Третій запуск, або Мукачівське море (330літрів). - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Морская аквариумистика > Морские аквариумы участников форума
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Морские аквариумы участников форума Расскажите о своем аквариуме: животных, оборудовании, декорациях. Поделитесь интересными идеями. Можно размещать фотографии прямо в теме

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 26.04.2018, 16:20   #1
Я тут недавно
  
 
Аватар для Viktorchuk
 
Регистрация: 24.04.2013
Адрес: Мукачево
Сообщений: 38
Поблагодарил(а) : 28
Поблагодарили 36 раз(а) в 23 сообщениях
Третій запуск, або Мукачівське море (330літрів). ===www.aquaforum.ua===

Отже пора розпочати і свою тему. Не просто акваріумісти кажуть, що потрібно акваріум брати побільший. Отак я довго до цього йшов. Перші банки були невеликі, остання була кубом позаду якої знаходився самп, обєм дисплея - 65 літрів. Тому вирішив зробити крок вперед, хоч яким важким би він не був.
Акваріум та фурнітуру замовив на фірмі «Апогон» у м. Львів. Розміри банки 120*50*55h, товщина скла 10мм. Є ребра жосткості, зливна шахта з лівої сторони з темного скла та задній чорний фон. У зливній шахті є три отвори під труби та фітінг та решітка, щоб туди не попадала риба. Дякую Назару за його консультацію та виправлення моїх помилок. Все було зроблено швидко та якісно в обумовлені сроки, жодних претензій, одні похвали))) Акваріум відправляли новою поштою. Чесно кажучи, думав в жигуля залізе. Але.... помістили його на дах автівки.


Підчас того, як виготовлялась баночка, я з товаришем виготовляв метало - конструкцію в тумбу з профілю 30мм., та замовив дсп 16мм.





Отож замовив солі в «аровані», трохи не хватило то запозичив в колеги по цеху ROMANO LVIV, за що йому і дякую ))) Доречі і пісок він мені підігнав (8 кг). Запустився на 80 літрах витриманої води зі старої банки та решті з дистилятора. ЖК зі старої банки 3 кг. Двухрічне СРК з акви - 6кг, та дозамовив у Логіна 9кг СРК. Піску 5кг зі старої системи та 8кг нового. Обладнання перекочує зі старої системи, а саме Jebao RW-4, обігрівач вже не підійде так як він 100 ватний, блок живлення NS 350ват, контроллер на 6 каналів - Pastuh 1234, та ледів в світильнику на 60 ват - 20 штук. На перший час думаю хватить, корали розкриваються.


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Viktorchuk поза форумом   Ответить с цитированием
11 пользователей поблагодарили Viktorchuk за данный пост:
***шерхан*** (28.04.2018), Danchik (28.06.2018), ivans (26.04.2018), ksy-kiev (26.04.2018), MAKS_SEA (27.04.2018), nickanya (26.04.2018), ROMANO LVIV (26.04.2018), V-V-F (28.04.2018), Yura. (11.05.2018), Макрогнатус (29.04.2018), Сирота (26.04.2018)
Старый 28.04.2018, 20:01   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для V-V-F
 
Регистрация: 30.08.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 463
Поблагодарил(а) : 1,551
Поблагодарили 411 раз(а) в 221 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Третій запуск, або Мукачівське море (330літрів). ===www.aquaforum.ua===

Дуже цікаво.
Щось я пропустив твою тему.
Вітаю!

V-V-F поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил V-V-F за данный пост:
Viktorchuk (29.04.2018)
Старый 29.04.2018, 00:42   #3
Я тут недавно
  
 
Аватар для Viktorchuk
 
Регистрация: 24.04.2013
Адрес: Мукачево
Сообщений: 38
Поблагодарил(а) : 28
Поблагодарили 36 раз(а) в 23 сообщениях
Re: Третій запуск, або Мукачівське море (330літрів). ===www.aquaforum.ua===

Дякую. Радує, що і у нас в області зароджується морський напрямок


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Viktorchuk поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Viktorchuk за данный пост:
V-V-F (29.04.2018)
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 08:23. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts