НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары - Страница 7 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Аквариум > Нано аквариумистика
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Нано аквариумистика Все про аквариумы маленьких размеров.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 10.06.2009, 00:29  
НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары
 
Аватар для cocon
Живу я тут

Регистрация: 13.02.2008
Адрес: хмельницкий
Сообщений: 1,246
 

Поблагодарил(а) : 1,292
Поблагодарили 1,634 раз(а) в 467 сообщениях
cocon cocon поза форумом 10.06.2009, 00:29
Рейтинг: (3 голосов - 4.00 средняя оценка)

Выкладываем в этой теме инструменты, оборудование, свет и так далее. делимся опытом по обслуживанию нано аквариумов!!!
Просмотров: 98852
Ответить с цитированием
11 пользователей поблагодарили cocon за данный пост:
CaNeK (10.06.2009), D@ndrv (26.06.2009), Igor6491 (10.11.2009), mXdrive (14.08.2009), Peskar (10.06.2009), Raiven (10.06.2009), Rich man (07.01.2015), siriys (10.06.2009), Димася (20.02.2010), Лёлик-Болик (04.02.2014), Сергей Николаевич (24.10.2011)
Реклама помогает развиваться
Старый 11.11.2018, 13:19   #91
Живу я тут
  
 
Аватар для Lanista
 
Регистрация: 20.06.2010
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 148
Поблагодарил(а) : 66
Поблагодарили 29 раз(а) в 20 сообщениях
Отправить сообщение для Lanista с помощью ICQ Отправить сообщение для Lanista с помощью Skype™
Re: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

Подскажите , есть ли на данный момент какие то готовые комплекты (банка , лампа, фильр) которые можно купить для креветок литров на 30 кроме акваэля?

Lanista поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.11.2018, 14:39   #92
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 02.01.2018
Адрес: Харьков
Сообщений: 10
Поблагодарил(а) : 5
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Lanista Посмотреть сообщение
Подскажите , есть ли на данный момент какие то готовые комплекты (банка , лампа, фильр) которые можно купить для креветок литров на 30 кроме акваэля?
Чуть выше в теме был пост byCollar, в их ассортименте есть наборы, не помню есть ли конкретно 30. Хотя я после покупки их 5л набора ориентировался бы не на наборы, а на отдельные элементы.

Sosnytskiy поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.11.2018, 15:51   #93
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 15.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 387
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

...

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.11.2018, 15:52   #94
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 15.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 387
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Re: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Lanista Посмотреть сообщение
Подскажите , есть ли на данный момент какие то готовые комплекты (банка , лампа, фильр) которые можно купить для креветок литров на 30 кроме акваэля?
Нет идеального комплекта, нужно самому собирать аквариум. Особенно проблема в освещении, не хотят производители ставить хороший свет. Сам столкнулся с такой проблемой когда то.

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 22.02.2020, 22:38   #95
Живу я тут
  
 
Аватар для OzzyZig
 
Регистрация: 31.05.2013
Адрес: Запоріжжя, Хортицький
Сообщений: 561
Поблагодарил(а) : 147
Поблагодарили 250 раз(а) в 137 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Відповідь: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

Знов актуальне питання.
Хочеться почути досвід тих, хто лишився на форумі з аргументами з приводу що краще: готові комплекти нано чи збирання самому з окремих складових в тому й числі замовлення банки у майстрів.

Маю досвід з акваель шрімп сет 30.
Віддав за нього 50 доларів у Польщі та лишився незадоволеним більшістю речей. Загалом банка непогана, так але не більше.

Сьогодні мав змогу з усіх боків роздивитись набір денерле с закругленими краями спереду. Бачив усі набори 10,20,30,60 літрів.
Ціна на 30л з усім у комплекті була приблизно 120 євро. (Австрія)
Акваріум для мене неоднозначний, бо закруглені кути викривлюють всю картину для очей. Дивитись неможливо.
А з іншого боку це наче круто і всім подобається. І мене теж зачепило.

Так от я до чого веду.
Є питання до людей, які комплекти чи які окремі акваріуми фірмові варті уваги та чому?
Варто за них переплачувати чи можна у "Василя" замовити такий самий і буде не гірше?.
Аргументи за та проти саморобних та фірмових нано банок.

OzzyZig поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 23.02.2020, 12:54   #96
Живу я тут
  
 
Аватар для OzzyZig
 
Регистрация: 31.05.2013
Адрес: Запоріжжя, Хортицький
Сообщений: 561
Поблагодарил(а) : 147
Поблагодарили 250 раз(а) в 137 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Відповідь: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

Також є питання до акваріумів від коллар, котрі агласс
Якість хороша? Варті вони своїх грошей?

OzzyZig поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 23.02.2020, 15:29   #97
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 02.01.2018
Адрес: Харьков
Сообщений: 10
Поблагодарил(а) : 5
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: НАНО: Оборудование, инструмент и прочие аксессуары ===www.aquaforum.ua===

Маю набір 5л від Коллар. Складається з власне акваріума, килимка під нього, скляної кришки, світла та внутрішнього фільтра.
Для акваріума єдиний мінус можу сказати: 5л — це якщо взяти зовнішні розміри та округлити їх у більшу сторону. А якщо рахувати внутрішній і не під самий верх води наливати, а все-таки трохи менше, до десь 4 літри там.
Якість виготовлення, як на мене, бездоганна. Дуже точно все порізано, відшліфовано, прозорі шви тонкі. Дуже подобаються скляні квадратики на кришці,що не дають їй сповзати.
Фільтр - звичайний китайський фільтр, працює нормально, але в іншому акваріумі, 18 л. А для цього акваріума він був надто потужний, а слабшого не знайти.
Світильник. Зовні до якості виготовлення претензій не було, але коли він упав у воду (а в цьому маленькому акваріумі важко його не зачепити, коли всередину руку суєш), він здох. Поки працював, мох і анубіаси під ним росли. Гілочка роголистника не дохла, але й не буяла. Як на мій смак, спектр був надто холодний, креветки черрі під ним майже чорними здавалися, але це справа смаку. Те, що світло йшло майже з однієї точки, було красивіше, ніж тепер, з іншим світильником, коли акваріум залитий світлом рівномірно.

Sosnytskiy поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ

Метки
нано аквариумистика


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 18:31. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts