Недобросовысний продавець у Києві - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Барахолка > Продавцы и покупатели
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Продавцы и покупатели Размещение информации о продавцах аквариумных рыб, растений, аквариумов и оборудования, кормов. Если Вы знаете хороший/плохой магазин или продавца, делитесь информацией. Обсуждение продавцов и магазинов, а также недобросовестных покупателей.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.11.2017, 09:58   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для fedin
 
Регистрация: 10.11.2011
Адрес: Ірпінь, Київська область
Сообщений: 277
Поблагодарил(а) : 25
Поблагодарили 118 раз(а) в 83 сообщениях
mod Недобросовысний продавець у Києві ===www.aquaforum.ua===

Доброго дня!
Купив на ОLX у одного продавця на ім'я Борис, 5 боцій клоунів. Після мого перегляду прайсу (була дуже хороша ціна на мальок боції клоун 3-4 см по 60 грн. за хвіст) на рибу та попередніх дзвінків зустрілись на станції метро. При поганому світлі метрополітену та через пакет не зміг добре роздивитись рибок, але встиг видивитись що одна без ока)))) тому заплатив тільки за 4 хвости. Було видно, що перед зустріччю зі мною рибку покормили, щоб вона мала гарний вигляд. Риба мала максимум 3 сантиметри, але це пів біди...
Тільки після запуску риби в акваріум і через пару днів, зміг добре роздивитись і виявити, що риба з признаками тубика, або дуже затянута (втянуті животи, дуже худі, спини практично нема, самі кістки та шкіра, їдять мотиль та випорожняються ним же... тобто їжа не перетравлюється у шлунках і т. д.).
Із п'яти риб: одна без ока, як вже було згадано, друга має незначне викривлення хребта, третя на боці має маленьку ямку (дірочку), четверта та п'ята дуже слабенькі та дистрофічні одна вже віддала Богу душу.
Склалось враження, що мені продали відбраковану рибу, до того ще й хвору....
Виясняти з ним (з продавцем) стосунки та розповідати про свою проблему не маю часу і бажання, так як скоріш за все він мене звинуватить у тому, що це я довів рибу до такого стану (він дуже добре знав що мені підсовує)...
Тому буду пробувати лікувати, або віддам тому хто має більше досвіду у даному питанні та бажання цим зайнятись!

Хочу застерегти людей на форумі: БУДЬТЕ ДУЖЕ УВАЖНІ ТА ОБЕРЕЖНІ якщо захочете мати справу з даним продавцем!!!
Його об'ява на ОLX:
https://www.olx.ua/obyavlenie/botsiy...tml#5be09185a7
__________________
fedin1411@ukr.net / 0679939501 / Олександр

fedin поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили fedin за данный пост:
Борис_А (30.12.2017), Кремний (13.11.2017)
Старый 26.11.2017, 01:11   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 15.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 387
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Недобросовысний продавець у Києві ===www.aquaforum.ua===

его страница на фейсбуке https://www.facebook.com/aquaterrakiev/

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 30.12.2017, 12:16   #3
Я тут недавно
  
 
Аватар для Борис_А
 
Регистрация: 06.03.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 28
Поблагодарил(а) : 20
Поблагодарили 71 раз(а) в 14 сообщениях
Re: Недобросовысний продавець у Києві ===www.aquaforum.ua===

Спасибо за рекламу. Вот так всегда. Продашь человеку рыбу в розницу по оптовой цене. Расскажешь ему всё - и о размере, и о том что рыба импортная, и когда она точно приехала, что ест, и когда. И даже отдашь одну рыбу бесплатно себе в убыток. А потом от третьих людей узнаёшь, что о тебе оставлен негативный отзыв.


Последний раз редактировалось Борис_А; 02.01.2018 в 14:09..
Борис_А поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 21:19. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts