Бананові фільтратори ігнорують високі корчі - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума

Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Скорая помощь
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Скорая помощь Сюда задавайте вопросы, если необходима срочная помощь.

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 14.06.2024, 10:36   #1
Я тут недавно

Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Бананові фільтратори ігнорують високі корчі ===www.aquaforum.ua===

Добрий день!

Мене хвилює питання щодо поведінки моїх бананових фільтраторів.
Мешкають вони у мене вже майже тиждень (5 днів, з 9.06), акваріум 65-70 літрів. Про вподобання фільтраторів я знала, тому заздалегідь обставила акваріум корчами різного плану. Усього їх в акваріумі три - один продовговатий і лежить вздовж довгої стінки акваріума, решта - менші за розмірами, але простягаються вгору, ближче до течії від фільтра.
Проблема полягає в тому, що мої банани з якоїсь причини дуже байдужі до цих двох корчів. Найчастіше вони сидять у різних позах на найнижчому, часто намагаються там щось ловити своїми віялами, хоча течія там значно гірша. Я читала на багатьох форумах і сайтах, що перші два тижні фільтратори дуже невпевнені та лякливі, можуть взагалі не їсти. Але мої точно намагаються поїсти, тому що, крім спроб зловити щось у воді, вони періодично спускаються перебирати лапками ґрунт та рослини. Я всіляко намагаюся допомагати їм у їх пошуках - підсипаю дрібно перетертий корм поряд з ними, пускаю за течією спеціальний корм для фільтраторів і, начебто, в них виходить щось ловити навіть на найнижчому корчі. Але все одно дуже переживаю, що вони ігнорують найзручніші місця для годування й через це, можливо, не доїдають.
З сусідів нікого буйного немає, лише 8 штучок рибок расбори, 3 шт панди коридораси та маленькі креветки вишні.

Головне питання: Чи варто спробувати щось зробити чи залишити поки що фільтраторів у спокої, якщо їм просто потрібен час обжитися? Власне турбує, чи нормально це, чи, можливо, я не враховую якість фактори, які можуть заважати фільтраторами збиратися нагору, поближче до фільтра. Або ж, якщо їм не подобається те, як стоять корчі, варто щось змінити в самому акваріумі? Заздалегідь дякую за відповідь.

Последний раз редактировалось lino; 14.06.2024 в 11:55..
lino поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться

Share/Bookmark

Ответ