PDA

Просмотр полной версии : трубочник в акві


kapriznyi
21.12.2010, 10:55
в мене в акві живе трубочник (попав напевно з коріння якоїсь рослини) . а як ви думаєте може він нашкодити?? його розвелось досить немало риба на нього не полює( він дуже тоненький) але коли викулупати трубочник з грунту то поїдають всі з задоволенням. чи може риба потруїтися продуктами життєдіяльності трубочника??

QS.kiev.ua
21.12.2010, 12:30
везет вам... трубочник развелся :) при рыбах :)

kapriznyi
21.12.2010, 16:02
а ви попробуйте тижня 3-4 не чистити теж розведеться :):):) (на сесії був небуло кому чистити)

Aziat
21.12.2010, 22:45
чтобы он развелся в аквариуме это врядли наверно пока вы были на сесии кто то много давал вот он и остался в грунте а вреда он не наделает рыбу не кормите иона его повыдергивает или просифоньте грунт и уберите его

kapriznyi
22.12.2010, 11:35
ні трубочником взагалі риби не кормлені ніколи (точно). підозрюю шо занесений він з корінням рослин. риба сама на нього не полює, мушу викулупувати його з грунту от тоді то чудасії починаються, кардинали взагалі дуріють. так я розумію шо грунт просіфонити і його з часом можна вивести. але навіщо?? якщо він не буде шкодити рибі (своїми ипродуктами життєдіяльності) то хай там живе. тому і створив тему чи не отруїть мені з часом той трубочник воду

flower2
22.12.2010, 12:41
риба сама на нього не полює
странная рыба, может они его постоянно едят, поэтому и не голодные, а вам кажется, что они к трубочнику равнодушны, просто может рыбка кушает тогда, когда ей нужно, раз он всегда есть.

kapriznyi
22.12.2010, 16:19
може буто що їсть тоді коли я небачу, але в такому випадку риба і дивитися пересталаб на сухий корм так як того трубочника їй вистачилоб на пару тижнів (а перекормленими мої риби аж ніяк не виглядають і сухий корм їдять).я думаю що НЕдика риба не має тих інстинктів до полювання шо дика. і трубочник не дуже спішить попасти в шлунок до риби(дуже швидко ховається при приближенні якогось обєкту).

але питання не в тому

Genic
22.12.2010, 16:53
У меня в обоих аквариумах живет трубочник уже несколько лет, хотя рыбы не избалованы живым кормом. Вреда в этом не вижу.

kapriznyi
22.12.2010, 17:15
вот эта мне и интересно

mabilochka
22.12.2010, 17:46
во-первых трубач это часть водной экосистемы и присутствует во всех водоемах. чем он может навредить?code06
во-вторых "я думаю що НЕдика риба не має тих інстинктів до полювання шо дика. " - рыба везде одинаковая. выпустите свою рыбу в дикий водоем и она будет прекрасно существовать. ( пример - киевская гавнянка после бортничей)

SomeOne
22.12.2010, 17:51
kapriznyi, мне бы Ваши проблемы )
Вот у меня в двигателе бензин. не жалуюсь. )))

kapriznyi
22.12.2010, 18:12
во-первых трубач это часть водной экосистемы и присутствует во всех водоемах. чем он может навредить?
природня водойма і акваріум це велика різниця в природній водоймі всьо само собою настроїться а ви запустіть в акву рибу рослин насипте їм їжі і погуляйте з місяць