PDA

Просмотр полной версии : Изменение подраздела.


ЭКСПЕРИМЕНТАТОР
01.02.2019, 11:41
Предлагаю разбить подраздел на такие состаляющие: орхидеи , бромелиевые , суккуленты , лианообразные , мхи и папоротники , другие.

СЕРГЕЙ_1972
01.02.2019, 12:00
честно не вижу смысла в этом. что это даст тут и так не большая активность людей в этом плане. но решать вам.

OzzyZig
01.02.2019, 12:04
Предлагаю разбить подраздел на такие состаляющие: орхидеи , бромелиевые , суккуленты , лианообразные , мхи и папоротники , другие.Розділ пасивний.

Навпаки краще зайве об'єднати
І так з усім форумом. Бо вибачайте, бардак вже набридає

Не бачу сенсу в розділенні.

flower2
01.02.2019, 12:29
Предлагаю разбить подраздел на такие состаляющие: орхидеи , бромелиевые , суккуленты , лианообразные , мхи и папоротники , другие.
поддерживаю, иначе каша

OzzyZig
01.02.2019, 16:43
поддерживаю, иначе каша

для кого? code13
У цьому розділі пише дві людини як правило. В них пишуть або Ви, або Сергій.
Дуже рідко може бути третій. Всі інші заходять мовчки подивитись, або подивитись та сказати "вау, гарно, класно і тд".
Скільки останніх тем активні? Лише декілька, лише ті зараз активні, котрі ви створили. От тому каша й виникає бо усе по темі орхідей, але розкидане по розділу.
Натомість тема Сергія лише одна і вся інформація в одному місці. Ну то ви дивіться самі ,як зручніше.

Але я пояснюю, чому не варто робити ще масу підрозділів і так мертвого розділу. Останні активні теми 15-12-13 років. Зараз 19-й.
Цей форум ще живий лише за рахунок тої малої групки акваріумістів, котрі заходять писати, допомагати або просто читати. І за рахунок тем-продажів.
Дякую що Ви пишете, це хоч якось оживлює розділ. Але я дивлячись зі свого боку, не тішусь тим, що колись аб оось-ось форум заживе. Вже того не буде.
Тому маємо що маємо.

ЭКСПЕРИМЕНТАТОР
01.02.2019, 17:57
OzzyZig, Добрый вечер. Искать специализированно легче и развивать подразделы легче.
Все только начинается , поэтому и предлагается специализация по узким направлениям. В принципе цель одна - расширение информативного поля .
Как повлияет это на посещаемость - скорее всего увеличит .Будет интереснее . ИМХО

OzzyZig
01.02.2019, 17:59
OzzyZig, Добрый вечер. Искать специализированно легче и развивать подразделы легче.
Все только начинается , поэтому и предлагается специализация по узким направлениям. В принципе цель одна - расширение информативного поля .
Как повлияет это на посещаемость - скорее всего увеличит .Будет интереснее . ИМХО

Так вибір все одно за модераторами та адміністраторами.

Ми лише свій погляд освітлюємо code33

ЭКСПЕРИМЕНТАТОР
01.02.2019, 18:02
вибір все одно за модераторами та адміністраторами. OzzyZig, ражди вас стараемся, знаю Вас как человека объективного. Вспомните, раздел по членистоногим то же висел когда -то на подобии этого ;)code33

flower2
01.02.2019, 19:14
OzzyZig, я тоже на своем форуме думала, что нам не нужен раздел аквариумистики, а оказалось у многих, кто занимается орхидеями есть аквариумы. Потихоньку раздел заполнялся интересной информацией. Кстати, а какая аквариумная вода "вкусняшка" для орхидей, бесплатные удобрения)