"За крок до мрії" - 30 л. by DoomS - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Аквариум > Нано аквариумистика
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Нано аквариумистика Все про аквариумы маленьких размеров.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.10.2014, 21:39   #1
"За крок до мрії" - 30 л. by DoomS
 
Аватар для DoomS
Живу я тут

Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
 

Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
DoomS DoomS поза форумом 13.10.2014, 21:39
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)

Вітаю всіх хто заглянув в мою тему і кому не байдужий розвиток мойого акваріума!

В цій темі, я хочу поділитись з вами всими єтапами розвитку акваріуму під назвою "За крок до мрії". А також почути від вас критику (як позитивну , так і негативну ).
Нижче на фото можна побачити акваріум у якому буде відбуваться створення нового підводного світу. Його розміри становлять 40см.Х30см.Х30см.

Деякі технічні дані:

Освітлення:
Скрытый текст

Вентиляція:
Скрытый текст

Грунт:
Скрытый текст

Декор:
Скрытый текст

На цьому покищо все. З часом ця колонка буде доповнюватись.


Насправді цей акваріум був запушений ще місяць тому . З того часу в ньому відбулись дуже багато перемін, в тому числі і перезапуск.
Але я не буду переступати всі етапи створення акваріума і видам все почергово. Уже завтра я постараюсь розповісти про те, як відбувався перший запуск .

Продовження слідує...

Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_2953.jpg
Просмотров: 518
Размер:	37.0 Кб
ID:	461417   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_2955.jpg
Просмотров: 392
Размер:	30.9 Кб
ID:	461418  

Просмотров: 4212
Ответить с цитированием
5 пользователей поблагодарили DoomS за данный пост:
Beck (20.10.2014), firefox13 (26.01.2015), Opsis (20.10.2014), ~Terez@~ (17.10.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 14.10.2014, 20:58   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Отже, настав час розповісти про перший запуск акваріума "За крок до мрії".


В першу чергу було створено невеликий пагорб за допомогою білого кварцу фрацією 2-4 мм. Далі по всій площині було насипано також білий кварц, тільки вже фракцією 0,8-2 мм.


На самому пагорбі я розмістив корінь азалії (на якому вже було нарощено трішки невідомого для мене моху), а також налив трішки води для зручності при посадці рослин.


Наступним кроком було висаджено кілька кущів анубіса нано, навколо азалії.


Ближче до переднього плану було висаджено ситняг крошечний (відверто кажучи не проста це справа, розділити все на маленькі пучки і розтикати по акваріуму).


Наступним кроком було висадження "Погостемон Эректус" на задньому плані за корінням.


За ситнягом крошечним було висаджено ситняг ігольчатий.


А ще, я посадив кілька кущиків "Эхинодорус нежный Рубра".


Також, на середині задньої стінки посадив пару гілочок людвігії (який підвид, точно не знаю, можливо хтось впізнав і підскаже?).


Окрім цього за корінням азалії було висаджено гарні рослини, назву яких також не знаю, буду дуже радий, якщо хтось підскаже.


На останок було висаджено "Гидрокотила трипартита", ближче до переднього плану.


Хух, з рослинами покінчено (в загалом висадження в мене зайняло 5 годин поспіль).
Після цього було залито 50% води із сусіднього акваріуму, 25% дистильованої води і 25% свіжо відстояної води із під крана.
А ще, перед цим я налив "Препарат Dajana Biofiltr 20 ml" на губку нового фільтра і трішки на грунт.
Окрім цього було налито добрива "Ptero Flora Complex Pro", яке в подальшому використовувалось кожного дня по два повних натиска.



На сьогодні покищо все, завтра постараюсь розповісти про наступний єтап розвитку акваріума. Дякую за увагу.

Продовження слідує...

DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили DoomS за данный пост:
Beck (20.10.2014), Opsis (20.10.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 15.10.2014, 20:30   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Після того, як пройшло три дня від першого дня запуску акваріуму я вирішив заселити нових мешканців.
Ними стали креветки черрі, а токож равлики спіксі.

Доречі, забув сказати, що в якості фільтра було викоритано новенький агрегат Atman AT-F301, ViaAqua VA-80PF.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_2997.jpg
Просмотров: 512
Размер:	57.6 Кб
ID:	461682   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_2998.jpg
Просмотров: 393
Размер:	79.2 Кб
ID:	461683   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3002.jpg
Просмотров: 469
Размер:	74.1 Кб
ID:	461684   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3005.jpg
Просмотров: 410
Размер:	76.8 Кб
ID:	461685   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3010.jpg
Просмотров: 449
Размер:	57.2 Кб
ID:	461686  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3013.jpg
Просмотров: 611
Размер:	56.3 Кб
ID:	461687  

DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили DoomS за данный пост:
Artyr Zozuliak (20.10.2014), george795 (15.10.2014), Opsis (20.10.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 16.10.2014, 21:29   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Продовження історії "За крок до мрії"


Після того як пройшло три дня від запуску акваріуму, по сімейним обставинам мені довелось залишити Київ, а разом з ним і забути про догляд за акваріумом.

Відверто кажучи тиждень тянувся досить довго і не було жодного дня, щоб я не згадував про свій новенький акваріум.
По приїзду я побачив дещо невтішну картину. За час моєї відсутності такі рослини як: "Погостемон Эректус", людвігія і "Бакопа австралийская" суттєво скинули свої листочки і стояли майже оголеними.
Я намагався особливо не розчаровуватись, адже ще не все втращено.

Трішки посумував я вирішив, що вже можна запускати і перших рибок. В результаті я запустив кілька хвостиків мікрорасбори галактики, пецилобриконов і даніо хопра (світлячки).

На цьому покищо все, чекаєм на продовження...

Доречі, також забувся сказати, що для обігріву використовується термометр sunlike - 75.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3017.jpg
Просмотров: 540
Размер:	74.8 Кб
ID:	461880   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3019.jpg
Просмотров: 443
Размер:	65.9 Кб
ID:	461881   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3021.jpg
Просмотров: 465
Размер:	76.0 Кб
ID:	461882  

DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил DoomS за данный пост:
Opsis (20.10.2014)
Старый 17.10.2014, 21:53   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Продовження історії "За крок до мрії" - 19 днів

Після мого повернення в Київ, мені довелось майже цілий тиждень спостерігати за тим, як деякі рослини (а саме: "Погостемон Эректус", "Бакопа австралийская" і "Гидрокотила трипартита") майже позбавились листочків. І це при тому, що кожен день я добавляв Ptero Flora Complex Pro.
Також в якості експеременту я запусти 5 шт. равликів теодоскуси (есперемент виявився провальним - равлики не проявляли ознаків життя, при цьому вибирав самих активних).

*******************************

В результаті я вирішив, що потрібно щось міняти. Довго не думаючи я зробив наступне.
В першу чергу виловив даніо Хопра і запустив тетру Аманда (крок нічим не аргументований, просто так схотілось і все).

Далі було видалено такі рослини як "Погостемон Эректус", "Бакопа австралийская", "Гидрокотила трипартита" і людвігію.
На томість на деякі гілочки азалії намотав мох (якого виду також не знаю, буду вдячний, якщо знаючий користувач підскаже).
На задньому плані коріння я посадив "Криптокорина понтедериеволистная", а із бокової стінки "Криптокорина Вендта", також на перед було пересаджено залишки "Эхинодорус нежный Рубра". І ще маленька деталь, в азалії запутав невелику гілочку "Щитолистник мутовчатый".
Ось здається і все, що стосується перемін з рибками і рослинами.

Ох да, чуть не забува сказати, що закинув десь 10 шт. равликів катушки (думав, що ними зможуть поласувати спіксі).

На цьому покищо все, чекаєм на продовження...
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3037.jpg
Просмотров: 452
Размер:	80.5 Кб
ID:	462088   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3038.jpg
Просмотров: 386
Размер:	88.6 Кб
ID:	462089   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3039.jpg
Просмотров: 413
Размер:	70.1 Кб
ID:	462090   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3040.jpg
Просмотров: 413
Размер:	82.9 Кб
ID:	462091   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3041.jpg
Просмотров: 466
Размер:	66.7 Кб
ID:	462092  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3042.jpg
Просмотров: 419
Размер:	75.6 Кб
ID:	462093  

DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 18.10.2014, 20:09   #6
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Продовження історії "За крок до мрії" - 20 днів (CO2)


Розуміючи, що якщо нічого не міняти, то я знову отримаю плачевний результат. Тому, мною було вирішено начать подавати СО2.
Балонної системи я не маю але колись я зробив лимонний генератов вуглекислого газу із гілочкою горобини. Нижче показано його фото. Єдине, що на фото не зображено регулятор від капельниці, яким я повністю перекривав подачу СО2 на ніч. В загалом подача вуглекислого газу подавалась із 9:00 до 18:00 (9 годин), при цьому рівень контролювався за допомогою дропчекера AQUAXER.


Продовження історії "За крок до мрії" - 23 днів (Покарання)


Мушу наголосити, що сам акваріум знаходиться на роботі і контролювати його цілі сутки фізично не виходить.
На 23 день після запуску відбулась невелика трагедія. Коли я прийшов на роботу, то помітив наступну картину. Кілька хвостиків мікрорасбори галактики і пецилобріконів відійшли в інший світ. А інші рибки, включаючи тетру аманду, щосили хватали повітря на поверхні акваріуму.
Виявилось, що зажим від капельниці вночі відкрився і величезна кількість СО2 потрапила в акваріум, тим самим забравши від мене кілька рибок.

Я був дуже розчарованим але подавати СО2 не перестав, просто став більш ретельніше відноситись до перекриття подачі вуглекислого газу на ніч.
Після цього депресія мене тримала ще кілька днів.

На цьому покищо все, чекаєм на продовження...
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_2289.jpg
Просмотров: 414
Размер:	36.5 Кб
ID:	462238  

DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил DoomS за данный пост:
Opsis (20.10.2014)
Старый 19.10.2014, 19:06   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Продовження історії "За крок до мрії" - 33 днів або 1 день (Перезапуск)


Після тривалої депресії я начав розуміти, що дизайн акваріуму "За крок до мрії", покищо не відповідає моїм бажанням. А тому я начав замислюватись над новим оформленям.

Перш за все, я вирішив, що потрібно прибрати всіх рибок і залишити тільки тетра Аманду (рішення зв'язанне з тим, що ці рибки найбільш стійкі до передозування СО2).
Далі було прийнято рішення видалити всіх равликів (оскільки я помітив, що вони залюбки поїдають рослини, які і так ледве розвиваються).
Ну і звістно, прийняв рішення залишити креветок черрі, які навпаки надзвичайно корисні.

Отже, лід зсунувся рівно на 33 день від першого запіску і робота закипіла.

Всі рослини були видалені. Залишив трішки води, щоб не виловлювати креветок і рибок, ну і звісно, щоб легше було садити рослини.
Перш за все, я вирішив залишити сітняг ігольчатий, тільки на цей раз я розмістив його на пагорбі за корінням азалії (за якість фото прошу вибачення, дуже спішив і не мав часу гратись). Крім цього, по всьому периметру я обережно розтикав турмалінові пігулки, щоб дати поштовх корінній системі.

Далі було прийнято рішення обв'язати корінь різними видами папороті (папороть тайландська, папороть вінделова і інші).

Ну а дальші я розійшовся не на шутку і так інтенсивно начав садить рослини, що навіть забувся робити покрокові фото, а тому доведеться любуватись майже кінцевим результатом.
Письмовий звіт наступний: * на передньому плані було висаджено глоссостігму (в надії в майбутньому отримати красивий коврик); * також трішки висадив марсилії чотирилистої (з надією в майбутньому добавити хаосу в коврику глоссостігми); з правої сторони на передньому плані кущиком висадив гідрокотилу трипартіту; крім цього під корінням трішки добавив ехінодорус ніжний Руба (також в надії добавити хаосу в коврику глоссостігми); на задньому плані трішки насадив наяс рорайма (можливо в майбутньому пересадиться, покищо в якості експеременту росте там); а ще на задньому плані висадив невідому для мене рослину (вона мені чимось схожа на "бутерлак двухтычинковый" чи то "дидиплис диандра", а то і взагалі можливо щось інше); на своєму місті залишився анубіс нана; і на останок трішки добавив лімнобіум побегоносний; а ще чуть не забув, десь там за азалією залишилась гілочка щитолісніка мутовчатого.

Здається це все, що стосується рослин, якщо щось і забувся, то в майбутньому доповню.

Доречі, самі уважні думаю помітили, що я поміняв задній фон із сірого на синій (як для мене, то він краще гармонує).
Крім цього я позбавився фільтра Atman AT-F301, ViaAqua VA-80PF, який на мою думку абсолютно не справлявся із своїми обов'язками (акваріум був відверто кажучи не ідеально чистим, а розпилювання бульбашок і зовсім зникало). На заміну було встановлено китайський фільтр SunSun HJ- 311B (який на мою думку з цим завданням справляється на багато краще).

Ніби нічого не забувся. Додам тільки наступне, що СО2 подавалось кожного дня (окрім суботи і неділі).
В якості добрив начав використовувати окремо Калій (8 мл. 1 раз на тижддень після підміни 30% води), залізо (2 мл кожного дня), макро (1.5 мл кожного дня), мікро (1.5 мл кожного дня).

На цьому покищо все, чекаєм на продовження...
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3107.jpg
Просмотров: 395
Размер:	44.1 Кб
ID:	462361   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3108.jpg
Просмотров: 388
Размер:	77.6 Кб
ID:	462362   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3110.jpg
Просмотров: 384
Размер:	58.7 Кб
ID:	462363   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3111.jpg
Просмотров: 364
Размер:	65.1 Кб
ID:	462364   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3115.jpg
Просмотров: 396
Размер:	77.8 Кб
ID:	462365  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3116.jpg
Просмотров: 397
Размер:	59.4 Кб
ID:	462366   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3117.jpg
Просмотров: 541
Размер:	77.7 Кб
ID:	462367  

DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил DoomS за данный пост:
~Terez@~ (03.11.2014)
Старый 20.10.2014, 21:48   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для DoomS
 
Регистрация: 22.09.2013
Адрес: Украина, Киев, Голосиевский р-н. ВДНХ
Сообщений: 155
Поблагодарил(а) : 30
Поблагодарили 60 раз(а) в 41 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Продовження історії "За крок до мрії" - 7 день (Розвиток)


Думаю уважні читачі помітили, що від тепер відлік розвитку акваріума "За крок до мрії" буде йти від початку другого перезапуску (думаю так буде більш доцільно).

А тепер перейдемо до справ. Хочу наголосити, що на цей раз після тижневого розвитку акваріума, не озброєним оком було помітно, як рослини розвиваються і пускають нові пагонці (найбільш це помітно по глоссостігмі).

Думаю, що самі уважні помітили, що в акваріумі з'явились дві шишки вільхи. Не знаю, на скільки вони корисно впливають на склад води і безпосередньо на креветки чи то рибок але я вирішив проексперементувати.

Продовження історії "За крок до мрії" - 15 днів (Наш час)


Думаю, що розтягувати резину більше не варто, а тому пропоную подивитись на акваріум в тому виді, в якому він знаходиться на сьогоднішній день.

Прошу не звертати увару на мох, який знаходиться на задній стінці. Він не являється частиною декору, це тимчасові міри.

Слід зауважити, що не зважаючи на те, що більшість рослин суттєво пішли в ріст, сітняг ігольчатий єдиний чомусь не хоче рости і навіть навпаки більш жовтіє (не скажу, що це мене засмучує, тому що на його місце хотів би посадити щось інше).
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3143.jpg
Просмотров: 409
Размер:	74.2 Кб
ID:	462598   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3144.jpg
Просмотров: 404
Размер:	92.6 Кб
ID:	462599   Нажмите на изображение для увеличения
Название: SAM_3146.jpg
Просмотров: 423
Размер:	70.2 Кб
ID:	462600   Нажмите на изображение для увеличения
Название: гш.jpg
Просмотров: 390
Размер:	94.0 Кб
ID:	462601   Нажмите на изображение для увеличения
Название: г88.jpg
Просмотров: 469
Размер:	96.1 Кб
ID:	462602  


DoomS поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил DoomS за данный пост:
чмо (13.03.2015)
Старый 25.10.2014, 21:45   #9
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 23.10.2014
Адрес: Севастополь
Сообщений: 25
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 11 сообщениях
Re: "За крок до мрії" - 30 л. by DoomS ===www.aquaforum.ua===

Наверное я минималист, но слишком много зелени .

Федор Конюхов поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 19:03. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts