PDA

Просмотр полной версии : Головоломка


Сергій
05.06.2009, 01:19
Умови задачі:

Є кришка AquaEl 50x30 classic, приблизно така https://sklep.aquael.pl/wcsstore/AquaelB2C/upload/Grafika/Fotki_strona_mod/norm/105783_norm1.jpg
як видно із назви, розрахована на розміри акваріума 50х30х...
Є акваріум 50х31х35
Як видно із умов задачі, кришка приблизно на 6-8 мм менша за акваріум.
Питання - чи можна з мінімальними витратами вдосконалити кришку, аби вона підійшла для даного акваріума? Вдосконалювати акваріум проблематично, тож цей варіант не розглядається :)
Наперед вдячний за креативні ідеї.

AKVALOVE
05.06.2009, 06:55
По краям задней стенки крышки делаеться пропил,на толщину стекла.Крышка одеваеться как обычно,а задняя стенка уходит внутрь аквариума.

Сергій
05.06.2009, 11:20
По краям задней стенки крышки делаеться пропил,на толщину стекла.Крышка одеваеться как обычно,а задняя стенка уходит внутрь аквариума.
Дякую. Власне, це те, що мені найперше спало на думку, і, видно, є найкращим варіантом - реальним, дешевим і простим. Там, правда, є один нюанс, через який я вагаюсь - задня стінка кришки має виступ ~7 мм під дроти і т.ін., в якому теж доведеться зробити пази, після чого він, вочевидь, буде слугувати для зовнішньої фіксації кришки…

Кениец
05.06.2009, 11:23
Попробовать разогреть строительным феном и немного растянуть крышку :)

Сергій
05.06.2009, 11:27
Попробовать разогреть строительным феном и немного растянуть крышку :)
Та от я думав, наскільки це реально. За ідеєю, пластик має бути доволі пластичним для таких маніпуляцій, але чим і як тягнути? Чи є у кого-небудь практичний досвід подібних маніпуляцій?

SkyNet
05.06.2009, 11:28
Попробовать разогреть строительным феном и немного растянуть крышку

Греть, как мне кажется, нужно равномерно по всей длине, иначе не крышка получится, а боян! :))

ну и тянуть соответственно тоже, равномерно

Кениец
05.06.2009, 11:34
Я похожую манипуляцию делал, правда не с крышкой.
Делалось так: брал две досточки, между ними пластик вставленный примерно на 1-2 см. Закрепил струбцинами так, чтобы при нагревании девайс собственным весом тянулся вниз.
Потом равномерно разогревал всё что выше досточек пока не получил искомый результат.
Главное дать хорошо остыть. Пластик остывает относительно медленно. Если будет ещё горячим во время сьёма этих самых досточек - примет исходную форму.