PDA

Просмотр полной версии : Перша кришка )


WESTM
18.11.2009, 16:57
Перша кришка


Ідея створити нову кришку прийшла тоді, коли виявилось, що в Aquael Pearl 50 вмонтовано замало світла, не дуже росли водорослі, на передньому плані взагалі нічого не приживалось. Переробляти там щось було досить обтяжливо, тому було вирішено створити нову.Перш ніж приступити до створення кришки перешукав багато інформації, довго читав форум. За основу взяв статтю з http://aquaig.narod.ru/top/mytop.htm

Коли почав планувати, що куди і як, виявилось, що в мене є тільки інструменти і пару металевих профілів :(
Кришка робилась поступово, спершу купив баласти 2шт. по 15w, потім лампи 14 w Hagen Agua-glo і Sun-glo, потім все інше. У металевих профілях прорізав дирочки для вологозахисних патронів, всередину кинув 2 баласти, під’єднав. В епіцентрі купив жидкі гвозді , силікон , вагонку (26 см ширина, довжина 3м, якщо не помиляюсь). Зклеїв стінки за аналогією http://aquaig.narod.ru/top/mytop.htm жидкими гвоздями. Через пару днів, коли запах від жидких гвоздів вивітрились, в бокових стінках зробив отвори для того щоб просунути профіль з металу, і з зовнішньої сторони загнув його, всередину залив силікон для кращої герметизації, потім бічні стінки заклеїв картоном. Наглядно викладаю ілюстрацію внизу.

Основні матеріали:
- вагонка
- баласти 2 по15w
- лампи 14 w Hagen Agua-glo і Sun-glo
- шнур
- штекер
- жидкі гвозді
- силікон
- оракал дзеркальний і колір під дуб
- профіль металевий.

Буду радий читати коментарі та критику.
47099 47100 47101 47106
47103 47104 47105 47102

Трактирщик
18.11.2009, 21:12
На мою думку, як для першого разу то цілком пристойна кришка. Найголовніша її принада, це те що Ви діяли за дуже правильним правилом: очі бояться - руки роблять.
Покористуйтесь кілька місяців, вивчіть зручність користування. Тоді появляться ідеї по модернізації. Повивчайте теми, можливо Вам щось сподобається з того що зробили форумчане :) І тоді не за горами і кришка №2. :)
Успіхів.

Parkhom
18.11.2009, 23:42
Не критика, просто мое мнение: я бы сделал на пару-тройку сантиметров ниже -как мне кажется визуальное восприятие аквариума с крышкой было бы гармоничнее. И еще я бы использовал черный оракал для внешней отделки - ну не должна крышка отвлекать своим цветом от главного :)

Тараскин
19.11.2009, 06:39
я бы сделал на пару-тройку сантиметров ниже -как мне кажется визуальное восприятие аквариума с крышкой было бы гармоничнее.
Согласен, тоже обратил внимание на высоту крышки по отношению к аквариуму. На 1/3 пониже бы сделать.


И еще я бы использовал черный оракал для внешней отделки
А по-моему автор сделал под цвет тумбы, у меня тоже так, а разноцветное сочетание будет смотреться дисгармонично.

WESTM
21.11.2009, 19:42
Наступна кришка точно буде трошки нижча, це ж перша, трошки не вгадав з висотою, а так, то покищо все більш-менш нормально. А колір оракалу дійсно підбирався під колір тумби.