МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Общая информация > Общественная деятельность > Выставки, семинары, конкурсы
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.08.2022, 20:57   #1
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ"



Офіційний сайт конкурсу
https://www.biotope.com.ua/

Спонсор



Звернення Організаторів до учасників конкурсу
Наразі у вас виникає питання, чому саме зараз і для чого ще один конкурс?
Давайте розбиратися.

В час, коли російська федерація веде агресивну війну проти України та всього прогресивного людства, представники цієї держави агресора організовують міжнародні акваріумні конкурси або приймають участь у роботі суддівської бригади. Що є на нашу спільну думку недопустимо в даній ситуації. Це – пряма підтримка злочинних дій росіян у наш час. І оскільки, ні організатори цих заходів, ні спонсори не реагують на наші протести та зауваження, ми вирішили надалі бойкотувати ці конкурси. А натомість організувати свій незалежний біотопний конкурс. Це принципова позиція і обговоренню не підлягає, час поставить усе на свої місця.

Конкурс не з'явився на пустому місці, ми до нього йшли з 2016 року, тому це логічне завершення циклу Конкурсу Біотопів Вітчизняних Водоймiв. І головне, це незадоволення форматами, які представлені на міжнародному ринку біотопного руху. На превеликий жаль ми поступово відхиляємось від класичного оформлення та першочергових задач цього напряму акваріумістики. Розуміємо, що красива картинка приваблює більше уваги з боку як спонсорів, так і пересічного любителя, але для цього існують конкурси акваскейпу. Згодні, що будь-яка популяризація природи має право на життя, але наразі ми будемо йти іншим шляхом, який не суперечить, а, навпаки, наближає до єднання з матінкою природою. Що може якнайкраще показати та розповісти про її красу і досконалість, як не акваріум запущений на вибраній Вами ділянці водойми. Це не просто оформлення, це дослідження в реальному часі та місці, де використовується все саме з цього об'єкта: від живності до декорацій та води. І все це не в загальних рисах, адже біотопниками часто опускається поняття сезонності водоймищ, коли одне і те ж місце наразі буває різним в різні пори року. Крім того, це гарна можливість згуртувати однодумців, сім'ю, зацікавити дітей врешті решт. Поєднання відпочинку, подорожі, дослідження та просто проведення спільного часу в колі друзів і сім'ї.

Ще один дуже важливий момент: спрощення процедури подачі заявки на участь у конкурсі, оскільки немає дублювання опису біотопу в природі та в самому акваріумі, тому що це одне і теж. Ще одна пропозиція, яка буде дійсна лише на старті першого пробного конкурсу в цьому році: якщо маєте бажання прийняти участь, але не маєте можливості наразі провести запуск конкурсної роботи на березі водойми, ви можете зафільмувати тільки ділянку, яку збираєтесь імітувати, та процес збору живності, рослин і декорацій, а саме оформлення знімати в зручному для вас для цього місці.

Надалі ми плануємо розширити конкурс, доповнивши його іншими категоріями – скейп, палюдаріум, дитячий конкурс. Але зараз ми вирішили розпочати наш конкурс саме з біотопної категорії з огляду на екологічний аспект нинішнього становища в Україні.

Саме екологічний аспект як ніколи важливий зараз. Вивчення природного біотопу на практиці, знаходячись безпосередньо в ньому, допомагає краще зрозуміти і показати механізми взаємодії елементів природи та пробудити і формувати в звичайних людей екосвідомість. Цей аспект є надважливим у сучасному технологічному світі гаджетів та штучного інтелекту. Він же став критично необхідним зараз в Україні, де солдати російської федерації знищують не тільки міста, а й дику природу, яка є взагалі беззахисною перед їхньою жахливою навалою.

Дякуємо, бажаємо перемог і цікавих подій завдяки цьому конкурсу.

Розраховуємо на Вашу підтримку та участь.

Правила
Участь у конкурсі може взяти кожен, хто хоче, будь-яка людина з будь-якої точки світу. Участь безкоштовна. У конкурсі беруть участь тимчасові композиції, створені в акваріумі на березі обраної ділянки біотопу (водного середовища існування: річка, озеро, струмок) з метою його відтворення. При створенні конкурсної роботи використовуються лише матеріали, рослини та живі організми, зібрані та виловлені з ділянки біотопу, яку ви відтворюєте. По завершенні зйомки їх бажано повернути назад.

На розгляд суддів можна подавати необмежену кількість оформлених акваріумів незалежно від об'єму. Формат конкурсу передбачає наявність помічників або команди. Але це не є обов'язковою умовою, можлива й індивідуальна участь.

Від вас потрібно:
1. Назва водного об'єкту, який використовується в роботі (річка, озеро, струмок...), регіон розташування, країна.

2. GPS дані дослідженого і відтвореного біотопу. Дата створення.

3. Його приблизний опис (загальна ознайомча інформація).

4. Список видів тварин і рослин, мешканців саме цієї ділянки водойми (латинські назви), присутніх на момент створення конкурсної роботи. Для точнішого визначення видів рослин можна скористатися додатком PlantNet.

5. Хімічний склад води (GH, KH, pH, нітрат, фосфат) та температурний режим на момент створення конкурсної роботи.

6. Використання субстрату, корчів, каміння, іншого природного декору з місця збору.

7. Розміри акваріума (д * г * в), використання додаткового обладнання (фільтр, світло, ін.).

8. Фото i вiдео.

Технічні вимоги.
Фото:
5-10 фотографій, які найкраще показують конкурсну роботу. Формат jpeg, розмір від 2400 точок по короткій стороні, якість збереження максимальна, всі деталі мають бути добре видимі, Exif інформацію не видаляти. З обробки допускається підсилення різкості, контрасту, насиченості, мінімальне кадрування;

Заборонено: значне кадрування, кольорове тонування, ретуш (додавання чи видалення об'єктів, наприклад, рибок, рослин, декору), будь-яка обробка, яка значним чином змінює сприйняття оригінальної роботи.

Серед фотографій обов'язково:
- декілька фото прородного біотопу,

- фронтальне фото всього акваріума та оригінал без кадрування (він необхідний суддям і викладатися на сайті не буде),

- фото деталей акваріума (найвиграшніші ракурси з декором, рибками, рослинами),

- зберігати і бути готовим надіслати на вимогу суддів оригінали конкурсних фото.

Вiдео:
Якість: від HD і вище, тривалість 5-10 хвилин, має включати:
- відео природного біотопу з максимальним розкриттям його особливостей,

- фронтальний епізод із усім акваріумом у кадрі,

- деталі які найкраще передають суть конкурсної роботи.

Технічні вимоги: як до відео для розміщення в Youtube, музика допускається, вона має відповідати ліцензійним вимогам Youtube. Дуже бажано підводні фото/відео природного біотопу. Фото та відео закачуйте на сайти-файлообмінники і надсилайте нам їх адреси для скачування.

До уваги громадян Російської Федерації, які бажають взяти участь у конкурсі!
Завантажуючи свою заявку на конкурс, ви погоджуєтесь, що ваша країна є державою терористом.
Якщо ви виграєте приз, то вiн буде переданий вiд вашого iменi у фонд підтримки Збройних Сил України.

Критерії
П’ять критеріїв для оцінки конкурсних робіт:
- ВІДПОВІДНІСТЬ між наповненням акваріума і природним біотопом – максимум 15 балів (наскільки точно конкурсна робота відповідає біотопу місцевості як документально, так і художньо й за настроєм);

- КОМПОЗИЦІЯ, ЇЇ БАЛАНС – максимум 15 балів (загальні враження від композиції, баланс між елементами дизайну: ефективність використання простору, відкриті і закриті зони, світлі і темні ділянки, кольорова гама, поєднання кольорів, виділення важливих елементів композиції);

- ВИБІР І ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ – максимум 20 балів (наскільки вибрані матеріали з біотопу підходять для використання у вашому конкурсному акваріумі, наскільки гармонійним виглядає поєднання різних матеріалів у роботі, їх фактура, розміри);

- ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ - максимум 20 балів (чи підходять рослини і тварини, використані в конкурсній роботі, для тривалого спільного існування в акваріумі, як впливають елементи декору на хімічний стан води, чи може сама конкурсна композиція за належного догляду успішно функціонувати тривалий час);

- КРЕАТИВ - максимум 30 балів (новизна, актуальність, оригінальність роботи, так званий "вау ефект").

20.8.22
Початок прийому робіт
20 серпня 2022 року - 20 жовтня 2022.
Прийом робіт на конкурс.

20.10.22
Оцінка робіт суддівською бригадою
20 жовтня 2022 - 10 листопада 2022.
Оцінювання конкурсних робіт журі.

10.11.22
Оформлення результатів конкурсу
10 листопада 2022 - 20 листопада 2022.
Підрахунок балів та внутрішнє підбиття підсумків конкурсу.

20.11.22
Оголошення результатів конкурсу

Суддівська бригада:
1.Юрій Караванський
Україна
2.Bartłomiej Paśnik
Гданськ, Польща
3.Володимир Коротін
Миргород, Україна
4.Юрій Янчер
Дніпро, Україна
5.Артем Березнев
Марiуполь, Україна

Призовий фонд
Призовий фонд конкурсу складає 600 євро та розподіляється наступним чином.

Приз за 1 місце – 300 євро.
Приз за 2 місце – 200 євро.
Приз за 3 місце – 100 євро.

Також усім учасникам будуть надіслані електронні дипломи.

Нажаль, на фоні війни, коли весь бізнес стоїть на колінах, у тому числі й акваріумний, а кожна зайва копійка йде на потреби нашої армії – ЗСУ та допомогу біженцям, команда організаторів змогла знайти лише одного спонсора – Міжнародний форум акваріумістів GreenForum.

Ми хочемо нагадати, що Українська Акваріумістика незважаючи на великі проблеми, втрати, труднощі живе, і завдяки Вашій допомозі житиме і розвиватиметься надалі.

Після закінчення війни ми обіцяємо надолужити усі незручності та зробити конкурс ще цікавіше та велелюдний.

Ми не втрачаємо надії на те, що за час проведення конкурсу можливо з'явиться ще меценат-однодумець, який також підтримає це цікаве підприємство.

Мира вам та чистого неба над головою!

Дякуємо за розуміння!

Організатори конкурсу:
1.Володимир Коротін.
2.Юрій Янчер
3.Валерій Шиленко
Всі Україна
4.Leo Angel
Ізраїль.

Партнери







__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________


Последний раз редактировалось Карача; 04.09.2022 в 11:20..
Карача поза форумом   Ответить с цитированием
13 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
Aleron (20.08.2022), AMATERASU (23.08.2022), Andrew1 (28.08.2022), Leo Angel (19.08.2022), myprog (28.11.2022), Serpentarius (19.08.2022), астрик123 (24.08.2022), Гужик (23.08.2022), Ланжерон (24.08.2022), николай kasapp (23.08.2022), Швед (24.08.2022), Ю.В. (20.08.2022)
Старый 22.08.2022, 16:52   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для Aleron
 
Регистрация: 17.01.2016
Адрес: Вінниця
Сообщений: 513
Поблагодарил(а) : 408
Поблагодарили 1,769 раз(а) в 373 сообщениях
Відповідь: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

https://www.instagram.com/p/Chj-83NsdeV/
__________________
зараз усе тут: https://biotopeaq.wordpress.com

Aleron поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Aleron за данный пост:
Карача (23.08.2022), Ю.В. (23.08.2022)
Старый 24.08.2022, 12:22   #3
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
Формат jpeg, розмір від 2400 точок по короткій стороні,
А якщо в мене телефон дає меньше, то що мені робити? Пересідати в партер до глядачів?((((


