Світильник ТМ Птеро Марін 30/50 см.!!! Реальний тест..!!) - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Морская аквариумистика > Оборудование морских аквариумов
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Оборудование морских аквариумов Освещение, фильтрация, аквариумы, декорации ...

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 26.08.2018, 16:44   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для karellos75
 
Регистрация: 05.09.2017
Адрес: м.Біла Церква
Сообщений: 118
Поблагодарил(а) : 10
Поблагодарили 25 раз(а) в 22 сообщениях
Світильник ТМ Птеро Марін 30/50 см.!!! Реальний тест..!!) ===www.aquaforum.ua===

Доброго дня шановні колеги і моряки початківці..!!)
Сьогодні поговоримо про світильник від Українського виробника ТМ Птеро..!!)
Поїхали....!!!!!
Вже як рік займаюся і пропагандую Нано моря..тобто баночки з морською живністю але в малих об'ємах,тобто до 100 л..!!)
За рік накопичилось чимало досвіду,тож можу вільно написати про тест даного світильника..!!)
Нічого в Україні так не є гостро як проблеми з якісним світильником для моря та ще й для нано об'єму..
Отже отримав від виробника світильника на 17 ватт потужності повноспектральний ..!!)
Про спектр і його реальний кольоровий потік буде нижче і в фото..!!)
Світильник доволі бюджетний але зібраний добре без люфтів і тому подібне..!)
В моїй комплекції не йде ні дімер ні контроллер хоча для нього є що той що інший девайс від цього ж виробника що є великим плюсом..!!)
Світло під ним доволі м'яке зрівниме з Т5 лампами..!) А це означає що ті корали які ростилися під Т5 добре адаптуються під LeD Птеро.що теж є плюсом..!!)
Ще + світильники додає те що ножки на яких він стоїть над баночкою можна рекомендувати а саме по довжині і висоті.. довжина початкова 30 см а коли розсунути на всю довжину то аж на 52 см навіть трохи більше ніж заявлено виробником..!)
Регулювання по висоті в два положення :
- низьке 4 см;
- і високе 9 см
Якщо немає контроллера то регулювання по висоті допоможе як ніколи новачка + ще в виробник виробляє якісні підвіси що дає змогу підвісити світильник на любу висоту..!!)
Світлодіоди японської фірми NICHIA не перший рік на ринку світу так і Японії..!!)
Тест проходив на м'яких і ЛПС корала..!)
М'які корали:
- політоя;
- зонти;
- діскосом;
- пісчаний анемон;
- родактіси;
Lps корали:
- Дункан;
- Еуфілії;
- Клаустерія салатова;
- Мікромусса;
SpS корали:
- Монтіпора червона листова..!)
-Павона Кактус;
Реакція живності на зміну світла була позитивною,найкраще почували себе ті корали які мали на собі червоні зооксантели..чому побачете далі..!!)
Далі...продовж місяців тесту вся живність почувала себе добре і дала чималий приріст.." Але не забувайте що успіхом для росту коралів є сукупність всіх параметрів:
- світло,- якісна чиста Вода,хімічний склад води,- якісні кормами і тд..все це називається "стабільність умов в МА"
А тепер до мінусів..!!
Далі іде суто моя думка..!!!!!!!!
Перше для мене море це непросто всі його гідробіонти а і декор а саме головне з естетичної точки мого зору є картинка ..а саме це коли ти дивишся на свою завешену,заселену баночку це те як вони гарно флю..а для флюрисценції потрібні сині світлодіоди а саме так звані "Роялі" в даному світильник їх дуже мало..тобто ви будете бачити флюрисценцію свої коралів рівно на 55% ..!!)
Але якщо взяти те що ций світильничок позиціонується як бюджетний і для новачків то це аж ніяк не є мінусом.
-чому ви спитаєте мене..!??
Відповів ..тому що вам просто невдасця викручуючи який колір спектру світильника дестабілізувати параметри в акваріумі чи підсмажити своїх коральчиків..!!)
А отже висновок..:
Даний світильник підійде для :
1) - для нано баночкою до 40 л;
2) - як бюджетне світло для фраговичка ;
3) - ціна + якість і 1 рік гарантії від виробника..!!)
4) - простота в експлуатації для новачків саме то..!!)
5) - доступність;
6) - наявності додаткових комплектуючих а саме дімери і контролери від того ж виробника..!)
7) - дуже довгий кабель живлення 2,5 м що є великим плюсом..!!)
Стильний ультра-тонкий дизайн..;
Мінуси:
1 - немає регулювання по каналах.. точніше тут канали взагалі відсутні..!!!
2 - не підійде для професіоналів в МА прочитавши статтю вони самі це зрозуміють..!!)
3 - даний світильник не підійде для вирощування складних коралів та всього класу SPS для яких якісь світла є √1 і до того ж повинен бути Ультрафіолетовий спектр що в даному світильнику він відсутній..!!!
Але для м'яких та лпс коралів ультрафіолету просто непотрібно.. тож це є водночас + для новачка..!)
Тож трохи фото від виробника..!!)







Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk

karellos75 поза форумом  


Share/Bookmark

 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 01:48. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts