"On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE - Страница 9 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Аквариумный дизайн
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.03.2020, 13:56   #121
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Якось так. Через кілька днів знову стригти треба
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00326-210816(1).jpg
Просмотров: 324
Размер:	652.3 Кб
ID:	671159   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00326-210734(1).jpg
Просмотров: 340
Размер:	605.1 Кб
ID:	671160   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00326-210541(1).jpg
Просмотров: 313
Размер:	508.9 Кб
ID:	671161   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00326-210715(1).jpg
Просмотров: 333
Размер:	532.0 Кб
ID:	671162  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
8 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Andrew1 (29.03.2020), biabuchja (26.05.2020), Dizel (30.03.2020), LionCub (02.04.2020), nikopol (27.03.2020), slalf (27.03.2020), ZiFed (27.03.2020), Светлов (27.03.2020)
Старый 29.03.2020, 00:34   #122
Живу я тут
  
 
Регистрация: 02.01.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 249
Поблагодарил(а) : 98
Поблагодарили 126 раз(а) в 84 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
Я теж розглядав в свій акваріум Eheim Classic 2211, його б мені вистачило. Але в одному магазині знайшов jbl e701, ще по старій ціні, коли цих фільтрів вже не було, а з'явились нова модель е702
Знайшов ще Sunsun HW-503. Дешевший в два рази за Eheim Classic 2211, більший об'єм, є крани. По оглядам - наче не має розвалюватись. Але щось трохи стрьомно...

nikopol поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 29.03.2020, 02:01   #123
Я тут недавно
  
 
Аватар для Светлов
 
Регистрация: 14.02.2018
Адрес: Киев
Сообщений: 33
Поблагодарил(а) : 37
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от nikopol Посмотреть сообщение
Знайшов ще Sunsun HW-503. Дешевший в два рази за Eheim Classic 2211, більший об'єм, є крани. По оглядам - наче не має розвалюватись. Але щось трохи стрьомно...

У меня такой, брал перед новым годом. Сборка хорошая, он не шумный, если поставить на мягкую подложку или ткань(мотор снизу). Воду гоняет аж бегом, я бы чуть убавил. В комплекте 4 губки, шарики пластмассовые, трубки, хорошие присоски и синтепон. Я доволен покупкой, он простой и хороший. Трубки жесткие, но если их облить горячей водой, то они станут мягкими. Уже один раз его чистил недавно, так как напор воды сильно угас. Главное в тазик его перед съёмом шлангов поставить, а так все просто.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Светлов поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Светлов за данный пост:
nikopol (29.03.2020)
Старый 13.04.2020, 13:42   #124
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Акваріуму рівно 18 місяців після старту.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00412-193107(1)(1).jpg
Просмотров: 311
Размер:	642.7 Кб
ID:	671800  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
13 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Andrew1 (14.04.2020), biologist (13.04.2020), drv (14.04.2020), Grimas (14.04.2020), gulikov (13.04.2020), Lvov (15.04.2020), Pol_Kiev (13.04.2020), SergP (22.05.2020), slalf (13.04.2020), Xvorost (14.04.2020), Yo-kroha (13.04.2020), ZiFed (13.04.2020), Светлов (13.04.2020)
Старый 15.05.2020, 00:55   #125
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Давно не писав розгорнутих постів.
Хочу поділитись деякими спостереженнями за акваріумом і розповісти про те, що в ньому відбувалось останні місяці.

Почну з того, що два місяці тому, вдома не було електрики більше ніж добу. Оскільки то було планове відключення, то фільтр я вимкнув заздалегідь. Думав такий форс-мажор пройде гладко, але на жаль ні, вода помутніла. Після відновлення електроенергії промив фільтр, а заодно замінив старий біологічний наповнювач JBL micromec на новий. Зробив велику підміну води і вилив в акваріум залишки акваєровського біостартера, щоб хоч якось відновити біологію акваріума. Ледь помітна муть у воді протрималася певно з тиждень. Думав ура, все ок, але ні. Через пару тижнів зловив водорості, була якась бородов'єтнамка. Від неї постраждав лілеопсіс, стаурогін, окремі листки папоротей і навіть ранункулус. Водоростей було не багато і на загальних фото їх не видно, але все одно ситуація неприємна. Боротись цього разу вирішив без застосування альгіцидів та інших хімічних речовин, так як причина водоростей була мені зрозуміла. Робив підміни по 40-50% кожні 4 дні, вражені листки ранункулуса, папоротей і наскільки це було можливо стаурогіна зрізав. Найбільше від зарази постраждав лілеопсіс, мабуть тому, що багато старих листків мав. Намагався маленькими ножицями зрізати оброслі водоростями листки, але толку від цього було не багато, та і занудне це діло. Тож проблему вирішив радикально - зрізав весь лілеопсіс під корінь в надії, що він відросте. Що з того вийшло, можете побачити на першому фото. План схоже спрацював, відростає лілеопсіс хоч і не швидко, зате листя здорове і без водоростей. На другій фотографії теперішній вигляд лілеопсіса.

Тепер про стаурогін, чахнути він почав певно ще до вимкнення і промивання фільтра, а вже після цього багато старих листків трохи покрилось водоростями. В чому суть, листя стало не таким яскравим, навіть жовтуватим, прожилки стали більш виражені, на деяких листках спершу був локальний некроз, а потім і відмирання листа. Я розцінив це як хлороз через недостачу якихось елементів, в першу чергу думав про залізо. Ще як однією з можливих причин могло стати те, що стаурогін ріс дуже щільно і вже в кілька шарів, давно я його не стриг, от і під своєю масою йому стало чогось бракувати.

Вирішувати проблему став кількома шляхами, ще збільшив подачу добрива(нагадаю, акваріум на живому ґрунті aquayer, і добриво до нього комплексне, де все в одному флаконі). Давав я по 5-6 мл, а тепер став лити по 7 мл. Хоча згідно інструкції на мій об'єм потрібно 3-4 мл. Але про добрива детальніше буде далі.
Ну і з рештою стаурогін потребував стрижки, я його повністю зрізав. Також в ґрунт, де він ріс, вніс кілька поживних таблеток aquayer, пару звичайних, а пару з підвищеним вмістом заліза. Ну і посадив туди молоді верхівки зрізаного стаурогіна. Наразі пройшло близько трьох тижнів з дня пересадки стаурогіна. Поки він не дуже радує, але і загинатись схоже не збирається. Що цікаво, окремі стебла виглядають чудово, а в деяких продовжуються ті самі проблеми, жовтувате листя, некроз, і трохи навіть чогось схожого на ксенококус є на старих листках. Видно на третьому знімку. Поки його не чіпаю, в мене він завжди досить довго адаптується після пересадки.

А тепер основна причина того, чому я вирішив написати цей пост. Можливо багато хто і знав про це, але така інформація особисто для мене стала відкриттям. Так от, тиждень тому я дивився нове відео на ютуб каналі green aqua, думаю багато хто знає про цей канал. Відео було про добрива для акваріумних рослин. І там була інформація про те, що ротали при низькому вмісті нітратів у воді мають червоне забарвлення, а при високих нітратах навпаки - колір "зсувається" в сторону зеленого, тобто може бути помаранчевий, оливковий, коричневий. Я про таке раніше не чув, хоча як став гуглити, то в одній з тем на аквафорумі вже описували таке, причому ще в 2009 році. І тут я згадую про свою роталу H'ra, кольором якої я останні місяці не зовсім задоволений. Коли вона в мене з'явилась, то росла дуже червона, аж бордова, так тривало до другої-третьої стрижки. Але зі стрижками то навряд було пов'язано. Якраз десь після появи у мене червоних ротал, в мене значно виросло населення в акваріумі, я купив еритрозонусів, а вони в свою чергу почали дуже активно рости і відповідно багато їсти і гадити. А я весь цей час, поступово збільшував подачу добрива, зважаючи на дуже високі темпи росту ротал. Склавши А + Б, я припустив, що в мене цілком імовірно може бути досить високий вміст нітратів у воді. Купив тест на нітрати від JBL, перед підміною води показало щось середнє між 20 і 40 мг/л, я розцінив це як 30 мг/л, що як на мене досить багато. Підмінив не менше 50% води, переміряв нітрати - чітко показує 10 мг/л. Цілком можливо, що навіть більше по факту, адже при підміні води я використовую aquayer антитоксин, а такі препарати вступають в якусь там реакцію з реагентами в тестах, що може дещо занижувати показники, наскільки це суттєво - не берусь казати.

Які висновки я зробив, скоріш за все 6-7 мл добрива при нинішньому населенні забагато. Тепер даю по 3 мл на день. Перед наступною підміною контроль нітратів. Ну і раз на кілька днів буду робити фото ротали H'ra, щоб оцінити зміни(на останньому фото - ротала станом на сьогодні). Якщо вдасться значно знизити нітрати і причина такого кольору рослини була в них, то за кілька тижнів думаю буде помітно зміни. Зроблю фотоколаж, щоб було наглядно видно.

Ну а далі буду діяти по ситуації і слідкувати за іншими рослинами, чи не буде з ними проблем. Найбільш непокоюсь через папороті, адже вони повністю беруть поживні речовини безпосередньо з води, і при недостачі макро буває листя чорніє. Не виключаю і варіант того, що від комплексного добрива доведеться відмовитись і лити мінімальні дози макро і звичайні дози мікро, може і залізо теж буде потрібно.

Якщо в когось є цікаві думки щодо написаного - буду радий почути
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00423-113549.jpg
Просмотров: 253
Размер:	353.5 Кб
ID:	673308   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00514-221955.jpg
Просмотров: 244
Размер:	452.7 Кб
ID:	673309   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00514-221704.jpg
Просмотров: 262
Размер:	477.5 Кб
ID:	673310   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00513-200028.jpg
Просмотров: 254
Размер:	503.9 Кб
ID:	673311  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
10 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
biabuchja (26.05.2020), gulikov (15.05.2020), Marty (15.05.2020), mikhail.glushko (15.05.2020), mir_ (18.05.2020), Vano2318 (15.05.2020), Yo-kroha (15.05.2020), ZiFed (15.05.2020), РомаУж (16.05.2020)
Реклама помогает развиваться
Старый 15.05.2020, 11:38   #126
Живу я тут
  
 
Аватар для Marty
 
Регистрация: 01.08.2018
Адрес: Киев
Сообщений: 327
Поблагодарил(а) : 190
Поблагодарили 569 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Що цікаво, окремі стебла виглядають чудово, а в деяких продовжуються ті самі проблеми
Возможно там где достает до таблеток растет нормально, а там где нет проблемы? Что если попробовать железо влить отдельно?
Цитата:
Давав я по 5-6 мл, а тепер став лити по 7 мл
И как? Появились изменения?
Цитата:
І там була інформація про те, що ротали при низькому вмісті нітратів у воді мають червоне забарвлення, а при високих нітратах навпаки - колір "зсувається" в сторону зеленого, тобто може бути помаранчевий, оливковий, коричневий.
Да, тоже встречал такую информацию, особенно про валлиху, у меня она росла одинаково коричнево-розовой при разных концентрациях удобрений, но эксперименты с ней долго не продлились, началась нитчатка... Насчет H'ra я разговаривал с Балашем когда был в грин акве, он сказал что это один из самых часто задаваемых вопросов, сказал что нужны качественные удобрения, свет и много железа и мягкая мода. И все. А по поводу их системы удобрений, они в основном используют концентрированное свое УДО и льют много, держат около 30 нитрата и 3 фосфата в аквариумах, делают большие подмены, кроме тех где используется УДО ADA. Из своего опыта, у меня эта ротала под светильником Птеро никогда не набирала красный цвет, с самого запуска, а уж у меня концентрации были все возможные уже Заметил разве что при отдельном добавлении железа или большой дозы микро, за пару часов становилась темно-оранжевая, даже бордовая местами но не более. Посмотрим что будет с новым светом =)

Marty поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Marty за данный пост:
true_red (15.05.2020)
Старый 15.05.2020, 13:13   #127
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Marty,
Цитата:
Возможно там где достает до таблеток растет нормально, а там где нет проблемы? Что если попробовать железо влить отдельно?
Теж думав, що мабуть ті гарні зелені стебла якраз і пустили коріння туди, куди я поклав таблетки.
Про внесення заліза у воду я вже давно думав, ще коли з роталою грін були негаразди.
Наразі поки пограюсь зі зниженням нітратів, а там буду дивитись.

Цитата:
Цитата:
Давав я по 5-6 мл, а тепер став лити по 7 мл
И как? Появились изменения?
Хіба що рослини ще швидше почали рости, особливо ротали, ранункулус і гідрокотіла.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2020, 09:33   #128
Живу я тут
  
 
Аватар для РомаУж
 
Регистрация: 22.01.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 383
Поблагодарил(а) : 751
Поблагодарили 271 раз(а) в 177 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Лілеопсіс щось "блідий"...Стаурогін хіба не з води бере поживні речовини?Я би пеедивився скільки заліза їсть "трава".Мені здається що нестача заліза.Хоча,у "лепрозоріумі"(малий 40л,не даю удо),практично без світла,світить Сонце+ 30Вт економка ,лілеопсис аш темно-зелений і Е.теннелус червоніє.Но там табун гуппі,і грунт я сифоню раз в 3-4 місяці.

РомаУж поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил РомаУж за данный пост:
true_red (16.05.2020)
Старый 16.05.2020, 11:31   #129
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

РомаУж, лілеопсіс зовсім не блідий. Може хіба на фото так здатися, бо світло від листя так відбивається. Лілеопсіс тут в хорошій формі, тільки ще досить невисокий.
Цитата:
Стаурогін хіба не з води бере поживні речовини?
Ну стаурогін можна і на камінні виростити, він може взяти все потрібне з води. Але і коріння в нього є, коренева система хоч і не дуже розвинена, однак коріння досить довге.
Цитата:
Я би пеедивився скільки заліза їсть "трава"
Тести на залізо як на мене дають досить сумнівні результати, тому навряд можна точно сказати скільки рослини його їдять.
Буквально вчора помітив знову те саме, що було з роталою грін не так давно. І ситуація схожа на стаурогін, блідість деяких стебел, часткове відмирання окремих листків. Після останньої стрижки ротал, я зрізані стебла не садив в ґрунт, а просто втикав в гущу рослин і все. Відповідно частина моїх ротал ростуть просто у воді, якщо ще боковими коренями не дістались землі.
Куплю таки залізо, але певно ще в Єрмолаєва запитаю поради, все ж він розробляв ґрунт і добрива до нього, і знає що саме в тих комплексних добривах і в яких концентраціях.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2020, 08:40   #130
Живу я тут
  
 
Аватар для РомаУж
 
Регистрация: 22.01.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 383
Поблагодарил(а) : 751
Поблагодарили 271 раз(а) в 177 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Раджу aquasys Fe+Mn.Я лив до мікро ще й залізо,прозерпінака і ротали,особливо Гра,дуже були гарні.Спробуйте...

РомаУж поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили РомаУж за данный пост:
gulikov (29.05.2020), true_red (18.05.2020)
Старый 17.05.2020, 09:02   #131
Живу я тут
  
 
Аватар для РомаУж
 
Регистрация: 22.01.2012
Адрес: Ужгород
Сообщений: 383
Поблагодарил(а) : 751
Поблагодарили 271 раз(а) в 177 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Як на мене,аква на 99,99%!!"!
!Камінцята би прибрав,не пасують туди

РомаУж поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил РомаУж за данный пост:
true_red (18.05.2020)
Старый 19.05.2020, 12:53   #132
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Переміряв вчора нітрати, тест чітко показує 20 мг/л, скоріше навіть більше. Так що навряд такі високі показники через те, що я добрива багато давав, замість 6-7 мл останні 5 днів я давав по 3 мл. За цей час роталі грін стало щось не дуже добре, не знаю чи пов'язано це зі зниженим дозуванням добрива, чи просто співпало в часі, але повернулась проблема, яка була кілька місяців тому. Блідість і жовтизна листя, часткове відмирання листків. Думаю цього разу це не в останню чергу пов'язано з тим, що після останньої стрижки ротал, я їх в основному не садив в ґрунт, а просто втикав в гущу рослин. І фактично вони частково ростуть просто у воді, якщо ще коріння не добралось до ґрунту. За останні два дні цій роталі геть погано стало(вчорашнє фото), якихось змін в решти рослин не помітив.
Короче, повертаюсь до попереднього дозування добрива по 6 мл на день. І спробую доливати додатково залізо, вже замовив, на днях приїде.
Але досить високі нітрати мене трохи насторожують, не вневнений звідки вони. Чи це живність стільки виділяє, чи ще якесь джерело є. Може між камінням, корягами і зарослями папоротей і анубіасів назбиралось багато відходів життєдіяльності. При наступній підміні спробую шлангом по максимуму приділити увагу цим зонам і прибрати там. Ну і підміни вирішив робити не кожні 8 днів по 50%, а кожні 4 дні по 30-35%.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00518-132333.jpg
Просмотров: 226
Размер:	377.3 Кб
ID:	673463  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
A.Lonko (20.05.2020), Marty (19.05.2020), ZiFed (19.05.2020), Светлов (20.05.2020)
Старый 22.05.2020, 21:14   #133
Живу я тут
  
 
Аватар для Marty
 
Регистрация: 01.08.2018
Адрес: Киев
Сообщений: 327
Поблагодарил(а) : 190
Поблагодарили 569 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

true_red, кстати насчет красного цвета роталы H'Ra, даже с большим красным спектром у меня пока она такая же оранжеватая. Есть информация что лимитирование по нитрату в воде, а именно <5ppm меняет окрас в сторону красного-малинового, но нужен питательный субстрат чтобы рост не замедлялся. У меня пустой грунт, поэтому я пролетаю, но возможно еще поэкспериментирую. А у вас может получится, хоть и пишут что любой сойл теряет эффективность спустя год и нужно добавлять пит таблетки.

Marty поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Marty за данный пост:
true_red (26.05.2020)
Старый 26.05.2020, 12:36   #134
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Marty, так так, я саме про те і кажу, що наче при низькому нітраті у воді ця ротала червоніє. В будь якому випадку мій експеримент провалився. Схоже в цьому комплексному добриві нітратів і так не багато.
А зараз ротала H'ra взагалі зеленіти почала.
Останній тиждень даю залізо aquayer по 1 мл кожного дня.
Стаурогін між іншим відреагував дуже добре, схоже, що йому дійсно заліза було мало.
З роталою грін справи йдуть не дуже гарно. Верхівки стебел, ті що почали відмирати відмерли, відповідно стали в рості. Бокові пагони наче і ростуть, але дуже повільно.
Короче, дурна була ідея не садити ротали в ґрунт, а дати їм рости просто у воді, все ж для цих рослин кореневе живлення дуже важливе. Особливо для ротали грін в моєму випадку. А от індіка гарно виглядає, так як і раніше, тільки росте повільніше, що в якійсь мірі і плюс.
В свій наступний вихідний певно зріжу всі ротали під корінь, в ґрунт покладу поживні таблетки і посаджу в ґрунт
Стан рослин на тепер на фото
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00526-120842.jpg
Просмотров: 252
Размер:	501.0 Кб
ID:	673751   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00526-120907.jpg
Просмотров: 228
Размер:	310.8 Кб
ID:	673752   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00526-120921.jpg
Просмотров: 249
Размер:	572.8 Кб
ID:	673753  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Andrew1 (26.05.2020), ZiFed (26.05.2020)
Старый 26.05.2020, 13:03   #135
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Забув стаурогін показати, різниця між тим що було 15.05 і тим що зараз дуже помітна.
Тільки гідрокотілу трохи прополоти треба, бо вона закриває трохи стаурогін
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00514-221704.jpg
Просмотров: 219
Размер:	477.5 Кб
ID:	673754   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00526-124930.jpg
Просмотров: 231
Размер:	528.5 Кб
ID:	673755  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Andrew1 (26.05.2020), ZiFed (26.05.2020)


Share/Bookmark

Ответ

Метки
aquascape, nature aquarium


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 06:07. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts