PDA

Просмотр полной версии : Порізка скла в Житомирі


ip_bass
26.05.2010, 23:18
Задумав склеїти собі банку 800х450х500.code39

Багато чув гарних відгуків про "Проспер": і обладнання там, і отвори свердлять, і шліфують, і полірують...

Замовляв перед 9 травня, сказали, що замовлення буде через 6 днів. Гроші дав, а ніякої квитанції не отримав (здивувало). Замовлення зробили через 2 тижні. Приїхав забирати - усе запаковано, в папері...

Вдома роздивився - кромку сполірували всюди крім дна, хоча чітко було вказано які саме кромки полірувати. Доречі, добре, що зупинився на поліруванні, бо якби пошліфували!... Почав складати для склеювання і виявилося саме цікаве! Боковини мали вигляд (див малюнок).

Претензії не приймаються, бо у них там, бачите, табличка: "Перевіряйте розміри при отриманні замовлення"

Одним словом, велика купа негативних емоцій.:mad: І взагалі, це була антиреклама. Сьогодні замовив одну боковину на фірмі біля технікуму харчових технологій, біля ЦУМу. Побачимо...:confused:

Vynodel
27.05.2010, 07:02
Бачив по місту рекламу фірми "Скляр" , може у їх все більш відповідально:confused:

larik-07
27.05.2010, 07:34
Самая качественная порезка и шлифовка, полировка на заводе стеклоизделий, и цена стекла дешевле не найдете.
Только при заказе надо сказать , что для аквы.

kvn79
27.05.2010, 08:56
larik-07, Может и качественная, но я себе у них заказывал полки стеклянные. Размер 20 см на 50см с закругленными краями. Так они мне такого намутили!!! Суть проблемы - у прямоугольника все углы прямые, а у них нет!!! В общем получились полки в виде трапеций и параллелограммов... Вот так.
Спрашивал я у них и про стекла для аквариумов - говорили делают. В любом случае - нужно ДОТОШНО им рассказывать, что полировать, а что нет и размеры до миллиметра выверять (я порезал у одного "мастера" с разбросом в миллиметр) и приходить за стеклами со своим угольником, наверное.
Если объяснить сразу требования к порезке, думаю будет все в норме. Главное уточнить, что стекла НЕ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ заказу не примете.

kvn79
27.05.2010, 08:57
ip_bass, малюнка не видно.

ip_bass
30.05.2010, 14:29
Ну от, вирізали мені скло... Шо було намальовано на бамажці - те і отримав! Швидко і досить пристойно. Доречі, коли забирав замовлення - виявилося, шо там ше хтось замовив скло на акваріум...

Vynodel
30.05.2010, 19:28
Наш Житній штампує акви 3 грн просто аква і 5 грн якщо з кришкою за літр ( може хтось там теж скло брав).

ip_bass
31.05.2010, 10:24
Мені пропонували 3 грн/л з їхнього матеріалу, а якщо з мого скла, то 1,5 грн/л

kvn79
31.05.2010, 10:58
ip_bass, як ваш новий акваріум, склеїли? Доречі, який силікон використовуєте і де купували?

ip_bass
31.05.2010, 17:46
Ше ні. Епопея зі склом та день народження у батька відклали цю подію до цієї суботи. Силікон брав чорний на житньому у акваріумісті досить загадкової марки (шось беруть сумніви) і ше одну банку в Олді (прозорий, чорного нема). Якщо виходити з цього, то думаю дно та ребра клеїти прозорим, а вертикальні шви чорним. Що скажете? Доречі, хто в Житомирі бачив чорний силікон (окрім Житнього)?

kvn79
31.05.2010, 18:14
Років з 5 тому був лише в ЗОО на Хлібній - чорний, польський в зелених тюбиках. Десь рік тому з"явився в Олді прозорий (я клеїв ним). Більше ніде не зустрічав. Особисто мені більше подобається прозорий.

Aquarius
31.05.2010, 20:29
В ЗОО на Гоголевской есть точно черный силикон. Думаю и в ЗОО на Киевской тоже должен быть (один хозяин). Не исключаю, что в Глобале в зоо-отделе тоже есть. А прозрачный есть практически во всех строительных магазинах.

kvn79
31.05.2010, 22:06
прозрачный есть практически во всех строительных магазинах. Сергей, есть то он везде, но не АКВАРИУМНЫЙ!!! В основном силикон САНИТАРНЫЙ, а он не подходит для склейки аквариумов. На тубе должно быть написано что то вроде "для аквариумов" или нарисован аквариум с рыбкой.

ip_bass
31.05.2010, 23:09
У Глобалі такі космічні ціни, шо здається не акваріум, а ракету збираєш. Доречі, там є силікон у малій розфасовці, планував там купити прозорий спеціально для ребер.

Vynodel
31.05.2010, 23:42
Я брав прозорий у Сніжці на Хлібній за 25 грн якийсь не "наш" (точно не скажу бо тюбик викинув у синій упаковці ) Спершу я попросив знайомого взяти мені силікону в Олді , так чи він лоханувся чи його але втюхали санітарний , там щей позаду написано "НЕ ДЛЯ АКВАРІУМІВ" )) так і валяється в кладовці:)

ip_bass
01.06.2010, 21:29
Прозорий також там купував. А у ЗОО на хлібній чорний силікон той самий невизначеної фірми-виробника.