PDA

Просмотр полной версии : Гіркий досвід - потік акваріум.


Богдан New!!!
30.08.2006, 11:39
Вчора вечером я прийшов додому з роботи і побіг відразу до акваріума включати рибкам світло і коли підійшов до акваріума то був в шоці 1/3 води просто немає, думаю все потік. Води небуло якраз до цього місця де знаходиться голова фільтра Aquael Fan1, а трубка в яку поступає повітря заповнена водою, тобто фільтр почав крутити в другу сторону. Чому? Виявилось що в нас на вулиці міняли дроти на стовбах і поміняли фазу, від цього і покрутив він в другу сторону. Наслідки нащастя виявились безобідними, все вібрала в себе стіна і на ранок нічого невиступило на нижньому поверсі.
Отже, трубку яка вбирає повітря потрібно закріпляти так щоб її початок був над акваріумом, щоб при появі такої ситуації (тьху-тьху) у вас небуло проблем як у мене.

Вячеслав Каменев
30.08.2006, 12:07
Вода вытекла не от того что фильтр начал крутить в другую сторону. У него нет чёткого направления вращения. Да и перемена проводов местами при переменном токе равносильно что вставить вилку в розетку вверх ногами.code50
Вода вытекла скорее всего из за того что трубка подсоса воздуха висела ниже уровня воды, и при повторном запуске фильтр выбросил поток воды через неё. Ну а дальше эффект сифона!

Богдан New!!!
30.08.2006, 12:35
Тепер я буду уважно за такими речами слідкувати.