PDA

Просмотр полной версии : Глюк з кнопкою "Бистрый ответ"


vanessa
04.02.2006, 11:20
Саша ось така штука у мене получаеться коли натискаю на кнопку "Отправить быстрий ответ"
Причому так працює з того часу як ти обновив програмку відрпавки, тобто десь недільки 1.5 - 2
Так працює на всіх моїх компютерах і вдома і на роботі.
Браузер Opera версії 7.23 та 8.51. Тобто моє повідомлення вставляється всякими карлючками, все стає нормально після рефреша. Спеціально захватив попереднє подвідомлення, з ним як бачиш все нормально.

Тай розширений редактор нормально не працює, але про це вже хтось колись писав. Опишу як це у мене: поле "Сообщение" взагалі не реагує на клавіатуру. Взагалі. Загрузка процесора оперою в цей момент 95-97%, падає коли переключаюсь на іншу сторінку. Зробити щось можна тільки мишкою. Повідомлення пишу в блокноті а потім вставляю у форму. Для того щоб відправити повідомлення - кнопку "Отправить" треба натиснути декілька разів, відправка прицьому відбуваеться через 10-15 секунд...


Сегодня, 00:04 #5
Чебурген
Почетный участник форума


Регистрация: Oct 2004
Адрес: Одесса
Сообщения: 684
Поблагодарил(а): 102
Поблагодарили 75 Раз(а) в 47 Сообщениях
Репутация: 89

Re: Виды аквариумных черепах
Да все уже давно поняли, что черепаха- это террариум. А банка с рыбами в классическом варианте и черепаха- понятия несовместимые. Простите, Америку не открыл...

Сегодня, 10:59 #6
vanessa
Почетный участник форума


Регистрация: Feb 2005
Адрес: Вишгород
Сообщения: 138
Поблагодарил(а): 2
Поблагодарили 2 Раз(а) в 2 Сообщениях
Репутация: off
Re: Виды аквариумных черепах
Поділюсь сумним досвідом моєї дружини.
Коли вона купила мені на день народження акваріум то дуже захотілось і черепашку. Неони зникли на другий день.... а потім і всі інші окрім плекостомусів та синодонтіса розміров 15см. Коли я приїхав їз відрядження додому то ми з дружиною спостерігали як вона (черепаха) доїдала меченосця. Якою злою була моя дружина....
Черепешка в той час була близько 6см. "Добрі" продавці сказали що виросте ще трішечки і в акваріумі буде жити.
Прийшлось терміново купляти їй баночу, де вона й жеве досі, вже рік. Зараз її розмір близько 20см і вона дуже любить кусати за пальці, особливо коли голодна. Я іі годую через день так от в день годування пальці до неї наближати треба дуже обережно. якщо зазіватись вона робить "кидок коброю" і вчіпляється у пальця . Дружину вже тричі кусала, мене - раз....

vanessa
04.02.2006, 12:56
Погрався з настройками опери, відключив JavaScripts - запрацював редактор. Ну запрацював це грубо сказано - кнопочки не працюють але в форму можна вводити текст. Мабуть якийсь із скриптів мішає нормальній роботі опери.

Сергій
04.02.2006, 18:13
У мене під оперою форум конкретно буксує. Оскільки до неї сильно звик, тепер під експлорером сильно мучусь...

vanessa
04.02.2006, 19:51
2 Сергій
Я експлорером користуюсь тільки в одному випадку - коли в чат ходжу, і то тільки тому що він (чат) в опері не працює...

sasha
04.02.2006, 20:49
е работает под Оперой форум , я тож раньше мучался , форум юзаю исключительно IE.

Mykhaylo
04.02.2006, 21:32
Не работает вроде только быстрый ответ - приходится жать "ответ" и тогда можно писать. Главное неудобство при этом - видно только 5 предыдущих писем. (Опера 8.5)

vanessa
06.02.2006, 14:20
Доречі, про розширений редактор.
У персональних повідомлення редактор працює нормально. Я незнаю наскільки сильно відрізняється то скриптах редактор повідомлень від редактора приватних повідомлень, але з останнім проблем немає.

Nafanaill
06.02.2006, 14:48
Не знал что Опера такя кривая.
Я пользую Мозилу и его клон - FireFox. Все нормально.
Причем, насколько я знаю, и Опера и Мозила пользуют одну и туже Сановсую ява-машину.
Странно все это...