Не гріє термокилимок - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Террариум и оборудование
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.03.2019, 22:23   #1
Не гріє термокилимок
 
Аватар для uprst15
Я тут недавно

Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
 

Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
uprst15 uprst15 поза форумом 01.03.2019, 22:23
Рейтинг: ()

Доброго дня.
Купила термокилимок 7w 15х28см. Обирала орієнтуючись на розмір пластикового бокса 40х30см, а він нагрів лише до 25 градусів на повній потужності. Це брак чи так вони і гріють? Якщо брати більш потужний, то він і по розміру більший. Мені потрібна температура 30-32, то як правильно обрати килимок? В кімнаті 24 градуси, а вночі буває і до 20 падає.

Ще знайшла інфочервоний килимок - його можна використовувати чи він тільки на людину реагує, а сам садок не прогріє? http://teplyk.com/mahazyn/12-ukrajin...ka-iz-vylkoiu/

Последний раз редактировалось uprst15; 01.03.2019 в 22:35..
Просмотров: 7696
Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 17:24   #2
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Це такі прошиті китайським вуглецевими проволочками? Він просто перегорів, швидше за все. Перечитайте інструкцію, бо вона може сильно відрізнятися від рекламних об'яв.
Я щось подібне купляла восени. В рекламі обіцяли, що працюватиме як звір і розморожуватиме айсберги! Увімкнула в розетку при нулі градусів - пропрацював хвилин п'ять і перестав гріти. Дивлюся в торець - чорні плями. Дивлюся в інструкцію - можна тільки гріти в приміщенні ноги, нічим не накривати. Причому з цими гнучкими вуглецевими термоелементами, навіть якщо гріє, то спалахує рано чи пізно абсолютно все. Починає горіти з тих місць, де вуглецевий дріт торкається сухої деревини, соломи, органічного волокна...

Тому що накамстролять бозна-що і впарюють людям.

Знаєте, що гарно гріє? Стандартна лампа розжарювання. В неї ККД світіння відсотків 5, все інше на обігрів. Але, наприклад 75-ватка теж пожежонебезпечна, якщо дотична до сухої органіки. Її температура щось, здається, 240 градусів, і солома на ній спалахує через приблизно 80 хвилин. Менша потужність не так розігрівається.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Semelena за данный пост:
uprst15 (02.03.2019)
Старый 02.03.2019, 17:31   #3
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Дл підтримання стабільної температури потрібен
а) будь-який обігрівач, б) термореле. Обігрівачів для тераріумів найбільше зі стандартним цоколем е27, не всі вони продукують світло, є просто "плитки" що вкручуються в цоколь світильника. У світильника - плюс до плафона і кріплення має ще бути захист - якась обмежуюча, наприклад, клітка навколо "лампочки". Щоб нічого не згоріло, щоб тварини не торкалися.
Портативні реле температур (не вмонтовані в стіну) найчастіше продаються для інкубаторів в інтернет-магазинах.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 17:34   #4
Я тут недавно
  
 
Аватар для uprst15
 
Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Semelena, я брала в зоомагазині спеціальний для терраріумів, але виробник Китай. Він трохи гріється, але якось дуже слабенько. За весь день підняв температуру до 29градусів і це на повній потужності. Взяла його, бо часто на відео у терраріумістів такі бачила. Тепер дивлюсь термошнури, але не знаю який обрати, щоб знов не пролетіти, бо недешеве задоволення виходить.
Лампи і верхній обігрів я не дивилась, бо контейнер пластиковий і 25 см висоти - може поплавитись, або тваринку обпекти.

uprst15 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 18:50   #5
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от uprst15 Посмотреть сообщение
Semelena, я брала в зоомагазині спеціальний для терраріумів, але виробник Китай. Він трохи гріється, але якось дуже слабенько. За весь день підняв температуру до 29градусів і це на повній потужності. Взяла його, бо часто на відео у терраріумістів такі бачила. Тепер дивлюсь термошнури, але не знаю який обрати, щоб знов не пролетіти, бо недешеве задоволення виходить.
Лампи і верхній обігрів я не дивилась, бо контейнер пластиковий і 25 см висоти - може поплавитись, або тваринку обпекти.
уф...
я, не повірите, брала для будок і вольєрів. і що виявилося? що його заборонено класти в будки і вмикати в розетку!

це один і той самий вуглецевий дріт, і він заборонений для портативного використання. бо в інструкції чітко пишеться, що його треба тільки заливати в бетон як теплу підлогу, а ці всі переносні прилади з ним - це кустращина, яка не витримує критики, вона просто небезпечна. і працює виключно зі стаціонарно вмонтованим термоконтролем.

я цей головняк якраз ось маю півроку. і крім цоколів е27, для обігріву маленьких коробок альтернатив немає. якщо коробка штучно освітлюється, значить, заміряйте термометром - можливо, її достатньо гріють освітлювальні прибори. якщо освітлення не треба- значить, коробку в більшу коробку. є метод, коли 40-ватками гріють термокороби для картоплі на відкритих балконах.

а чи не черепашка красновушка у вас? якщо так, то обігрів -це далеко не найбільша з нею проблема і не єдиний прилад на цоколь е27 і вартістю гривень від 700, тільки для того щоб її відразу не замучити...

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Semelena за данный пост:
uprst15 (02.03.2019)
Реклама помогает развиваться
Старый 02.03.2019, 19:21   #6
Я тут недавно
  
 
Аватар для uprst15
 
Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

В мене ще нікого нема, а планую маісового полоза брати. Поки температуру не відрегулюю сенсу нема ккупляти тваринку. Дякую за розгорнуту відповідь!

uprst15 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2019, 20:04   #7
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от uprst15 Посмотреть сообщение
В мене ще нікого нема, а планую маісового полоза брати. Поки температуру не відрегулюю сенсу нема ккупляти тваринку. Дякую за розгорнуту відповідь!
але пластиковий контейнер 25 см висотою це тільки переноска для такої тварини. вона не зможе там жити. це двохметрова змія, їй треба буде десь повзати, линяти (при певній вологості повітря)... дихати, спати, пити і їсти раз на тиждень живих мишенят... і випорожнюватися ними! для успішного линяння всім рептиліям потрібний не тільки обігрів, а й регулярне опромінення жорстким ультрафіолетом (на відміну від амфібій, яким достатньо м`якого УФ). в них шкіра щільна, луската й відлущувана і захищає від сонячної радіації - а у вас? як з опромінюванням, якщо тераріум стоятиме не в окремому приміщенні?

я не знаю, чи тримають таке просто в квартирі, але тоді вона змогла б грітися, в принципі, будь-де. та зазвичай це мають бути тераріуми, що відгороджують площу і мають висоту чи не до стелі. навіть якщо йдеться про крихітку хамелеона, про якого я колись мріяла, але бог милував... свят-свят-свят. бажаю вам зважених рішень

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.03.2019, 02:46   #8
Я тут недавно
  
 
Аватар для uprst15
 
Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Маіс росте до 1,5 метрів, це не дуже велика змія. А молода змія сантиметрів 50 - в кокосову хатку вміщається. Уф їм не обов'язково, і терраріум до стелі теж не потрібен (до стелі я навіть для удавів не зустрічала). Іноземні заводчики вирощують змій і в менших, ніж у мене, контейнерах. По хаті гуляти змія не може - занадто сухо і прохолодно, та й прибити можна випадково. Тому наразі головна проблема - це обігрів садка. Ніяк не розберусь з якого шнура обігрів мотають, та яке реле годиться.

uprst15 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.03.2019, 08:55   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для Рэндольф Картер
 
Регистрация: 16.01.2018
Адрес: киев
Сообщений: 179
Поблагодарил(а) : 83
Поблагодарили 111 раз(а) в 74 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

https://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=257227
Я отут брал.
Токо у меня буз реле, греет норм.
__________________
Всегда можно быть смешней

Рэндольф Картер поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рэндольф Картер за данный пост:
uprst15 (08.03.2019)
Старый 08.03.2019, 11:02   #10
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от uprst15 Посмотреть сообщение
яке реле годиться.
я користуюся такою штукою: "терморегулятор цифровий термодаллас"...
щоправда, діапазон температур в мене зовсім інший.

але нащо гріти сонну неактивну змію в обмеженому просторі, я не розумію. нагріванням буде тільки витіснятися кисень з тієї коробки.

Цитата:
Іноземні заводчики вирощують змій і в менших, ніж у мене, контейнерах.
Якщо пошукаєте, то знайдете й "заводчиків", які тримають і розводять котів у "хом'ячих" клітках! Це не означає, що так треба і робити. Для заводчиків це комерція і короткий епізод, коли молода тварина вчепилася за життя з останньою надією на покращенні умов.
А Вам з цією твариною, на відміну від заводчиків - жити роками (якщо спеціально не плануєте зворотнє. Але, будь-що, Ви - її "зелена миля"...


Цитата:
Уф їм не обов'язково
УФ якогось "зимового" рівня буде і в пластику, а от решта всього...


Замкнені мікросередовища з газів і рідин багато в чому схожі, не повірите. Мабуть, тому розділ "тераріуми" знаходиться тут, а не на котячому форумі.
Тому - протрібно ВСЕ для створення цілісного мікроклімату: простір, волога, світло, рослини для оздоровлення середовища і насичення киснем, який, в свою чергу, має дезинфікуючий ефект. Чи Вам потрібна в хаті якась вічно брудна нездорова зона з "анабіозною", вічно "зимуючою" твариною. От в одній сусідній активній темі про орхідеї - приклад утримання змій. І це не тільки для краси, повірте! Це все місяцями збирається, причому вже за наявності багаторічного досвіду, матеріальної бази і "тверезих" уявлень.Тераріуми - це дуже складно, ліпше вже починати з гупі/креветок -ви їх хоч "в обличчя" не запам'ятаєте, щоб вони потім в кошмарах десятиліттями не снилися...

я коли сюди прийшла на форум майже 10 років тому, то він був... якось активніший і тут частіше звучала хороша думка, прямим текстом, що раз узяв тварину, поцікався, як її достойно утримувати - бо на те він і продавака, щоб набрехати й втюхати.

Покажіть хоч одне відео чи текстовий блог з прикладом, де таких змій купують НЕ з метою недобсросовісної комерції і тримають усе життя в пластиковому контейнері...
І скільки термін життя такої тварини, і наскільки задоволені власники. Просто цікаво.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.03.2019, 14:05   #11
Я тут недавно
  
 
Аватар для uprst15
 
Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
нагріванням буде тільки витіснятися кисень з тієї коробки.
Ви про вентиляцію щось чули? Чи вважаєте, що садок це герметична коробка?


Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
Чи Вам потрібна в хаті якась вічно брудна нездорова зона з "анабіозною", вічно "зимуючою" твариною.
Ви бачили хоч один садок реально? Чи головне побільше драми?

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
Тераріуми - це дуже складно, ліпше вже починати з гупі/креветок -ви їх хоч "в обличчя" не запам'ятаєте, щоб вони потім в кошмарах десятиліттями не снилися...
Дякую за пораду. От тільки не пам' ятаю, щоб я її у вас просила.


Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
на те він і продавака, щоб набрехати й втюхати.
Якщо ви так ставитесь до продавців тварин, то де, цікаво, ви своїх берете? Чи це така манера - усіх брудом полити, щоб ваше біле пальто яскравіше сяяло?

І перш ніж розкидатись звинуваченнями, хоч би гугл відкрили, якщо власного досвіду бракує, а поговорити хочеться

Про переваги і недоліки пластикових боксів (англ)
https://youtu.be/hM15VUjqOWE

Про важливість невеликих розмірів терра для зміят
https://youtu.be/MpeFOLhyYS8

https://ru.m.wikihow.com/заботится-о...о-полоза?amp=1

https://planetexotic.ru/blog/osnovy-soderzhaniya-zmey/


І на майбутнє - я просила поради про обігрів. За поради вдячна усім. А терпіти ваше, Semelena, зверхнє відношення і вислуховувати фантазії, не підкріплені досвідом утримання змій - я не підписувалась. Або коректніше формулюйте свої острахи, або тримайте їх при собі.

uprst15 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.03.2019, 16:24   #12
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
au Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от uprst15 Посмотреть сообщение
Якщо ви так ставитесь до продавців тварин, то де, цікаво, ви своїх берете?

Розказую.

В мене є син і тато. В тата є дружина, досить легковажна особа пенсійного віку, трохи за нього молодша, всю свою кар'єру за родом професійної діяльності з ранку до вечора мучить чужить дітей. Якимсь чином в цієї жінки опинилася вдома маленька тропічна красновуха черепашка 4 см і 12-літровий акваріум ширма для підвіконня (висота 30, довжина 30, ширина 12см), який вона полоскала у ванні, впустила і він тріснув. Проте тріснув не настільки, щоб не тримати "стовп" води... тобто, рідини у 5-6 см. Якось зайшовши у гості, я побачила умови, в яких утримується тварина. Брудного суцільно темного кольору маля сиділо на маленькому камені, а навколо була непрозора плотна калюжа з екскрементів, яка ДИКО смерділа на відстані не одного метра.
Ще через певний час, восени, люди купили собі маленький черепашник. А тріснуту "ширму" тато завіз мені, попередивши, що на Новий рік він подарує онуку черепашку найменшого розміру, бо вони кумедні, і це дешево і сердито - гривень 10 за штучку.
Щоб зайняти цей тріснутий акваріум більш простою в догляді твариною, я пішла в найближчий гіпермаркет і купила те, що там продавалося і було найменш вибагливим - в кількості 2 штуки. Через 4 роки лишилася самотня тварина, і я забрала по об'яві за гроші ще пару аналогічних підрощених тварин у людини, яка не хотіла їх далі в себе утримувати. Ще через 4 роки в мене знов лишилася одна сумно визираюча тварина, і я поїхала в інше місто за друзями для неї. Не продавалося б "сестер по нещастю" - довелося б розважати тварину самій, наскільки б змогла.

Але провокувати зообізнесменів, щоб підримували моду на утримання даних тварин, і шукали їх десь, а може ще й наловили їх для мене з дикої природи, вважаю неправильним.

Цитата:
Про переваги і недоліки пластикових боксів (англ) Про важливість невеликих розмірів терра для зміят
в першому ж відео бачу знайомий дорогущий хагенівський світильник...

"для зміят"? це якесь виправдання, щоб закривати очі на той факт, що вони дуже недовго будуть зміятами?

ну вибачте, я в жодному разі не звинувачую і взагалі не знаю і навіть не дуже хочу знати, що Ви собі думаєте.
просто попереджую про всяк випадок, так само як тут 10 років тому попереджали мене.

бо я бачила, що стається з черепашками-красновушками через рік. в кращому разі, їх віддають в штучний пруд в зоовідділ гіпермаркету. в інших випадках їх тримають в тазику ідентичного діаметру (ідентичного розмірам тварини). коли є час, носять туди-сюди той тазик (або замалий черепашник без устаткування) від тепла до сонечка. але здебільшого часу немає, і тварина через певний час гине. або ще варіант - доживає до літа, тікає десь на дачі і гине в холодний сезон (бо тварина тропічна). перед тим іще, якщо їй щастить, якийсь час полює на місцеву фауну і кошмарить конкурентів по екологічній ніші...

Цитата:
власного досвіду бракує, а поговорити хочеться
з рептиліями (черепахами) мені вистачило й чужого досвіду!
я маю тягти гроші в своєї сім'ї задля створення задовільних умов тропічним рептиліям, яких я взагалі в свою місцину не замовляла і не розумію, що вони тут роблять (як, в приниципі, і ті нещасні вимираючі та лабораторні аксолотлі)?
нащо мені такий досвід?

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.03.2019, 16:46   #13
Я тут недавно
  
 
Аватар для uprst15
 
Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Черепахи то окрема тема. І дуже прикро, що люди купують "маленьку" черепашку, не поцікавившись її дорослими розмірами. 12л навіть акваріумом важко назвати.
Щодо зміят - так, маленьким полозам значно спокійніше в малих просторах. А якщо врахувати, що стрес може привести к зригам і хворобам, та навіть гибелі змійки - то невеликий садок попереджає проблеми, а не створює їх.
Розумію ваше обурення жорстоким утриманням черепашок, але не дуже розумію, яким чином це відноситься до маісів та до мене особисто. Всі мої утриманці доживали до глибокої старості і дуже рідко хворіли. Якщо я знаю, що не можу забезпечити тваринку повноцінними умовами життя, то і не розглядаю її, як пітомця.

uprst15 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.03.2019, 17:23   #14
Живу я тут
  
 
Регистрация: 28.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Не гріє термокилимок ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от uprst15 Посмотреть сообщение
Розумію ваше обурення жорстоким утриманням черепашок, але не дуже розумію, яким чином це відноситься до маісів та до мене особисто.

Очевидно, що просто сьогодні о 2:46 ночі ВКОТРЕ раптово наступило якесь спільне "Свято Дружби" Змії і Черепахи.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Semelena за данный пост:
uprst15 (08.03.2019)
Старый 08.03.2019, 17:39   #15
Я тут недавно
  
 
Аватар для uprst15
 
Регистрация: 04.01.2016
Адрес: Киев, Украина
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 96
Поблагодарили 8 раз(а) в 2 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
Очевидно, що просто сьогодні о 2:46 ночі ВКОТРЕ раптово наступило якесь спільне "Свято Дружби" Змії і Черепахи.
Свято - це чудово) Хай кожна тваринка матиме гідні умови життя і турботливих друзів-людей)

uprst15 поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ

Метки
обігрів, Термокилимок


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 10:37. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts