PDA

Просмотр полной версии : Як я купував акваріум...


vanessa
22.08.2005, 22:38
Одним словом проблема....
Ну як завжди, походив, подзвонив, попитав, зустрівся, замовив, зробив передплату.... А потім почалося. у мене народилась донька і я взяв відпустку, після відпустки зв'язався з тим чоловіком в якого замовляв банку, він сказав що зараз в Одесі і не може зі мною зустрітися, через неділю мені довелось поїхати у відрядження, і я знову не зміг зустрітися з ним, а коли в три дні назад вернувся з відрядження, його телефон вже не відповідає.... вже три дні глухо....
От я думаю: а чи не "кинули" мене?....
Звісно з телефоном можуть бути і проблеми, ну вкрали наприклад, якщо так тоді я вибачаюсь перед ним за свої слова, маю надію що він мені передзвонить, нагадую телефон 80979115870

PS: Ігоре!!! я через неділю знову їду у відрядження і повернусь аж через два місяці, якщо Ви це прочитаєте терміно зв'яжіться зі мною!!!!

Антошка
22.08.2005, 22:59
А акваріум великий замовляв?

vanessa
23.08.2005, 17:18
120л нето..... :(

Антошка
23.08.2005, 20:12
Гадаю, навряд чи "кинули". Може поїхав кудись.
Знову ж-таки не такі вже великі гроші, щоб когось "кидати".

Сергій
24.08.2005, 00:01
Спробуй зв'язатись в інший спосіб.

vanessa
24.08.2005, 12:05
Цей пост якраз і є черговий спосіб зв'язку!!!

!!! Дуже прошу цього чоловіка передзвонити мені !!!!

2 Антошка
я теж так думаю, передплата невелика була 100 грн....
І треба-ж вірити в людей !!!!

Йода
24.08.2005, 14:54
Цей пост якраз і є черговий спосіб зв'язку!!!

!!! Дуже прошу цього чоловіка передзвонити мені !!!!

2 Антошка
я теж так думаю, передплата невелика була 100 грн....
І треба-ж вірити в людей !!!!
А как Вы деньги за аквариум платили? Ведь не по телефону же?

vanessa
24.08.2005, 15:35
Та не по телефону..... але часу в мене немає зараз на ним ганятись по місту..... а далі відрядження з яких вернусь аж в листопаді, а до того часу все може сатися, наприклад продадуть комусь іншому.... а вони мені потрібна зараз і буде потрібна пізніше, я її і в листопаді заберу, та не терпиться все-таки.....