Сумний акваріум)) - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.06.2023, 19:21   #1
Сумний акваріум))
Я тут недавно

Регистрация: 30.05.2023
Адрес: Львов
Сообщений: 2
 

Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Pulsar Pulsar поза форумом 02.06.2023, 19:21
Рейтинг: ()

Доброго дня!

Така ситуація, попав меня в руки акваріум цей від брата. Акваріуму вже десь 2-3 роки +-.

На вигляд він дуже погано виглядає, хотілось би його оживити, але знань як це розумно зробити без шкоди немає)
Потрібно порада.

Характеристики акваріуму
Грунт був кварц, брат поміняв на пісок зі стройки)) І той пісок вже з півтора року в акваріумі
120 л
населення 1 амано креветка + анцитрус ( в планах є купити рибок, хотілось би барбусів суматранских або дві скалярії. Але поки що з населенням питання ) і в акві дуже багато катушок.
Світло Светодиодный светильник Aquael «Slim» 36 W + такий же малий на 5w
Коряга, фільтр якийсь за 300 грн з базару і обігрівач, на цьому все))
Характеристики води не знаю, добрива не лью, світло 7 годин в день світить. Міняв раніше 2 раза в тиждень воду 20%, зараз 1 раз в тиждень, бо якщо два раза міняти чомусь рослини зовсім відмовляются рости.
Рослини це дві криптокорини, одна з них Криптокорина апоногетіфолія, інша я не знайшов інфу, но вона коричновата і їй погано( , анубіаси і єлодея.
Великого бажання купляти со2 балони, робити брагу і тд взагалі немає, тому хотілось би просто купувати добрива ( якщо вони потрібні звісно при такому освітленні, бо я не знаю ) і вуглець типа як від тетри продаються препарати ніби з рідким со2. Можливо ще потрібно замінити фільтр, але точно не знаю, ніби справляєтся.

Проблема є в тому що водорослі, борода на анубіасах і кучу катошок, може підскажите які рибки є які б боролись з ними і підходили під соміка і креветку, бо в ручну виловлювати сенса немає + рослини дуже погано ростуть, питання потрібно криптокорину яку хтось вирив засунути глибше в грунт, бо читав ніби їм не подобаєтся коли корні трогають, но вона взагалі погано росте і вмирає Та й інші рослини в дуже поганому стані, росте тільки величезна криптокорина апоногетіфолія, вона вже закриває добру половину акваріума.

Фото дадуются
Просмотров: 2321
Ответить с цитированием
Старый 02.06.2023, 19:21   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 30.05.2023
Адрес: Львов
Сообщений: 2
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Сумний акваріум)) ===www.aquaforum.ua===

https://ru.files.fm/u/tuhraes6r фото

Pulsar поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2023, 20:03   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для SergP
 
Регистрация: 18.04.2009
Адрес: м.Тернопіль
Сообщений: 282
Поблагодарил(а) : 1,734
Поблагодарили 662 раз(а) в 164 сообщениях
Відповідь: Сумний акваріум)) ===www.aquaforum.ua===

В вас фільтр догори ногами . Криптокорину пересадіть, запхавши коріння в грунт. СО2 вам не потрібно. За грунт не підскажу, з піском діла не мав. Катушки можна виловити в інтернеті є методи. 5Вт світильник можна витягнути на поличку, тим рослинам, що в вас є він погоди не робить.

SergP поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.06.2023, 15:15   #4
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 22.02.2021
Адрес: Черкаси
Сообщений: 1
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Відповідь: Сумний акваріум)) ===www.aquaforum.ua===

Від котушок прекрасно допомагає равлик Хелена - купіть 2-3 штуки і буде вам щастя через деякий час. А по-хорошому цей аквас перезапустити б просто, з нормальним грунтом, бо пісок з будівництва - то сумна історія. Якщо є бажання - почитайте про метод Волстед для запуску акваріума.

Clare поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 01:39. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts