PDA

Просмотр полной версии : ищем аквалюбителей из волынской области...


Страницы : [1] 2

Паша Кондратюк
14.11.2009, 00:35
отзовитесь,есть ли кто нибудь на форуме из аквалюбителей из волынской области,плис!

wusun
21.11.2009, 01:16
Добрий день. Я з Луцька. Звати Ігор.

Паша Кондратюк
03.12.2009, 22:54
Наконец то хоть кто -то откликнулся.Здраствуйте,тобто добрий вечір!
Хоть одна людина знайшлася,з неподалік.Давно займаєтесь цією чудовою справою?

пан Володимир
10.01.2010, 12:02
Не в пошані, мабуть, акваріумістика на Волині... :confused:

Паша Кондратюк
18.01.2010, 19:36
Скажіть,будь ласка,пан Володимир,де у Луцьку є великий вибір аквариумних рослин за помірними цінами.Буду дуже вдячний за відповідь.

malexmen
18.01.2010, 21:33
Привіт землякам!
В Ковелі великого вибору трави і риб немає.
Є кілька "старих" акваріумістів, але вони сидять на колишніх технологіях,
де-що розводять але прогресу мабуть немає.
Раніше щонеділі на ринку був імпровізований "Птичник" і можна було щось придбати, здати, то-що.
Зараз є три магазини по акваріумістиці, але "старим" це не потрібно
а молоді в основному мають вдома акваріуми, за якими доглядають "спеціалісти". Отож широкого асортименту товарів для акваріуміста ковельчанам не світить.
Хоча знаю людину яка постачає акватовари, от у нього замовляю що потрібно.
Булоб цікаво знати ситуацію по Луцьку, Нововолинську та інших містах області.

пан Володимир
18.01.2010, 23:21
де у Луцьку є великий вибір аквариумних рослин за помірними цінами.
З цим у нас сутужно...
В "Природі", на проспекті Волі, рослини велика рідкість. Якщо є якийсь зачахлий анубіас, то це вже свято.
Поруч є крамниця "Акваріум". Там уже можна щось вибрати.
Ще одна крамниця є на Варшавському ринку. Тут теж біда. В середньому десь 3-4 види рослин. Причому постійно одні й ті ж.
Поруч критий ринок, де стоїть кілька крамарів (зайшовши спускаєтеся вниз). Вибір невеликий, але порівняно з іншими крамницями всеж більший. До того ж часом бувать цікаві речі.
Здається є ще крамарі на Старому ринку, але я там давно не був, тому брехати не буду.

Xимик_UA
19.01.2010, 01:33
Великого вибору ніде немає((( на вул.Франка (приміщення ветлікарні) дивилися?

пан Володимир
19.01.2010, 18:03
на вул.Франка (приміщення ветлікарні) дивилися?
Заходив сьогодні. Валіснерія, анубіас, роголистик... Вибір "шалений"...

Паша Кондратюк
19.01.2010, 20:37
Привіт всім! Дуже радий чути вас,дорогі земляки,тут на форумі!
Не знаю,але мені здається нам з невеликих містечок набагато важче ніж любителям акваріумної справи з великих міст,де вибір акваріумного обладнання і різноманітність флори і фауни набагато більший.
Тепер кілька слів про Нововолинськ,у нас є два зоомагазина в яких здорова риба,тим більше,як кажуть хорошої якості,буває ну дуже рідко,на рахунок рослин ситуація ще гірша,якщо вони є то це валіснерія,один-два види криптокорин,роголистник,елодея ось це напевне і весь вибір,правда інколи привозяться рослини з Польщі із палюдаріумів в горшочках і це ехінодоруси буває кабомба.На ринку аква товарів не продається взагалі.Ті люди,що хочуть купити щось пристойне їдуть у Львів,Рівне і так далі...
В Ковелі буваю часто найбільш мені подобається магазин Немо на відміну від магазинчика біля автостанції і ларьочка,що знаходиться біля пошти,вибір риби і її стан набагато кращий,та й продавці завжди зустрічають усміхаючись.
В Луцьку мені подобається магазин АКВАРІУМ,що на прспекті Волі,все чистенько охайненько,правда ціни де-що кусаються.
Будемо тримати один одного в курсі всяких аква новинок в нашій області.
Хочу побажати всім успіхів, в акваріумній справі!І удачі у всіх починаннях!

malexmen
19.01.2010, 20:48
В Ковелі буваю часто найбільш мені подобається магазин Немо
Магазин перенесено в інше приміщення, також підвальне по вул. Грушевського (де магазин "Декор") , якщо там ще не були.
Риби туди завозять зі Львова. Останнім часом щось слабенько з асортиментом.

Паша Кондратюк
21.01.2010, 23:40
Malexmen,дякую за підказку,був в Немо на новому місці,на відміну від минулого приміщення тут набагато краще,побажаємо успіхів у розвитку магазина ,а ми чекаємо на всілякі аквацікавинки з їхнього боку!
Ще хотів спитати чи не та це людина займається оптовим продажем акватоварів,що є власником зооларьочка,який знаходиться біля пошти.Саме в цієї людини я колись купував рослини і риби.Будучи в нього вдома я побачив справді не поганий вибір риб,які мали здоровий доглянутий вигляд і гарне забарвлення.

malexmen
22.01.2010, 10:46
Так, це він.

Андрій Шевчук
11.03.2010, 23:50
Привіт. По Володимирі справи з торгівлею теж "кульгають", нічого з новинок не побачиш. На базарі 3 рази на тиждень стоїть чоловік із стандартним для СССР переліком риб,рослин та деяким обладнанням. В центрі є зоомагазин в якому є аква відділ, але там справи зовсім погано з цінами космічними. У місті є ще один старший дядько який літом приторговує рибою, але ...
В загальному в місті є багато людей які люблять цю "мокру" справу й інколи заказують з інших областей різні диковинки для нашого регіону.

у нас є два зоомагазина
ДВА які? Золота рибка і ... Підкажи який і де???

Андрій Шевчук
12.03.2010, 00:03
Хочу запропонувати таку річ, часом на форумі є досить цікаві речі на продаж(риби, рослини тощо), а замовляти одному не має приколу (з-за ціни доставки або поїзд,автобус не йде через певне місто) тому можливо ми б якось кооперувалися.

Хочу запитати "Хлопаки з Волині, де чи хто може продати мені трубочника?
Також мене цікавлять яйця артемії.

П.С Тут на форумі є трішки людей з Волині та вони не знають про цю тему, сам сюди потрапив випадково. ВВажаю потрібно створити групу "Акваріумісти Волині", та кожному у профілі пришити ємблемку.

І раз вже цю темку створили, то прохання все ж таки зазирати на неї. І якщо я не сильно різних дурниць написав, можливо щось придумаємо.

Паша Кондратюк
21.03.2010, 21:01
Андрій Шевчук,я обома руками за створення цієї групи,а на рахунок магазина то на жаль він майже припинив своє існування,з супер маркету КРАЙ,він переїхав,до магазинчика біля ВОПАКУ,і там залишилось майже нічого пару банок корму,якесь обладнання,ніякої живності,от такі кепські справи,залишилась тільки ЗОЛОТА РИБКА,а там чогось цікавенького майже ніколи не буває,тож приходиться мотатися по іншим містам.

malexmen
22.03.2010, 22:27
В попередніх постах була мова про людину з Ковеля, яка займається поставками.
Розмовляючи з ним так зрозумів що аби гроші то знайдеться все (за бугром). Брав на днях у нього дома неонових радужниць, Poecilia sphenops, Poecilia velifera.

Андрій Шевчук
23.03.2010, 01:08
Це вже стає цікавішим. А як щодо ціни на привозну животину?

malexmen
23.03.2010, 09:34
Чесно сказати не маю змоги порівняти. (не знаю ринкових цін)
В себе залишає тільки для тих банок, які обслуговує чи має запускати.
Якщо щось в нього брати то точно по десятку другому не схоче заморочуватись.

Паша Кондратюк
24.03.2010, 00:19
Так,я теж був у цього дядька,з першого погляду складається враження,що серйозна людина,багато акваріумів,всі доглянуті,відразу помітив професійний підхід.Рибки жвавенькі,рослинки те що треба,правда всі з палюдаріумів польських,коряги камні та інші елементи декорацій все я там бачив,обладнання теж є,ЯКЩО ПО ЦІНАМ живність,яка привозиться,коштує тих коштів,оскільки все хорошої якості,таку кількість риб,навіть в ті дні коли її вже розібрали,не побачиш навіть в дуже великому магазині,на рахунок цін,то вони хоч не суттево та все ж меньші ніж в магазинах Луцька,Львова та ін.Правда,що він дійсно не дуже хоче заморочуватися над дрібними заказами,правда до кожного клієнта він ставиться з особливою увагою,це не може не тішити.Це тільки особиста моя думка,як кажуть скільки людей-стільки вражень.

HATAK
24.03.2010, 10:17
Є і в нас профі.Але сидять тихо.Правда в основному старше покоління.

malexmen
24.03.2010, 18:42
Так,я теж був у цього дядька,з першого погляду складається враження,що серйозна людина,багато акваріумів,всі доглянуті,відразу помітив професійний підхід.Рибки жвавенькі,рослинки те що треба,правда всі з палюдаріумів польських,коряги камні та інші елементи декорацій все я там бачив,обладнання теж є,ЯКЩО ПО ЦІНАМ живність,яка привозиться,коштує тих коштів,оскільки все хорошої якості,таку кількість риб,навіть в ті дні коли її вже розібрали,не побачиш навіть в дуже великому магазині,на рахунок цін,то вони хоч не суттево та все ж меньші ніж в магазинах Луцька,Львова та ін.Правда,що він дійсно не дуже хоче заморочуватися над дрібними заказами,правда до кожного клієнта він ставиться з особливою увагою,це не може не тішити.Це тільки особиста моя думка,як кажуть скільки людей-стільки вражень.
Все вірно.
Важко попасти на привоз товару.

пан Володимир
28.03.2010, 22:34
ВВажаю потрібно створити групу "Акваріумісти Волині", та кожному у профілі пришити ємблемку.
Покищо обізвалося два чоловіки з Луцька і по одному з Ковеля, Володимира та Нововолинська. Не замало для групи?
Инша справа якби було десять з Луцька і по п'ять з инших міст.

malexmen
28.03.2010, 22:39
А як їх гукати?
Є і на Волині хороші акваріумісти.
А група в такому складі як зараз бідненька.
Треба підтягти якось народ, а тоді об'єднатись в групу.

laskevch
28.03.2010, 23:03
привіт землякам тема звісно цікава хочу вам написати таку інформацію був я по всіх магазинах нашої області ніде нічого немає цікавого немає.наприклад у Володимері волинському взагалі не магазин а тільки назва я все замовляю у Львові там є дуже хороший магазин робите замовлення і доставляють. Робив вже не одне замовлення доставили вчасно,навідь риба в 30 градусний мороз доїхала без проблем.

Паша Кондратюк
30.03.2010, 21:56
Всім привіт!Бачу народ потрошки підтягується,це не може не тішити.Справді багатенько є людей,які мають акваріуми,навіть знаю таких людей з Нововолинська,акваріуми яких виглядають досить достойно.
laskevch,можна детальніше,як,звідки,і що,можна замовити,можливо це стане в пригоді багатьом з нас.Завчасно дякую за відповідь.

Андрій Шевчук
30.03.2010, 22:05
Покищо обізвалося два чоловіки з Луцька і по одному з Ковеля, Володимира та Нововолинська. Не замало для групи?
Инша справа якби було десять з Луцька і по п'ять з инших міст.

Саме тому ми і пишемо в цій темі, щоб згуртувати людей. Кожен з нас є представником свого міста, тому і на нього покладається обовязок домовитися із "своїми" і повідомити про дану тему. Із мого міста на форумі є точно чоловік 5, ними я і займусь.

laskevch
31.03.2010, 23:35
будьласка сайт там і телефон є
http://zaba.mine.nu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28

laskevch
31.03.2010, 23:42
шановні волиняни збираюсь робити замовлення мороженого корму, якщо є бажаючі хочу брати у рівному
Мотиль
100
2,75

2.
Гамарус
100
2,75

3.
Коретра
100
2,75

4.
Криветка
100
2,75

5.
Дафнія
100
2,75

6.
Мотиль-дафнія
100
2,75

7.
Артемія
100
2,75

8.
Вольфія
100
2,75

9.
Циклоп
100
3,00
10.
Мотиль
80
2,20

Андрій Шевчук
01.04.2010, 16:46
laskevch а коли планується замовлення?

laskevch
02.04.2010, 00:24
треба замовлення на 500 гривень

VAM
02.04.2010, 10:10
Привет, ЗЕМЛЯЧКИ!
Подпишусь и я на эту темку, так как родом из Турийска, и время от времени бываю у родных.

malexmen
07.04.2010, 16:42
шановні волиняни збираюсь робити замовлення мороженого корму, якщо є бажаючі хочу брати у рівному
Беру уже в Ковелі.
Запрошував до нас на форум.
Каже малувато часу.
Якщо погодиться хоть зрідка заходити на форум, то ознайомлював би волинян з асортиментом, і можливо брав би які замаовлення на товар.

laskevch
07.04.2010, 17:04
може хтось бачив хилени в продажы на волины дуже треба

malexmen
08.04.2010, 11:57
Маєте на увазі Слимак Хелена?
У нас не зустрічав.
Є на форумі:
http://aquaforum.kiev.ua/showpost.php?p=946818&postcount=228
Це що найближче по регіону.
Попитаю можливо погодиться привезти Володя (мій знайомий), але це буде не терміново.

Andreyko
10.04.2010, 16:11
Здоровенькі були, землячки!!! :012: Оце я розумію темка! Вештаючись по форуму випадково її знайшов і був неймовірно радий побачити осередок акваріумістів Волині! Підтримуючи все вище сказане, хочу повідомити вам про відкриття у Луцьку нового магазину по пр. Волі навпроти 4 школи. Повинен бути непоганий вибір рослин, принаймі прогнозують, з риб зараз були екзоти типу каламаіхта, якогось цікавого прісноводного бичка та ще чогось, не памятаю. Цінова політика здається буде прийнятною, не рахуючи боцій клоунів по 60 грн., на франка купив по 35 грн. :) Підтримую починання форумчан щодо спільних замовлень та обміном досвідом! code33

пан Володимир
10.04.2010, 16:51
Доречі - для тих хто не знає - є ще одна крамниця в Каравані, на другому поверсі. Бутік (будка :) ) 48, якщо не помиляюсь. Сам недавно надибав. Щоправда вибір найбідніший з усіх крамниць.

Andreyko
15.04.2010, 23:00
Привіт, волиняки! В мене в акві почали жовтіти і розпадатись листочки анубіасу, а на ехах зявились декілька дірочок. Я проїхався по магазинах у пошуках підживки, до цього використовував тільки плантамін. Що сказати - знання про акварослини і їх вирощування у продавців зводяться до того, що дорожче те і краще, і маслом кашу не спортиш .code27 Але у новому магазині на Волі працює хлопець який, з його слів, займається вирощуванням рослин. Після консультації я замовив у нього саморобну підживку для акварослин, яку потрібно вносити щодня по 1 мл на 50л води, при щотижневих підмінах води 25%. Дві півлітрові банки, з різним вмістом, обійшлись мені в 70 грн. по нормах внесення мені їх має вистачити на довго!:) Отож зараз в мене проходить операція по спасінню рослинок від майже річної голодухи на магній, калій і тд. і тп.! Про результати відпишу!:)

malexmen
16.04.2010, 09:46
Отож зараз в мене проходить операція по спасінню рослинок від майже річної голодухи на магній, калій і тд. і тп.! Про результати відпишу!
Було б цікаво почути результат.
Сам користуюсь Флорастім, Флоратім FE, Флорастім RR.
В іншій банці планую УДО Єрмолаєва, але ще аквас не готовий до внесення підживки (реконструкція освітлення, "бражка").
Вам вдалого видужання!
А нам за позитивними результатами, місцеве УДО не завадило б.

Andreyko
16.04.2010, 20:47
Сьогодні садив глоссостігму, я знав що не легко, що дуже кропітливо, що треба мати залізні нерви так от, то все так тільки в десятеро гірше!!!:) Коротше в мене дрібний гравій приблизно 2-3 мм, то це хаос!, одне садиш друге вилазить! Курив рази три, матюкався більше! В кінці вирішив що краще анубіасу рослин немає і присипав глоссу кварцевим піском фракція 1-2 мм для надійності! По принципу жити схочеш - сама вилізеш! А істина проста - спочатку подумай, а потім купляй! Блін, нерви портить реально! :)

Паша Кондратюк
16.04.2010, 22:28
malexmen, скажіть, будь-ласка, де і за скільки ви купували Флорастім, Флоратім FE, Флорастім RR ??

Андрій Шевчук
16.04.2010, 22:28
Це про глосу і нерви ти сказав просто чудово. Брав 2 рази, садив - вилазила, вилазила знову садив -- вкінці зрозумів, що не моє! Краще спокійно дивитися на акваріуми профі і вчитися.

malexmen
17.04.2010, 09:28
malexmen, скажіть, будь-ласка, де і за скільки ви купували Флорастім, Флоратім FE, Флорастім RR ??
Інтернет-магазин "Арована".
Цін точно не памятаю, десь по 33 грн за 250 мг.
Відправили Нічним експресом.

malexmen
18.04.2010, 05:17
Землячки, хтось користується осмосом?
На цьому тижні буду щасливим власником ось такої установки:
http://www.aqua-ua.com/product/5-ti-stupenchataja-sistema-obratnogo-osmosa-50g-ro-50p-11/
Пішов на цей крок заради травички.
Маю біля 60 видів.
Вірніше вже на два з половиною вида менше, тоніни, які взяв в Ностальгії (http://aquaforum.kiev.ua/member.php?u=8960) - померли.
Це стало основним поштовхом до використання осмосу!
І це ще не все...
Є думка замінити "бражку" на балонну систему - що скажете?.:confused:

Andreyko
18.04.2010, 10:42
Будь яка очищена вода однозначно краща ніж звичайна з під крану, а оскільки Ви віддаєте перевагу "не легким" в вирощуванні рослинам, то це великий плюс! :) Як на мене, то балонна система подачі СО2 не має нічого складного і значно полегшує догляд за акваріумом. З заправкою балонів думаю особливих проблем виникати не повинно, в мене кум займається заправкою і продажем вуглекислоти, домовимось. :)

Паша Кондратюк
20.04.2010, 12:39
Привіт землячки,може знає хтось,де в нашій окрузі можна придбати лампи sylvаnіа і флорастім,є можливісь замовити через інтернет,але якось стрьомно,ніколи ще не замовляв,не люблю купувати "кота в мішку"можливо в когось є інша думка,будь-ласка.

malexmen
20.04.2010, 13:46
Лампи Sylvania DaylightStar - 149 грн, Sylvania Gro-Lux - 64 грн, Osram Fluora 77 - не памятаю точно десь 50-60 грн, Philips Aguarelle - 95 грн, ( це ціни на 30 W) замовляв з задатком в Ковелі, в магазині "Онікс" на другому поверсі. (район швейної фабрики і міліції). Привезли за два тижні. Ще брав там же непогані лампи Philips Master TLD 30w/830 по 49 грн (жовтять. але саме те що треба травці, а в парі з Флорою чи Гро то все гут)
Флорастіми в ІМ "Арована", до речі не треба боятись, оперативно спрацювали і за тиждень УДО було вже в банці. Там же взяв і УДО Єрмолаєва з розрахунку "хай буде", бо в сухому стані строк придатності не обмежений.

Паша Кондратюк
20.04.2010, 15:00
Дякую за допомогу,всі вагання відкинув,буду замовляти.

malexmen
24.04.2010, 21:40
Привіт землячки!
Хочу похвалитись з приводу придбання осмосної системи.
Вчора прибула, установив, і за добу вже маю майже 70 літрів.
Завтра доллю в банки, хоча все нове насторожує і це питання на предмет правильного використання зараз вивчаю.

Паша Кондратюк
24.04.2010, 21:50
malexmen,сьогодні отримав посилочку з АРОВАНИ,дійсно швидко спрацювали,я задоволений,дуже надіюсь,що моїм рослинками дана добавка сподобається.
malexmen,як вам у використанні флорастим,є з чим порівняти,до і після.

malexmen
24.04.2010, 22:15
Щоб об'єктивно порівняти то не виходить.
Коли користувався Плантаміном, Планта Гайнер і ще кількома, вже і не пам'ятаю - тоді не було стілки освітлення, не такий грунт, не такі рослини, не подавав СО2.
Але якщо дивитись в загальному, то в той час такі рослини що є і зараз росли не так. Я зрозумів одне, що УДО потрібне, але в такій кількості, яка потрібна, якщо потрібна, під кожну банку зокрема. І вивести якусь аксіому неможливо, в одній банці так, в іншій по іншому.
Починайте з мінімальних доз! Інакше водорослі забезпечені.
В мене бороди і вьєтнамки немає.
Було багатенько бурих, хоча і світла достатньо.
Був період що ксенококус бомбонув.
От і експериментую скільки чого потрібно для даної кількості рослин при даному світлі і СО2.
В основному зараз нитчатка проскакує якщо чуть більше чи частше доливаю УДО. Тільки нитку побачив - дня два УДО не ллю.
Маю ще по Єрмолаєву макро і мікро, але в сухому стані, і так як розчинене має термін придатності, поки що користуюсь Флорастімом.
В іншу банку 200 л. (тоже недавно перезапустив) не ллю нічого, бо ще кришку адекватну задуманому не змайстрував і СО2 не подаю, поки що на підмінах ростуть.
З появою осмосу планую якусь із банок форсонути по взрослому заради експерименту.
От тоді і забовтаю інші УДО і буду аналізувати.

Andreyko
24.04.2010, 22:24
за добу вже маю майже 70 літрів.

Вже можна каністри передавати! :-)
Скільки обійшлось з доставкою?

malexmen
24.04.2010, 22:27
Вже можна каністри передавати! :-)
Повну на повну!:)

Скільки обійшлось з доставкою?
799 грн + 50 грн доставка.

Andreyko
24.04.2010, 22:47
Мав досвід придбання рослин які вирощувались на осмосній воді. Загнулись в мене дуже швидко. Саме не приємне те, що взнав про попередні умови вирощування тільки після того. Як мені сказали - якось упустили попередити.code27 Тепер як шось придбати спочатку беру консультацію, хоча рідко хто може дати вичерпну інформацію.

Паша Кондратюк
24.04.2010, 23:50
malexmen ,от і я почну з мінімальних внесень УДО,потім буду дивитися по загальному станові в акві,як кажуть по ходу справи.

laskevch
25.04.2010, 01:44
Привіт всім був сьогодні у луцьку в каравані вибору живності на 2 бали з 10 бальної шкали трохи краще з обладнанням на 5, заходив у магазин на базарі купив цікавий корм мікропланктон по 6 гривень фірми кардінал. Ще хочу поділитись враженнями про людей у мясному павільйоні,розказали і продали трубочник свіжий як доглядати за ним ,а також мають великій вибір рослин . Кого цікавить - приймають рибу можу дати телефон

malexmen
25.04.2010, 10:32
Так, дісно Волинь "кульгає" по акваріумістиці, та це не означає що немає акваріумістів. Вони є але в підпіллі.:)
Ще є більше тих хто має вдома акваріум, але не знає що з ним робити, обслуговують інші. Це вже дань моді.
Говорив кільком про форум, запрошував - одні відмовки, то часу немає то ще щось.
Але люди все більше ставлять акваси, і самі пробуть сили в акваріумістиці, тому є надія що хоча б один магазин на область з часом буде мати весь необхідний асортимент для нашого брата.

пан Володимир
25.04.2010, 19:28
Ще хочу поділитись враженнями про людей у мясному павільйоні,розказали і продали трубочник свіжий як доглядати за ним
Трубочник? Справді? Дивно... я там регулярно купую мотиль, а от трубочник ніколи не бачив.

Andreyko
25.04.2010, 21:39
На ринку буваю щотижня, живий корм продається майже завжди. Мотиль зазвичай постійно можна вибрати і крупніший і дрібний,з трубачом бувають перебої, іноді щоб купити треба приходити години до 11 ранку, сьогодні мабуть був привозний київський, сам замовляв взимку приходило щось подібне. Вибір рослин не скажу що великий 10-15 видів регулярно, достатній для невибагливого акваріуміста, не всі рослини виносять на ринок тому потрібно запитувати про наявність в домашніх водоймах і обовязково про умови вирощування! Рибки є привозні і місцеві, можливий привіз на замовлення по домовленості, деколи трапляються цікаві екземпляри. Ціни нашої "птічкі" дешевші за магазинні в порівнянні ціна-розмір-якість особливо це стосується рослин. Я кожен тиждень буваю у всіх наших аквамагазинах тому в цінах орієнтуюсь, кому цікаво запитуйте. :) Мотиль живий зявився і в магазині "Рибка" на Волі, продається на розвес, привозний, кримський, думаю лиманний. В "акваріумі" був хороший вибір ехів правда не дешево від 50грн. На "франка" вчора мав бути завоз риби з польщі - щось цікаве мало бути. От такий екскурс по луцьким "точкам"!:)

Andreyko
25.04.2010, 21:45
на базарі купив цікавий корм мікропланктон по 6 гривень фірми кардінал.
Також брав, але мікропланктону як на мене там зовсім не багато! :)
Скоріше МАКРОпланктон! і то його там мікро. :)

Паша Кондратюк
26.04.2010, 22:59
Привіт всім,підкажіть де можна купити в нашому регіоні креветок?
Буду дуже вдячний.

malexmen
27.04.2010, 08:07
В Ковелі точно немає. Своїх ще не розмножив.
Аманок брав у Володі, (це той оптовик) забрав останні 10 штук.
Буду питати, якщо привезе дам знати.
Неокардін звичайних і Черрі взяв у Ксенїї:
http://aquaforum.kiev.ua/showpost.php?p=986254&postcount=248

Andreyko
27.04.2010, 13:18
На франка зараз є аманкі по 22 грн, були фільтратори по 30 грн, см по 5, ще таких не бачив - товариш купував, каже прикольно дивляться. Аманкі в мене були, але під час перестановки в дома недогледів і віддали Богу душу. В загальному, як на мене, аманкі дуже витривалі і невибагливі. На ринку в тетрі здається є черікі кажись по 15 грн, але маленькі і трошки ніякі, дай 15 це надто дорого. На Львівському форумі часто бувають черріки по 1,5-2грн.

cTaPuK XoTTaBitch
27.04.2010, 20:02
Всім привіт! Пишу сюди вперше, то може переб'ю почату тему. Згадали про магазин на І. Франка. Хочу похвалитися тим, що встиг там учора придбати каломаіхтів по 35 грн. Як на мене - шара неймовірна. Бо десь півроку тому купував цю рибину такого ж розміру за 80 грн. А взагалі, у цьому закладі час від часу до постачальників приходить муза - і з'являється живність далеко не банального характеру по досить доступній ціні.

malexmen
27.04.2010, 20:19
Пишу сюди вперше
Надіємось не в останнє.
З прибуттям в нашу сім'ю.
Удачі!

Andreyko
27.04.2010, 20:29
Хочу похвалитися тим, що встиг там учора придбати каломаіхтів
І я встиг! :)
А ще є Карнегиелла мраморна, не кожен день побачиш в продажі!

malexmen
27.04.2010, 20:43
Каргинеллу я взяв би, а от каломаіхта і мене разом з аквасом дружина виселила б.:)
Не сприймає усього з такою формою тіла.:eek:

Andreyko
27.04.2010, 20:51
Каргинеллу я взяв би
І я би взяв, але водичка жосткувата, а з Вашим осмосом саме то! Ціна 20 грн. Рибка з Польщі, в пятницю привезли, було 6 шт.

а от каломаіхта
Дуже прикольна тварючка! Морда в неї якась розумна, і погляд..... зразу мотиль кідаю, від гріха подалюше! :-)))))

cTaPuK XoTTaBitch
27.04.2010, 22:06
Не сприймає усього з такою формою тіла.
То мені, певно, пощастило з половиною. Пригадую, як попередній каломаіхт мав дурість вилізти крізь шпарину у кришці та засохнути під радіатором - то дружина схвильовано відразу позвонила-пожалілась. І ці, що щойно придбав, сприйняла на ура. Ще б на нову акву її згоду отримати...

cTaPuK XoTTaBitch
27.04.2010, 22:25
Мені взагалі подобається якась незвична рибина. Незвична - в розумінні як форми тіла і окрасу, так і звичок. Мав би можливість - завів би посудину хоча б на літрів 500 і збирав би туди усяку дивину. Хоча, звичайно, кожна риба може чимось здивувати.

cTaPuK XoTTaBitch
27.04.2010, 23:07
Дуже прикольна тварючка! Морда в неї якась розумна, і погляд...
Вичитав, що каломаіхт - легенедихаюча риба. Значить, стоїть на півщабля вище за звичайних жабрових.

Паша Кондратюк
28.04.2010, 20:24
Дуже вдячний вам землячки за допомогу по креветкам,хочеться подякувати аквафоруму за таку можливість спілкування,впевнений,наші поради стають в нагоді,а також дуже втішно бачити нових людей ,які приєднуються до нас.
Бажаю всім розвиватися,взнавати багато нового та отримувати безліч позитиву від нашої улюбленої акваріумної справи!

laskevch
29.04.2010, 23:41
можу подарувати пару з ікрою неокардин

Паша Кондратюк
01.05.2010, 00:42
Ок!Можем на щось махнутись)
Мобільний з профіля.

Андрій Шевчук
01.05.2010, 12:50
Привіт всім,підкажіть де можна купити в нашому регіоні креветок?
Буду дуже вдячний.

Можу підкинути декілька пар Черрі. Телефон в профілі.

malexmen
01.05.2010, 15:36
Мої ще плодяться, з часом будуть поділитись.
Аманки можливо попробую розвести, треба почитати технологію.

Andreyko
03.05.2010, 15:10
Аманки можливо попробую розвести
Пробуйте - пробуйте! А ми підтримаємо місцевого виробника!

laskevch
06.05.2010, 02:01
Всім привіт натрапив на цікавий сайт може когось зацікавить
http://aquatek.com.ua/index.php?categoryID=193&show_all=yes

laskevch
06.05.2010, 02:02
Привіт хтось кормить живим трубочником якщо так то де можна купити

Andreyko
06.05.2010, 13:52
Мотиль зазвичай постійно можна вибрати і крупніший і дрібний,з трубачом бувають перебої, іноді щоб купити треба приходити години до 11 ранку, сьогодні мабуть був привозний київський, сам замовляв взимку приходило щось подібне.
Зараз повинен бути постійно (субота - неділя), заїзджай!

keepo
07.05.2010, 11:29
Привіт землякам!
Нас не так і мало, просто не всі один-одного знають. Та й цю тему я б не побачив, якби ссилку в ПП не кинули.

Ковельчани, у вас ж постачання було на висоті. Наскільки я пам"ятаю, то Ковель не тільки Луцьк, а й частину України постачав польськими рослинами/рибою. Що сталось?

На луцькому форумі є гілка (http://board.lutsk.ua/index.php/forum/46/) акваріумістів, заходьте.

Хто буде в Луцьку - звертайтесь, покажу місця, допоможу :)

ЗІ А хто на Волині займається морем?

keepo
07.05.2010, 11:43
Пройшовся по користувачах нашої області.

Цікава інформація: пан HATAK, сайт http://www.ptero.com.ua/
Виявляється в Луцьку є такий потужний виробник. Відгукніться, давайте обговиримо питання закупки для власного використання і тестування ваших препаратів, думаю це всім буде цікаво.

malexmen
07.05.2010, 14:33
то Ковель не тільки Луцьк, а й частину України постачав польськими рослинами/рибою. Що сталось?
Саме так, приїхало в Ковель і поїхало по Україні.
В цьому проміжку і стараюсь щось узяти.
На даний час нашкрябав потрохи і рослин і риби, залишається брати заморозку, чіпси, хімію.

keepo
07.05.2010, 14:55
В цьому проміжку і стараюсь щось узяти.
а морських гідробіонтів возять? знаю що раніше возили точно.

malexmen
07.05.2010, 15:24
а морських гідробіонтів возять?
Чесно кажучи не бачив, можу запитати, але у нього всі банки прісні.

keepo
13.05.2010, 17:17
Ніхто не підкаже, де можна запарвити в луцьку балон СО2?

case
13.05.2010, 20:01
Ніхто не підкаже, де можна запарвити в луцьку балон СО2?

вчора забирали вогнегасники на вул. Шевченка (якщо їхали з вул. Ковельської - то справа), точну адресу можу сказати завтра...

_________________________________________
Волинське Спеціалізоване РБП ПР
м. Луцьк вул. Шевченка, 21 тел. 03322-727303

case
17.05.2010, 18:01
підкажіть будь-ласка, де в Луцьку можна купити профіль алюмінієвий - квадратну трубу 40*40 стінка 3 мм ...

malexmen
17.05.2010, 18:35
профіль алюмінієвий - квадратну трубу 40*40 стінка 3 мм
В Ковелі не зустрічав.
А чому саме алюмінієвий. (ціна буде ого-го)

case
17.05.2010, 20:47
В Ковелі не зустрічав.
А чому саме алюмінієвий. (ціна буде ого-го)

на балку ))) (http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=62050)

keepo
18.05.2010, 09:57
case, візьми короб пластиковий (кабелепровід). Так щоб пощупати і подитись - в Нову Лінію, відділ кабельної продукції.
В рази дешевше ефект аналогічний.
Якщо всетаки хочеться алюмінієвий профіль, то до рекламщиків.

ЗІ кому треба сайдекс - звертайтесь, вчора купив, можу посприяти землякам.

Andreyko
18.05.2010, 16:54
Скільки буде коштувати 0.5л, а то щось борідка починає проскакувати, дай думаю підживлю! :)

malexmen
18.05.2010, 17:01
ЗІ кому треба сайдекс - звертайтесь, вчора купив, можу посприяти землякам.
Є думка літрушку поставити на НЗ, але обіцяли привезти в кінці травня-на початку червня.
Якщо не зростеться що, і у Вас ще буде, то візьму.

keepo
20.05.2010, 11:40
case, тема (http://www.aquaforum.ua/showthread.php?p=1007863#post1007863) про світильник з кабелепровода.

пан Володимир
22.05.2010, 14:34
а то щось борідка починає проскакувати, дай думаю підживлю! :)
Доречі, з приводу борідки... Почала і мене турбувати. Пригадую в якісь темі була дискусія, з приводу того, чи впливає течія на появу і ріст бороди. Звісно не сама течія, а органічні рештки які вона розносить. Так от... Акваріум 34 літри. Жахливе перенаселення - рибки чекають поки я, нарешті, склею 200-літровий. Якось випадково вимкнув фільтр, і десь на тиждень забув, і про нього, і про акваріум взагалі. Через тиждень глянув... і, що Ви думаєте? Бороди лишилось десь 20%.

keepo
25.05.2010, 11:39
Вся "сіль" в тому, що органічні то рештки нікуди з вашої системи не ділись. Тобто раніше їх розносило фільтром, а зараз вони накопичуються. Впринципі, фільтр мав би сам переробити ці залишки + підміни. Перенасичення органікою всерівно вилізе боком :(

пан Володимир
25.05.2010, 12:38
Вся "сіль" в тому, що органічні то рештки нікуди з вашої системи не ділись. Тобто раніше їх розносило фільтром, а зараз вони накопичуються. Впринципі, фільтр мав би сам переробити ці залишки + підміни. Перенасичення органікою всерівно вилізе боком :(
Абсолютно згоден. Думаю вирішиться проблема перенаселення - вирішиться і проблема бороди.

malexmen
25.05.2010, 18:23
а морських гідробіонтів возять? знаю що раніше возили точно.
Сьогодні запитував - може привезти під замовлення.

keepo
26.05.2010, 09:14
malexmen, запитайте при нагоді, скільки обійдеться пара amphiprion ocellaris. Може будемо підтримувати місцевого постачальника, а не київських/харківських.

malexmen
26.05.2010, 09:25
Запитаю.

laskevch
04.06.2010, 23:14
Нхто нічого не пише певно інтернет подорозчав

Андрій Шевчук
05.06.2010, 00:39
Нхто нічого не пише певно інтернет подорозчав
Просто чомусь завжди мало часу, глянув туди-сюди і до роботи.

Взяв нещодавно з аукціону 10 теодоксусів, вирішив "зирканути" на тих звірів. Їхали 2 дні Нічним Експресом в 200 грамах води, доїхали усі в чудовому настрої, ось що значить вітчизняний слимак. Після дороги закинув ввечері їх в 10-ти літровий креветочник, скло в якому від браку часу стало повністю матове від водорослів. Яке було моє здивування, коли в ранці я побачив, що гості "прибрали в хаті":) половина переднього скла була ідеально прозора. За 5 днів окупанти освоїли повність територію, працюють суперово, я задоволений. Основне що вони як підростуть повинні плодитися, тому про подальші успіхи буду інформувати.
Нхто нічого не пише певно інтернет подорозчав А самому слабо?

malexmen
05.06.2010, 11:19
гості "прибрали в хаті" половина переднього скла була ідеально прозора.
А яке у них ставлення до ніжних рослин?

пан Володимир
05.06.2010, 22:19
Хто знає де в Луцьку можна порізати скло 8-ку? Якісно! Я, правда, знаю одне місце: Мадот на Перемоги. Але там сказали, що похибка може бути до половини товщини скла. 4 міліметри... це трохи бентежить.

Андрій Шевчук
06.06.2010, 00:19
А яке у них ставлення до ніжних рослин?

Особистого досвіду ще немає, в акві тільки мох. Та як на мене вони повинні чистити рослини не шкодячи їм.

keepo
07.06.2010, 08:31
Хто знає де в Луцьку можна порізати скло 8-ку?
Крім "Мадота" таку товщину ріжуть на володимирській - "Ремторгпостач", по моїх враженнях - набагато серйозніша контора по склу, ніж Мадот.

laskevch
10.06.2010, 03:20
У ЛУЦКУ знову новий магазин приємні продавці і вибір так нічо

keepo
10.06.2010, 09:02
Це той що на Волі? "Декоративна рибка"?

laskevch
10.06.2010, 23:46
на волі є вже 3 магазини

keepo
11.06.2010, 08:27
І всі "Декоративні рибки"? ;)

Паша Кондратюк
11.06.2010, 23:38
Я знаю тільки два "Природа","Акваріум" ,а який третій?
До речі кілька днів назад був у Луцьку був уцих магазинах,природа як і завжди ні чим не здивувала,все як звичайно нічого нема,акваріуми не в найкращому стані,з вмістом риби не найкращої якості,правда є досить великий вибір акваріумів,різних розмірів і форм,та й ціни порівняно доступні.
"АКВАРІУМ" напевно найкращий з тих що є у Луцьку,справді тут є все або майже все,великий вибір акваріумної риби,декаративні краби тут бачу вперше,досить великого розміру десь на долоню,червоного кольору.боцики клоуни,та багато іншої екзотики,великий вибір аква хімії,камні коряги,правда з рослинами повний напряг пару видів парникових ехінодорусів,альтернатера,і напевне все,майже нема з чого вибрати,ціни в порівняні з іншими магазинами по акваріумам так акви тут дорогі,рибки по ціні як в інших магазинах майже однакові,може дещо трошки дорожче зате риба можна сказати високої якості,є нащо подивитися і з чого вибрати.
в магазині на Франка нічого особливого краще ніж природа,рослинок нема майже,рибки все якось намішано не понятно що де є.

пан Володимир
12.06.2010, 11:02
Я знаю тільки два "Природа","Акваріум" ,а який третій?
"Декоративна рибка". Напроти гімназії №4.

keepo
14.06.2010, 09:27
З "Акваріума" пішли оформителі (вони ж основні консультанти), тому треба досить прискіпливо відноситись до порад тих продавців, що залишились.
В "Декоративній рибці" один зі співвласників займається вирощуванням складних рослин, думаю вних можна замовити щось цікавіше, хоча сам ще не пробував.

Андрій Шевчук
14.06.2010, 12:42
Цікаво, чи є в Луцьку у продажі якість Апістограми крім Рамірезок?

laskevch
15.06.2010, 01:36
привіт всім купив я там рибку всі пропали всі хворі

Andreyko
15.06.2010, 21:28
Там це де? В ДекРибці? Що купував і з чого взяв що були хворі? Рибка вроді тариця в Києві напевно попав на свіжу з дороги, а може і дійсно хвора. В мене є ідея! Пройдусь по магазинах і скажу хай представники відписуються в нас на форумі в цій темі у всіх є нет то хай не ліняться на відповіді і поради! Що привезли, по скільки, що можуть привезти і тд. А то я вроді буваю у всіх часто і то не все бачу, а з інших міст ще гірше попав не попав, а так хай борються за покупця, тай рекламка їм не помішає.

keepo
16.06.2010, 08:28
хай представники відписуються в нас на форумі
хм, я роки 1,5-2 тому робив каталог всіх луцьких магазинів, з фото, описом ітд (зараз є тема на луцькому форумі). Пропонував розміщати там графіки поставок, асортимент, ціни. Їх це просто не цікавило :( Може зараз щось змінилось, але сумніваюсь.

пан Володимир
16.06.2010, 10:20
Їх це просто не цікавило
Та нас тут кілька чоловік... Авдиторія замала. Якби нас було хоча б сотня користувачів тоді інша справа.
Я б не сказав, що їх це не цікавить. Принаймі крамниця "Акваріум" точно витрачає гроші на рекламу. Лучани, мабуть, встигли помітити на маршрутках.

keepo
16.06.2010, 11:51
Я дослівно передав те, що мені сказали. Правда пофотографувати дозволили без проблем, але співпрацювати (надавати інформацію) просто не захотіли.

Andreyko
16.06.2010, 21:29
Якби нас було хоча б сотня користувачів тоді інша справа

Воно то так, але я думаю в кожного є товариші чи знайомі які не присутні на форумі з різних причин, і ще багато є незареєстованих користувачів, і сусідні області можуть підключитись аби було цікаво!
Був сьогодні у магазинах чесно кажучи захвату від ідеї не побачив! code27 А жалко...

Andreyko
16.06.2010, 21:40
Зіркові анцикі хочу замовити з Ужгорода, 3 см 20 грн, треба 8 штук взяти. Охочі пишіть сюди чи дзвоніть 050 438 46 75. Беру 3 шт., хто ще?
Зараз є в наявності такі соми;
Кор. Елеганс 2 см 6 гр шт.
Анциструс простий р-р 3,5-4 см 5 гр.
Анциструс вуалевий р-р 3,5-4 см 8 гр.
Анциструс зірковий р-р 3 см 20 гр.
Лорікарія червона р-р 6 см 20гр.

До речі в ДекРибці по 60 грн.

пан Володимир
16.06.2010, 22:14
...в кожного є товариші чи знайомі які не присутні на форумі з різних причин...
Як на зло немаю жодного товариша чи знайомого акваріуміста. :)
Був сьогодні у магазинах чесно кажучи захвату від ідеї не побачив!
Ви скоріше всього говорили з продавцями, а не власниками. Тут справді на ентузіазм розраховувати не варто - їм від того зарплата не виросте і холодильник продуктами не наповниться.

Andreyko
16.06.2010, 22:29
Так прикол в тому що з власниками! Дав ссилку на тему, може відгукнуться!

Паша Кондратюк
16.06.2010, 23:13
Хочу купити дискусів,підкажіть де можна придбати в нашому регіоні.

Андрій Шевчук
16.06.2010, 23:34
Дисків на днях бачив в Декоративній Рибці.

Андрейко коли маєш робити замовлення в Грині?

Паша Кондратюк
16.06.2010, 23:50
Андрій Шевчук,скажіть в яку ціну,якого забарвлення.

Андрій Шевчук
17.06.2010, 00:54
Ціна від 150 до 250 грн. щодо виду, назви там вказані різні, а плавали якісь оранжеві. Попроси когось з луцьких, щоб пішли подивились.

laskevch
17.06.2010, 01:18
Привіт всім щоро дякуємо нашим колегам ( Andreyko, keepo, Андрій Шевчук,) за виконану роботу а також інформацію про магазини м.Луцька
Дуже мало таких людей що у вільний час пройдуться по магазинах і напишуть інформацію ще раз ДЯКУЮ

laskevch
17.06.2010, 01:22
я б взяв би 5 Анциструс зірковий р-р 3 см 20 гр 096 783 14 74

keepo
17.06.2010, 08:47
Хочу купити дискусів,підкажіть де можна придбати в нашому регіоні.
Дуже не раджу брати дискуса в Луцьких магазинах. Продавці/консультанти не мають ніякого досвіду утримання такої риби і просто нищать молодняк, закладаючи в ціну весь падіж.
Знаю, що внас є розводчик дискусів, сам бачив маточник зі зграйкою малька на ньому. Розводить те, що є в місті (в директора пивзаводу вроді брав пари на нерест). Тобто мальборо, туркісів ітд.
Які саме цікавлять види?

ЗІ я в свій час брав дискусів в Харкові, зараз асортимент по Україні набагато більший - є з чого вибрати.

keepo
17.06.2010, 15:30
Хочу купити дискусів,підкажіть де можна придбати в нашому регіоні.

http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=66239 - купуйте, риба непогана, ціна шарова.

Andreyko
18.06.2010, 15:56
Андрейко коли маєш робити замовлення в Грині?
Замовляти буду з понеділка, так що приєднуйся!

keepo
23.06.2010, 09:42
Для волинян зробив мініфотоконкурс - http://board.lutsk.ua/index.php/topic/61340/

HATAK
23.06.2010, 09:49
Можемо посприяти збільшенню призового фонду.

keepo
23.06.2010, 10:10
Ок, сьогодні зв"яжусь з вами по телефону.

Andreyko
23.06.2010, 17:17
Ну що браття підтримаємо гарне починання!!! code33

Андрій Шевчук
24.06.2010, 01:10
Будемо старатися. Потрібно ж якось ліпитися усім "до купи".

Хлопці таке питання до КИЄВА часом ніхто не їде в ближчі дні?

malexmen
24.06.2010, 21:50
Для волинян зробив мініфотоконкурс - http://board.lutsk.ua/index.php/topic/61340/
Гарна ідея, треба трішки підготуватись...
Можемо посприяти збільшенню призового фонду.
Маю нагоду спробувати вашу продукцію, зокрема тести на pH, KH, GH. Дістались від добрих людей.
Користувася деякий час тестовими смужками - Ваші тести дають надію на швидку "відладку" гідрохімії акваса.
Чув що продаж тестів оптовий.
Чи не можна було б зробити виключення форумчнам з цієї гілки?
Якщо вже дуже накладно то:
Будемо старатися. Потрібно ж якось ліпитися усім "до купи".
можливо зліпимся до купи і з придбанням тестів.
ПІСЛЯ КІЛЬКОХ ТЕСТУВАНЬ СВОЄЇ ВОДИ ПРИЙШОВ ДО ВИСНОВКУ -
РІЧ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ! (як на мої осмосні умови)

malexmen, запитайте при нагоді, скільки обійдеться пара amphiprion ocellaris. Може будемо підтримувати місцевого постачальника, а не київських/харківських.

Давно уже роздрукував портрет рибки і віддав Володі.
Поки інформації немає.
Ще сказав що кілька рибин везти не хоче, але взнати ціни обіцяв.

HATAK
24.06.2010, 22:05
Для волинян-завжди домовимось.Раді будемо домомогти розвитку акваріумыстики краю.
1.Всі наші препарати можна придбати і в роздріб через наш сайт.Мінімальна сумма закупки 50 грн\2 препарати\.
2.Якщо взагалі поштучно-дзвоніть 050 6655306.Вирішимо.

malexmen
24.06.2010, 22:09
HATAK, дуже вдячний Вам.
Повторюсь, але завдяки Вашим тестам виходжу па шлях істинний, і записуюсь в постійні клієнти, шкода не оптові.

Andreyko
24.06.2010, 22:36
Хлопці таке питання до КИЄВА часом ніхто не їде в ближчі дні?

Якщо передадуть то можу зустріти і передати на Володимир! Що замовляєш? Апістограмки?

(як на мої осмосні умови)

Як працює Ваш осмос, задоволені? Дозрів також на осмос, тому вивчаю відгуки і пропозиції!

malexmen
24.06.2010, 22:56
Як працює Ваш осмос, задоволені? Дозрів також на осмос, тому вивчаю відгуки і пропозиції!
Брав без помпи і бака, тільки для акваріумів.
За добу видає 80-90 літрів.
Підготовка - ремінералізую солями кальцію і магнію + мікроелементи.(по Бактріану)
Якщо об'єктивно - то більше можливостей по травці, але більше мороки по параметрах поки все стане на своє місце з дозуванням УДО, і вирівнюванням недостач окремих елементів.
Не думав що колись ще повернусь до вивчення хімії.:)

Andreyko
24.06.2010, 23:37
Ох і не дружив я з хімією в школі! :-) Багато роблять просто 50/50 (кран/осмос). В мене жорсткість 18 і РН 8, особо не нафантазуєш з рослинами, тому хочу робавляти осмосом. Оприділяюсь з моделлю, а там і хімія!!! Капець!

Андрій Шевчук
25.06.2010, 01:07
Якщо передадуть то можу зустріти і передати на Володимир! Що замовляєш? Апістограмки?

Виграв на аукціоні за символічну ціну веліфери(давно хотів), і тепер постала проблема як забрати. Дівчина яка продавала змоги передати немає, маленька дитина. От і я в тупіку, усі столичні знайомі розїхалися по "багатших селах" попаритись та засмагнути і з ними "парусь" я, як забрати рибасів.

keepo
25.06.2010, 08:35
Як працює Ваш осмос, задоволені? Дозрів також на осмос, тому вивчаю відгуки і пропозиції!

якщо я не помиляюсь, то malexmen, має осмосну установку від aqua.ua. Вмене стоть аналогічна, тільки з помпою і баком, на ній і море запущене і "м"який" травник. Враження дуже позитивні.

дзвоніть 050 6655306
о, гут, а то я 2 дні на стаціонарний періодично наярюю :)

malexmen
25.06.2010, 09:26
якщо я не помиляюсь, то malexmen, має осмосну установку від aqua.ua.
Саме так.
Також враження позитивні.
Ціна і якість на рівні.

Алексей1
25.06.2010, 12:53
Андрій Шевчук, Я також за цю ідею!Олексій з Нововолинська,хочеться більше познайомитися!

Паша Кондратюк
29.06.2010, 22:32
Так люди признавайтесь ,що в кого нового!

Андрій Шевчук
29.06.2010, 23:21
Нового немає нічого.
Таке питання, просвітіть мене: Буде цвісти червона тигрова німфея, як усе має відбуватися? в когось зацвітала?

Паша Кондратюк
30.06.2010, 00:14
Андрій Шевчук ,я взагалі немаю німфей,останім часом дуже подобаються всякі растючки.Хочеться в майбутньому зробити акваскейп,вибираю пару видів які можна гарно поєднати в композицію,будем комбінувати.

Andreyko
01.07.2010, 23:14
Так люди признавайтесь ,що в кого нового!

Перекриваю кришу на хаті, а потім ремонт в середині, а потім..... Коротше до акваріума не доходжу code27. Були плани на конкурс, але певно почекаю наступного. Всім удачі!!!

Паша Кондратюк
02.07.2010, 20:35
Andreyko,наснаги до праці!

HATAK
05.07.2010, 01:05
Ок, сьогодні зв"яжусь з вами по телефону.
Дзвінка так і не було.

keepo
05.07.2010, 11:09
Дзвінка так і не було.
перепрошую - закривали квартал code15

keepo
06.07.2010, 10:09
Чому в фотоконкурсі ніхто не бере участь з нелуцьких? Термін подачі фото продовжив до 10.07.2010.
Якщо проблеми з реєстрацією - кажіть, допоможу.

keepo
12.07.2010, 10:15
Відкрито голосування на Мініфотоконкурсі (http://board.lutsk.ua/index.php/topic/62469/). Беремо участь, допомагаємо визначити переможця!

Окрема подяка ТМ "Ptero" за надані призи.
http://www.ptero.com.ua/images/img0033.png
http://lh6.ggpht.com/_4b1QThKPfk8/TDq3rERjVII/AAAAAAAAAFQ/NMW2lwSjkow/s800/IMG_0526.JPG

пан Володимир
29.07.2010, 22:08
Панове, хто знає, де в околиці Луцька є безрибна водойма в якій можна наловити дафній?

пан Володимир
05.08.2010, 16:54
Цікаво, чи є в Луцьку у продажі якість Апістограми крім Рамірезок?
Сьогодні в крамниці на базарі бачив апістограму какаду (50 гривень) і апістограму "зелений метелик" (15 гривень).

Андрій Шевчук
05.08.2010, 23:45
Дякую, буду мав на увазі. Какаду в Львові можна взяти вдвічі дешевше.

Скажіть, панове, чи в когось є слимаки Тиломеланії?

keepo
09.08.2010, 09:37
Ще раз вітаю malexmen з перемогою у волинському міні-фотоконкурсі!
http://lh6.ggpht.com/_4b1QThKPfk8/TF-h7ii41MI/AAAAAAAAAIU/Su7JOopSSbk/pr.jpg
На черзі ще один фотоконкурс на найкраще фото акваулюбленця ;)

keepo
09.08.2010, 15:37
Хтось з лучан гуппі ендлера у нас в місті бачив? Може на варшавці у хлопців? Я там вже 100 років не був.

пан Володимир
09.08.2010, 15:58
Хтось з лучан гуппі ендлера у нас в місті бачив? Може на варшавці у хлопців? Я там вже 100 років не був.
Бачив в Тетрі на Варшавці. Десь місяць чи два тому.

пан Володимир
09.08.2010, 16:29
Ще раз вітаю malexmen з перемогою у волинському міні-фотоконкурсі!

Чи пан malexmen міг би викласти тут світлину з якою він переміг у конкурсі? :) Нажаль не можу зареєструватися на тому форумі...

malexmen
09.08.2010, 18:41
Чи пан malexmen міг би викласти тут світлину з якою він переміг у конкурсі?
Це фото зараз у моєму профілі:
http://www.aquaforum.ua/picture.php?albumid=3274&pictureid=32558&thumb=1 (http://www.aquaforum.ua/picture.php?albumid=3274&pictureid=32558)
Але уже два рази вигляд мінявся (глобальні прополки рокіровки).
Зараз приживаємось після редизайну.
Тут тільки думав, а вже зробив. (http://www.aquaforum.ua/showpost.php?p=1086833&postcount=95)
Щось вималюється буду викладати фото.

keepo
10.08.2010, 09:11
Бачив в Тетрі на Варшавці. Десь місяць чи два тому.
орієнтовну ціну не згадаєте?
Нажаль не можу зареєструватися на тому форумі...
киньте в пп свій e-mail, я вишлю інвайт.

пан Володимир
10.08.2010, 22:50
орієнтовну ціну не згадаєте?



Здається по 14 гривень були

Андрій Шевчук
01.09.2010, 00:55
Привіт усім! Чому усі притихли??
Запитання до усіх: Хто що має на продаж(риби,рослини), чи можливо бажає поміняти на пиво(шоколадку), або ж просто подарувати колегам ?

Добавлю трішки реклами. Брав із колегою на пробу по одній пляшечці добрив від ТМ Птеро, ефект видно зразу. Якщо раніше лив плантамін, ріст рослин значно підвищувався через півтора тижні. А після Птеро на третій день колір став яскравий, червоніший, через тиждень рослини дійсно виглядали задоволеними. Отож однозначно обоє задоволені.

keepo
01.09.2010, 09:27
Привіт
Є зараз ротала індійська, є трохи гетерантери гостролистої, декілька ехінодорусів "везувій" молодих, куба мала б вже розростись - треба глянути :)

Andreyko
01.09.2010, 11:04
добрив від ТМ Птеро

Що саме капав і де брав?

malexmen
01.09.2010, 13:52
Запитання до усіх: Хто що має на продаж(риби,рослини), чи можливо бажає поміняти на пиво(шоколадку), або ж просто подарувати колегам ?
Хто завітає до мене - з порожніми руками не піде!
Багато виполено і плаває в тазіках, багато буде прополюватись.
Є на продаж і є за пиво.
Криптокорини: wendtii (коричневі і зелені), Jachnelii, beccetti
Глоссостігма, марсілія, хедуотіс, ехінодорус ніжний, гімнокотніс, ротала ідіка, валліха, наньєшан, грін, макранта грін, ейхорнія лазорєва, гігрофіла синема, багатонасіннева розанервіг, гетерантера гостролиста, ліндернія узорчата,
амбулія водна, королівська, еустераліс вузьколистий, мох крістмас,
є дитята німфеї живородки, дідіпліс діандра і ще може що пропустив з невибагливого, буде ще з часом блікса японіка і обера.
Найкраще приїхати до мене, ознайомитись з асортиментом, замовити так сказати,
бо багато видів рослин уже зовсім вивів з насаджень, і ще можливо буду скорочувати колекцію. чи заміняти одні види іншими.

Andreyko
01.09.2010, 17:52
Найкраще приїхати до мене

Планую бути в Ковелі на наступному тижні, заїду в гості! Заінтригували... :-)

malexmen
01.09.2010, 18:30
на наступному тижні, заїду в гості! Заінтригували
Домовились, чекаю.
Якщо вдасться - не буду сильно виполювати до Вашого приїзду.
Та зовсім не полоти не вийде, заростаю дуже швидко та ще попутно редизайную в пошуку "саме того".
мій тел. +38 097 960 25 85
Саша.

Andreyko
03.09.2010, 22:15
От і побував я в гостях у malexmen! Якщо чесно то я вражений побаченим в Сашиних аквах! Термін "рослини пузиряють" набув для мене нового сенсу! Коли в мене на мохові десь зявлялась бульбашка то я думав - о, пузиряє, прикольно, але я побачив, що таке пузиряє по справжньому, коли по всьому акваріуму пробігають хмари маленьких бульбашок, а рослини дивляться просто шикарно! Акви доглянуті на відмінно, аж трохи стидно за свої! Умови для рослин створені чудові, тому я відмовився від рослинок щоб їх не змарнувати, бо водичка то в мене не осмос (поки що), та й світлу далеко до Сашиних 8 чи 9 ламп в одній акві! Одним словом є чому вчитися і до чого прагнути! Дякую за запрошення і презент у вигляді пакетика з рослинками, а головне за стимул до творіння прекрасного за скляними берегами! :)

malexmen
04.09.2010, 10:01
Андрій, дякую за оцінку!
От і побував я в гостях у malexmen!
Мій будинок знайти в Ковелі не складніше "білого дому",:) отож проїзжаючих через наше місто - welcome.

Andreyko
05.09.2010, 22:56
Коротше хлопці завів я дискуса!!! Ну блін не втримався! Давно хотів, читав, дивився вагався і тут .... Коротше чекає мене повний переформат акваріума! Тому, кого цікавлять скалярії, лабео, синодонтіс, птеригопліхт, каламаїхти і тд. пишіть, риба хороша - домовимось! От так, сам не вірю.... :)
P.S. Фото в альбомі.

keepo
06.09.2010, 11:13
Вітаю з покупкою. Вкого брав? Раджу відразу докупити УФ ;) імунітет в цієї риби нікчорту.
Кормити артемією і якісними заморозками.

Мене зацікавив птергопліхт, розміри/ціну в пп, якщо можна.

Andreyko
06.09.2010, 13:13
Вітаю з покупкою. Вкого брав?
Дякую! Прислали з Києва, як на мене дуже класні! (я канешно не спец, поки що) http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=67916
Кормлю трубач, мотиль - живі, артемія, дафнія - заморозка, тетра дискус, сера дискус - сухарікі.
Акву буду повністю переробляти тому буде і УФ, і осмос, і фільтр зовнішній.... а поки, що живуть як спартанці.

keepo
06.09.2010, 15:46
Брав малька?
Для підрощення 2 основних принципи - чиста вода і хороший частий корм.

Andreyko
06.09.2010, 18:02
Та вроді і особо не мальок! Щось забув поміряти, трохи менші моїх скалярій. Ось фото! Там одне дискусенятко бонусне, маленьке (може затянуте, хоча не похоже). Мені дуже подобаються.:) Щось сухаріки не хочуть, а трубач валять, мотиль слабше, дафнію пробують, артемію не особо.

malexmen
06.09.2010, 18:21
Мені дуже подобаються.
Так королі же...

keepo
08.09.2010, 09:33
Супер! Коли пропадуть вертикальні полоси взагалі дах знімати буде! :)

malexmen, ви вроді купували балон вуглекислотний на 40л не підкажете де брали і в яку суму вилилось, можна в пп.

malexmen
08.09.2010, 10:59
keepo, відписав в приват.

пан Володимир
09.09.2010, 18:12
Запитання до усіх: Хто що має на продаж(риби,рослини), чи можливо бажає поміняти на пиво(шоколадку), або ж просто подарувати колегам ?

Можу подарувати, або обміняти на чері чи якихось цікавих молюсків, 3 шт. принцес Бурунді. Купував розраховуючи, що незабаром склею 200-літровий акваріум. Але постійно доводиться відкладати цю справу - то грошей бракує, то часу, то ще чогось... Було 4, але в липні одна рибка здохла. Мабуть від спеки.
Ще можу віддати самок ляліуса і макропода які лишилися без кавалерів. І три самця суматранських барбусів. Вчасно не відсадив на нерест і самки здохли від кісти.
Маю намір трохи розвантажити і перепланувати акваріуми.

Andreyko
09.09.2010, 21:35
В суботу запланував велике переселення народів! Повинен приїхати Флювал 205, Уф Атман 9 Вт, осмос, буде повний перезапуск і переформат акви. Планую залишити боцій 4, макрогнатусів 2 , анциків 5 , ну понятно дискусят і напевно все, а ще хочу коридорасів панд завести, щоб дно підчищали і напевно родостомусів - ідеальна зграя в них, переконався, жалко каламаї схавали 15 шт за два тижні. З рослин анубіас, в мене їх багато, паро ехів, і мабуть крипта. Може десь трохи сагітарії. Коротше ще в роздумах.

keepo
10.09.2010, 08:48
Можу подарувати, або обміняти на чері чи якихось цікавих молюсків, 3 шт. принцес Бурунді.
якого розміру/віку рибка? стать розрізняється? є інтерес і підростки чері ;)

пан Володимир
10.09.2010, 15:39
якого розміру/віку рибка? стать розрізняється? є інтерес і підростки чері ;)
У мене живуть десь 3-3,5 місяці. Розмір, приблизно: 5, 4,5 та 3 см. Меншу рибку родичі ображають. Тому добре аби у Вас було достатньо схованок.
Щодо статі, можу помилятися, але мені здається, що у мене два самця і самка. Згідно описів самці більші і з довгими косицями, що йдуть від хвостового плавця. Ніби так і є.
P.S. Дописав телефон у профілі.

Andreyko
12.09.2010, 21:05
Планую робити замовлення в Грині з Ужгорода. Тут http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3195&page=11. Бажаючі приєднуйтесь, рибка хороша, ціни приємні. :)

Алексей1
12.09.2010, 21:47
Здравствуйте!Алексей,з Нововолинська.Отзовитесь,земляки!

Андрій Шевчук
12.09.2010, 22:04
P.S. Дописав телефон у профілі.
Володя виправ телефон у профілі, одна цифра повернулася навпакиcode39:)

Планую робити замовлення в Грині з Ужгорода. Бажаючі приєднуйтесь, рибка хороша, ціни приємні. :)
Брав у Грині минулого року риба була в хорошому стані, тож Володимир в долі знову:)

пан Володимир
13.09.2010, 11:48
Володя виправ телефон у профілі, одна цифра повернулася навпаки
Виправив. Дякую.

пан Володимир
13.09.2010, 11:59
Бажаючі приєднуйтесь, рибка хороша, ціни приємні. :)
Коли мої панди погинули я ледве не плакав. Але все-таки ризикну ще раз і приєднаюся до замовлення. Тим більше, що один таки вижив і йому не завадить кумпанія. :) Візьму 5 штук.
Andreyko коли плануєте замовлення? Яка мінімальна посилка і скільки ще бракує до мінімуму? Як здійснюється оплата?

Andreyko
13.09.2010, 13:58
Andreyko коли плануєте замовлення? Яка мінімальна посилка і скільки ще бракує до мінімуму? Як здійснюється оплата?
Думаю десь до кінця тижня повинні замовити і отримати, замовлеення вже назбирали, я можу оплатити сам а зустрічати автобус будемо там і розберемось.

пан Володимир
13.09.2010, 15:32
Якщо не запізно... я б замовив ще 4 штуки для товариша. Тобто всього мені 9 хвостиків.

Andreyko
13.09.2010, 17:45
Замовлення приймаються до середи, передача скоріше всього буде в пятницю.

vladimir14
13.09.2010, 19:52
Andreyko, делай фарш. с трубачем и мотылем осторожней

keepo
14.09.2010, 12:31
Andreyko, делай фарш. с трубачем и мотылем осторожней
це я так розумію про корм для дискусів :)

ЗІ кому треба ротала індійська і хеміантус мікрантемоідес - велкам в ПП, наросло :)

Andreyko
16.09.2010, 22:31
Завтра чекаємо передачі з Ужгорода! :)

пан Володимир
18.09.2010, 20:44
Сьогодні заходив в Тетру на базарі. Почув розмову: "фірма розпадається, крамниця закривається."

keepo
20.09.2010, 08:43
"Тетра" це магазин біля валютчиків?

пан Володимир
20.09.2010, 09:10
"Тетра" це магазин біля валютчиків?
Так.
Не впевнений щодо назви. Але, здається, хтось з форумчан його так назвав.
Keepo, Ваш інтерес до принцес Бурунді ще не згас? :)

keepo
20.09.2010, 10:35
Інтерес до бурунді не згас, а от місце під акваріум для них зараз зайняли вазони :(
І відвоювати це місце в жінки буде дуже важко :(
Можливий варіант покупки їх у вас для одного з клієнтів, але це буде трохи пізніше (7-10 днів).

Про магазин цікава інформація... ці самі власники мають магазини і в каравані і біля фуршету + їх точки є і для котів/собак. Цікаво, вони весь бізнес закривають, чи тільки магазин біля валютчиків. Останнім часом там за прилавком стояли самі власники, продавчині вже більше місяця не бачив.

ЗІ мало не забув - я сатав представником ІМ Арована в Луцьку, подробиці тут (http://board.lutsk.ua/index.php/topic/67204/).

пан Володимир
20.09.2010, 13:12
а от місце під акваріум для них зараз зайняли вазони :(
І відвоювати це місце в жінки буде дуже важко :(
Хм... Серйозний конфлікт інтересів. :) Пропоную компроміс! Вазони можна поставити на акваріум... :)

я сатав представником ІМ Арована в Луцьку.
Як то кажуть... решпетк! :) Будем мати на увазі.

Andreyko
20.09.2010, 13:54
ЗІ мало не забув - я сатав представником ІМ Арована в Луцьку, подробиці тут.
Це добре, бо замовляв через Рівне.

Andreyko
20.09.2010, 21:26
Сьогодні заходив в Тетру на базарі. Почув розмову: "фірма розпадається, крамниця закривається."
В принципі сумувати акваріумісти думаю не будуть, а то там нічого не має толкового і за моєї памяті не було, а заходжу регулярно, а вось думаю щось цікаве! Риби в неті тьма, аби було бажання працювати, бо зараз на гупіках і півниках далеко не заїдеш.
А keepo молодець що продвигає акваріумістику в народ, інтернет магазини реальна тема, брав багато разів і побутову техніку і аквапричандали - реально дешевше, а якщо ще й доставка в Луцьк безплатна і "свій" чоловік то взагалі лафа!
До речі отримав рибку від Грині! Доїхало все добре, вже плаває в аквах форумчан і на "франка" тоже, тільки певно ціна там трохи вища! :)

пан Володимир
21.09.2010, 11:18
В принципі сумувати акваріумісти думаю не будуть, а то там нічого не має толкового і за моєї памяті не було, а заходжу регулярно, а вось думаю щось цікаве!

Не погоджуся. Часом бувають цікаві речі.
Але проблема тієї крамниці в иншому... Коли заходиш в "Акваріум" чи "Декоративну рибку" ледве стримуєшся від покупки. Акваріуми поставлені грамотно - переднім склом до глядача. Плюс нормальне освітлення. А заходивш в Тетру... в акваріумах темно. Роздивитися рибок можна. Але всієї краси не побачиш. Якщо рибка відпливе до заднього скла її взагалі не видно. Плюс брудно. Якби було більше світла - легше було б чистити акваріуми.
Як на мене, це принципово важлива річ - грамотно подати свій крам.
До речі отримав рибку від Грині! Доїхало все добре, вже плаває в аквах форумчан
Так-так! Плаває і топче рублений трубочник за обидві щоки.

keepo
21.09.2010, 11:28
В принципі сумувати акваріумісти думаю не будуть
Власники цих магазинів в свій час досить багато зробили для розвитку акваріумістики в Луцьку, взяти хочаб те, що був період, коли майже весь асортимент товарів тої самої аровани був у них представлений, а інших магазинів просто не було. Інша справа, що раніше такої конкуренції не було, а зараз треба чимось брати окрім асортименту...

keepo
21.09.2010, 15:25
Роблю колективне замовлення в аровані. Доставка вийде або безкоштовна, або 2-3 грн. Нікому нічого нетреба?

Andreyko
21.09.2010, 22:22
Сьогодні зїздив на грибочки, так вкосив трохи... (буда в буса 2.4м :))

vbshandra
23.09.2010, 12:31
усім привіт!!! я нещодавно почав займатись цим хоббі... щойно знайшов цю тему і одразу ж вирішив з вами познайомитись... приємно спілкуватись на українській мові... хто би зміг допогти: заніс в свою акву чорну бороду... всіляко пробував боротись,але вона всеодно процвітає на анубіасі і людвігії... підскажіть будь-ласка способи боротьби.

пан Володимир
23.09.2010, 13:06
хто би зміг допогти: заніс в свою акву чорну бороду... всіляко пробував боротись,але вона всеодно процвітає на анубіасі і людвігії... підскажіть будь-ласка способи боротьби.
Про свій досвід боротьби з бородою я розповідав вище в цій темі. Випадково вимкнув фільтр і за тиждень борода на 80% зникла. Ще за кілька тижнів борода зникла зовсім. Зараз борода є лише в тих моїх акваріумах де є сильна течія. Тому моя порада - змайструйте флейту. Чи купіть фільтр з флейтою.
Звісно це не панацея. Більше можна почитати тут (http://www.aquaforum.ua/forumdisplay.php?f=16).
До речі, 16-годинний світловий день це занадто. В моїх акваріумах 6-8. Тим більше, що у Вас зовсім простенькі рослини.
P.S. З чого Ви взяли, що у Вас кислотність до 6? Ви якось виміряли? Це малоймовірно. В нашій воді кислотність десь в межах 6,5 - 7,5.

keepo
23.09.2010, 13:42
жесткость до 12
при певних умовах при такій жорсткості можна.

Борода це признак дизбалансу в системі, а от чого у вас забагато або замало, треба дивитись.
Впринципі при 115Вт/160л брутто можна навіть ротали/хеміантуси/куби вирощувати. Що за світло, коли мінялось?

vbshandra
23.09.2010, 14:20
дуже вдячний за пораду. а на рахунок світла: не забагато світла в мене??? в мене одна лампочка MAXUS 2700k 23w (в перекладі на просту лампочку 115w) я працюю на комбікормовому заводі... в нас є лабораторія... я неодноразово приносив на аналіз воду... ось і такі висновки вони мені давали. а ще на рахунок аерації, може її також не вмикати??? це має якийсь вплив на розвиток бороди???

vbshandra
23.09.2010, 14:21
кришка в мене саморобна... одна лампочка maxus 2700k 23w

keepo
23.09.2010, 16:30
В люмінісцентних лампах, якою і є енергозберігалка, для акваріума рахують меньші вати ;)

vbshandra
23.09.2010, 16:40
а це не малувато світла для даного об'єма???

пан Володимир
23.09.2010, 20:44
а ще на рахунок аерації, може її також не вмикати??? це має якийсь вплив на розвиток бороди???
Так, звичайно, аерація також спричиняє течію.
До того ж, якщо нема перенаселення, вона взагалі не потрібна. А для таких риб як торакатуми, чи крапчаті вміст кисню у воді принципової ролі не грає, оскільки вони дихають кишечником, час від часу заковтуючи повітря з поверхні.

vbshandra
23.09.2010, 21:32
а расборам, неонам і радужницям відсутність аерації ніяк не зашкодить???

пан Володимир
23.09.2010, 21:55
а расборам, неонам і радужницям відсутність аерації ніяк не зашкодить???
Зашкодило б якби було перенаселення.
А взагалі спостерігайте за рибами. Будуть плавати під самим верхом - значить задихаються. Тоді слабку аерацію вімкніть.

malexmen
23.09.2010, 22:04
vbshandra, не переживайте, у вас свіжий акваріум, малувато рослин, от і жирують водорослі від надлишку органіки.
пан Володимир, Вам усе пояснив, що і нічого додати, поміняєте режим і обслуговування, і все наладиться.

Andreyko
23.09.2010, 22:11
keepo, Олесь, дякую за ендлерів, вже ганяють по акві, давно в мене не було таких малих шмакадявок! Шось мені кажеться їх там було більше! :)

vbshandra, Спробуй Сайдекс, хороша штука від бороди, є темка в розділі по ссилці пан Володимир http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=32001, все розписано і в картинках показано. Сайдекс був в keepo, і був на франка, сам брав, 100 грн/літра, допоможе однозначно.

vbshandra, Раді вітати на форумі! :)

malexmen
23.09.2010, 22:17
допоможе однозначно
Стидаюсь спитати, а як поведуть себе валіснерії, людвігії і кобомба думаю витримають, про анубіас мовчу - тому все по барабану.
Я його натирав сіллю як сало - вьєтнамка почервоніла за пів години. Тільки де приклався сильно, кристали солі лишили на листках сліди.

пан Володимир
23.09.2010, 22:38
Особисто я стримано ставлюсь до всілякої "хімії". Це вже якщо зовсім не знаєш що робити - тоді хіба.

malexmen
23.09.2010, 22:40
Особисто я стримано ставлюсь до всілякої "хімії". Це вже якщо зовсім не знаєш що робити - тоді хіба.
Аналогічно.
Та і з моїм набором рослин, стрьомно лити щось.

keepo
24.09.2010, 11:38
як поведуть себе валіснерії, людвігії і кобомба
залежить від дозування, якщо малі дози то валіснерія, елодея, роголистник перенесе, хоч і з втратами. Ударні дози не переносять.

Та і з моїм набором рослин, стрьомно лити щось.
якраз з вашим набором сайдекс можна лити, вони на нього особливо не реагують.

keepo, Олесь, дякую за ендлерів, вже ганяють по акві, давно в мене не було таких малих шмакадявок! Шось мені кажеться їх там було більше!
будь-ласка, бонус це ініціатива Бахмута

Petro_P
27.09.2010, 16:34
Всім привіт! Радий, що є така вітка на форумі. Приєднуюсь до спільноти акваріумістів Волині. Акваріумом почав серйозніше займатися десь півроку назад, так що вибачайте за іноді прості і "безглузді" запитання.
Ще раз всім мій респект!!!

Petro_P
27.09.2010, 16:51
keepo, Запитання на рахунок представника Аровани. А як Вам проплачувати замовлення? І трішки детальніше про цей процес. Наперед дякую за відповідь.

keepo
28.09.2010, 12:29
Вітаємо нового учасника :)
Більш точна інформація про представництво Аровани в Луцьку можна почитати тут (http://board.lutsk.ua/index.php/topic/67204/), там же можна і в колективне замовлення потрапити :)
Оплата або в руки при отриманні, або якщо вартість велика - часткова передоплата знову ж в руки, або на картку ПБ. Наразі до оплати підходимо індивідуально.

Andreyko
30.09.2010, 13:48
keepo, на двох ендлерах вже проявляється колір :). Шустрі малі! А дискуси вообще бомба! Сьогодні будуть кобальти і червоні від Олег32. Чекайте фото!

sashco_80
01.10.2010, 17:36
Привіт всім землякам звати мене Олександр я з Луцька маю два невеличких акваріума 62-30л

Andreyko
01.10.2010, 19:42
Привіт всім! Ось обіцяні фото!

Паша Кондратюк
01.10.2010, 21:48
Andreyko,гарненькі!
А якого розміру дискуси і обєм акваріума,бачу там є більші і меньші рибасики.

Andreyko
01.10.2010, 22:16
Andreyko,гарненькі!
Дякую! Акваріум маленький, 200 л, в розумінні акви для дисків, та дуже вже запали в душу ті рибки! :) Дискусята двох розмірів туркіси і червоні десь 7+см, кобальти 4+см. Ще хочу замовити з Вінниці "зміїну шкіру" і можливо ще щось, типу скорпіонів, чи підженів. Хай ростуть, поки маленькі, а там поділю. В дек рибці є диски, так нічого особливого крім одних - якісь темно вишнево-коричневі, взагалі бомба, але ціна в 300 грн/шт відбиває всю охоту.code27, вже й так бабла пішло о-го-го. Але красота цих рибок, хлопці, того варта. Справжні королі!

keepo
04.10.2010, 09:36
Андрій, 200 літрів мало, треба воду міняти часто... або як варіант пробувати системи доочистки води в замкнутому циклі (вугілля, цеоліти). Треба буде якось пива попити, побалакати на цю тему. Але перенаселення вже на лице. Ще можна про протоку подумати, але якщо робити то зараз, щоб молодь зразу звикла до такого режиму.

Маєш тести: NO2, NO3, PO4? Шкода що Птеро ще ці тести не випускає.

Ціни на дискусів в наших магазинах просто вражають...

Andreyko
04.10.2010, 13:46
Андрій, 200 літрів мало, треба воду міняти часто... або як варіант пробувати системи доочистки води в замкнутому циклі (вугілля, цеоліти). Треба буде якось пива попити, побалакати на цю тему. Але перенаселення вже на лице. Ще можна про протоку подумати, але якщо робити то зараз, щоб молодь зразу звикла до такого режиму.

Маєш тести: NO2, NO3, PO4? Шкода що Птеро ще ці тести не випускає.

Ціни на дискусів в наших магазинах просто вражають...

Привіт! Готовий хоч вже! Можу в любий день після шостої! :)
Бажаючі приєднуйтесь!:008: code33 code60

malexmen
04.10.2010, 14:30
Бажаючі приєднуйтесь!
Далекувато назад добиратись.:)

Xимик_UA
04.10.2010, 14:54
malexmen,
Будете в Луцьку - дзвоніть. Поборов лінь, зайшов в склодувну. Руки таки рівняти треба (роки зо два вже з кварцем діла не мав), але шось таки вийшло.

пан Володимир
04.10.2010, 15:25
Бажаючі приєднуйтесь!
Я огидний абстинет :) - алкоголь не вживаю. Та іншим не раджу. Це бека!
Як варіант - томатний сік.
Понеділок, середа, п'ятниця - у мене тренування. В інші дні можу врізати трохи часу для здибанки.

malexmen
04.10.2010, 18:29
таки вийшло
Супер!!!
Залишається попасти до Луцька.
Буваю раз на п'ять років.code27

Паша Кондратюк
04.10.2010, 20:38
пан Володимир,а яким ви займаєтесь спортом?

keepo
05.10.2010, 09:49
пан Володимир, звиняйте, що питаю, але що таке "абстинет"? :)
Xимик_UA, дропчекери просто супер...

пан Володимир
05.10.2010, 13:03
пан Володимир,а яким ви займаєтесь спортом?
Відповів у приват. (Щоб модератор, якщо такий тут є, не дратувався через офтоп).

пан Володимир
05.10.2010, 13:12
пан Володимир, звиняйте, що питаю, але що таке "абстинет"? :)
Абстиненти то страшні люди. :) Усезнаюча вікіпедія (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D 1%82) каже, що ці падлюки не п'ють, не палять, декотрі навіть м'яса не їдять. Ведуть стриманий та аскетичний спосіб життя. А деякі, особливо затяті, намагаються навернути до своєї абстинентської віри (Свят, свят, свят!) несвідомих та наївних громадян. :)

keepo
05.10.2010, 14:50
пан Володимир, будемо знати.

Цікавить думка форумчан про необхідність Волинського (Луцького?) клубу акваріумістів. Хто знає/пам"ятає про клуби, які раніше були в Луцьку? Щось залишилось?

ЗІ доречі, набираю наступне колективне замовлення з "Аровани". Подробиці тут (http://board.lutsk.ua/index.php/topic/67204/). Кому що треба - кажіть, доставка при колективних замовленнях виходить від 1 грн ;)

пан Володимир
05.10.2010, 15:50
Цікавить думка форумчан про необхідність Волинського (Луцького?) клубу акваріумістів.
Я не за, але й не проти. Яка користь буде від клубу для кожного окремого члена і суспільства в цілому? Які цілі та завдання переслідуватиме клуб? Словом, для чого він взагалі?
Як на мене, то ми й без клубу нормально спілкуємося. Без клубу спокійно можемо зустрітись і побалакати. Без клубу кооперуємося у випадку потреби.
Ще раз повторюся - я не проти. Просто клуб заради клубу це якось по-дитячому, чи що...
ЗІ доречі, набираю наступне колективне замовлення з "Аровани".
Останім часом почав думати про стойку, бо з місцем напряг. На сайті Аровани ніби не бачив. keepo, маєте в асортименті?
Якщо є і ціна прийнятна, то десь за кілька тижнів замовлю. Не зараз.

keepo
06.10.2010, 15:06
з клубом зрозуміло.

Останім часом почав думати про стойку
можу зварити на замовлення металеву, від вас: креслення (в довільній формі, аби розміри всі можна було знайти на ньому) і планове навантаження.

пан Володимир
06.10.2010, 17:45
від вас: креслення (в довільній формі, аби розміри всі можна було знайти на ньому) і планове навантаження.
Почав було креслити, але вирішив що краще описати. :confused: Бо Корела чи Фотошопа нема. А тим Пейнтом я не вмію користуватися.
Є вільна площа 92*40.
Висота.Планую три поверхи-полиці. 30 см. - висота акваріума, 20 см. - оперативний простір над ним, плюс товщина полиць (?). Четверта полиця думаю не завадить. Акваріуми там стояти не будуть, але можна використати для технічних потреб. Крім того, мені здається, так естетичніше. Плюс висота від підлоги до першої полиці, мабуть, сантиметрів 10-15. Тобто висота десь 1,8 м.
Навантаження. На кожній полиці два акваріуми по 50-55 літрів. Отже, орієнтовно, на кожну полицю має бути десь 150 кг., а загалом на стійку 450 кг.
можу зварити на замовлення металеву
Зварювання... хм... Для мене є важливою естетичність. Бо стійка, все-таки, стоятиме в квартирі. Не хотілося щоб квартира нагадувала завод. :)

Товариство, прошу висловлювати свої поради та зауваги!

Xимик_UA
06.10.2010, 18:07
пан Володимир,
Моя думка: полки варити, а на вертикальні стойки кріпити болтами - класичний варіант, напевно...

Andreyko
06.10.2010, 22:20
Цікавить думка форумчан про необхідність Волинського (Луцького?) клубу акваріумістів
Тут треба спочатку розібратись з ціллю яку буде переслідувати дане зібрання. Якщо це буде чисто формальне угрупування людей які полюбляють акваріумістику, аби тільки розказувати друзям, що я от тут такий суперський акваріуміст, член клубу і тд і тп, то звичайно не варто, а от коли Клуб поставить собі за ціль популяризацію і розвиток акваріумістики, завезення і розведення рідкісних (на Волині і не тільки) видів рибок і рослин, зніме десь підвал, поставить з пів сотні аквасів, то це вже справа інша. В мене, наприклад, немає місця в дома на багато аквасів, а хочеться не один і навіть не два. Якби зібрались дійсно фанати акваріумістики, скинулись грошиками, і запустили господарство от це вже інша справа. Я б залюбки підтримав таке починання. В мене в планах на наступний рік розбудова госп споруди і там буду відводити кімнату під акваси.

пан Володимир
06.10.2010, 22:51
а от коли Клуб поставить собі за ціль популяризацію і розвиток акваріумістики, завезення і розведення рідкісних (на Волині і не тільки) видів рибок і рослин, зніме десь підвал, поставить з пів сотні аквасів, то це вже справа інша. В мене, наприклад, немає місця в дома на багато аквасів, а хочеться не один і навіть не два. Якби зібрались дійсно фанати акваріумістики, скинулись грошиками, і запустили господарство от це вже інша справа. Я б залюбки підтримав таке починання. В мене в планах на наступний рік розбудова госп споруди і там буду відводити кімнату під акваси.
Амбітно! :)
Я також готовий підтримати. І хоч людина я не багата, але готовий пожертвувати якусь частину своїх кревних грошей на добру справу. А також час і зусилля. Та що там? Я готовий там спати! :)
Доречі, скільки коштує винайняти підвал? :)
Але шкода що нас так мало. :confused:

пан Володимир
07.10.2010, 12:53
В мене в планах на наступний рік розбудова госп споруди і там буду відводити кімнату під акваси.
Теж маю подібну задумку. У мене є досить велика лоджія. Там цілком реально поставити дев'ять-десять акваріумів на 200-300 літрів і ще кілька штук менших. Планую її утеплити, поставити кондиціонер, жалюзі повісити, підлогу замінити. Правда треба поцікавитись яке вона навантаження витримає... Але це далека перспектива.