Мої муки із 250л акваріумом або спроба бюджетного акваріум - Страница 4 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Клубы аквариумистов и террариумистов > Региональные клубы аквариумистов > Житомирский клуб аквариумистов
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Результаты опроса: Що забезпечить кращу фільтрацію і що бюджетніше Самп чи б/у Fluval 404 (читайте тему)
Самп 5 83.33%
Fluval 404 1 16.67%
Голосовавшие: 6. Вы ещё не голосовали в этом опросе

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 25.12.2014, 10:20   #1
Житомирский клуб аквариумистов
  
 
Аватар для mrwerty
 
Регистрация: 27.10.2011
Адрес: Житомир
Сообщений: 352
Поблагодарил(а) : 14
Поблагодарили 85 раз(а) в 62 сообщениях
Мої муки із 250л акваріумом або спроба бюджетного акваріум ===www.aquaforum.ua===

Зараз напишу а ввечері вже все більш детально допишу і виставлю фото.

Так в мене є 48л. акваріум 27*38*48.

У батьків був 250л акваріум самоклей 100*50*50 і за ним дивився я. Там колись були малавійці, яких був перебор, і я не міг через день міняти воду і сифонити ґрунт, а тому риб роздав і по трохи став його перероблював у акваріум із рослинами із парою скалярій.
У зв’язку із певними обставинами не міг дивитись за акваріумом батьків і десь тиждня два тому назад мені прийшлось дуже швидко забрати свій 250л акваріум від батьків до себе в квартиру. Акваріум був в жахливому вигляді все в бурому нальоті .

Акваріум перевіз та помив. Поклеїв чорний фон та положив підложку для ламінату 5мм під акваріум. Засипав ґрунт базальт 2-3мм слой 5-6 см. Залив воду із нашого водопроводу і посадив остатки росини та поставив головку атман на 1200л. Це все що встиг зробити . Так акваріум простояв два тижня.
Зараз наближаються свята і в мене буде два тижня вихідних, а тому хочу за цей час привести акваріум до нормального вигляду не без допомогу учасників форума.

Планується що в акваріумі буде багато рослин і риб.

Так почав я з того що заказав собі удо мікро макро і калій у afniko із нашого форума. Крім того заказав сайдекс на всякий випадок. Докуплю удо залізо.

Тепер мене цікавить кришка. Є два епра 2*30 і 4 лампи 765 30вт (знаю що во не найкращі але маємо те що маємо і поки почну із них оскільки все має бути бюджетно )

Є два варіанта кришка чи світильник???????
Якщо кришка треба десь 1*1м пвх лист 5 мм. Поцікавлюсь ціною якщо вона буде висока прийдеться робити із пластикової вагонки.
Також поцікавлюсь ціною на верхню направляючу для шкафу купе якщо ціна буде не велика то зроблю світильник а не кришку
Фото і ціни постараюсь виложити ввечері.

І питання із фільтрацією.
Так є зовнішній б/у фільтр Fluval 404
В Fluval 404 поламана кришка ротора а це 243,20 грн. Крім того бажано поміняти прокладку 142,06 грн. і ротор 393,43 грн. Також треба нові наповнювачі плю доставка вийде за 1000грн. Трохи це не бюджетно
Дружина каже що два акваріума в малій квартирі це перебор а тому я його маю кудись діти один акваріум. Малий акваріум ідеально поміщається в тумбу 250 л акваріума а тому є ідея переробити його під самп.
Ціна питання труби перегородки і наповнювачі може буде дешевше або та сама ціна але питання що краще буде по фільтрації Fluval 404 чи 47л самп.

На даний час поки все ввечері постарасб викласти фото і ціни які получиться сьогодні взнати.
__________________
жить хорошо а хорошо жить еще лучше


Последний раз редактировалось mrwerty; 25.12.2014 в 10:27..
mrwerty поза форумом  


Share/Bookmark

 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 20:52. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts