много всяких нехороших ассоциаций.

Володимир Романович
20.10.2016, 00:09
Четвертий день минув, як світильник було встановлено на акваріумі, з механічним таймером працює як годинник, після декількох годин роботи взявся рукою за радіатор - абсолютно спокійно можна тримати в руці, не перегрівається. Прикріплюю фото запуску з мутною водичкою))

HATAK
21.10.2016, 13:41
Сравнение температур и характеристик трех светильников от разных производителей.
ЗЫ Тему почистил.

Володимир Романович
04.12.2016, 23:47
Потужний світильник... Без форсування важко)) Світив 8 годин, каміння позеленіли, зменшив світловий день до 6 годин. Треба або діммер, або СО2))), але на мою думку потужний світильник краще ніж слабкий світильник, "скрутити" потужність легше, ніж доставляти додаткове світло. Фото - згодом