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.08.2022, 12:42   #4
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Варіантів насправді багато)
Гарна компанія з хорошими гаджетами)!
( Все продумано,читаємо уважно конкурсний сайт)))))
Оффтоп
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.08.2022, 14:32   #5
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Ні, Володь, це не варіант. Я уважно прочитав правила. Цей пункт- дрес-код. Нащо він? Скільки я себе пам'ятаю в конкурсному русі в нашій акваріумістиці, стільки я веду боротьбу з пунктом правил, який зазвичай звучить приблизно так: "фото повинно бути високої якості". Нащо це? Щоб відсіяти гарних акваріумістів що не в змозі купити дорогу техніку, або запросити професійного фотографа? Тим більше зараз, коли майже всі в скрутному становищі? А якщо в мене буде 2300 по меньшій стороні то все? Можно не надсилати? Чи не вважають організатори що вот цього
Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
якість збереження максимальна, всі деталі мають бути добре видимі, Exif інформацію не видаляти.
достатньо для того щоб належним чином оцінити роботу? В усякому разі зараз, доки становище не дуже розпологає до конкурсів і треба боротися за кожного конкурсанта, навіть якщо в нього нема відповідної техніки?
Припустимо, я якось вийду з цього положення і забезпечу мінімальні 2400. Але одразу кажу- я принципово не буду запрошувати на фотосесію професійних фотографів з дорогою технікою. Навіть якщо я точно буду знати що за цим послідує зниження оцінок. Тому що я вважаю що акваріуміст в акваріумному конкурсі, його ідеї, а також природа, відображена в його роботі, знаходяться в приорітеті над технічними засобами передачі зображення. Тому що я вважаю що нема такої вже великої різниці в якості зображення між 2000 і 3000, щоб по цьому признаку відсіювати роботи.


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Ю.В. за данный пост:
Pahetz (01.09.2022), Svekla (01.09.2022), Володимир Романович (07.09.2022), Карача (24.08.2022)
Реклама помогает развиваться
Старый 24.08.2022, 14:50   #6
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Тоді скажу так)
Із твоїх матюків не зрозумів майже нічого,не буду і голову ломати.)
Загляне в тему один з організаторів який на цьому розуміє і дасть достойну відповідь.
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Карача за данный пост:
Ю.В. (24.08.2022)
Старый 24.08.2022, 15:15   #7
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Ти ще матюків моїх не чув
Давай сюди того Лео, буду над ним знущатися


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.08.2022, 15:47   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для Aleron
 
Регистрация: 17.01.2016
Адрес: Вінниця
Сообщений: 513
Поблагодарил(а) : 408
Поблагодарили 1,769 раз(а) в 373 сообщениях
Відповідь: Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Ю.В. Посмотреть сообщение
Цей пункт- дрес-код. Нащо він? Скільки я себе пам'ятаю в конкурсному русі в нашій акваріумістиці, стільки я веду боротьбу з пунктом правил, який зазвичай звучить приблизно так: "фото повинно бути високої якості". Нащо це? Щоб відсіяти гарних акваріумістів що не в змозі купити дорогу техніку, або запросити професійного фотографа? Тим більше зараз, коли майже всі в скрутному становищі? А якщо в мене буде 2300 по меньшій стороні то все? Можно не надсилати? Чи не вважають організатори що вот цього
достатньо для того щоб належним чином оцінити роботу?..
Тому що я вважаю що акваріуміст в акваріумному конкурсі, його ідеї, а також природа, відображена в його роботі, знаходяться в приорітеті над технічними засобами передачі зображення. Тому що я вважаю що нема такої вже великої різниці в якості зображення між 2000 і 3000, щоб по цьому признаку відсіювати роботи.
цей пункт у правилах прописав я.
ваша принциповість радує, але ви, бачу, ще не брали участі в серйозних міжнародних конкурсах.
ось, наприклад, вимоги до фото в конкурсі ВАС Блеєра:
"Ви можете надати BAC до 5 чітких зображень у високій роздільній здатності. Зображення мають бути чіткими, не зміненими (не підлягати обробці шляхом обрізки, розвороту та ретуші) і в горизонтальному форматі. Якщо можливо, дотримуйтеся технічних вимог: розмір 2400 пікселів, формат JPG/JPEG".
якщо про техніку, то ви можете в 21му столітті їздити на Бенці 1888 року виробництва, але у Європу вас на ній не пустять... Та й обмежуєте ви себе економією більше, ніж зможете отримати, перейшовши на сучасну техніку.

а якщо конкретно про необхідність високоякісних фото в нашому конкурсі, то тут уже вибачте, але без варіантів.
На серйозних конкурсах вистачає недобросовісних конкурсантів, які намагаються обдурити суддів. Враховуючи, що ми замахнулися на міжнародний рівень і маємо всесвітньовідомих суддів - для нас недопустимо виставляти вимоги до конкурсантів, як до діджеїв у сільському клубі...
от відправить на конкурс роботу чітер із росії, на маленькій картинці в нього все буде виглядати красиво і природньо, судді дадуть йому високі бали, цей конкурсант завоює призове місце, а потім виставить у себе фото високої якості, на якому будуть, скажімо, елементи, які до його біотопу не належать. це одразу викличе скандал, який уб'є конкурс. вам це потрібно? нам - ні!

хочете взяти участь - знайдете спосіб і шлях.
а придумувати срачі, де не потрібно, навіщо?
__________________
зараз усе тут: https://biotopeaq.wordpress.com

Aleron поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.08.2022, 16:23   #9
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Відповідь: Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Aleron,
1.
Цитата:
Сообщение от Aleron Посмотреть сообщение
а придумувати срачі, де не потрібно, навіщо?
Я розумію- Ви організатор. Але, повірте, і Ю.В. себе не на смітнику знайшов. Давайте Ви не будете починати свій конкурс з того що будете ображати не тільки акваріумістів, яких багато хто знає і поважає, не тільки потенційних учасників, а і інформаційних партнерів конкурсу, які намагаються не просто "відробити" номер, але й збільшити кількість учасників конкурсу, в тому числі і шляхом збільшення движу за рахунок питань організаторам, сподіваясь на змістовну відповідь, яка може бути корисна і іншим потенційним учасникам, які можуть заглянути в тему. .
2.
Цитата:
Сообщение от Aleron Посмотреть сообщение
ви, бачу, ще не брали участі в серйозних міжнародних конкурсах.
Брав. І не один раз. І брав участь в організаціі конкурсів. І теж намагався їх вивести на певний рівень. Іноді вдавалось, іноді нію І хочу Вам сказати, що рівень "бентлі" ще треба доказати. Для цього недостатньо назвати конкурс "міжнародним", і навіть недостатньо запросити міжнародне вельмиповажне жюрі. І навіть дуже суттєвого призового фонду не достатньо. Треба провести конкурс не один раз і з багатьма учасниками. Їх треба мати. А розгоняти потенційних учасників суворими обмеженнями- це з першого ж разу вбити ідею. Непогану, до речі, ідею.
Знаєте, є такий маркетинговий хід як "демпінг"? Так ото ж. А ось коли з "ланоса" пересядете не "бентлі", коли на конкурс потягнуться знані учасники, тоді можно і вимоги подтягувати не тільки до рівня Блеєра, а і до рівня IAPLC, який, як відомо, значно вищий.

3.
Цитата:
Сообщение от Aleron Посмотреть сообщение
от відправить на конкурс роботу чітер із росії, на маленькій картинці в нього все буде виглядати красиво і природньо, судді дадуть йому високі бали, цей конкурсант завоює призове місце, а потім виставить у себе фото високої якості, на якому будуть, скажімо, елементи, які до його біотопу не належать. це одразу викличе скандал, який уб'є конкурс. вам це потрібно? нам - ні!
Тільки не треба пересмикувати. До чого тут якійсь там чітер з якоїсь там московії? Мухлювати тільки москалі можуть? Таких по всьому світу достатньо. На те є кваліфіковане жюрі, щоб відрізнити справжній біотоп від підробки. На те є вимога сберігати орігінали фото. Так що тут трішечки не про це.

4. Резюме. Я все зрозумів. Коли дискусія з фактів переходить на емоціі, з неї нічого путного не буде. І тому з цієї дискусії я виходжу. Як я казав, я для себе вирішу це питання, як і питання моєї участі взагалі, і без Ваших образ. Але мушу нагадати: для інформування потенційних учасників є офіційний сайт конкурсу. А тема на форумі (доречі, як і у соцмережах) зроблена для запитань майбутніх учасників (часто недолугих, але питань) і терплячих, чемних і інформативних відповідей організаторів. Оффтоп

Дякую за роз'яснення.


__________________


Последний раз редактировалось Ю.В.; 24.08.2022 в 17:17..
Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Ю.В. за данный пост:
Serpentarius (28.08.2022)
Старый 24.08.2022, 17:41   #10
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.06.2014
Адрес: Киев
Сообщений: 11
Поблагодарил(а) : 6
Поблагодарили 21 раз(а) в 6 сообщениях
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
Список видів тварин і рослин, мешканців саме цієї ділянки водойми (латинські назви), присутніх на момент створення конкурсної роботи. Для точнішого визначення видів рослин можна скористатися додатком PlantNet.
Треба фото всіх цих видів, або хоча б чогось? Чи достатньо перерахувати?

Xpyct поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.08.2022, 17:51   #11
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Перерахувати буде достатньо.
А ідеально підписати на відео.
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Карача за данный пост:
Xpyct (24.08.2022)
Старый 24.08.2022, 18:00   #12
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.06.2014
Адрес: Киев
Сообщений: 11
Поблагодарил(а) : 6
Поблагодарили 21 раз(а) в 6 сообщениях
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
А ідеально підписати на відео.
А голосом на відео "підписати" можна? На жаль, на відео не все попаде- дещо плаває, а дещо під водою, а дещо ще й не кожен день знайдеш, хоча точно знаєш що воно є.

Xpyct поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.08.2022, 18:28   #13
Живу я тут
  
 
Аватар для Aleron
 
Регистрация: 17.01.2016
Адрес: Вінниця
Сообщений: 513
Поблагодарил(а) : 408
Поблагодарили 1,769 раз(а) в 373 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Ю.В., дякую ВАм за розуміння та підтримку.

Ви як учасник і організатор різноманітних акваріумних конкурсів прекрасно знаєте важливість якісних візуальних матеріалів.
чим вища роздільність і краща якість поданих фото, тим вищі шанси має учасник конкурсу порівняно з конкурентами, і тим вищі бали він може отримати за свою роботу.


Xpyct, тут усе, на жаль, залежить від суддів.
"на момент створення конкурсної роботи" - це не "дещо ще й не кожен день знайдеш, хоча точно знаєш що воно є".
Створюючи конкурсну роботу, ви максимально детально описуєте біотоп на цей момент. Якщо рослина присутня в ньому, і ви її бачите, але не можете показати - просто додайте до списку.
Важливо максимально точно описувати біотоп (враховуючи при цьому сезонність: у квітні ви в річці не знайдете різаків, а у вересні - жовтеця, при цьому точно знаючи, що бачили їх минулого року) - створення надійної достовірної інформаційної бази є однією з цілей цього конкурсу.

з рибою тут іще складніше- більшість видів у списку не може бути підтвердженою документально. Судді на конкурсах типу ВАС перевіряють видовий склад вашої місцевості через сайт gbif.org, і буде важко довести їм, що ви особисто бачили ту рибу в річці, якщо вони не можуть її знайти на сайті.
__________________
зараз усе тут: https://biotopeaq.wordpress.com

Aleron поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Aleron за данный пост:
Xpyct (24.08.2022), Карача (24.08.2022), Ю.В. (24.08.2022)
Старый 24.08.2022, 19:43   #14
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Aleron Посмотреть сообщение
Якщо рослина присутня в ньому, і ви її бачите, але не можете показати - просто додайте до списку.
Aleron, мене це питання теж турбує. Я вірно розумію, що я проходжусь із камерою та показую все те до чого можу дотягнутися і голосом проговорюю назви. Можно українською? А потім ще роблю список рослин, всіх, і тих що засняв, і тих що точно знаю що вони є, але не можу засняти, обов'язково це уточнюючи, причому пишу вже обидві назви, і українську, і латинську?


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Ю.В. за данный пост:
Aleron (24.08.2022)
Старый 25.08.2022, 10:26   #15
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС "СЛІДУЙ ЗА ПРИРОДОЮ" ===www.aquaforum.ua===

Організатори будуть дуже вдячні за розповсюдження конкурса по друзям,групам,знайомим в всіляких Телеграми, Інстаграм і далі по списку!
Особлива увага закордонним колегам.
Велике спасибі!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
Aleron (25.08.2022)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 09:35. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts