PDA

Просмотр полной версии : `Одесса. Украина. Распродажа


AqvuaPolic
28.05.2018, 13:07
Расформирую, один из своих аквариумов сначала продам, рыбу, камни.
ЖК с кораллам 500 гривен кг.
Без кораллов 260 гривен кг.
Бой ЖК 260 гривен кг.
Камень в акве давно есть и импорт и СРК был.

Отправка от 1000 гр.


Центропиг огненный - 2600 Продан
Центропиг биколор – 2000 Продан
Центропиг лимонный – 2000 Продан
Центропиг Эйбла-Эйбесфельдта – 1500 Продан
Псевдохромис паганель – 800 Продан
Обитают в одном аквариуме, живут стадом больше года.

Пишите на вайбер 0661552035 Денис.

rache
01.07.2018, 22:26
круто. у моряка и Валеры на сайте на рыбу прайсы меньше ...

V-V-F
01.07.2018, 23:43
круто. у моряка и Валеры на сайте на рыбу прайсы меньше ...

А вам яка різниця?
Хотя би вникнути в те що перетримана риба завжди буде дороще.
Багато хто з поставщиків не оголошує і вам того не скажуть, але в них в системах дохне багато риби! І якщо хтось з них скаже що такого нема, то я в це не повірю ніколи )))
Причини як мінімум 2!
1) риба доставляється до нас шляхом захопленни за допомогою ціанідів, страждає печінка і інші органи риби, риба може захворіти і як правило часто хворіє чимось, або повільно затягується і дохне.
Буває навіть дохне без видимих причин, ніби і їсть добре і на вигляд здорова, і тут раз... нєма.
2) вся риба доставляється (майже вся) з коралових рифів, тобіш з свого середовища існування. А це значить що не пристосована до замкнутої акваріумної системи де навіть ідеальні умови дуже далекі від тих природніх в яких вона виросла, як ще називають таких тварин (природник), тому часто і через цю причину риба хворіє, стресує і гине.
Чому терраріумісти не люблять звязуватись з тваринами "природниками"???
Часто така риба підцепляє щось при транспортуванні.

І риба виловленна бережно і акліматизована до акваріумних умов стоїть куди більше, і дороще, але в нас таку рибу не продають, тому що ніхто за таку ціну брати рибу не буде. бо принцип дешевше завжди був на першому місці.

Скільки у поставщиків не брав риб, завжди десь 50% їхньої риби було в кріпті, навть з Айрифа ангел Діакантус прийшов в крипті про що я Дениса повідомляв.
риби інколи доводиться брати багато так як займаюсь обслуговуванням, навіть карантинник в дома для перетримки риби людям запущенний.

Ну і саме головне: Вибачте за грубість... Нафіга повідомляти, писати, флудити якщо з того і так нічого не поміняється? Чи ви вірите що від того ціна впаде різко? Ви серйозно? Нє раельно серйозно?
Типу продавець такий гляне в тему прочитає "опа" бліііііін йоли-пали як я загнув ціну, негідник я!... ВСЕ СКИДУЮ ЦІНУ НА 50-80%!"
:patstalom:

Друзі будьте трохи толерантнішими чи як там підібрати слово не знаю.
Зайшов в тему глянув, не подобається ціна, вийшов з теми дальше шукати своє щастя. ВСЕ!

Вибачаюсь якщо я десь трохи перегнув, але зло бере, чесслово, не втримався, як діти нерозумні

rache
02.07.2018, 10:01
мне никакой разницы...если вы покупали дешевую рыбу у не проверенных поставщиков - это ваша ошибка

хромис паганель . апогон. хепатус и клоуны как и многие другие виды разводят вневоли...удачи

V-V-F
02.07.2018, 11:46
Я купую тільки у провірених продавців, і як ви самі вище сказали у Моряка і Варлери також.

Ви бачите що там в основному центропіги?

Ну і якщо вам ніякої різниці тоді не смітіть пустими постами в тематиці продаж.
Ви ж самі продаєте, вам в темах ніхто мозги не полоскає скільки де що коштує.
Чому? ПРАВИЛЬНО! Тому що маєте право ставити ціну яку хочете.
Успіхів.

rache
02.07.2018, 12:06
Вы так завелись, будто ущимляют ваши интересы :) я продал хромиса за 500 легко - 6 см был у меня 3 месяца. Центропиги на любителя - могут пошалить пообщипывать полипы кораллов, а так да симпатичные рыбасы

V-V-F
02.07.2018, 13:06
rache да я так завіся не приховаю :) я визнаю що перегнув за що вибачився і вибачаюсь і зараз.
Не вжливо там хто що продав яка риба продалась і за скільки.
Людина заплатила за оголошення і може ставити ціну яку захоче хоть 1000 000$ за штучку.
Кожен хай свої гроші рахує.
Для чого тикати на ціну якщо все одно з того нічого не поміняється.
Хіба не простіше зайти глянути, несподобалось, мовчки вийшов.
І думаю так має бути. Чи я не правий?

Пе. еС. Я наприклад в своєму місті безкоштовно роздаю корали нашим морякам, ще нівкого грошей не взяв. Але не буду тут тикати чому так дорого. Хотя може десь теж не подобаються ціни на мягкоту як є тут продають.
Тому що так має бути.

Радомир
02.07.2018, 14:47
Огненный центропиг - моя мечта.
Купленный у Валеры сдох через неделю, чем отбил желание что-либо у него покупать.

так что если год прожил в аквариуме, то, наверное, вероятность летального исхода меньше, что и дает, на круг, цену ниже

П.С. Жаль что в Одессе.

П.С.С. А вообще удивительно что три разных центропига уживаются в одной банке

AqvuaPolic
11.07.2018, 11:27
Аквариум расформирован. Рыба и камни переехали и готовы к продажи.
ЖК 500 гр.за кг.
Центропиг огненный - 2600 Продан
Центропиг биколор – 2000 Продан
Центропиг лимонный – 2000 Продан
Центропиг Эйбла-Эйбесфельдта – 1500 Продан
Псевдохромис паганель – 800 Продан
Обитают в одном аквариуме, живут стадом больше года.

Отдельное спасибо за поддержку и Коментарии.

Кайзер
14.07.2018, 19:37
Пару дней назад приобрел у ребят живность.Брал живность у многих но качество ,материала у ребят порадовало.Рыба в прекрасном состоянии,за 20 лет причастности к МА видел всякое.Рекомендую.

AqvuaPolic
20.07.2018, 14:06
Добрый день все рыба продана. Всем спасибо.
Остался камень и 5 шт. Крупных офиуры по 500 гривен шт.

V-V-F
25.07.2018, 20:34
Денис риба просто супер!
Дякую.

Phara
26.07.2018, 17:24
Добрый день все рыба продана. Всем спасибо.
Остался камень и 5 шт. Крупных офиуры по 500 гривен шт.

Можно узнать насколько крупные офиуры? Размер примерный напишите плз.

AqvuaPolic
27.07.2018, 10:16
Добрый день. Есть Две по мельче длина ноги от тела 10 см.Есть черные крупнее.