PDA

Просмотр полной версии : Львівський розділ на Всеукраїнському форумі акваріумістів.


Охват Марьян
03.09.2008, 19:08
Радий повідомити Вам дорогі форумчани, що м. Львів тепер має свій розділ на Українському форумі акваріумістів, який має назву Львівський Портал Акваріумістики В цьому розділі також будуть представлені новини з Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
Якщо бажаєте підписатись на новини розділу Львівський Портал Акваріумістики - перейдіть по цьому посилинню (http://aquaforum.kiev.ua/subscription.php?do=addsubscription&f=316)


Велика подяка за сприяння і створення розділу п.Александр Бешлега.

Alex.yalta
03.09.2008, 20:29
Забавно. Перечитал эту ветку от обратного, т.е. стр. 14,13-12 и т.д. дошел до 9-й, притомило. Пишите на русском, украинского большинство не знает, хоть и пытается писать. Грустно. (Сумно).

Добавлено через 5 минут
Маю надію, що він буде сприяти розвитку акваріумістики у нашому регіоні.

Удачи, считаю, что нужно работать на aquaforum.kiev.ua Вы посмотрите, есть пользователи из России, Беларуси, смысл свой огород городить? И о чем?

Охват Марьян
03.09.2008, 21:00
Вы посмотрите, есть пользователи из России, Беларуси, смысл свой огород городить? И о чем? У нас Перший !!! Україномовний портал і форум в Україні.

тернеция
03.09.2008, 21:02
Мои поздравления и наилучшие пожелания! :)

navy
03.09.2008, 21:18
Пишите на русском, украинского большинство не знает, хоть и пытается писать. Грустно. (Сумно).

Дякуємо,за привітання.:033:Спочатку не хотів нічого коментувати,але не втримався,бачучі Ваше бажання зрозуміти україньську мову:023:Може хоч через нашу сторінку отримаєте досвід.code60А на рахунок города,то рахую що від нього тільки користь буде для всіх наших форумів.code50

In Heavens
03.09.2008, 21:48
Примите и мои поздравления, очень плотно и часто общаюсь с Львовчанами, очень приятные и добрые люди, всегда помогут и поддержат! Аленка, Демон, Виталий, Богдан общаться с вами очень приятно, развивайте аквариумистику у вас в городе и пусть она процветает! ура!

Добавлено через 45 секунд
Кстати не раз был во Львове - прелестный город!

Alex.yalta
04.09.2008, 07:07
Дякуємо,за привітання.Спочатку не хотів нічого коментувати,але не втримався,бачучі Ваше бажання зрозуміти україньську мовуМоже хоч через нашу сторінку отримаєте досвід.

Займемся, подучимся. Только я видел в сети много нераскрученных форумов, просто некому там общаться. Может есть смысл создать раздел на aquaforum.kiev.ua там и народу и информации большеcode60.

navy
04.09.2008, 08:53
На мою думку чим більше буде форумів на Україні тім лібше.А життя покаже які витримають конкуренцію та будуть життєздатні.code50А на рахунок Львівського форуму так він вже існує ,та досить популярний де є зареєстровані та активно спілкуюються багато люду з різних куточків України.code60

Alex.yalta
04.09.2008, 10:06
Дайте ссылку

navy
04.09.2008, 11:15
Будь ласка.http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.phpcode60

Alex.yalta
04.09.2008, 12:01
Весьма... Очень на aquaforum.kiev.ua похож.

navy
04.09.2008, 20:41
Весьма... Очень на aquaforum.kiev.ua похож.

Схожесть,можливо але це не головне,важливо що форум живе та не втрачає своєї актуальності.:033:Тому приєднуйтесь,я не думаю ,що Ви не знайшли для себе цікаві темиcode50.Одразу і Державну мову опануєте.:)

Alex.yalta
04.09.2008, 21:11
Схожесть,можливо але це не головне,важливо що форум живе та не втрачає своєї актуальності.Тому приєднуйтесь,я не думаю ,що Ви не знайшли для себе цікаві теми.Одразу і Державну мову опануєте.

Вже пройшов реєстрацію, без неї пошук не працював. А можно россійскою писати? Не звично мені.

navy
04.09.2008, 21:35
Приміть тепер мої привітання.code69Взагалі то на дурні питання-дурні відповіді:011: звічайно пищіть як Вам зручно ,ніхто за цеcode17

Охват Марьян
04.09.2008, 22:19
Может есть смысл создать раздел на aquaforum.kiev.ua Так вже створили такий розділ :)

Весьма... Очень на aquaforum.kiev.ua похож.
Це створено для зручності користування, щоб учасники не відчували різниці між цими двома форумами :)
А можно россійскою писати? Не звично мені.
Внизу сторінки є меню вибору мови і стилю, є російська мова і інші стилі оформлення :)