УДО - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Растения > Освещение, удобрения, СО2, осмос...
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Освещение, удобрения, СО2, осмос... Вопросы по интенсификации содержания растений, системам удобрений, подаче СО2, использованию осмоса и т.д.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.11.2020, 01:36   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для barber.mr.di
 
Регистрация: 17.10.2019
Адрес: Запорожье
Сообщений: 194
Поблагодарил(а) : 8
Поблагодарили 14 раз(а) в 14 сообщениях
УДО ===www.aquaforum.ua===

Всем привет!
Ребята, посоветуйте жидкие удо. Кто каким производителем доволен?
Я с момента заведения аквариума пользуюсь экоминовскими жидкими удо, но кажись моей траве эти удо не особо нравятся ))) Уж как-то всё грустно растёт.

barber.mr.di поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 12.11.2020, 16:17   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Aquayer, ціна норм, використовував фірму багато років, мікро, макро, а останні 3 роки комплексні для живого ґрунту. Особливо сподобались комплекси.
Aquahim spiritol, по враженнях мікро і макро схожі на aquayer, але по ціні дешевші.
Aquasys, було мікро, макро, залізо, якось з цим добривом не склалось в мене, а може і не в добриві справа, акваріум просто проблемний був.
Зараз перейшов на Prodibio, щоб якось оцінити добриво ще мало часу пройшло. Але якщо буде вистачати тих доз які вказані в інструкції, то добриво дуже вигідне, хоча на перший погляд ціна не маленька

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
vadimk005 (26.11.2020)
Старый 12.11.2020, 22:33   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для anrduxa
 
Регистрация: 05.03.2011
Адрес: Запорожье
Сообщений: 368
Поблагодарил(а) : 70
Поблагодарили 135 раз(а) в 65 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Зараз перейшов на Prodibio, щоб якось оцінити добриво ще мало часу пройшло. Але якщо буде вистачати тих доз які вказані в інструкції, то добриво дуже вигідне, хоча на перший погляд ціна не маленька[/QUOTE]
доз хватит с головой. но будьте акуратны начните с малых доз.мои условия 50л воды медленно растущие. креветки. вода осмос и водопровод 50х50. со2 есть. свет 40лм
вношу 2 раза в неделю .по 3-5 капель со 100 гр бутулочек.


Последний раз редактировалось anrduxa; 12.11.2020 в 22:39.. Причина: правка
anrduxa поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2020, 03:18   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

anrduxa, дякую за пораду.

Оффтоп

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
drv (13.11.2020)
Старый 21.11.2020, 16:00   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для barber.mr.di
 
Регистрация: 17.10.2019
Адрес: Запорожье
Сообщений: 194
Поблагодарил(а) : 8
Поблагодарили 14 раз(а) в 14 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
Aquayer, ціна норм, використовував фірму багато років, мікро, макро, а останні 3 роки комплексні для живого ґрунту. Особливо сподобались комплекси.
Если всё устраивало, почему сменили?


Отправлено с моего SM-A515F через Tapatalk

barber.mr.di поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 21.11.2020, 18:00   #6
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

barber.mr.di, бо запустив новий акваріум, а aquayer більше не випускає живий ґрунт, а я прихильник того, щоб використовувати всю серію продукції згідно інструкції виробника. Prodibio вибрав в якості сойла по причині доступності, багато де в Україні продається і вся лінійка продукції є. Ну і ціна більш менш. Та в інтернеті багато прикладів гарних акваріумів на сойлах продібіо. А старий акваріум на aquayer живий здоровий, почуває себе чудово, правда заріс сильно, нема часу ним зайнятись. Та і скоро буду розбирати його і розпродавати

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2020, 18:18   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

До речі, вже можу деякі висновки по Prodibio зробити, схоже дозувань вказаних в інструкції на мій акваріум не вистачає. Але це ще не точно. Рослини стартонули гарно, особливо ротали. Кольори були навіть яскравіші ніж на aquayer. Проблеми були лише з надводною формою стаурогіну, почали розчинятись листки. З гігрофілою арагваєю схожа ситуація, але вона підводна була. І на сітнягу полізли водорості. А потім десь трохи більше ніж через тиждень після запуску буквально за півтора дні все занесло водорослями. Думаю все ж мій косяк, бо подача СО2 була не дуже стабільна і яскраве світло тривалістю майже 10 годин, правда з денною паузою. Ну і коряги не оброблені, не маленькі, думаю органіки різної багато у воду викидали
Світловий день скоротив до 6 годин без паузи, СО2 наче відрегулював(регулювати зараз трохи складно, бо в мене розводка з одного балона на 2 акваріуми). Водорості прибрав механічно скільки зміг. Запустив 30 креветок Амано і штук 50 неокаридин. Креветок не годую. Обростань зараз майже нема, пару пучків нитчатки і трохи едогоніума на пінатіфіді. Нітратів у воді дуже мало, менше 5 мг/л. і ротали хоч ростуть гарно, втратили той колір, який був зі старту. Якісь бліді, от і думаю, це через скорочення світлового дня, чи добрив мало. Зараз збільшив дозу добрив і буду збільшувати тривалість світлового дня, бо рослини майже всі очухалась після запуску. Сітняг пускає нові листки, чисті без обростань, стаурогін хоч і облисів на старті однак теж пускає нові пагони. Гігрофіла арагвая тільки трохи стоїть як вкопана, але це далеко не сама проста рослина. Напрягає тільки те, що стінки зеленіють сильно. Детальніше буде в моїй темі про запуск цього акваріума, але поки лінь щось туди писати, та і часу мало маю

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2020, 18:20   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для barber.mr.di
 
Регистрация: 17.10.2019
Адрес: Запорожье
Сообщений: 194
Поблагодарил(а) : 8
Поблагодарили 14 раз(а) в 14 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
barber.mr.di, бо запустив новий акваріум, а aquayer більше не випускає живий ґрунт, а я прихильник того, щоб використовувати всю серію продукції згідно інструкції виробника. Prodibio вибрав в якості сойла по причині доступності, багато де в Україні продається і вся лінійка продукції є. Ну і ціна більш менш. Та в інтернеті багато прикладів гарних акваріумів на сойлах продібіо. А старий акваріум на aquayer живий здоровий, почуває себе чудово, правда заріс сильно, нема часу ним зайнятись. Та і скоро буду розбирати його і розпродавати
Понял.
Продибио думаю хорош, но меня останавливает инструкция по внесению, я всё же считаю что нужно вносить ежедневно, а не 1-2 раза в неделю, 1-2 раза получается сегодня густо а завтра пусто.
Попробую акваир, мне нравится что они хоть как-то работают, и приложение есть, и на форуме вроде отвечают.

А что у вас интересного будет на распродажи? )

Отправлено с моего SM-A515F через Tapatalk

barber.mr.di поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2020, 18:36   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для barber.mr.di
 
Регистрация: 17.10.2019
Адрес: Запорожье
Сообщений: 194
Поблагодарил(а) : 8
Поблагодарили 14 раз(а) в 14 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
Якісь бліді, от і думаю, це через скорочення світлового дня, чи добрив мало.
Тут одно к другому, и свет и удо и со2.
А насчёт убавления светового дня, я вам скажу что у меня именно после уменьшение часов водоросли попёрли, я психанул и вернул 10 часов и тьфу тьфу остановилась водрослятина.

Отправлено с моего SM-A515F через Tapatalk

barber.mr.di поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил barber.mr.di за данный пост:
true_red (21.11.2020)
Старый 21.11.2020, 18:41   #10
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для Opsis
 
Регистрация: 06.09.2007
Адрес: Rivne
Сообщений: 4,589
Поблагодарил(а) : 3,669
Поблагодарили 2,457 раз(а) в 1,443 сообщениях
Отправить сообщение для Opsis с помощью ICQ Отправить сообщение для Opsis с помощью Skype™
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Майже весь час користуюсь Aquahim spiritol. Залізо, калій, мікро, макро. Мені подобається. Підібрав потрібну дозу при нашій воді.
__________________
Речь идёт о рыбе а не о тараньке ...


__________________

Opsis поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Opsis за данный пост:
true_red (21.11.2020)
Старый 21.11.2020, 18:56   #11
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

barber.mr.di, ну я тижневу дозу розділив і вношу щодня. Хоча вносити добриво раз на тиждень теж нормальна практика. У фірми tropica теж добрива тижневі.

Пишу в приват

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2020, 20:16   #12
Живу я тут
  
 
Аватар для anrduxa
 
Регистрация: 05.03.2011
Адрес: Запорожье
Сообщений: 368
Поблагодарил(а) : 70
Поблагодарили 135 раз(а) в 65 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
До речі, вже можу деякі висновки по Prodibio зробити, схоже дозувань вказаних в інструкції на мій акваріум не вистачає. Але це ще не точно. Рослини стартонули гарно, особливо ротали. Кольори були навіть яскравіші ніж на aquayer. Проблеми були лише з надводною формою стаурогіну, почали розчинятись листки. З гігрофілою арагваєю схожа ситуація, але вона підводна була. І на сітнягу полізли водорості. А потім десь трохи більше ніж через тиждень після запуску буквально за півтора дні все занесло водорослями. Думаю все ж мій косяк, бо подача СО2 була не дуже стабільна і яскраве світло тривалістю майже 10 годин, правда з денною паузою. Ну і коряги не оброблені, не маленькі, думаю органіки різної багато у воду викидали
Світловий день скоротив до 6 годин без паузи, СО2 наче відрегулював(регулювати зараз трохи складно, бо в мене розводка з одного балона на 2 акваріуми). Водорості прибрав механічно скільки зміг. Запустив 30 креветок Амано і штук 50 неокаридин. Креветок не годую. Обростань зараз майже нема, пару пучків нитчатки і трохи едогоніума на пінатіфіді. Нітратів у воді дуже мало, менше 5 мг/л. і ротали хоч ростуть гарно, втратили той колір, який був зі старту. Якісь бліді, от і думаю, це через скорочення світлового дня, чи добрив мало. Зараз збільшив дозу добрив і буду збільшувати тривалість світлового дня, бо рослини майже всі очухалась після запуску. Сітняг пускає нові листки, чисті без обростань, стаурогін хоч і облисів на старті однак теж пускає нові пагони. Гігрофіла арагвая тільки трохи стоїть як вкопана, але це далеко не сама проста рослина. Напрягає тільки те, що стінки зеленіють сильно. Детальніше буде в моїй темі про запуск цього акваріума, але поки лінь щось туди писати, та і часу мало маю
А я писал начните с минимальных доз. теже самые грабли.стекла заростали за 2 дня насмерть.дайте время 1 месяц.вносите максимум 2 раза в неделю.щас вношу 1 раз в неделю

anrduxa поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2020, 20:53   #13
Супер Модератор. Лауреат конкурса "Автор 2011 года". Член Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
  
 
Аватар для Serpentarius
 
Регистрация: 03.09.2004
Адрес: Киев
Сообщений: 14,053
Поблагодарил(а) : 6,256
Поблагодарили 24,082 раз(а) в 7,538 сообщениях
Записей в дневнике: 17
Отправить сообщение для Serpentarius с помощью Skype™
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Граждане, я работала в трех городах с разным составом воды.
Вопрос по сути некорректный: что подходит для одной воды, для другой вообще бесполезно или вредно.
Нужно подбирать состав УДО под свою воду. Это достигается либо глубоким изучением вопроса, либо методом многолетнего тыка с летальными последствиями для гидробионтов. Выбор за вами.
*Те УДО, которые хвалят, и которые реально работают (видела фото), на мариупольской воде просто бесполезны. Проверяла.
** Те, что прекрасно работают на ремосмосе, вызывают реальные косяки на водопроводе. И наоборот.
Нужно глубже изучить проблему, потом корректней задавать вопрос. Что хорошо работает в одной воде, совершенно не подходит для другой.
__________________
Откройте доброму человеку, а то он выломает дверь.
Не надо дергать никогда не спящую Змию за хвост.

Якщо на тебе гавкають собаки,
це означає: ти кудись ідеш.

Лучшие статьи месяца на Аквафоруме


__________________

Serpentarius поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Serpentarius за данный пост:
gabam (22.11.2020), KAPACb (21.11.2020), Opsis (21.11.2020), Евгений Д. (27.11.2020)
Старый 21.11.2020, 21:48   #14
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

anrduxa, ну скло заросло, коли доза була як в інструкції. Проблема обростань явно не в передозі добрив. В будь якому випадку, не буває двох однакових акваріумів. Дозу добрив треба підбирати індивідуально. Наскільки пам'ятаю, то у Вас рослини в основному повільноростучі, а у мене різні, ротал багато. Роталам явно бракує чогось, це і по кольору видно і по додаткових коренях.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 25.11.2020, 03:08   #15
Живу я тут
  
 
Аватар для barber.mr.di
 
Регистрация: 17.10.2019
Адрес: Запорожье
Сообщений: 194
Поблагодарил(а) : 8
Поблагодарили 14 раз(а) в 14 сообщениях
Re: УДО ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Serpentarius Посмотреть сообщение
Нужно подбирать состав УДО под свою воду.
Буду безмерно благодарен за совет по подбору удо по результатам тестов моей воды.
Тесты птеро. На калий рика.
NO2- 0.05
HO3- 5/10
NH3/4- 0
K- <5
fe- 0
PO4- 0.05
GH- 7
KH- 7
PH- 7.4

Сейчас в аквариуме такие параметры:
NO2- 0
NO3- 10/15
NH3/4- 0
K- 12
fe- 0.3
PO4- 0.25
GH- 8
KH- 7
PH- 7.4
Подача со2.




Отправлено с моего SM-A515F через Tapatalk

barber.mr.di поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 23:32. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts