"On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE - Страница 7 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Аквариумный дизайн
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.03.2020, 12:17   #91
Живу я тут
  
 
Аватар для OzzyZig
 
Регистрация: 31.05.2013
Адрес: Запоріжжя, Хортицький
Сообщений: 561
Поблагодарил(а) : 147
Поблагодарили 250 раз(а) в 137 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Але на мою думку, розпилювач краще сховати за корягою та рослинами.
Зайвий він при такій красі. Надто виділяється

OzzyZig поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2020, 13:50   #92
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

OzzyZig, дякую, приємно чути.

Щодо дифузора, то він мені в око не дуже то і кидається. А розміщений саме там з практичної точки зору. Навпроти потоку води з фільтра, для кращого розчинення. А взагалі давно вже думаю купити проточний дифузор СО2. І не видно буде і газу менше потрібно.
Мене більше дратує скіммер, вигляд у нього так собі. Але і без нього не дуже добре. Плівка на поверхні води утворюється. Та і вдома два коти, шерсть в акваріум летить і плаває на поверхні, а ця штука непогано збирає шерсть, та і натяку на плівку на поверхні нема.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2020, 14:07   #93
Живу я тут
  
 
Аватар для OzzyZig
 
Регистрация: 31.05.2013
Адрес: Запоріжжя, Хортицький
Сообщений: 561
Поблагодарил(а) : 147
Поблагодарили 250 раз(а) в 137 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Відповідь: Re: Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
OzzyZig, дякую, приємно чути.



Щодо дифузора, то він мені в око не дуже то і кидається. А розміщений саме там з практичної точки зору. Навпроти потоку води з фільтра, для кращого розчинення. А взагалі давно вже думаю купити проточний дифузор СО2. І не видно буде і газу менше потрібно.

Мене більше дратує скіммер, вигляд у нього так собі. Але і без нього не дуже добре. Плівка на поверхні води утворюється. Та і вдома два коти, шерсть в акваріум летить і плаває на поверхні, а ця штука непогано збирає шерсть, та і натяку на плівку на поверхні нема.
Плівка, річ дивна. То є, то нема
Причину появи я так і не знайшов, а утворювалась вона дуже рідко в мене.


Последний раз редактировалось OzzyZig; 01.03.2020 в 14:13..
OzzyZig поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил OzzyZig за данный пост:
true_red (01.03.2020)
Старый 01.03.2020, 14:56   #94
Я тут недавно
  
 
Аватар для Светлов
 
Регистрация: 14.02.2018
Адрес: Киев
Сообщений: 33
Поблагодарил(а) : 37
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Какая красота! Очень рад, что показали с таких ракурсов. Спасибо


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Светлов поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Светлов за данный пост:
true_red (01.03.2020)
Старый 01.03.2020, 17:51   #95
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

OzzyZig, та я от теж до кінця не розумію природу цієї плівки. Думаю тут багато факторів відіграє роль. І корм, і пилюка, і шерсть тварин. Не виключаю і таких факторів, як велика кількість добрив, потужне світло і СО2.
В мене без скіммера сильної плівки не було, ледь помітна. Але для акваріума це все одно не є добре.
В чому прикол, після обслуговування акваріума, підміни води, все ок, плівки нема. Подача СО2 і добрив в звичайних дозах. Проходить 3-5 днів, утворюється плівка, і тут вже вилазять нехороші речі, колір рідини в дропчекері по трохи стає світлішим, ближчим до жовтого кольору, а подача газу така ж сама. Логічно, що через плівку газообмін між повітрям і водою погіршується. Не тільки забагато СО2 у воді затримується, а і кисню з повітря мало потрапляє. Щоб риба задихалась і стояла біля поверхні води не бачив, але скіммер поставив. Плюс ще допомагає збирати з поверхні води монте карло після стрижки, та і листя інших рослин частково теж.
З мінусів скіммера при його цілодобовій роботі:
1) треба дути набагато більше СО2, вивітрює він його не слабо. До покупки скіммера балону мені вистачило на 8-9 місяців, а при цілодобовій роботі агрегату балон закінчився за 4 місяці. Тому купив таймер, скіммер вмикається кожні 4 години на 10 хвилин. Так і плівки ніякої нема і розход газу зменшив. Заправити балон звісно копійки коштує, але це треба пів свого вихідного витратити, і їхати з балоном в рюкзаку в метро.
2) всередину затягує креветок. При щотижневій чистці скіммера можна з десяток креветок зсередини витрусити. І не всі живі, що сумно. Коли штука працює по 10 хвилин 6 разів на добу, то все ок, креветок всередині нема. Може якщо і затягує, то вони можуть звідти вилізти самостійно, коли скіммер вимкнеться.
3) ну і чистити його треба мінімум раз на тиждень, при цілодобовій роботі швидко забивається і падає продуктивність.
4) коли скіммер забивається і падає продуктивність, то теж по трохи зростає концентрація СО2. І робота через таймер теж цю проблему вирішує.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 01.03.2020, 18:43   #96
Живу я тут
  
 
Аватар для OzzyZig
 
Регистрация: 31.05.2013
Адрес: Запоріжжя, Хортицький
Сообщений: 561
Поблагодарил(а) : 147
Поблагодарили 250 раз(а) в 137 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
OzzyZig, та я от теж до кінця не розумію природу цієї плівки. Думаю тут багато факторів відіграє роль. І корм, і пилюка, і шерсть тварин. Не виключаю і таких факторів, як велика кількість добрив, потужне світло і СО2.

В мене без скіммера сильної плівки не було, ледь помітна. Але для акваріума це все одно не є добре.

В чому прикол, після обслуговування акваріума, підміни води, все ок, плівки нема. Подача СО2 і добрив в звичайних дозах. Проходить 3-5 днів, утворюється плівка, і тут вже вилазять нехороші речі, колір рідини в дропчекері по трохи стає світлішим, ближчим до жовтого кольору, а подача газу така ж сама. Логічно, що через плівку газообмін між повітрям і водою погіршується. Не тільки забагато СО2 у воді затримується, а і кисню з повітря мало потрапляє. Щоб риба задихалась і стояла біля поверхні води не бачив, але скіммер поставив. Плюс ще допомагає збирати з поверхні води монте карло після стрижки, та і листя інших рослин частково теж.

З мінусів скіммера при його цілодобовій роботі:

1) треба дути набагато більше СО2, вивітрює він його не слабо. До покупки скіммера балону мені вистачило на 8-9 місяців, а при цілодобовій роботі агрегату балон закінчився за 4 місяці. Тому купив таймер, скіммер вмикається кожні 4 години на 10 хвилин. Так і плівки ніякої нема і розход газу зменшив. Заправити балон звісно копійки коштує, але це треба пів свого вихідного витратити, і їхати з балоном в рюкзаку в метро.

2) всередину затягує креветок. При щотижневій чистці скіммера можна з десяток креветок зсередини витрусити. І не всі живі, що сумно. Коли штука працює по 10 хвилин 6 разів на добу, то все ок, креветок всередині нема. Може якщо і затягує, то вони можуть звідти вилізти самостійно, коли скіммер вимкнеться.

3) ну і чистити його треба мінімум раз на тиждень, при цілодобовій роботі швидко забивається і падає продуктивність.

4) коли скіммер забивається і падає продуктивність, то теж по трохи зростає концентрація СО2. І робота через таймер теж цю проблему вирішує.
Ай молодець.
Гарне рішення проблеми .

OzzyZig поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2020, 15:02   #97
Я тут недавно
  
 
Аватар для Светлов
 
Регистрация: 14.02.2018
Адрес: Киев
Сообщений: 33
Поблагодарил(а) : 37
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

По поводу пленки, из моих наблюдений, она появляется когда верхний слой воды практически не двигается. У меня это обычно когда глохнет аэратор или фильтр еле работает. Я ставлю флейту фильтра так, чтобы она хорошо мешала воду.



Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Светлов поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2020, 15:31   #98
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 16.10.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 472
Поблагодарил(а) : 71
Поблагодарили 330 раз(а) в 198 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
Плівка на поверхні води утворюється.
а не пробували лілліпайп підняти вище ?
Щоб багато не писати - суть на малюнку https://dennerle.com/en/products/aqu...n/scapers-flow

bobus поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил bobus за данный пост:
true_red (02.03.2020)
Старый 02.03.2020, 15:59   #99
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.11.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 44
Поблагодарил(а) : 54
Поблагодарили 42 раз(а) в 36 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
а не пробували лілліпайп підняти вище ?
Щоб багато не писати - суть на малюнку https://dennerle.com/en/products/aqu...n/scapers-flow
З ліліпайпом можна досягти такого фокусу, але накйраще це працює на невеликому інтервалі глибин її зарнурення, тобто при випаровуванні води вона стає ближче до поверхні і вже може функціонувати як аератор , спонукаючи підвищувати подачу СО2. Але найгірший момент в тому, що навіть японські присоски рідко, але все ж відклеюються від скла і тоді скляна ліліпайп має шанс зісковзнути і вдаритись об ребро акваріума, що загрожує невеликим потопом)) Тому краще відразу опустити її так, щоб вона доторкалась перегибом до ребра акваріуму. (я ще й кусочок силіконового шлангу підклав в місці дотику))

ПС: на рахунок проточного дифузора теж тішив надії, що економічний і зручний, але чи то руки кривуваті, что просто не пощастило з дифузором, та на практиці все виявилось інакше. Бульбашки повністю не розчиняються і швидко досягають поверхні води, де вивітрюються - газу потрібно було подавати більше. Та й чистити не зовсім зручно - потрібно знімати весь шланг з фільтру, або ставити краники з двох сторін по типу ехаймовських, щоб знімати лише дифузор. Хоча... я й зі скімером таким, як у Вас не подружився))) можливо і з дифузором лише моя проблема)

biologist поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил biologist за данный пост:
true_red (02.03.2020)
Старый 02.03.2020, 22:07   #100
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 01.01.2018
Адрес: Енергодар
Сообщений: 31
Поблагодарил(а) : 25
Поблагодарили 18 раз(а) в 12 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Привiт щойно бачив твій аквас на обзорі скаляріків про рівал аква)
https://youtu.be/iZw-6ajUHP4

Gavronskiy поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Gavronskiy за данный пост:
true_red (02.03.2020)
Старый 02.03.2020, 22:44   #101
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

bobus, так, пробував піднімати лілі пайп. Це помагає, але як слушно зауважив biologist, вода досить швидко випаровується і потік води починає дзюрчати як струмок.
Присоски скляних трубок відклеювались у мене пару раз, було таке. На щастя не розбились. І було таке тоді, коли чіпляв їх на не дуже чисте скло. Якщо скло гарно витерти, бажано якимось засобом типу містер мускул, то сидять надійно.

biologist, проточні дифузори різних конструкцій бувають, який саме був у вас?
Я собі примітив дифузор JBL, правда там діаметр шлангів треба більший, ніж в моєму фільтрі. Тому розглядаю цей дифузор вже для нового фільтра в майбутній акваріум

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
biologist (11.03.2020)
Старый 02.03.2020, 22:48   #102
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Gavronskiy, теж бачив, був приємно здивований.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.03.2020, 22:49   #103
Живу я тут
  
 
Аватар для Yo-kroha
 
Регистрация: 06.12.2002
Адрес: Рівне
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 264
Поблагодарили 186 раз(а) в 114 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

biologist, не Ви один потрапили "на гачок" реклами щодо проточних дифузорів. Я також на AliExpress прикупив новинку від Atman - проточний дифузор. Поставив на вихідний шланг зовнішнього фільтра. А далі що я тільки не робив, аби змусити працювати внутрішній розсіювач вуглекислоти. Але все одно йшли крупні бульки СО2.
І врешті- решт я "здався" і поставив звичайний дифузор із нержавійки.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: H5c98db5f1eed43898e6c29d698f4c6a3A.jpg
Просмотров: 138
Размер:	19.0 Кб
ID:	670142   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_20200104_175626.jpg
Просмотров: 147
Размер:	505.8 Кб
ID:	670143   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_20200104_175641.jpg
Просмотров: 153
Размер:	435.0 Кб
ID:	670144  
__________________
Усе приходить із досвідом. І все має сенс у порівнянні. З повагою, Юрій

Yo-kroha поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Yo-kroha за данный пост:
biologist (11.03.2020)
Старый 07.03.2020, 12:50   #104
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Не полінився зробити фотки без обладнання. Задній план ще далекий до ідеалу, але мені вже дуже подобається.
Щільність ротал чудова, при наступній стрижці верхівки ротал садити вже не буду, просто пострижу по формі і вже нехай верхівки самі відростають. При минулій стрижці, зрізані верхівки я посадив, і шапку(хоч і невисоку) отримав одразу, однак є і недоліки в такого методу стрижки і посадки ротал. Верхівки зрізані стартонули в рості швидше, ніж зі зрізаних стебел почали рости нові стебла. В результаті верхівка шапки трохи ріденька вийшла, але нижча ротали ростуть щільно.
Роталу грін думаю вже теж можна буде стригти. Стрижку планую через кілька днів. І стаурогін треба прорідити, монте карло теж потребує стрижки. Якраз буде можливість випробувати нові інструменти(ножиці, пінцет). Отримав в подарунок дуже мініатюрні ножиці Fluval, думаю ними буде набагато зручніше стригти грунтопокривні рослини в невеликому акваріумі.
Ну і фотки
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00306-135545(1).jpg
Просмотров: 168
Размер:	663.2 Кб
ID:	670450   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00306-135939(1).jpg
Просмотров: 311
Размер:	1.65 Мб
ID:	670451   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00306-135811(1).jpg
Просмотров: 175
Размер:	493.9 Кб
ID:	670452   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00306-140125(1).jpg
Просмотров: 165
Размер:	452.3 Кб
ID:	670453  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
13 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
A.Lonko (12.03.2020), Andrew1 (08.03.2020), biologist (11.03.2020), LionCub (10.03.2020), Marty (07.03.2020), Ptica (07.03.2020), Sector (09.03.2020), Sirogha (09.03.2020), slalf (07.03.2020), Vano2318 (10.03.2020), VitM (12.03.2020), ZiFed (07.03.2020), Светлов (07.03.2020)
Старый 11.03.2020, 14:35   #105
Живу я тут
  
 
Регистрация: 02.01.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 249
Поблагодарил(а) : 98
Поблагодарили 126 раз(а) в 84 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Гарний акваріум - котові цікавість.
Підкажіть, як вам розмір 60*35*35 ?
Я також думаю замовити собі щось подібного розміру. І вагаюсь між 60*30*36 та щось типу 60*37*37.
60 до 37 це відношення золотого перетину. Але сумніваюсь щодо глибини, як воно буде виглядати... Чи не буде більша глибина якось гірше виглядати?..

nikopol поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили nikopol за данный пост:
true_red (11.03.2020), Светлов (11.03.2020)


Share/Bookmark

Ответ

Метки
aquascape, nature aquarium


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 06:40. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts