Вразило цікаве рішення з підручних засобів - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Палюдариум > Конструкции, материалы для создания палюдариума
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.03.2019, 12:01   #16
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
Можна знайти, наприклад, купу "доказів", що земля плоска.
bobus, ну яка "плоска земля"?

ось картинка з сайту paludarim.ru


Називається "Многоярусный открытый палюдариум". Так, це схоже на якийсь стенд з гідропонікою. Але і закритий палюдаріум схожий на вологий тераріум чи дендраріум. І на акваріум він теж схожий!
Оці абсолютно алогічні нападки в дусі "ваша інформація не стосується"Скрытый текст - типу "у шимпанзе, як і у собаки, два ока, тому вона не може вважатися приматом".

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Semelena за данный пост:
Эглантина (02.03.2019)
Старый 02.03.2019, 12:09   #17
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
та дивіться, тільки майбутнє - то не акваріум з бататом. Можете натикати замість нього цибулі (то вже проходили ) - хоч якась користь буде.]
Повторюся -де в цьому розділі численні приклади й зразки останніх років, які свідчать не те що про майбутнє самобутної (!) вітчизняної (!) "палюдаріумістики", в якій "не перекладають бездумно з російської і англійської мов", а й про її існування у теперішньому часі як таке?

І що такого поганого в цибулі, чим вона завинила? Кілька видів цілком традиційних акваріумний рослин (крінум, криптокорина), вибачте, бздять цибулею не згірш за саму цибулю!

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 15:02   #18
Живу я тут. Автор года 2014
  
 
Регистрация: 20.05.2011
Адрес: -
Сообщений: 5,595
Поблагодарил(а) : 2,449
Поблагодарили 4,229 раз(а) в 1,816 сообщениях
Записей в дневнике: 7
Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Ну человек уже знает все ответы, не навязывайтесь, тему для себя считаю исчерпанной.

Автор, смотрите форумные соответствующие темы, нет, смотрите Ютуб с правильно заданным словом , они есть, люди держат палюдариумы и им не нужно ничего никому не объяснять, ни доказывать, всем знающим людям и так понятно, что они перед собой видят.


__________________


Последний раз редактировалось Эглантина; 02.03.2019 в 15:10..
Эглантина поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 16:18   #19
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 16.10.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 472
Поблагодарил(а) : 71
Поблагодарили 330 раз(а) в 198 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Semelena, вважати точку зору, відмінну від вашої ,нападками трохи дивно.
В першому дописі я побачив акваріум, в котрий запхали батат. Такий собі варіант фітофільтрації. Від того акваріум не став палюдаріумом, ІМХО.

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
що такого поганого в цибулі, чим вона завинила?
тим, що вона не є рослиною для акваріума чи палюдаріума. І не є ефективним фітофільтром як і будь-яка рослина що використовує при такому застосуванні власні запаси в бульбі або цибулині . Плаваючі ейхорнія чи поширена пістія ефективніші. Ну і наявність плаваючих рослин в акваріумі теж, думаю, не дають підстав йому називатись палюдаріумом
Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
про майбутнє самобутної (!) вітчизняної (!) "палюдаріумістики", в якій "не перекладають бездумно з російської і англійської мов", а й про її існування у теперішньому часі як таке
ви написали пафосну нісенітницю. Яка "самобутність" ? Ніхто не проти грамотних і якісних перекладів з посиланням на першоджерело.
Цитата:
Сообщение от Эглантина Посмотреть сообщение
тему для себя считаю исчерпанной
аналогічно.


Последний раз редактировалось bobus; 02.03.2019 в 16:31..
bobus поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 17:51   #20
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
Від того акваріум не став палюдаріумом
Я ніде не називала той акваріум з відео - палюдаріумом. Ніде.

Я поділилася радістю від того, що знайшла варіант напівзануреної рослини для біофільтрації як альтернативу електроприладам -а де її можна втулити, то окреме питання.

Цитата:
вважати точку зору, відмінну від вашої ,нападками трохи дивно.
Я я не висловлювала жодної точки зору, а з першого посту лиш "виправдовуюся" щодо змісту власної теми. Вигадати щось, що опонент не казав і, замість порадіти разом із ним його знахідці, сперечатися з власними вигадками, приписуючи їх опонентові - це і є нападки і непривітність.

Ви вважаєте, що, тільки завидівши якийсь рух, "гнати" з розділу дописувача, заперечуючи дотичність теми до розділу при явній наявності смислового зв'язку, це гарний тон - ок, це ваше жииття і ваш стиль спілкування. Якимись штампованими фразами, що не мають стосунку ні до чого, крім наміру принизити і затулити рота...

Цитата:
вона не є рослиною для акваріума чи палюдаріума. І не є ефективним фітофільтром як і будь-яка рослина що використовує при такому застосуванні власні запаси в бульбі або цибулині . Плаваючі ейхорнія чи поширена пістія ефективніші. Ну і наявність плаваючих рослин в акваріумі теж, думаю, не дають підстав йому називатись палюдаріумом
90% відсотків рослин, які в підсумку не приживуться в конкретному акваріумі - не є рослинами для даного конкретного акваріуму! як, наприклад, у мене, включаючи прудову пістію. і якщо замість пістії приживеться батат чи цибуля, то я кластиму батат і цибулю, щоб мої акватераріумні тварини не сиділи в гнилі! тому що ви наговорили чогось іменно що "пафосного" про "бездумність" і пішли далі, а я на свої користувацькі придбання роками змушена дивитися і випробовувати методи, не підтверджені на практиці як успішні! вам близькі проблеми утримання таких тварин, як у мене? і співмешкання з ними роками? ні? от у мене зараз конкретно мальки земноводних другий тиждень потроху вимирають, яких я навіть не планувала заводити (як і 8 років тому) - а в розділі тераріумістика тут тихо вже десятиліття і ніколи не спостерігалося пожвавлень з часів архіву, коли тільки й слів було, що про масовий мор тварин! я прямо міряла почитати в такому місці якусь критику щодо високого стилю аквадизайну, бо стиль і гламур -найважливіші, безумовно! які там екосистеми і стабільність протягом року. головне пістію втулити!

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 02.03.2019, 18:08   #21
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 16.10.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 472
Поблагодарил(а) : 71
Поблагодарили 330 раз(а) в 198 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вразило цікаве рішення з підручних засоб ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
Я ніде не називала той акваріум з відео - палюдаріумом. Ніде.
у першому ж вашому дописі
Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
акваріуміст оригінально оформив настільний акваріум для бети (півника), так що, швидше, вийшов навіть палюдаріум.
вибачте, щодо решти - без коментарів.

bobus поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 20:40   #22
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Вразило цікаве рішення з підручних з ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
у першому ж вашому дописі
"акваріуміст оригінально оформив настільний акваріум для бети (півника), так що, швидше, вийшов навіть палюдаріум"
наприкінці другої сторінки нарешті хтось процитував єдину "варту уваги" інформацію в цій темі! я не наполягала і взагалі не тримаю в голові цю риторичну фразу у формі припущення ("швидше", чи "можливо")
на відміну від людей, яким про палюдаріуми більше нічого сказати!


Цитата:
вибачте, щодо решти - без коментарів.
а в цього Вашого коментаря яка мета -собі самому хоч можете пояснити?

ясно, що без коментарів. я по суті нічого від вас і не очікую - тут саме чіпляння до слів. у нас же впарювати домашніх тварин це одне, а думати потім над проблемами їхніх господарів це вже не цікаво. цікаво їх дражнити і чіплятися до невідповідностей у висловлюваннях, коли вони на вухах.

пишіть іще. хамство біблійне типу посміятися з когось - явище безмежне.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 20:43   #23
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

це загалом так вишукано і сучасно - сміятися з картоплі, цибулі, штучного хутра...

якраз для тих, хто здатен на розуміння понять біотоп, екологія, біоетика.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.03.2019, 12:53   #24
Я тут недавно
  
 
Аватар для Dagliks
 
Регистрация: 02.08.2018
Адрес: Николаев
Сообщений: 17
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Ради любопытства, какой смысл от этой вашей фразы:- (Проте заради справедливості мушу зазначити, що мало того, що мову і, відповідно, термінологію більш ніж сторічної давності не можна вважати актуальними.)
Тоесть, по вашему, информация столетней давности, которая была собрана,(Обратите внимение, СОБРАНА, а не найдена в интернете) не ради просмотров на ютубе, или выгоды в виде нескольких барышей для "хавающей" аудитории, является не актуальной? Никак не пойму... Или неведомый сакральный смысл в эту фразу вложен??
Будьте любезны Растолкуйте...

Dagliks поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.03.2019, 13:25   #25
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Dagliks Посмотреть сообщение
Ради любопытства, какой смысл от этой вашей фразы:- (Проте заради справедливості мушу зазначити, що мало того, що мову і, відповідно, термінологію більш ніж сторічної давності не можна вважати актуальними.)
Тоесть, по вашему, информация столетней давности, которая была собрана,(Обратите внимение, СОБРАНА, а не найдена в интернете) не ради просмотров на ютубе, или выгоды в виде нескольких барышей для "хавающей" аудитории, является не актуальной? Никак не пойму... Или неведомый сакральный смысл в эту фразу вложен??
Будьте любезны Растолкуйте...
Чи то муже вельмишановний, чи то отроче питливий - Ви мене переконали своєю палкою промовою!
Каюся й біжу видовбувати з мармуру й дерева "не-палюдаріум", гнути для нього трубки на спиртовій лампі і шукати найкращу акваріумну рослину ірис, згадану в цій антикварній книзі на 58 сторінок в переліку з аж десятка рослин, що містить традесканцію, алое, циперус, осоку й фікус! Правда, невідомо, яка саме рослина мається на увазі під ірисом. Тому, очевидно, спершу доведеться знайти доброго й мудрого єдинорога, в якого про це можна буде спитати.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.04.2020, 16:56   #26
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 23.04.2020
Адрес: Надвірна
Сообщений: 1
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Вразило цікаве рішення з підручних засобів ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Cenzor Посмотреть сообщение
Такий підхід у світовій практиці використовується вже давно і успішно. Та до палюдаріуму це, на мою думку, відношення не має. При бажанні легко можете зробити щось подібне у себе )
Доброго дня. Як можна з вами зв'язатись? В приватні повідомлення написати не виходить...

Clarity поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 22:36. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts